Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Far cry 3

    chtěl bych jenom upozornit ty, co ještě nehráli far cry 3, že aktuálně je za necelých 5 eur na steamu (nejnižší cena co kdy byla, zatim vždycky byl za 7,49)
  • S otázkama jdi víš kam.

    "Jinak se sluší dodat, že MGS5 alespoň na obou nových konzolích poběží v 60 fps. Na Xboxu 360 a Playstation 3 bude běhat v 30 fps a buďme za to rádi. Nejvyšší kvalitu pak hra přinese jednoznačně na PC platformě, kde nebude hardwarově limitována sice slušným, přesto však nesrovnatelně horším APU, které obě konzole mají v nitru (o chystané PC verzi hovoří zdroj, ač MGS je tradičně hlavně konzolová série)."

    Normálně bych asi řekl dobrý, ale jestli to fakt člověk dohraje za 4 hodiny ...
    • Na prvním playstationu bylo možný dohrát Metal Gear Solid do 4 hodin (možno kolem 3, nevím přesně - a možná si to pletu se silent hillem 3 :P). Dvojka je velmi krátká. Trojka se dá také dohrát velmi rychle, ale také ji člověk může hrát 10 hodin (filmečky nepočítaje). Jde jen o to, jak moc člověk chce šmejdit všude možně.

      Když jsem hrál (a stále nedohrál) Human Revolution, tak mi steam ukazoval přes 20 odehraných hodin a dle kámoše, jsem se nedohrabal ani do půlky hry...
      Dead Space 3 jsem napoprvý hrál 25 hodin, kdežto spousta lidí to asi profrčí mnohem rychleji... a přeskočí spousty věci.

      Počítám, že podobný to bude i zde. Také si myslím, že to bude dohrát vícekrát a bude možný stále objevovat nové věci, jak je u metal gear solid série dobrým zvykem...
  • Veskoslav

    Víkendové otázky pane "anonyma"

    Docela mi chybí, jak pro nás kolega vždycky vymýšlel otázky a pak se diskutovalo. Já mám návrh na dnešní otázku.

    Zasáhla Vás nějaké scéna ve hře? Spíše v pozici smutku či výčitek?

    Já osobně mám dvě scény.
    1. Z ME3, když člověk má vztah s Tali, nesplní všechny mise na domovské planetě Kvarianů a následně dá Gethům reaperské vylepšení. A nedokáže zachránit Tali.
    2. Scéna z Spec Ops: The Line, kdy odpálíte na domnělé nepřátelé raketu s bílým fosforem. Problém je ten, že zjistíte, že se jedná o spojenecké vojáky a uprchlíky a následně najdete uhořelou matku s dítětem v náruči.

    Těch scén ve hrách bude dost, ale tyto dvě se mi tak nějak usadili v paměti. A jak jste na tom Vy?
    • Thorar
      Z poslední doby mě dost zasáhlo Chains of Satinav a jak jsem se musel coby Geron vypořádat s osudem Nuri. To byl samej smutek a výčitky.
    • Ne, protože jsem ještě nenarazil na hru která by neměla předvídatelný příběh bez klišé..
    • Miserius
      V ME3 jich pár bylo a bylo mi líto Ethana skoro celej Heavy Rain *2*
      • Jack1947
        No to jo, a ten jeho osud... *13*

        obesenim v cele
        • Miserius
          To jsem naštěstí neměl, u mě končil štastnej
          • Jack1947
            Ma chyba, jsem nedaval pozor nakonci v tom horicim baraku, nevylezl jsem a zustal jsem tam s madison... takze asi tak

            coz me mrzelo jedina scena ktera zmeni dej a ja to tak podelam. *10*
            • Jack1947
              Jo, ja myslel jako jedina scena ve hre na konci co ovlivni dej. ... jinak verim ze tech koncu tam je spousta.

              Coz me docela i stve pac, jsem vetsinou jednal podle sveho nejlepsiho vedomi, svedomi.
              Narozdil treba od Beyond kde me defakto osud a pocinani moc nezajimal a hra me nevtahla tolik co, prave Velky dest.
            • Miserius
              No jedina to rozhodne neni, je tam 19 naprosto odlišných konců...
              Muže Ethan i Madison prezit ale neprezije syn třeba takze se pak Ethan zastreli na hrbitove, nebo Madison uhori ale zachranis syna takze zijes jen s klukem atd...
    • Kozy
      Heh to je dobrý, to co máš v bodě jedna jako nejsmutnější v ME je pro mě jedna ze šťastnejch chvilek. Já quariany bytostně nesnášel a z tohohle jsem měl fakt radost. Vážně někdo měl rád ty vesmírný cikány? *15*

      S tim Spec Ops souhlasim. Za sebe bych přidal Bioshock a slavnou scénu "A man chooses, a slave obeys". To bylo hodně emotivní, pro mě jedna z top scén.

      Ještě k tomu Mass Effectu, tam mě mrzela snad jedině smrt kapitána Kirraheho, jedinej mimozemšťan kterej mi nějak přirostl k srdci.
      • Veskoslav
        Ale i tak jsou obě rozhodnutí špatná, protože je i další, kdy zachráníš obě rasy. Navíc kdyby Quariani byli jako cikáni, tak by jsme byli nejvyspělejší zemí Evropy:-D Technologicky nejvíc pokročilá rasa v galaxii, s největší flotilou v galaxii. Ani Turiané neměli větší. U nich byl problém ztráta planety a to bohužel vyžadovalo žít takový život jaký žili. Ale z historie víme, že tato rasa předčila všechny ostatní v technologiích a ve schopnostech inženýrů.
    • No mě otázky už došly, proto jsem přestal. Samozřejmě ale nemusím být jediný, kdo je pokládá. :)

      Jinak na tvou otázku mám jen jednu odpověď, protože ze všech her, co jsem kdy hrál, mě dokázala rozesmutnit jen jedna hra, a sice třetí Uncharted a scéna, kde zastřelí Sullyho. Sice se pak zjistilo, že vlastně neumřel, ale i tak v ten moment zastřelení to bylo dost smutný.
    • Možná by to chtělo napsat spoiler alert dřív, než to sem naplno vpálit. Každopádně pro mě to byla smrt Ghosta v MW2.
      • Veskoslav
        Tak obě hry už jsou více, jak dva roky staré, ale budiž, upraveno.
  • ucho

    Dotaz

    jak moc je legitimní obchod g2a.com? je to obyčejný přeprodejce klíčů? mezi partnery tam má uvedeny i několik herních studií... trochu mě překvapilo, že mají teď o víkendu předprodej South Park: The Stick of Truth za 20 eur. nikde jinde to levnější pokud vím nemají...
    • frag.ment

      Daylight vyjde 8. dubna. Cena hry je stanovena na 14,99€.

      A Ucho furt jen nakupuje a nakupje a hrát to nestíhá... ;-D
      • ucho
        náhodou hraju skoro každý den, takže to, co chci, většinou stíhám. problém jsou u mě jen hry, které mají dlouhý gameplay. ideální je kolem 10 hodin.
      • MrSanta
        Dělá zásoby na důchod. Tam bude času habaděj.
        • frag.ment
          No to by mu muselo být aspoň padesát, ti mají zatím celkem jistotu, že je důchod čeká. Nás třicátníky už asi žádný důchod nepotká, takže se raději do 60ti uchlastám :-D
          • MrSanta
            Do 60 nee. Vždyť do sedmdesátky budeme muset pracovat, jinak je celá ekonomie v řiti*1*. A pak už bude tak skvělé zdravotnictví, že si krásně užijem důchod od 70 do 100 let. A to bude času na hraní. Už se těším *2*
        • ucho
          ale prdlačka, v důchodu budou jiný starosti :) hry je potřeba hrát co nejdřív (u většiny mám tak 4 roky zpoždění, ale výjimky hraju dřív po vydání a South Park je pro mě srdcovka, kterou bych slupnul klidně po tom vydání hned :) )
    • Kozy
      Jo ta by mě taky zajímalo, jsem koukal že tam mají Thiefa za 20.
      • ucho
        ten thief je celkem "normální" cena. ten už je nabízenej za 22 eur na brazilským nuuvemu dlouho (http://www.nuuvem.com.br/produto/1444-thief a to je legitimní obchod), takže tam mě cena tolik nepřekvapila. ale třeba ten south park je na nuuvemu v přepočtu za 50 dolarů a všude jinde po 40 eurech...

        edit:
        ale jinak třeba zajímavost, ta castlevania za 13 eur je předražená. ta šla sehnat už za 5,5 eura.
    • Pilgrim66
      Někdo tu psal velice pozitivní zprávy o prodeji klíčů tam. Co se týče legitimnosti, řekl bych že je to asi jako zbytek těhle obchodů, g2play.net apod. Podle mne je to legální a Steam s tím do teď nic nedělal až na odkazování na tyhle obchody na forech (ale to se týkalo i GMG).

      Navíc g2a.com je jeden z těch větších,
      • ucho
        no legální to víceméně je, ale je logické, že s tím Steam nesouhlasí. většinou tyhle obchody zneužívají té hloupé regionální cenové politiky, kdy se dají klíče sehnat jinde levněji, ale fungují i v dalších regionech (tedy něco jako ochcávka cen na GMG v eurech). popravdě s tím Steam moc dělat nemůže, protože nemá většinou šanci poznat, jak hráč k tomu klíči přišel. riziko existuje pouze jedno a to takové, že ten přeprodejce nezískal ty klíče legálně. mohl je někde nakoupit za kradené kreditní karty a podobně (v podstatě jde o praní špinavých peněz), kdy pak může dojít k deaktivaci takových klíčů. ale legitimní velký obchod na tohle udělá refund a většinou by dlouho existovat nemohl, kdyby se to rozneslo a byl z toho průšvih. každopádně to riziko pochybně získaných klíčů tu je, tedy podpora nelegální činnosti. i když pro hráče to moc věcí nemění.

        jen právě působí podezřele, když se najdou klíče, které na první pohled jinde levněji získat nejdou. viz ten south park za 20 eur... no třeba si to dotují jako promo akci k nalákání nových zákazníků.
        • To o G2A.com jsem psal já. Osobně jsem tam zatím koupil pouze 1x a to oněch 20 dolarů za 10 euro - vše v pořádku, ihned a bez problémů. Stejně tak i prodej klíčů - do dvou pracovních dní od požádání o vyplacení jsem měl peníze na účtě. Já jim věřím, zatím mě nezklamali.
  • nekromant33

    WoW Infografika

    http://media.wow-europe.com/infographic/en/world-of-warcraft-infographic.html
    dlouhý a pěkně udělaný statistiky z wowka (nevím jak je to starý, takže se omlouvám, jestli to tu už bylo)
    • MrSanta
      Na konci je napsáno 'Data as of December 2013', takže je to vlastně to nejaktuálnější.
  • ucho

    GOG

    tak se zdá, že ty ceny na základě regionu se dotknou i GOGu. dolarů se budou držet, ale na základě regionální ceny některé ceny u nových her přepočítají. no jsem zvědav, s jakými hrami přijdou jaký bude skutečný cenový rozdíl...
    • ucho
      tohle je taky dobrý: http://youtu.be/nRdfYwvGTos
    • ucho
      sice nechápu, proč mi to mínuskujete, ale asi je to vyjádření nesouhlasu s touto politikou :)
      na GOGu to vyvolalo celkem divokou diskuzi. někdo už navrh i označení her, které nemají regionálně změněnou cenu:
      http://www.gog.com/wishlist/site/fair_price_regional_price_badge

      ale teda GOGu v tom uživatelé trochu vymáchali čumák :)
      http://www.youtube.com/watch?v=b6P3yOTR2Vc&t=1194
  • Novy flappy bird

    Tak prej bude flappy bird kde muzete hrat i za nepratele:

    http://tinyurl.com/mz24gmo
    • Pilgrim66
      Nejak ti ten gif nefunguje hele
      • Tak ted snad... dik :D
  • x_ander

    Dárečky

    Tak pro zájemce mám nějaké věci z minulých Levelů. A příště si ten Level kupte :)

    Bonus do War of Warplanes - HTR6K-XZ63H-4XP73-3EU85
    King Arthur II (steam) - ZMGGT-J0W5E-BX9DG
    • Vrook
      Za Arthura díky, příští Level kupuju. Snad. *2*
  • Veskoslav

    ME3 Omega

    Dlouho jsem váhal po negativních ohlasech, že si to pořídím. Ale nakonec mě to mile překvapilo. Ano bylo tam pár věcí, co mi vadili, ale líbilo se mi zpracování i ten prostoduchý příběh. A Turianka se zařadila mezi příjemné postavy Mass effectu. Nevím, proč byly tak špatné řeči. Ano při srovnání s Citadelou je to něco jiného, ale mě se to líbilo. Za sebe můžu doporučit.
  • ucho

    je to venku

    http://store.steampowered.com/app/274130/

    tak už ta pecka vyšla, a dokonce je 15% sleva, takže stojí jen 31,44 eur.
    • aktualni stream od tb http://sk.twitch.tv/totalbiscuit
      • Moc dlouho to nevydržel :D
        • podle me to dal dost daleko :D
    • This game is very Bad if you take a closer look to it. It is a rail shooter yes, but it doesn't feel like one. In my opinion in a rail shooter you have Very High Health and much ammo. None of that here. COD ♥♥♥♥ty bloody screen, low ammo, crappy realism (If you think about that ♥♥♥♥ty as hell ammo system) and just awfull Sound Quality. Don't buy this ♥♥♥♥. Don't support these ♥♥♥♥♥♥s.
    • Keyz
      Za to, že se to jmenuje Rambo +1 bod k hodnocení.
    • minarik1
      Jestli se někdo bude řídit podle těch nereálných screenshotů, bude ho čekat překvápko :D
    • U konkurence jsem už koukal na recenzi dostalo to krásných 2/10
      • Jack1947
        I tak to prekonalo ocekavani. Ja cekal tak 1/10. *3*

        http://www.metacritic.com/game/pc/rambo-the-video-game ty jo tady to maji radi. Celkem.
    • Jack1947
      http://www.ign.com/articles/2014/02/21/rambo-the-video-game-review

      http://www.gamespot.com/rambo-the-video-game/

      No ja nevim *7* "porad se nemohu rozhodnout"

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit