Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79619 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • davidBray

    Jeden z achievementů ve hře Thief získáte, pokud titul dohrajete až po patnácti hodinách.

    jak to mám chápat? že 5 minut před koncem nechám hru deset hodin zapnutou? a pak to doklepnu?
    • Radioaktivni_surikata
      Tak když jsi dal dokupy pesimistickou variantu, tak zvládneš i tu optimalistickou, ne? *3*
      • davidBray
        rád bych věřil tomu, že dnes vyjde hra (tohoto typu a ještě raději bych věřil, že to nebude zklamání) s hrací dobou 15+ hodin :)
        • Tak například u Dishonored se mi po dohrání zastavily stopky na hodnotě 33 hodin...
          • Jack1947
            MLF: Nejlepsi je ze se ozve nekdo , kdo by mel mlcet. Chapu no EGO chce obcas provetrat.

            O.O... jo ale jasny ANONYMY SOBE ze. *3*

            ( Kdybys sis chtel naklikat, ja ti v tom branit nebudu).
            • command42
              btw hl1 je pod 30 min :)
            • Nejsem ten koho myslíš, Martine. Někdo tu konečně odhalil, jak nechat zmizet nick, tak jsem toho využil. Takže to zas uklidni, ok? :)

              A s tím Dishonored je to pravda. Zadej si na youtube 'Dishonored speedrun' a uvidíš.
            • Eh... Nějak nevím, jestli přemýšlíš hlavou nebo kolenem. Proč bych měl mlčet? Co má můj příspěvek společného s mým egem, a za poslední, proč by měla moje anonymnost vylučovat kredit mého příspěvku? Místo toho, aby si uznal svoji mylnost a argumentoval jako myslící bytost, kopeš kolem sebe rukama a nohama jak děcko. Piš dál, končím.
          • Já to měl za 7hodin s tím, že jsem údajně zabil 2lidi (nic o tom nevim) a žádný hlídač si mě nevšiml (jenom infikovaný lidi).
            • Já měl za celou hru jedno zabiti, v nějakym momentu vypnutýho mozku mi přišlo jako supr místo k ukrytí omráčenýho strážnýho dno stoky.
            • Pilgrim66
              Mně se třeba stalo, že jsem ho omráčil, blinknul jsem se s ním na nějakej parapet nebo tak, a když jsem se vracel tak jsem zjistil, že sklouzl dolů a tím se zabil, takže jsem přišel o čistej průchod. Musím říct, že se mi líbí takovýhle drobnosti na hrách.
            • Jack1947
              Proto mam rad Anonymy, napisu ze "nejsem ten" hned je klid. Neni co uklidnovat ( pokud nejsi ten hlavne ze te vsichni znaj).

              Je to kratka hra pomerne, tak ano stejne jako nejaky blazen dal HL1 do 5hodi nebo kolika lze to.
            • Hele, Vaše Jackovské Vysokoblahorodí, je mi jasný že tady asi honíš příspěvky do nějaký svojí osobní statistiky, ale to neznamená, že ze sebe musíš všude dělat blbce. Viděl jsem speedrun na 42:59. Fundovanče.
            • Jack1947
              To jsou zas kecy, od fundovaneho cloveka. *7*
            • On jde Dishonored dohrát i za 45 minut. Záleží, jak k tomu přistupuješ.
            • No, ono třeba stačilo někoho omráčit, nechat ho na špatnym místě, a krysy to dodělaly za tebe...
  • http://www.gog.com/ akce machine
  • frag.ment

    Bethesda oznámila více než dvacet milionů prodaných kopií The Elder Scrolls V: Skyrim.

    Jak je to možné? Vždyt většina zdejších diskutujících tuto hru nenávidí a všude slyším, jak je špatná. A ejhle, ono se jí prodá 20 milionů. To asi Vávru trefí šlak! ;-)
    • frag.ment
      Jasně, takže nepodporujte dobré hry nákupem, protože jak se jich prodá moc, je to špatně, pro "casual" hráče a je to blbost..
    • Žerta h*vna! Miliony much se nemůžou mýlit *3*

      Nehrál jsem, nemůžu soudit...
    • A taky se prodají tuny zlevněného pseudomásla, to musí být kvalita, hned běží taky pro pár kousků
      • frag.ment
        Jo a jinak já si opravdu vybírám, co koupím a za kvalitu si rád připlatím. Například pro máslo si chodím do farmářské prodejny, sice stojíé 3x tolik co to "máslo" ve slevách supermáketů, ale dokud si můžu dovolit připlatit, rád to udělám. Hry jsou na mě celkem drahý, takže si můžu dovolit koupit tak max 1-2 do měsíce (jó kdybych nechodil ven pařit, mohl bych si jich dovolit daleko víc, ale stejně bych nestíhal hrát), a proto si vybírám kvalit a to si myslím, že například Skyrim je. A ještě přileju olej do ohně - mě se dokonce líbíla i Mafia 2..
  • Mě by zajímalo jak firmy co jsou na KS mají podporu přes PayPal i po KS nakládají s prostředky které vyberou. Píšou, že to dávají na nové věci do hry apod. Ale pak vývoj tvá déle a hlavně se připravují o zákazníky po vydání hry. Když je možné hru koupit dříve než budou předobjednávky. Pak po vydání kdy potřebují nejvíce peněz budou mít méně, protože to hodně lidí koupí předem a ty peníze co měli předem použili na to hru kterou vydají a ne na další jak bývá zvykem a pal znova musí na KS a to je pořád dokola.
    • ucho
      podívej se na počet backerů u jednotlivých her a pak udělej odhad, kolik by se mohlo zhruba prodat licencí dané hry. zjistíš, že ty počty jsou dost v nepoměru, takže o nějakém úbytku zákazníků prakticky nemůže být řeč... nízkonákladové hry se prostě dají zaplatit poměrně snadno.
      to, co se snažíš říct, by mohlo platit u vysokonákladové hry, kde by potřebovali vybrat obrovskou sumu peněz od obrovského množství hráčů (a kterou by pravděpodobně ani nevybrali)...
    • Že by tam byl nějaký princip klamu?
  • Ronox

    Bioshock Infinite: Burial at Sea ep. 2 - preview

    https://www.youtube.com/watch?v=-M5Tbos3M1g&feature=player_embedded
  • Tady se maže o sto péro *1*
    • Inquisitor
      Tak pořád všichni chtějí aby s tim redakce něco dělala ne? :D
      • Ale když se pak maže jen kritika webu...
        • Samozřejmě je jednodušší smazat kritiku, než s tím něco dělat.

          ad Source Engine 2 - náhodou vypadá to zatím solidně, třeba detaily té budovy jsou výborné.
          • Ale tak Aleš s tím něco udělal, článeček už visí.
  • Ronox

    Titanfall Beta

    Zampella na twitteru oznámil, že brzo spustí open betu titanfallu na pc/xbox.
  • Keyz

    Nové informační video od WH.

    https://www.kickstarter.com/projects/1294225970/kingdom-come-deliverance/posts/731050

    - Na konci kampaně máte čekat překvapení :)
    • Na konci kampaně překvapení ? Přiletí drak ? *1*
    • Ronox
      12:36 - umělá inteligence VŠ studentů? *1*
      • Keyz
        Taky jsem čuměl *15*

        Asi ještě nemají AI dobře zapracovanou.
    • Veskoslav
      Předběhl jsi mě. Pokud budu mít zítra čas, dodělám k tomu titulky.
      • Keyz
        I když mluví česky anglicky tak se to stejně hodí :)

        Zajímavý, článek který měli na FB.
        http://www.onlysp.com/kingdom-come-deliverances-kickstarter-success-should-be-an-eye-opener-for-publishers/

        - Stejně prdel, co člověk všechno může vidět u nezávislého studia. Vidí mistra co streamuje jak tohle video editoval, pak nějaké artworky co tam ukázal atd. *15*
        • Veskoslav
          JJ četl jsem. Už jenom "DLC" Blood Dragon ukázalo fakáča vydavatelům a stejně se nepoučili. No nic čekal jsem na to video. Fičím spát. Zítra musím do práce:-D
  • Gojira

    Bethesda oznámila více než dvacet milionů prodaných kopií The Elder Scrolls V: Skyrim.

    Celkem lituji, že jsem to koupil za 7 eur v akci na steamu...Reskinovaný Fallout New Vegas
    • coz je reskinovany oblivion

      ale elder scrolls hodne upada, to me ten new vegas mozna bavil jeste nejvic z her na tom prehistorickym enginu
      • Gojira
        FO: 3 je víc přeskinovaný Oblivion než New Vegas...NV byla sranda hrát(porádní lokace, tuna obsahu). Příběh mělo lepší NV. Trojku spíš psal nějaký maník na drogách.
        • Vrook
          Trojka byla takova nesourodá.. jakože hlavní linie docela vo ničem, sem tam světlý momenty, ale celkově mě bavily spíš postranní questy a miniquesty. New Vegas v tomhle naprosto votočilo a nasadilo takovou skvělou záhadnou atmosféru, zajímavý twisty, a spoustu drsnejch postav a skupinek (Kings a Boomers byli jednoznačně nejlepší). A i ty postranní úkoly byly super, třeba Come fly with me.
  • Keyz

    Nový informačně nabytý update od WH na kickstarteru.

    https://www.kickstarter.com/projects/1294225970/kingdom-come-deliverance/posts

    - Forum se chystá na následují dny
    - Hra se plánuje prodávat přes Steam a možná GOG
    - PayPal se chystá a financovat hru bude možné na stránkách WH i po skončení KS jako v případě Star Citizen
    - Jestli máte balík s mečem a bydlíte v nějaké hovadské zemi tak si ověřte pravidla pro import chladných zbraní
    • ucho
      popravdě tam nejsou prakticky žádný nový informace. přijde mi, že tohle všechno už padlo buď ve FAQ nebo diskuzi, z toho updatu jsem se dozvěděl snad jen to, že hráč bude někde bydlet... no to se ale +- dalo čekat :)
      • Keyz
        To máš pravdu. Ale dali to jednoho přehledného bloku. Hodně lidí se na to ptalo i když to šlo najít.

        To video co bude, tak to bude teprve něco nového.
        • ucho
          jo, na video se těším, ale obávám se, že většina lidí čeká nějaké větší video ze hry, takže kdo ví, co na to řeknou :D
          • Keyz
            Nj, byly tam nové záběry co jsem koukal během té editace.

            Ale určitě ne to co někteří čekají. Dokonce se jeden borec ptal zda to bude MMORPG :D.
            Přitom to je napsáno hned na začátku.
            • ucho
              nějaké nové záběry byly i v sobotním re-play (třeba tam byla delší bitva na tom poli, kdy kolem ještě projeli koně) a pak dalších pár drobnůstek, ale to na net nikdo nevystříhal a nehodil :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit