Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • michelangelocz

    S T E A M – N E W S

    Uz jste videli novou revizi Steam gamepadu?
    • Spades
      Nechápu, proč když už dali klasické tlačítka, nedali tam i klasický D-Pad. Tohle vypadá hůř jak D-Pad na x360...
    • Myslím, že xbox gamepad bude neporažen a zůstane králem i nadále a to se DualShock hodně zlepšil...
      • Ja mam Dual Shock radsi. Myslel jsem si ze na velky ruce bude pohodlnejsi ten od xboxu ale nevim proc ten playstationovej je proste proste lepsi. Snad teda az na ty spouste ktery jsou u toho xboxovyho lepsi. Jak jsou na tom ty novy ovladace ale nevim. Ten Playstationovej jsem videl jenom v obchode na predvadecce s uplne olamanejma gumama na packach.
    • Kozy
      Trošku mě mrzí že přišel o ten touchpad.
    • MrSanta
      Nuž nevím. Bumbery na chňapkách, místo D-padu čudly a ty šoupátka místo klacíků... Stále doufám, že to vyjde a bude to funkční, ale jsem lehce skeptický.
      Aby to nakonec nedopadlo tak, že budu mít doma ty gamepady 3 a to jsem ani ne před rokem neměl ani jeden *1*
    • Veskoslav
      Dokud neosahám jsem hodně skeptický. Navíc z původního plánu se to docela osekalo na funkcích.
    • Keyz
      Chtěli se odlišit a nakonec to je podobné jako klasický gamepad. Jen to nemá páčky a něco je přehozeného.

      Prostě někdo vymyslel jeden vzor který je skvěle použitelný a náhrada která by přinesla zásadní změnu není.
      • michelangelocz
        Az na to, ze tohle nema packy, tudiz se standardum tak trochu vymyka. Rozhodne je tu videt snaha a odvaha delat veci jinak a v idealnim pripade i lip. Ja jsem zvedavej ;)
    • stejne nechapu ty madla, vypadaj, ze jsou vys nez ty plosky a tlacitka
      • Já bych se toho nebál - spíš myslím, že je to funkční prvek než výmysl ulítlého estéta. Plocha, kterou „oblsluhuje“ palec na klasické páčce je vyboulená směrem nahoru (teď nemyslím tvar samotné páčky), zatímco tyhle dotykové plochy jsou vyboulené směrem dolů. Proto mi přijde přirozenější přistupovat k takové ploše směrem shora, aby se palec nedotýkal kraje dotykové plochy.
        • no prave, ja bych to cekal presne inverzne, madla dolu, plosky trochu vybouleny nahoru nebo plochy, kdyz uz jsou to ty plosky

          kdyz tam bude clovek smrdlat takhle shora do dulku, to bude presnost jak na paralympiade... *6*
          • A jak by lidi s malýma rukama dosáhli na vzdálenější okraj plošky, aniž by se jinou částí palce dotkli jejího vrcholu?

            Vyboulené dolů je to z důvodu kladení odporu. U klasických analogových páček klade odpor pružinka (nebo co to je) v mechanismu páčky. U dotykové plošky nic takového není, ale při pohybu působí člověk silou ve směru pohybu + proti plošce a tady zakřivení zvyšuje tlak, kterým při pohybu ze středu působí palec na plošku (a obráceně), čímž se zvyšuje i tření a tření je odpor.

            Neříkám, že tenhle ovladač bude nějaká bomba, ale zatím mi jejich úpravy přijdou smysluplné (nebo alespoň účelové).
      • Nevypadaj, jsou :)
    • nekromant33
      Pořád platí to, že dokud si to sám nevyzkouším, tak nevěřím, že to posunování prstu může být pohodlnější nebo výrazně přínosnější než klasická analogová páčka. O přesnosti myši radši ani nemluvit. Ale CHCI to vyzkoušet.
      • Pokud jsi naučený hrát na páčkách, tak při prvním vyzkoušení určitě nebude. Mě zase zajímá, jestli to bude lehčí na naučení než analogový páčky.

        Nedávno jsem zkoušel poprvé v životě ovládat FPS pomocí páček a motal jsem se tam jak e-e v míse...
  • Reklama na uvodni strance

    Muzete, PROSIM, vypnout tu reklamu co se mi pokazde pusti pri refresh hlavni stranky ? Nemusim kazdy den poslouchat reklamu na poker. Banner mi nevadi, ale kdyz musim pokazde vypinat zvuk tak me to s..e :(
    • nainstaluj adblocker a mas po problemu :) a ne jen na games :P
    • Agresivní reklamy jako tato je potřeba blokovat! To ať si tiscali s prominutím nasere. Kór když ta nastavená hlasitost dokáže narušit statiku domu.
      • nejen blokovat reklamy, ale bojkotovat produkt! a na tohle si dávám pozor a schválně si produkt zapamatuju, protože když na nějakou značku vidim reklamu 20x denně všude možně a ještě mi vyskakuje na netu, tak si dám pořádnej pozor, abych ji NIKDY nekoupil
    • http://www.youtube.com/watch?v=-O_l4ZP8dyQ#t=12s
  • MrSanta

    Fuka vs. Need for Speed

    Takže to, dle očekávání, nedopadlo.
    http://www.fffilm.name/2014/03/recenze-need-for-speed-40.html
    • Miserius
      Kellogg's Angora *1* Profík
      • nekromant33
        1) Omluvte mou ignoranci, ale tohle spojení je narážka na co?
        2) Kritici tomu dávají na pr*el, ale normální diváci nevypadaj tak zklamaně. Vím, že všechny hodnotící weby jako imdb, csfd, rottentom. a metacritic nejsou spolehlivý, ale když si odečtu ty fanboye nebo hatery, tak mě všude zůstává těch 6-7/10, což není tak špatný (třeba F&F má v zásadě stejný hodnocení, ale nabylo kultovního statutu, protože má historii a Diesela). Možná tomu šanci dám.
        • MrSanta
          Já se orientuju právě jenom podle Fuky. Už mám odzkoušeno, že máme +- stejný pohled na filmovou zábavu. A když on dá 40 %, tak to fakt nebude nic pro mě.
          Oproti F&F má Need for Speed zásadní nedostatky v hereckém obsazení. Největší nesympaťák v prvním díle (Paul Walker) je proti tomu malhausínkovi ještě polobůh.
          • Vrook
            NFS jsem neviděl, ale v případě tohohle typu filmů bych zas až tak neplísnil herce, páč ani sebelepší herec nezmůže nic se špatně napsanou postavou. Aaron Paul už ukázal, že hrát umí, ale asi si za tu chvíli v hollywoodu ještě nesehnal nějakýho lepšího agenta. *15*
            • MrSanta
              Bráno z mého pohledu - nejde o to, jestli hrát umí, nebo neumí. Prostě nevypadá na to, aby hrál nějakého 'bad-ass' závodníka. To je jak kdyby terminátora hrál třeba Jackie Chan.
        • Veskoslav
          No když si odečteš fanboye, co dávají 4-5 hvězd, což po osobním shlednutí rozhodně nedám, tak ti vychází 50-60% max. Ten film je pitomý, jediné, co stojí za zmínku jsou auta. Ale herci, děj a to ostatní je vybrané a natočené tak mizerně, že prostě to dopadnou bohužel lépe nemohlo. Ano NFS je povrchní a všichni si pamatují Lambo Diablo, co jsi vletěl v 300 km do baráku, odrazil se jako puk a jel dál. Ale ten film je prostě hloupý. A herci? Přeješ všem smrt při kobrovských honičkách. Jako jo, kdyby mi bylo 11-15, tak asi budu nadšený a fláknu tomu 5 hvězd za úžasné auta.
      • MrSanta
        Bombovní kára :D
  • Inquisitor

    Counter-Strike: Global Offensive

    Akce na steamu za dvě éčka
    http://store.steampowered.com/app/730/
  • trapnej steam už zas nejede?

    ještě že jsem si nakoupil dneska na GOGu, aspoň mám co hrát...
    • Inquisitor
      Ale jede
      • před chvílí nejel... a před pár dny taky ne... wtf?
        • Inquisitor
          Jo včera, dneska o ničem nevim.
  • Humanity Asset: 3TMED-6MAIX-4D9CJ
  • Stallion83 je první hráčem na světě, který překonal hranici jednoho milionu bodů Gamerscore na Xbox...

    Hmmm, tak na to může balit holky.
    • V únoru se v Americe prodalo 258 tisíc konzolí Xbox One. Počet prodaných PS4 se odhaduje na 290 tisíc,...

      No, on holku už dýl má :)
  • WhySoSad

    DS

    Tak první díl Dark Souls 2 mám na youtube, kdo koukal na jedničku, určitě koukněte i na druhý díl ;)

    http://youtu.be/NDbuEauJbYs
    • RavenHolm
      Je mi líto, ale zahraju si to radši sám *3*
      • WhySoSad
        Jasně, to chápu :) Rozhodně lepší se neochuzovat o zážitek :)
  • ucho

    GOG

    pěkná akce na GOGu, zkusil jsem i to irský štěstí :)
    • já ne, ale zase jsem si koupil Banner Ságu a Deadly Premonition a hned jsem o pětikilo lehčí :D
  • Veskoslav

    Pro majitele Titanfall

    Hra zabíra 49,99 GB:-D Trochu šok, když jsem to šel instalovat.

    Jinak hra je na 3 DVD. Klasická verze hry. Tedy obyčejná krabička má tyto DVD naskládané pod sebou, takže se nelekněte, že něco chybí.

    Doplnění: Instalace trvá cca 80 minut. Docela šílené. Ale hra jako taková. Za sebe doporučím. Není to CoD:) A bál jsem se AI, ale v tom "zmatku" a rychlosti mi to ani nepříjde. A Titan, Titan je kapitola sama pro sebe:) Věřím, že pokud se o hru budou dlouho starat a nebudou vydávat každý rok novou hru a SP bude za rozumnou cenu a nebudou to pouze směšné mapy, mohlo by se to uchytit.
    • Keyz
      80 minut *15*

      To jsou šílenci, když to neudělají dobře a dají tomu velkou kompresi. Dnes to již není nutné, když to lze stahovat Preload verze.
      • Veskoslav
        No jo. Ale to šlo jenom u digitálních kopií.
    • No věřím že z SSD to bude nainstalované za chvíli, už si nepamatuju skoro jaké to je instalovat něco z placky :D
      • Veskoslav
        A jak to tam asi dostaneš? Nakopírováním z DVD? Stahování z Originu je taktéž lahůdka. Kamarád za 4 hodiny s linkou 100/100. To nemá s SSD diskem nic společného....A ano mám SSS disk, ale ne na to, abych na něj instaloval hry.
        • Ta hra mě netrápí a nepotřebuju ji, je mi jedno jak dlouho se to bude z torrentů sosat na pozadí ... pak šup instalace a hotovo.
          • Ještě že se tu bavíme o především online záležitosti ...
      • Oni dneska prodávají hry na SSD, jo?
        • Existuje mehr způsobů jak to there dostat
          • Tak to se rád nechám poučit.
    • Údajně to je díky úžasnosti Originu a jeho neschopností rozdělit tu hru na různé jazyky, takže v PC verzi jsou prostě všechny.
      • Veskoslav
        Jop. Čínština a jiné srandy. Ale ty zabírají jenom 1,5 GB (někde na fóru se to rozebíralo). Takové Audio zabírá skvělých 34 GB, teď se to rozbaluje asi 6 minut.
        • Jenom 1,5 gb posraný jazyk, který nepotřebuješ, vážně idiocie neumět udělat výběr jazyka před instalací, stejně tak, že to samo nepozná, jaký máš procesor, aby se nemuselo instalovat tolik gb audia kvůli nějakému pomalému šmejdu, na kterém to stejně nikdo normální hrát nebude, protože se to bude škubat.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit