Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Phil Spencer zareagoval na otázku, zda můžeme očekávat v programu Games with Gold podobné tituly jako...

    To toho těm chudákům zase prozradil *7*
  • Spekulace: Visceral Games (Dead Space) vydá na podzim novou hru. Indicie naznačují, že by mohlo jít...

    Plýtvání talentem, ale když DICE jde Zkvrvit Mirrors Edge tak někdo to udělat musí no.
  • Miserius

    Last of Us - DLC

    Pár lidi se tu ptalo jestli bude dlc Left Behind mit cesky titulky. Tak podle oficiálního popisku český titulky mít bude...
    • kennyB
      Skvělé, díky *3*
  • Měl by někdo zájem o ArmA: Gold edition, Take on Helicopters (to bych se svýma znalostma nebyl schopnej ani zapnout) nebo Fish fillets? Kdyžtak mi řekněte mail a já to pošlu. :)
    • Lukyz
      Byl bych vděčný za Take on Helicopters, prosíííím *2*

      Email raději mažu
      • Máš to tam, užíj si to, takový hry nejsou pro mě, já nejsem schopnej lítat ani v ArmA
        • Lukyz
          Fakt moc díky!
    • Jo a ještě Alpha prime
      • Jestli si to ještě nikdo nevzal tak mi to můžes poslat na miroslavhorava@gmail.com
        • Máš to tam:)
    • Duuku
      Byl bych moc a moc vdecny za Arma Gold :)
      • Máš to tam :)
        • Duuku
          Diky moc
    • gurus
      fish fillets prosim :)
      • Já vím, je to trapný, ale..nemám ponětí kam..nechci ti to dávat sem, aby ti to někdo nevzal a užil sis to vážně ty, ale nenašel jsem žádnou možnost soukromé zprávy nebo něco.. *9*
        • gurus
          muzes na mail ? :) mam jeden casual mail gurus@seznam.cz
          • Jedině na mail, máš to tam. :)
        • Konečně někdo kdo u toho přemýšlí! Místo neustáleho breku, že někdo kód vzal a nepoděkoval a 10 lidí muselo zbytečně zkoušet kód. Děkuji za to, že se občas vy lidé najdete a obnovíte moji víru v existenci logiky. :) *14*
  • Obrazem: Ubisoft vydalo několik nových screenů z next-gen verze hry Far Cry.

    Hahaha.. Ubisoft.. Vy zapredane socky.. Vsak tie screeny su hnusne ako noc :DDD
    • Jsou snad ještě horší, než před lety na PC. A to bych byl cílovka *9*
  • Obrazem: Ubisoft vydalo několik nových screenů z next-gen verze hry Far Cry.

    Co je na tom proboha nextgen? Vždyť takovou grafiku lze z původního enginu vytáhnout pomocí modů a výkon na to měly počítače dostatečný už před nějakou dobou...
    • A neni to nejaky fake? Pretoze to fakt vypada hrozne :D
      • Graficky se to skoro blíží verzi pro PC a má to běžet v 1080p a 30FPS! Na to že je to port na PS3 a x360 to je podle mě značný úspěch. Šikovní vývojáři v Ubisoftu vytáhli maximum možného výkonu! *16*
    • Tady nejde o kvalitu, ale o ždímačku značky
  • Cosi

    Warhorse: Gimme your money!

    https://imgflip.com/gif/6bso0
    • Khanemis
      Aneb když po vás zarostlý chlap v kšiltovce chce peníze je to:

      a) bezdomovec z hlavního nádraží
      b) Dan Vávra (nebo-li také kreativní člověk shánějící finance pro své dílo)
      :)

      Pěkně jim ten Kickstarter naskakuje, vypadá to na náběh na novou Kickstarterovou senzaci (a na rozdíl od Tima Schaffera avizují rozdělení hry už naštěstí dopředu). Jsem zvědav, kam to dotáhnou. Můj odhad je tak kolem 800k - 1M, pokud připraví dobré stretch goals.
      • Přál bych jim hodně, ale mám obavy, aby se to rapidně nezpomalilo....
        • Tilwaen
          Už teď mají bezmála 240 000 a 28 dní na zbytek, neměj obavy *3*
          • Já jsem to nemyslel tak, že nedají cílovku, ale myšleno to bylo směrem k horentním sumám ( ;
            • Tilwaen
              @nekromant: Otázkou je, jak moc velké stretch goaly si mohou dovolit nabídnout, když si nechávají na KS "proplatit" jen zlomek celkové sumy, ale tak necháme se překvapit.
            • nekromant33
              Zaplatí se dneska nebo v noci, trochu to zpomalí a na plyn můžou zase dupnout pokud přidají zajímavý stretch goals.
      • Kedaro
        Nečekal jsem, že se to tak rychle zaplatí, gratulace. *3*
      • ucho
        můj odhad je 514k
        • ringmancz
          taky jsem si včera tipoval kolem 500, ale přes noc se to rozjelo, takže teď klidně i víc
  • Keyz

    Dojmy o Kingdom Come: Deliverance od RPS

    http://www.rockpapershotgun.com/2014/01/22/mega-impressions-kingdom-come-deliverance/
  • pravda o ea :)
    https://www.youtube.com/watch?v=CjYEi4PEqF4
    • Keyz
      *1*

      Ten argument, že prodali hodně a tedy se nemusí starat co lidí chtějí je pravdivý. Jestliže, tam je pořád velká skupiny lidí co to kupuje i přes tohle všechno, tak to vlastně nemusí řešit.
  • michelangelocz

    DARK SOULS games for windows life SHIT!

    Doted jsem se k Dark Souls vracel jen pres offline ucet, ale ve svetle informaci o ruseni GfWL jsem se dnes pripojil i pres xbox, nebo jakej, ucet. Musel jsem znovu zadat licencni klic, pak nainstalovat nejakou aktualizaci a nakonec zjistit..., ZE SE HRA UZ VUBEC NEDA SPUSTIT!

    Jen ted nevim, co dal? Nejaky podobny zkusenosti, rady, napady?
    • Screenshot nevidno. Zkus něco normálního, jak imgur, puush, dropbox, nebo něco.
      • michelangelocz
        Tak ono neni moc co linkovat, naskoci herni okno ktery zsedne a objevi se nicnerikajici error z linkovanyho obrazku. Tady je to na flicku.
        • Aha *1* . Kvůli tomu se 2x zdržovat s místníma špehovacíma linkama, bleh.

          Máš Windows 8, že? Má se z nich nějak vypreparovat GFWL a stáhnout nejnovější verzi z Xbox.com.

          Edit: Teď koukám, že to okno nevypadá tak pitomě jednobarevně, jako v osmičkách. No, pak je to ještě tohle.
          • michelangelocz
            Hele, zkusil jsem jinou vec. Zadal jsem seriovy cislo do steamu a tam se mi Dark Souls Prepare to Die objevilo v knihovne. Takze si ho muzu nainstalovat. Jen uz se mi asi nepodari navazat na savy z ty GfWL verze offline uctu. A ani nevim jestli to zkousne DsFix mod.
            • michelangelocz
              re Hanzales: Tak normalni steam verze mozna jo. Ta moje aktivovana po instalaci hry stejne opet nainstalovala GfWL, pres ktery se ted stejne musim prihlasovat. A error, co mi vyskocil po GfWL updatu byl zpusobenej starsi, tudiz nekompatibilni verzi modu jako DSFix, MouseFix, atd. – v tom tkvel celej problem.
            • No vidíš, mě nedošlo, že existuje něco jiného, než GOG a Steam, heh.
            • Hanzales
              zkousne to na štýmu všechno :) http://steamcommunity.com/id/Hanzales/screenshots/?appid=211420&sort=newestfirst&browsefilter=myfiles&view=imagewall
              Doporučuju když tak i smrknout: http://www.nexusmods.com/darksouls/mods/top/?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit