Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Keyz
    "Today (in few minutes) we are going to be on Czech TV CT24. Tomorrow, there is a interview with Dan at our studio at Prima COOL Re-Play. Both will be online later in Czech."

    Asi v rámci ekonomiky ct24
    • Pilgrim66
      jj, ted jsem to videl. Pobavila me zprava, jak hry jsou "hlavnim kulturnim exportnim artiklem CR"...

      A zminovali Machinarium a poté jentak mimo promluvili o Arma 3... SCS soft ani slovo... chjo
      • Keyz
        Nj TV v ČR... Alespoň něco i to je úspěch.
  • Evropský sud rozhodl, že Nintendo nesmí bránit hackování konzole.

    To je osud! *5*
    • Jack1947
      To je no kdyz uz v Pojebane a zasrane EU ( podplacene a zkorumpovane) rozhoduje o soudech SUD! *12*
  • BookerDeWitt

    Evropský sud rozhodl, že Nintendo nesmí bránit hackování konzole.

    To byl teda velice chytrý sud.
  • Evropský sud rozhodl, že Nintendo nesmí bránit hackování konzole.

    Evropský sud *1*
    • Třeba je to slovák, ale i tak tam má chybu :D
  • Miroo_7

    Evropský sud rozhodl...

    Bleskařův dnešní highlight :D :D
  • Keyz

    Evropský sud rozhodl, že Nintendo nesmí bránit hackování konzole.

    http://fotka.pixmac.cz/4/dreveny-sud-sud-addiction-pixmac-fotka-83290683.jpg

    Změnil jsem obrázek aby nevyvolával flame a lépe sedl k nadpisu.

    *3*
  • ucho

    Evropský sud rozhodl, že Nintendo nesmí bránit hackování konzole.

    tak už o těchhle věcech rozhoduje nějaký sud, to jsme to dopracovali s tou EU :)
  • Magister_Peditum
    Tak ještě neuplynuly ani tři dny a WH mají 119% požadované částky, a měsíc mají ještě před sebou. Myslím, že by ten milion mohli nasbírat.
    • Jack1947
      Ja jim preju, Ceska Herni scena potrebuje zase vstat a byt na vysluni a ted maji moznost ( stejne jako to udelal bajny ptak Fénix z vlastniho popela).
    • Keyz
      Snad dají konečně nové cíle, aby lidi měli motivaci co posílat dál.
    • To je moc..myslím že 600K bude reálných..pokud by nasbírali milion tak je to snad nejúspěšnější projekt na kick staru.
      • Magister_Peditum
        No, je jasné, že to už bude stoupat pomaleji, ale když vezmu, že jim bude stačit, aby každý den přibilo pouhých 25 tisíc (už ne 150 jako první dva dny), tak i kdyby to ten milion nebyl, tak se tomu bude hodně přibližovat. A ano, je to hodně o tom, jak budou svou kampaň dále podporovat.
      • Miserius
        ?? Co třeba Ouya s 8.5 miliony dolaru? Nebo pokud chceš hru např Project Eternity - 3.9 miliony
        • *povzdech* nejmenoval jsem se tu odborníkem na to jestli vybere nejvíce nebo ne nemám přehled o tomhle tom. Jen se mě zdá že málo který projekt vybere takovou výši to je celé :)
          • Magister_Peditum
            Málo který projekt taky vybere požadovanou sumu (ve statisících) během 36h. *3*
            • A proto říkám že to bude jeden s největších uspěchá na kickstaru vůbec:) nevěděl jsem kolik které další vybrali.
  • Might and Magic X

    Lidi nevíte kde sehnat za dobrou cenu třeba Delux Edition ??
    • ucho
      na GMG po aplikování voucheru je cena 400,-. UPLAY verze.
      • děkuji
  • Ano,těch komentářů bylo 6 *1* http://minus.com/i/dwTtFBuwqonT

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit