Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • UbiSoft: Assassin's Creed 5 by se mohlo odehrávat ve feudálním Japonsku

    Už se těším na tu japonskou angličtinu s přízvukem *15*
    • Keyz
      To je pořád dokola. Stejná hra jiné kulisy :(
  • MickeyMutant

    Come Kingdom, come

    Our Vávra who art in Warhorse,
    hallowed be thy name.
    Thy Kingdom come.
    Thy will be done
    on Kickstarter as it is in Warhorse.
    • MickeyMutant
      Give us this day our daily news,
      and forgive us our doubts,
      as we forgive those who trespass against you,
      and lead us not into impatience,
      but deliver us from defamation.
      • MickeyMutant
        For thine is the Kingdom,
        and the power, and the glory,
        for this and maybe next year.
        Amen.
  • RakeW

    Nyrthos

    Všimli jste si, že spatřila světlo světa první veřejná verze českého RPG Nyrthos? Když to Kingdom Come furt nic... :)

    Já si to zatím bohužel nevyzkouším, páč to nepodporuje staré inte(l)grované grafiky.
  • Resident Evil 4: Ultimate Edition vyjde 28.2.2014 na Steamu, taktéž dorazí do obchodů.

    Království dnes nejspíš nepříjde...
  • 13sec Kingdom Come

    aspon neco
    http://www.youtube.com/watch?v=YJi1aT_SuiY
  • Kingdom Come

    Takhle ten start podělat, lidé jim pomalu odchází...
    • tvle

      je to az trapne, jako by nemohli par vybranym vebum rozhodit materialy predem, pro pripad ze jim ta stranka urcite padne, proste dmnce
      • ucho
        stránka jede. počítám, že čekají na spuštění kickstarter projektu. je trochu zbytečné rozhazovat nové info a propagovat kickstarter kampaň, když není ta kampaň aktivní. pak by jim na ten kickstarter moc lidí nemuselo kliknout...
    • smejki
      lariani zas spustili KS kampaň na Divity o týden dřív kvůli chybě v komunikaci. <>shit happens
    • Miserius
      Nezavrhoval bych je hned, ale pekna vizitka to teda taky neni, kor kdyz chtej zaujmout lidi na Kickstarteru
      • ucho
        zaujmout lidi na kickstarteru bude problém tak jako tak. tam na to nebude mít vliv jejich homepage ani info na stránce, to spíš jak moc o nich budou psát zahraničí weby. posun spuštění kickstarteru (a tedy i zveřejnění novinek) tolik nevadí.
        a vlastně celý kickstarter rozhodne hlavně to, jak se povede celá ta kampaň, jaké tam mají prezentační video k oslovení veřejnosti a jaké tam mají možnosti a co nabídnou za ty peníze... prostě jak to dokážou prodat.
    • Jack1947
      Odesel si ty... kvuli tomu se urcite zhrouti *15* .
    • ucho
      kdo kam odchází? odkud?
      • ...

        Myslím pryč z jejich webu... Přece bylo stanoveno na 6 hodinu oznámení. Myslíš, že lidé nemají na práci nic lepšího než 5 hodin čekat, než se něco stane?
        • ucho
          a myslíš si, že lidi nemají nic lepšího na práci, než se přijít na ty stránky podívat přesně v 18:00? samozřejmě že někdo na to dnes nebude čekat věčně (i když většina asi ano), a samozřejmě na čumendo přijdou i noví lidé. mě by jen zajímalo, jak dlouhá časová prodleva se čeká. tedy jestli je šance, že to každou chvíli nahodí...
          edit: ha, už dali pryč alespoň to odpočítávání :)
          • ...

            Bohužel na to oznámení nečekalo jen jádro fanoušků, kteří jsou ochotní chodit na jejich web každý den kvůli "drobkům". Přece jen je první den na Kickstarteru důležitý...
            • Tři tečky nebo ucho to vyjde na stejno..
            • Construct 2, vývojové prostředí postavené na jazyce HTML5, bude podporováno konzolí WiiU.

              Vždy tady píšu pod nickem "...". Mimochodem nevšiml jsem si, že ty by jsi snad vystoupil z podroušky anonymity.

              A ne opravdu JD nejsem, proč by sem měl vůbec chodit, když se může vyzvracet ve své glose na svém webu?
            • ucho
              nejsem. a ty jsi paranoidní, když si nedokážeš napsat ani normální jméno, podle kterého by si tě lidé mohli někam zařadit? nebo se snad stydíš za to, co píšeš?
            • Nejsi trosku paranoidni?
            • ucho
              Doskočile, jsi to ty? zase ty drobky?
        • Keyz
          Nj, stane se. Hlavní je jít dál a pokračovat.
  • Pilgrim66
    Další episoda The Wolf Among Us vyjde první týden v únoru.

    Už bylo na čase.
    • braveman
      Díky za info, leč o tom již minulý týden vyšel samostatný článek.
    • Jack1947
      Hlavne at se nespozdi s druhou TWD epizodou, to by me uz asi nastvali.
  • JayD už parazituje na ofi fb Warhorse a postuje tam svůj twitter pro "dropky" *15* *15*
    • Keyz
      Mě není jasný jestli eurogamer nějak sleduje další pobočky včetně té české. Ty glosy co píšou jsou často naprosto komické. Viz naprosto špatné porovnání prodeje Levelu kde nebral v úvahu hodně hodnot apod.

      Asi sleduji pouze čísla a ta jsou zřejmě dobrá.
      • nekromant33
        nevím, on si anglickej eurogamer ani není schopnej zkontrolovat na co dává nálepku exklusive - viz. vystřihnutá část z cryengine 3 promo videa obsahující záběry KC z loňskýho GDC

        a glosy sou otřes, ta o natahování vývoje v ČR a ta o Kingdom Come... zahraniční EG jsem moc nestudoval, ale snad žádnej svýho šéfredaktora tak neglorifikuje, respektive on sám neglorifikuje sebe
        • smejki
          glosy jsou dobrej formát, ale... ... ... žejo

          Jinak UK eurogamer je docela dobrej. Nebo aspoň bejval, už jsem tam dlouho nebyl.
          • nekromant33
            V podobě na eurogameru je to špatně pojmenovanej komentář. Ještě ke všemu s nic neříkajícím nebo vyfabulovaným obsahem. Žádná věda a hlavně žádnej "úder hřebíku na hlavičku".
      • Jack1947
        Neni to jako v politice ? trochu. *7* Kdyz nemuzu vyhrat, aspon pospinim a poplivu "souperovu" reputaci. (nesleduji to ale z toho co tu ctu mi tak pripada)
    • ucho
      je to takový komický. na oficiálním facebooku se snažit upozorňovat na nějaký další informace na svém twitteru :D
      • nekromant33
        "Víme víc!" - Jan "Blesk" Doskočil
        • Tilwaen
          Spíš "Prásk", je to takové údernější.
  • ucho

    Resident Evil 4: Ultimate Edition vyjde 28.2.2014 na Steamu, taktéž dorazí do obchodů.

    no fajn, ale mohli by příště udělat normální verzi hned. nedávno jsem si koupil na PS3 HD verzi a vizuálně mi nepřijde tohle velký rozdíl. ty textury pořád nic moc, práce se světlem pořád nulová. Ultimate Edition si představuju trochu jinak :)
    • Nejlepší jsou na tom ty doporučené požadavky - čtyřjádro, 4gb ram a grafika na úrovni gtx 560 + 15gb na disku :) Alesoň ta velikost dává tušit , že jsou snad už cutscény v enginu a ne jako předrenderované zkomprimované videa v nízkém rozlišení. Každopádně z traileru tam posun ve zpracování nevidím.
    • Ten rozdíl není sice excelentní, taky bych řekl, že to vypadá v některých částech ještě divněji, je to v podstatě uděláno stylem "HD" leštidla, ale na druhou stranu věřím, že tím alespoň bude v oběhu verze, u které potenciální zájemce už nemusí dělat hovadiny. Původní PC verze RE4 byla docela v tomhle libůstka, zvlášť co se týče celýho vizuálu, který v mé osobní zkušenosti dokonce znamenal takový kokotiny, jako konvertování hodnot videosouborů u originálu, abych vůbec mohl vidět v alespoň nějaké kvalitě scény s QTE momenty a tedy jimi projít. No prostě sranda, takže z tohoto hlediska proč ne...
      • ucho
        jo, to právě vím, jak to původně kolem RE4 vypadalo. jako hodněkrát jsem zvažoval koupi, ale nechtěl jsem se s těmi lepšími texturami a podobně drbat. proto jsem taky nakonec koupil tu HD verzi na PS3... pokud ta PC verze bude mít dobré ohlasy, tak třeba i podpořím.
  • hitman contracts

    po x letech, konecne na steamu :D
    • nekromant33
      a ve slevový hitman collection není...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit