Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79619 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • KIMCID

    State of Decay

    Nebyla by recenze PC verze?
    • Radioaktivni_surikata
      Mám ji už od tý doby, co vyšla. Ovládání je už dobrý, hraje se to pěkně. Hra je trochu náročnější na HW. Na 560ti HAWK to na ultra ve full HD běželo mezi 40 a 50 fps. Teď mám 760 HAWK a s vsyncem neřeším nic. I tak je to docela záhul když si člověk vezme, že to nevypadá bůh ví jak nádherně. Zbytek je shodnej s konzolovou verzí. Super hra, doporučuju po ní skočit. Není to zrovna AAA titul, ale když si vezmu, co všechno se dneska může objevit na Steamu a jakej odpad je schopnej projít přes ten jejich Green Light (úroveň kontroly kvality nulová) je State of Decay vážně solidní hra navíc za moc pěknou cenu. Jdi do toho.
    • Keyz
      Nic se tam neměnilo krom ovládání. Tedy seber si hodnocení na konzole odečti něco za špatnou technickou kvalitu a máš výsledek.

      Anebo jestli bereš. Konzole = PC = handheldy. Tak pak klidně nech :)
    • Není to špatné, není to zázrak. 6/10 Stačí? *3*
  • Odhalení týdne

    Je mi jasné, že spousta z vás si láme hlavu nad tím, jak dělám neviditelný nick. Napište do jména "0.0" ... jednoduché, že ano?

    :))
    • omg
    • Jack1947
      Ohromne, prave si nasel diru v Games.cz komentovani anonymnich uzivatelu.

      si MACHR cece. *3*
    • iluminati jedni
    • Dík *2*
    • No to se teda máme! Svět už nikdy nebude stejný! *8*
      • Musel jsi to zkusit, nedalo ti to, že
        • mehehe
      • :) test
        • test 2
  • frag.ment

    Video: Sony vydalo dvě nová gameplay videa z PS4 verze hry Thief.

    No tak vydržel jsem se na to dívat 5 minut a už je mi jasné, proč šly předchozí Thief hry mimo mě. To opravdu někoho baví, se někde půl hodiny plížit předem danou cestou (no je tam na výběr pár možností vydat se jiným směrem, ale je to tak do očí bijící jako v novém DeusEx). Pro mě nuda a zlatej starej Hitman..
    • Naivny hlupacik.
    • Co kdyby se nějaký děcko v těch temných uličkách ztratilo a rodiče podali žalobu, že hra nejde dohrát? :))
      • Jinak ta atmosféra mě na tom láká nejvíc, nádhera. Omalovánkových Suckerfieldů a podobných bylo teď dost. Konečně něco trochu zajímavého.
  • SWG

    Něco pro fanoušky zrušeného SWG.

    http://www.reddit.com/r/EQNext/comments/1w2lu2/im_john_smedley_president_of_soe_amaa/cey4zhx

    že by restart? Nebo nové MMO?
    • Že by EA poskytlo práva SOE? To nevidím moc reálně.
      • Tak to bude nová značka. Práva nevlastní a potvrzuje to dále v diskuzi.
  • Jacku vzpamatuj se

    Proč tu zasíráš už tak hrozné forum stupidníma reakcema o warezu apod. No a co, i kdyby, tak si to stáhnul a tobě to může být uplně jedno, jen tu vyvoláváš flame zbytečně. A z jakého titulu je prosímtě tohle oficiální forum o hrách? :D (to byla řečnická otázka, neodpovídej prosímtě).
    • Radioaktivni_surikata
      Zkus detroller. Někdo ze zdejších návštěvníků ho vytvořil (sorry, už si nepamatuju, kdo to byl). Dovolil jsem si ho doplnit ještě o Veskoslava a funguje nárazmně. Diskuze se běžně smrsknout o třetinu zbytečnejch trollů a uživatelů, co na ně bez výjimky reagujou.
      http://ulozto.cz/x3rjQ7jS/detroller-1-rar
      • Nope. Sosej tenhle https://webshare.cz/#/file/35646B3xr3/detroller-7z. Bohužel už si taky nepamatuju jméno autora.
      • Cosi
        Za Veskoslava díky.
    • Jack1947
      Officialni web o hrach... ne forum. Jak nemohu reagovat kdyz se mi tu snazi nekdo podstrkavat neco co jsem nepsal, jak ? *7* P/ovez.
      • forum je součást webu
        • Spades
          Diskuze != forum.
          Aspoň ne v internetovém smyslu slova.
  • Uživatelé STEAMu nyní mohou rušit předobjednávky, peníze se jim automaticky vrátí do STEAM peněženky.

    Takže ve své podstatě se jim peníze nevrátí *1*
    • Jack1947
      Jeje, radsi nic nepiste uz ke STEAMU nebo se jeste zjevi Jejdasek a cely nam to tady uvede na jeho pravou miru. V kotli uz je zatopeny myslim akorat.
      • vlastik.plaminek
        Jejdasek se tu ukáže, až každý zapomene na tu newsku o Sony DRM, protože konzole přece žádné omezení nemají.
        • Jack1947
          Ta nezmizi takze ma smulu. Sbohem, moudry brachu budes nam "chybet". *4*
          • Jack1947
            MM tak uz i v bleskovkach. *3*
    • Veskoslav
      Tak je logické, že ti je nepošlou zpátky na účet.
  • pred tyzdnom som chcel dat 2.sancu hre Skyrim, stiahol som si hru, doporucene mody na opravu gui + vylepsenie grafiky a po necelom tyzdni musim povedat, ze to je stale rovnaka sracka, preboha - AI je duta, lukom som vrazdil jedna radost, rozdelenie zbrani na jednorucne a 2rucne, a najviac zabilo to, ze tam niesu povolania(btw Skyrim je maznuty a uz nikdy viac)
    pre porovnanie som rychlo stiahol Morrowind Overhaul a nechapem, ako to ze sa tolkym ludom ten Skyrim paci :(
    • kennyB
      Skyrim je dobrej v tom, že si můžeš libovolně povolání kombinovat. Já např. jel ve spellsword povolání, což je známé už z předešlých dílů a je to dobrá kombinace boje na blízko + magie *3*
    • Keyz
      Bohužel modifikace které by opravili jádro hry moc nejsou. AI bude pořád skoro stejná to samé, pohyb postav po městě a kecy postava na tebe jakmile projdeš okolo apod.

      Hodně jsem si sliboval od SkyrimRedone nebo jak to je. Sice podle manuálu to má být více věrohodné ale pak se často dějí situace, že ihned na začátku zemřeš na ránu šípem apod. Je to značně nepředvídatelné.
      • Pilgrim66
        Vzdalenost promouvani mi jeden z modu meni tim jsem si 100% jistej (a to je to grafickej mod, mam jenom ty). Pokud by tě to opravdu a upřímně zajímalo, mohl bych se asi prohrabat a zjistit kterej (mam jich tedka 65...).
      • Took an arrow in the knee?
    • Veskoslav
      Rozdělení zbraní je ale poněkud složitější právě ve stromech schopností. Jednoruční se dělí dále na 3 další podskupiny. Mě naopak absence povolání naprosto nevadí, protože jsem si postavu udělal jako kombinaci lukaře, tanka, léčitele a vyvolávače. Což bych například v Oblivionu nemohl. A strávit nad něčím týden, no asi ses hodně přemáhal, co?;) A věř mi, že ačkoliv mám luk na maximum (100% damage+100% při plížení), tak přesto mi nepřijde, že by to bylo něco, co zabíjí nějak rychle. A to mám luxusní luk a luxusní šípy.
    • nekromant33
      http://www.godlikeproductions.com/sm/custom/e/k/3aa9090d30.jpg
    • Jack1947
      Ty pises na Officialnim webu o Hrach ze si neco stahnul ? Jesteze to je Skyrim a pote Morrowind... mas kuraz cece. Paci se pac proste to je pecka a basta.
      • ved to je prave tragedia, ze sa to paci a to staci..hej, aj mne sa to 1. par hodin pacilo, dobre to vyzera, conjure zombies je sranda, ale potom som do toho prisiel, a zistil ze je to plytke, povrchne, a ma to primitivne pravidla
        • Jack1947
          Je to Mainstream ... Jsou tam Draci! a atp... velky svet spousta moznosti a paradni grafika.
          Tezko to neco zvrhne z trunu.
      • Stáhnout to můžeš i ze Steamu ty joudo. A Skyrim rozhodně není žádná hitparáda.
        • No myslím, že nikdo neříká stáhnul jsem si hru ze Steamu...... *7* Prostě si to stáhnul z piratebay či něčeho obdobného. Nic víc. Zase nehledej někde něco, kde není. Navíc skaven je tímto známý.
        • Jack1947
          Jo ale neda se to vyzkouset a pak vratit v tom je rozdil.

          Byl snad nekdo tak zklamany ze Skyrimu ze to tahl z Warezu aby to nakonec smazal ale notak.

          Ne, opravdu tu nechci rozvirovat takovehle diskuze, on si to kazdy prebere sam.
          • Promiň, ale ty jsi vážně mimoň. Jediný prokazatelný warezák jsi tu ty, a to, že netušíš, jak funguje steam, to jen potvrzuje. Já například Skyrim také vlastním na Steamu. A už jsem ho stahoval 3x. Poprvé jsem ho smazal vzteky, podruhé z nudy a potřetí jsem ho instaloval jen proto, abych si prohlédl grafické mody.
            • Dobře ukončíme to, nestíháš. Ale na jedno se tě ještě zeptám: V obchodě taky nejdřív sežereš rohlík, abys věděl, že si ho chceš koupit?
            • Jack1947
              No jo, to se to hezky chyta za slovo co. Kdyz to je tak jak je, abych si zahral musim nejdrive platit. Vyzkouset se to neda tak nedelej blbce ze sebe me. To vayzouseni jsem jen nadhodil takze o nic moc nejde ne.

              Pak tedy vazne nezbyva nic jineho nez to vyzkouset nejlepe odnekud z privatu. (konec diskuze na toto tema).
            • No mimoň jsi ty, když tu pořád plácáš něco zkoušení, o čemž tu nepadlo slovo. *7*
            • Jack1947
              Aha, takze pac neznam moc STEAM atp... takze jsem Warezak ( i kdybych byl tak co, aspon se tim tady nechlubim jako mnapr Predator atp...)

              Na mysli jsem spise mel ze se neda vyzkouset a to se neda , vzdycky zato je treba zaplatit o tom co se deje potom uz je kazdemu burt. Jenze vyzkouset se to neda aniz bys dal penize predem. Tak pak kdo tu nevi a je mimon ze.
  • Veskoslav

    Sony použije "dobře známé DRM řešení" pro multimediální aplikace na PS3, PS4 a PSV.

    Ale copak. Raději nic k tomu nebudu psát, protože každý si pamatuji jistě jednoho pána, jak tu řval, že DRM ochrana na konzolách nikdy nebude a je jedno jestli aplikace nebo hry, protože na konzolích se nekrade:)
    • Vzhledem k tomu, ze DRM na PS4 je "v rukou" vydavatelu, tak je to podle me jen otzka casu, kdy vetsina her nakonec nejakou tu formu DRM mit bude.
      Je to sice docela smutne, ze uz i na konzolich, ale alespon to ukazuje, ze hraci na konzolich nejsou o nic poctivejsi a moralnejsi, nez ti na ostatnich platfofmach, jak nekteri radi tvrdi.
      Jedinym duvodem, proc tam neni mira piratstvi az tak vysoke je skutecnost, ze pirateni na nich povetsinou neni otazkou par kliknuti.
      • Jack1947
        Proc by se piratilo ve velkem ? Vetsina lidi rado hraje ONLINE a to s piratenim lze jenze neco jako emulace serveru u PC her. Beztak Amici a jinde na ty hry maji takze by nepiratily. Otazka pristupu a ze to je zbytecnost to vi kazdy kdo konzoli nekdy vlastnil nebo ma.
      • Veskoslav
        Je to o dostupnosti a možnostech. Kdyby na konzole šlo pirátit stejně pohodlně jako na pc, tak míra by byla +- stejná napříč platformami.
    • Jack1947
      Ten tu radsi ani pro jistotu neni. *15*
  • Kinect je pro kočku!

    Honza Olejník měl pravdu, je to potvrzeno i z jiného zdroje.
    "I did actually start using that last feature, until the Kinect interpreted the sound of my kittens having a playfight on the carpet as me saying “bow” in the middle of a shootout with three men with assault rifles." IGN recenze TR:DE

    P.S. Neberte to zase tolik vážně *3*
  • kennyB

    ?

    Proč zmizela kategorie nejlepší čtenářské recenze z best of od 11th_Doctor??? *8*
    • Kozy
      To si nezasloužil, pravda. Alespoň jsem díky němu objevil čtenářské recenze a sám jednu napsal.
    • vlastik.plaminek
      Asi ban, Máchale.
      • kennyB
        Asi ne, jeho poslední komenty tu jsou *3*
        • vlastik.plaminek
          Netuším jak funguje místní banovací systém. Možná to smaže jenom poslední koment. trol.diskuzni taky vyfasoval miliardu banů a jeho komenty u Vávrova 100+ pořád jsou.
          • kennyB
            Aha, díkes *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit