Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ahoj všichni herní nadšenci,

    mám v plánu si koupit herní ovladač od Microsoft Xboxu360 k PC a zajímá mě, zda-li na něm půjdou všechny hry, které tento ovladač podporuje nebo jen všechny hry, které jsou spustitelné přes službu Games for Windows Live?

    Také mě zajímá, jestli se na něm dají hrát (v tomto případě vyzkoušet) i nelegálně stažené hry? Nedělám to často, ale občas si u nějaké hry nejsem jistý, tak mi ji kamarád nejdříve pomůže nainstalovat nelegálně, abych jí vyzkoušel a poté (je to otázka tak jednoho dne) běžím do obchodu pro legální kopii, a proto bych byl nerad zaskočen, kdyby na nelegální verzi ovladač nefungoval a poté na legální fungoval. Snad v tom nebude velký rozdíl, jde mi jen o to, zda-li hra tento ovladač podporuje, protože ne vždy se tato informace dá dohledat na internetu.

    Předem mockrát děkuji za odpovědi a přeju hezký den.
    Ladislav B.
    • MrSanta
      Jestli na to nějak nechvátáš (či ti nejde o cenu), tak si počkej až bude oficiálně fungovat xbox one ovladač na PC. Podle všeho je ještě lepší než X360 ovladač.
      Lehká pomoc která hra by měla běhat či neběhat s ovladačem je podívat se na danou hru na Steamu. Mají tam ikonku zda podporuje ovladač. Některé hry půjdou, ale budeš si muste najít na internetu co jak ovládá, protože ti ikonky ve hře budou stále napovídat klávesové zkratky (např. Borderlands). A některé starší hry ti nebudou ukazovat přímo layout X360 ovladače (např. Chronicles of Riddick: Assault on Dark Athena).
      U některých her budeš mít smůlu a bez extra prográmku si s ovladačem nezahraješ. Mě to docela mrzí u Fallout: New Vegas.
      Od nákupu neodrazuji, naopak velmi doporučuji. Osobně ho mám asi rok a jsem z něj nadšen. Přirovnal bych to k nákupu první zvukové karty (ano, jsem 'starej') a grafického akcelerátoru.
      • Veskoslav
        Není lepší. Hůře se drží, je hnusnější a je takový celý divný (hrál jsem s ním asi cca 2 hodiny a pro lidi, co nemají velké ruce je to nepohodlné) Naopak většina majitelů Xbox One na něj nadává a nechápe, proč změnily "dokonalý" Xbox 360 ovladač a udělali z něj toto.
        • MrSanta
          No tak to vidíš. A pak má člověk věřit internetům :D.
          Jak se projevuje ten noví vybrační systém?
          I když já bych to možná užil. Ruce mám jak lopaty...
    • To se obáváš naprosto zbytečně.Ještě jsem nenerazil na hru ve které by nefungoval.
    • Inquisitor
      S tou legální a nelegální verzi to bude asi tak, že v origu přidali nějakým patchem pro gamepad podporu. Jinak je to jedno, jestli máš origo nebo ne.
      Podpory bych se nebál, já mám Logitech a zatim jsem se nesetkal s tím že by mi nešel.
    • Nestoudny hříšníku, pamatuj na slova psaná v Písmu, evangeliu sv. Newela. "Ten, kdož zradí a místo jediného možného způsobu ovládání her, myši a klavesnice, jiný způsob pouzije,jeho tělo a duch podstoupit muset bude nekonečné trápení. Tento trest vykonán bude odmitnutymi herními periferiemi, neboť tak praví a vyžaduje náš Pán".
      • nekromant33
        Meanwhile at the Hall of Valve:
        http://media.steampowered.com/steam/store/livingroom/controller/SteamController.jpg
    • nekromant33
      Možná se můžou objevit problémy u starších her, ale od té doby co je na x360 gamepad na trhu jsem nenarazil na hru kde by nefungoval. Asi se samozřejmě najdou vyjímky, ale právě tenhle se stal takovým standardem na PC.

      edit: jak říká veskoslav, pokud ho neodpojíš, bude ti vibrovat i když ho nebudeš při hraní používat. I kdyby to tak nebylo, teď už bych koupil jedině bezdrát. Je to pohodlnější, ale samozřejmě dražší (jak základ, tak nutnost dobíjecího kitu)
      • Pilgrim66
        Bezdrát má pomalejší odezvu taky.
    • Veskoslav
      Jdou na něm prakticky všechny hry (zkoušel jsem Rayman, Dark Souls, Battlefield, Dirt 3, Trine 2, dojel jsem s ním Thiefa, ME3 i ME2 (ale klávesnice je lepší pro mě)). Ale musím Tě upozornit. Kabelový ovladač nelze vypnout jinak než odpojením z USB. Na bezdrátový jsou programy na vypnuté.
      • MrSanta
        ME2 a ME3 myslíš Mass Effect? Já to mám na Originu, zkoušel jsem Mass Effect 3 a ani ťuk. To se musí použít nějaké extra prográmek, nebo mám prostě nehoráznou smůlu?
        • Veskoslav
          Já se přiznám, že mě to rozchodil kamarád. Já jsem to nedokázal nějak rozchodit sám. Poptám se ti a snad do konce víkendu ti řeknu. Ale ME3 doporučuji spíše s klávesnicí+myš. Bylo to dost divné a zaměření čehokoliv bylo pro mě upřímně peklo....

          EDIT: Tohle na to použil: http://pinnaclegameprofiler.com/pc-controller-support/alpha-gamepad-joystick/xbox-360-ps3-psx-etc/mass-effect-3
          • MrSanta
            Takže extra prográmek. Toho jsem se obával *1*.
            Asi se na to vykváknu, nerad používám neoficální věci. Mě hlavně lákala možnost si to vychutnat na velkoplošné TV. Zůstanu holt u 'prcka' a K+M.
            Míření bych snad zvládnul. Valím s gamepadem už i FPS hry. Sice je to krapet těžší, ale požitek který hraní dodá 101 cm uhlopříčka to bohatě vynahradí.
            Dík za odpověď.
            • MrSanta
              Veskoslav: DS3 jako Dead Space 3? To nepodporuje gamepad? Kurňa, neděs mě, vždyť u jednotky (Origin verze) X360 gamepad jde v pohodě, akorát nejde nastavit citlivost. Dvojka by taky s gamepadem měla fungovat. Zrovna u Dead Space se mi zdá gamepad o dost lepší než k+m. I když pravda, zatím jsem hrál akorát chvilku první díl. Pak mi došly plenky *1*
            • Veskoslav
              No ono se někde psalo, že se přídá podpora her jako DS3 či ME3. Ale podle nějaké ankety o to byl minimální zájem.
    • Budou na tom fungovat vsechny hry ktery podporujou ovladac. GFWL neni potreba. Co se ukradenych her tyce tak to vyzkouseny nemam ale nevidim duvod proc by to nefungovalo.
  • Malleth

    Ukázky ze soundtracku ke hře inFamous: Second Son.

    Boží, soundtrack k Infamous 2 poslouhcám do dneška a tenlhe vypadá že se mu minimálně vyrovná.
  • WhySoSad

    DS

    Rozbalení Black Armour Edition Dark Souls 2

    http://youtu.be/PYRD-oOY8Bw
    • ucho
      tohle není steelbook, vypadá to jako levnější futurepak.
      • Inquisitor
        O tom byla hádka už při předobjednávkách, kdy xzone uváděl steelbook a přitom to steelbook prostě není. Ten vypadá opravdu jinak.
      • Veskoslav
        Když jsme rozbalovali edici na Xbox, tak krabička je rozhodně z plechu. Kovová(ocel, železo) asi sotva, to by byla těžká jako kráva:)
        • kennyB
          Já si v kovové krabičce kupoval Metal gear solid 3 na PS2 a prodavač mě poprosil, jestli bych to nemohl rozbalit před ním, prý je zvědavej, jak to vypadá uvnitř *1* Jinak ta WhySoSadova edice je skvělá, moc se mi líbí *3*
          • Veskoslav
            Já se přiznám, že žádnou nemám:( V době, kdy byly ty edice častější, tak jsem si hry no, moc nekupoval. Nebyly peníze a když už, tak obyčejnou edici (i ta ale stála pomalu 1500, což odpovídalo ročnímu kapesnému.)
      • WhySoSad
        Pro mě za mě, ať se to jmenuje jak chce, z kovu to je... *3*
        • ucho
          O tom si popovídej s lidmi, kteří si nakupují filmy ve steelbooku. Myslím, že by ti celkem jasně vysvětlili, že to není to samé :D
    • kennyB
      Super, už se těším na lets play *3*
  • ucho

    Steam

    netuším, zda fungují, mám v tom bordel:

    Cognition Episode 1: The Hangman
    557Y7-AD89X-9AMT8

    Cognition Episode 2: The Wise Monkey
    5485L-YNPW2-4N0ED
    • Pilgrim66
      Děkuju, tuhle hru jsem si nedávno řikal, že si ji budu muset koupit.

      PS: Daj se kdyžtak pak dokoupit ty další dvě epizody aniž bych musel kupovat celou season 1?
      • http://store.postudios.com/pages/other-places-to-buy
      • daji :)
  • tak po tom co mi začalo běžet Steam tak stahuji 2,7gb CS:GO aktualizaci
    • Tohle už vypadá na nějaký parchanty, co zase útočí na Steam a dělají u toho různý vylomeniny, protože právě probíhá Intel Extreme Masters, který sponzorovalo samotný Valve a pochybuju, že by naplánovali údržbu, tak debilně, že by jim to uprostřed zápasů popadalo...
      • hele tak ten pacht co jsem stáhnul byla původní verze CS:GO ještě z Bety, bez operací, bez inventáře bez většiny věcí
  • Veskoslav

    Pro ty, co mají problémy se Steamem:)

    http://www.issteamdown.com/
  • jde vám někomu přihlásit se na STEAM ?
    • Ach jo ja na slevy kaslu... chtel jsem si proste zahrat :(

      ----

      V offline rezimu funguje vsechno takze nakonec no problem :D
      • Ale DOTA ne *1*
        • Bobby Kotick (CEO Activision Blizzard) obdržel roční bonus 7,85 milionu dolarů.

          proč ne? steam obchod snad neni závislej na herních serverech, stejně jako mě chodilo cs:go celou dobu
          • Ale DOTA servery byli taky dole ;) http://steamstat.us/
            • Dnes od 14 hodin si můžete přijít zahrát Need for Speed Rivals na unikátní akci do Cinema City Nový...

              tak to pak jo :)
    • Mohu za to fajne slevy, no :)) http://steamstat.us/
    • nejde a už mě to začíná s*át *16*
      • Ještě že se neodhlašuju *14*
    • Pilgrim66
      Ne steam je offline
      • díky teď koukám na stránky přes web a mají tam pěkné slevy na pěkné hry, tak možná velkej nápor :-D
        • Inquisitor
          Nevim proč blázní, když je to až do pondělí. Ale do GTA půjdu.
          • Veskoslav
            Kolik stojí? GTA IV nebo nějaká edice?
          • Bobby Kotick (CEO Activision Blizzard) obdržel roční bonus 7,85 milionu dolarů.

            GTA kompletní balík za 6 eur, to se neodmítá :)
  • B.o.b

    V jedné z prototypových verzí v rané části vývoje bylo s Titanfall počítáno jako se singleplayerovou...

    Co se dá dělat každpádně dofám, že nezanevřou na klasický singleplayer někdy v budoucím pokračování.
  • Daylight

    Pro ty, co tuto hru sledují a těší se na ní, zde zasílám odkaz na první větší ''pohled'' na hru.
    Rozhodně tam hutná atmosféra *4* http://www.youtube.com/watch?v=EjdxPB5UAaw
  • fabzfia112

    Titanfall 8-bit

    http://www.titanfallarcade.com/ *3*
    • Kozy
      To už si fakt dělaj srandu, ne? *11*
      • Né, kozy.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit