Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • nekromant33

    Pracuje se na oficiální češtině do League of Legends.

    PĚTIZÁŘEZ *1* *1* *1* *1*
  • d3mentne komunitne misie v BF4

    Ano, samozrejme, idealne odputanie pozornosti od REALNEHO PROBLEMU, akym je stale nedokoncenost samotnej hry. Pochopitelne... zabavte tzv. "hracsku komunitu" k0k0tinami typu "znicte behom par dni take a onake mnozstvo vozidiel" (taka bola totiz predosla "komunitna misia") alebo si vymyslite akukolvek inu absolutnu blbost. Presne ako je ta sucasna, ktoru, samozrejme, aj tak deti v BF4 nestihnu zvladnut aj ked radsej nebudu chodit do skoly a miesto toho budu plnit "komunitnu misiu".... OMFG!!!!!! *8*

    Zacinam mat pocit, ze tu staru nuklearnu hlavicu z Fallouta napokon predsa len budem mat kde pouzit... v sidle EA... A POTOM NASTANE ASPON NA CHVILU KLUD... *16*

    A medzicasom, uz tradicne du blejt, velebnosti... *11*
  • Veskoslav

    Vývoj Stacraftu II

    Jak se měnila grafika, přidávaly a rušily jednotky. Krátké video. Jenom škoda, že Thor nemá tu velikost, jakou měl původně:D

    http://www.youtube.com/watch?v=SvLsOF-c0_0
  • Obrazem (Var ric/Cassandra): Modely hlavních postav ze hry Dragon Age: Inquisition

    Vzhled hlavní postavy Cassandry? To je Vtip? No děss a hrůza, takovej "babochlap" no to snad nemůžou myslet vážně.
    • to preto, aby lesbicky sex s nou vyzeral takpovediac heterosexualne ;)
  • KIMCID

    Elder Scrolls: Pekelné město a Pán duší – knižní recenze

    Tak nejdřiv cenzura a teď nefunkční stránka??Trapné!!!
    • Nebul všude. Jsi s tím trapnej.
      • KIMCID
        ubožáčku když si to necháš líbit
        • Když se člověk nechová jako naprostý hovado, nikdo ho mazat nebude. Nikdy se to tu nestalo.
          A pokud nejsi schopen pochopit, že po výmazu nevhodného příspěvku zmizí celé vlákno, je mi tě dokonce líto...
        • Pracuje se na oficiální češtině do League of Legends.

          Když systém okrádá lidi o jejich svobody, peníze, životy, tak lidi mlčí a bojí se. Když jde o diskuse na herním webu, rostou jim křídla a teď je ten správný čas bránit svoje práva.
  • Nefunkcni komentare

    Nemuzu se dostat ke komentarum k te knizni recenzi, hazi to status 500. Zajimava chyba.
    • Na chybovém kód 500 není nic zajímavého http://cs.wikipedia.org/wiki/Stavové_kódy_HTTP
      Ale třeba na Youtube se k tomu zobrazuje ještě test, že na opravu vyslali oddíl cvičených opic.
      • MrSanta
        Tady zřejmě na opravu používají stejný tým *1*. Je to tam už minimálně od 8 ráno. Škoda, rád bych se tam podíval. Tuším 'zajímavé' čtenivo *15*
    • Inquisitor
      Ta diskuze musí vypadat, když to hází chybu :)
  • Thief

    1 den a 7 hodin, pojďmeeeeeeeeee ! :)
    • KIMCID
      joooooooooo
      • KIMCID
        28.2.2014
  • MrSanta

    Ehmm...

    Člověk se aspoň po ránu trochu pobaví. Jsem zvědav na oficiální vyjádření pana S.
    Až doteď jsem netušil, že není steelbook jako steelbook. Debata se povedla :-)
    http://www.eurogamer.cz/articles/2014-02-22-ukazky-oceloveho-baleni-thiefa
    • Koukám a nějak nechápu však je to plech ne ? tak o co jim jde ?
      • Ano je to plech! I kdyby to byl proužek alobalu, hlavní je držet hubu a nepřemýšlet. To by mohlo být zákonem ustanovené motto téhle země. *11*
        • Fakt promiň, že se v životě nezabývám pro mě nepodstatnými kravinami a není pro mě nějaká přiblblá krabička otázkou života a smrti. A promiň, že jsem netušil, že steelbook má nějaké určité specifikace.. *7*
          • A jsme u jádra pudla. Když je to nepodstatná kravina pro tebe tak co se do toho montuješ kór když o tom víš totální ho*no? Hele já sice kupuju jedině digitál, protože mi do domu tenhle bordel (pro idioty - ano pro mě je to zbytečný bordel, to neznamená, že to platí pro všechny .. gratuluji k té geniální dedukci) prostě nesmí ale z toho příspěvku jsem jasně pochopil, že prodávají něco co nesplňuje kvalitou označení produktu. (Co je na tom nepochopitelného?) Já važně nevím co tak milujete na nákupech šuntů z megaobchoďáku a ještě cpát druhým, že je vám to vlastně u řitě a nezajímá vás to!


            edit: Ty vole, že já se namáhám s házením perel sviním. Prodám vám BMW, vlastně je to žigul ale to nevadí vždyť je to přece auto ne?! O nic nejde! *3*
            • kennyB
              Steelbook že je bordel??? Otevřel jsi mi oči, už nikdy si žádnou "lepší" edici neobjednám, od teď už jen digitál *7*
            • Nevim jseš nějakej divnej, já se jen ptal a ty na mě hned takhle úplně nesmyslně navážíš a osočuješ a ještě něco plácáš o nakupování šmejdů z obchoďáku. Chápu taky mi není zrovna nejlépe po včerejšku a jsem taky nevyspalej, ale nemusíš být tak arogantní a nepříjemnej přeji krasný den..
      • MrSanta
        Původně bylo ve článku psáno steelbook, obchod to jako steelbook prodával a ještě teď to na obchodě vedou jako steelbook.
        Zde odkaz, kde se člověk dozví co je a co není steelbook: http://collectorsedition.org/forums/showthread.php?t=12066
        • montatatana
          Distributor hry si to marketingově přeje označovat jako steelbook (pravděpodobně proto, že je to mnohem známější pojem než "metalpak" a funkce je prakticky stejná). Obchod s tím nic nenadělá, pokud je to součást smlouvy.
          • Spades
            Jde o to, že steelbook je ochranná známka. To je jako by si prodával smartphony s androidem, nebo win8, a říkal jim iPhone, protože je funkce stejná a značka iPhone je atraktivnější.
    • Thorar
      Mě by zajímal ten smazanej komentář Schovance :-)
      • MrSanta
        To mě taky. Rád bych věděl, jestli si ho smazal sám, nebo mu ho odstranil glosátor. Jsem zvědav jestli pan vrchní strážce kvalitní herní žurnalistiky o tomto něco twítne :D

        Ejhle, již je článek opraven (9:30). Nyní je slovo 'steelbok' nahrazeno 'plechovým balením'.
  • Dynamite Jack Steam: 6PJJ0-RX7KQ-R2BYJ
    • :D

      jéééé díky, chytil sem Jacka, díky moc :)
  • Rekoil Steam: 422WE-RGA84-KQ5WE

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit