Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947

    Stahujte fanouškem vytvořenou 539 stránkovou knihu Mass Effect 3: Vindication, která má za úkol doplnit...

    Obstojna prace, pekne sepsane ( dokonce docela pekne rucne (ob)nakrselne skicy , ale vazne celkem bre) no kdyz uz je hroozne dlouha doba kdy jsem naposledY ME hral, tak to beru jako prijemne osvezeni a pripomenuti tehle vyborne hry. Velice dobre odvedena prace. Je videt zo to psal nekdo kdo skutecne neco o hre vi a to se velmi ceni. ( No doplneni pribehu, ten se snad jeste doplnit da? (vyjma koncu). *4*
  • Skoro by se zdálo, že games.cz ignorují zprávy o Kingdom Come. Na úkor toho, aby si lidi koupili level? Doufám, že se mi tahle domněnka nepotvrdí a dnes po šesté odpolední tu bude smršť infa o hře.
    • Sony San Diego připravuje minimálně jeden free-to-play titul.

      simvas, oskenujte nekdo ten novej level co tam je o kingdom come, bo ty mantaci tu stranku snad nezapnou ani za tyden
    • Jack1947
      Kdyz uz jsme u Levelu, tak ten prisel s mensim spozdenim. ( ovsem zato odhaleni Kingdom come.Zato to stalo).
      • Psali to na FB, v trafikách je až zítra. Bohužel.
        • Jack1947
          FB... hmm ja uz myslel ze nak pozapomeli nebo ... /(nechci domyslet) proste me t znepokojilo... nejen kvuli tomu ze uz sem nemel co cist. Jinak ja plne chapu, (stezovat si nato muze clovek az na poslednim miste).
    • Sorry, ale radši budu mít informace originální a dobře napsané, než rychlé. A na informace o nějaké hře plné záchodů, která má vyjít někdy bůhvíkdy, na to si opravdu klidně počkám měsíc. Fakt tuhle mentalitu "nejčerstvějších" informací nechápu.

      (ale to říkám spíš obecně, se to tady zase sbíhá neskutečným stylem)
    • http://kingdomcomerpg.com/

      tady je odpocet do pate hodiny? ne do seste
      • ringmancz
        píšou, že nestíhají, takže ani v šest
      • ucho
        hodiny snad ještě umím, ale já tam mám odpočet do 18:00...
        • ja uz ho mam zkoncenej?
          • ucho
            nejsem si jistej, jestli chápeš správný význam otazníku, který dáváš na konec věty. je možné, že to počítadlo něco ovlivňuje na tvém počítači... teď běží poslední hodina. odpočet končí v 18:00.
            edit: tak teď tam mám samý nuly taky. no zjevně mají zabugovaný počítadlo. a teď navíc k tomu přetížený stránky.
            • Keyz
              Mě jejich web ani nejede. Asi technický problém.
            • ucho
              myslím, že jsi nepochopil ani mou narážku s hodinami. na základě toho, že nedokážeš vstřebat český text, pak píšeš útočně... zcela zbytečně.
            • tak hlavne, ze aspon ty hodiny umis

              a cestina to je fajn, to se urcite hodi, treba na nejakym ceskym urade
            • ucho
              promiň, lekce českého jazyka ti dávat nebudu... a urážky si nech pro strýčka příhodu.
            • hm, tak co tam ten otaznik asi dela? zkusime premyslet spolu. Zatimco ty tady argumentujes necim takovym, ze jako znas hodiny a tudis vis presne kdy ten odpocet skonci, ja tam vidim neco jinyho. To znamena ze bud kazdemu z nas se zobrazuje neco jinyho, nebo jeden z nas lze. Ten otaznk symbolizuje otazku ktera zastupuje tyto dve moznosti, ano mozna neslo vytusit co asi znamena, anebo ze by byl problem jinde? ze by to vysvetlovalo intelektulani urovne prispevku ve zdejsich diskuzich? jsi blbec?
          • ale zadny novy info tam nevidim to je fakt jen odpocet 00:00:00:00
    • ucho
      spíš bych řekl, že mají připravený obsáhlejší článek, který se zveřejní v těch 18:00. a když ne, tak až potom bych řešil tyto konspirační teorie...
      • Tak tu máme další pravdivou konspirační teorii...a prej, ze vydávání levelu neovlivní kvalitu games :-D
        • Co to kecáš? To odhalení snad už proběhlo? Ne, protože jim spadnul server.
      • proto jsem ten příspěvek koncipoval jako domněnku a čekám, co se odehraje v následujících hodinách *4*
      • Cosi
        Koukněte na diskuzi pod Fight Clubem
        • ucho
          jo, to mi přijde logický. nevidím důvod vydávat článek, když ještě není ani spuštěnej ten kickstarter... tu počáteční vlnu to chce podchytit, aby lidi hned mrkli i na ten kickstarter, prvních 24 hodin bude nejdůležitějších. pokud jim tam neporostou rychle peníze, bude to průšvih.
  • zdravim vsechny
    bude dnes fight club? a bude s Danem?

    predem dik za info
    • fightcluby jsou ve středu.
      • diky,ale tuhle byl v utery nebo uz blbnu :-)
  • Keyz

    Botanicula + Bonus

    Botanicula (LEVEL 238) – klíč pro Steam: !LVF9-LQH3L-H?0B4

    ? = Prní písmeno názvu studia které pracuje na hře Kingdom Come: Deliverance
    ! = První písmeno příjmení hlavního designéra v daném studio (pracoval i na Mafii 1 a 2)

    Bonus do World of Warplanes (LEVEL 238) – kód: HTR6!-WY69K-3GV4?-8BP89
    Bonus do World of Warplanes (Supermarine Type 224 + 300 goldů). Kód aktivujte přímo ve hře World of Warplanes do konce dubna 2014

    ? = číslo měsíce do jehož konce lze aktivovat daný bonus. ! = šesté písmeno v názvu výrobce letadla které mělo označením Schwalbe.
    • Khanemis
      Žádnou hru jsem nebral, ale líbí se mi tvůj způsob podání. Donutí to člověka trošku zapřemýšlet, to je vždycky fajn a ještě je to malá hra sama o sobě:) Pěkné
  • BookerDeWitt

    Borderlands 2 vychází na Vitu 18. března.

    Jen taková menší bleskovka pro majitele Vity.

    UPDATE: Trochu nečekaně 2K Games informaci o datu vydání smazalo. Následně na twitteru bylo napsáno, že šlo o chybu, a více se dozvíme v brzké době...
  • Kingdom Come míří na Kickstarter potřebuje vybrat 500000 USD

    Jestli dají jako stretch goal osobní hráčovu kadiboudu tak jim to podpořim. (Ne přispěji tak či tak)
    • Ferdis2
      No už aby bolo 18:00. Dúfam, že tam Dan dal i nejakú limitovanú edíciu za 50-60 Euro. Menej sa mi za Kingdom Come platiť teda naozaj nechce. *3*
      • ucho
        no jsem zvědav, jak to tam bude cenově udělaný, aby to zároveň oslovilo lidi... prasátko jsem rozbil :)
      • Hlavně abychom se do podobné sumy vešli s pořízením všech tří epizod. :-)
    • Pilgrim66
      Vysvetli mi nekdo proc jdou na Kick, kdyz jsou normalne sponzorovany? Nemyslim to nejak jako hate, docela me to zajima. Ja kick chapu jako platformu pro lidi co potrebujou funding na neco co by si proste normalne nemohli dovolit. Prijde mi divny tam chodit, kdyz jsou placeni Bakalou...
      • ringmancz
        Bakala byl počáteční investor pro prototyp
      • Ronox
        1. Deset miliónů není malá částka
        2. KS je parádní věc na zjištění jestli je o tvůj produkt vážnej zájem a ruku na srdce Kingdom Come zatím vypadá jako hra, která nebude pro všechny
        3. První cash měli na prototyp a s ním chodili po vydavatelích a tam nenašli shodu. Teď si vydělají nějaký základ plus zbytek dofinancuje uhelňák pokud vše půjde podle plánů
        • Pilgrim66
          OK to castecne beru. I kdyz nemuzu si neodpustit, ze to ze chodili s RPG takovyhleho stylu (velkej potencial, zadna indie) a nikoho neoslovili je trochu divny, ale nu což.
    • vcera jsem zahledl upoutavku na RE-PLAY se zabery ze hry, ktere jsem zatim nikde nevidel, tak jsem doufal, ze se vydavatele sehnat podarilo. kickstarter je moc velka loterie *13*
      kazdopadne za me nejaky ten penizek mate. uz jen za tu upiratenou mafii, kterou jsem si jako usmrkanec nechal nekde vypalit *1*
    • Keyz
      Navíc je problém v podobě milníků. Kde mají třeba základní částku a pak klidně 2x větší požadavek na nějaké milník, který by ve hře byl kdyby to mělo vydavatele. Viz hodně příkladů z KS. Kde milníky byly (možnosti upravy postav a pod. základní věci, které mají velká RPG ihned a jsou v jednom kuse). Jestli to vyberou kompletně pak OK je to jedno. Jestli je to škoda. Část bude chybět.

      I když jsem ohledně KS pesimista, tak již udělali hodně. S velkým projektem, který nejde po proudu jako většina vychvalovaných RPG ukázali, že na to mají opravdu odvahu.

      - více infa nemám tak nevím. Ale očekával jsem původně velkou hru v jedné části kde bude volný pohyb.
    • Miserius
      Nerikal Dan jak by na Kickstarter nikdy nešel?
      • smejki
        říkal, že tam nepůjde, dokud má prachy. pamatuju si to dobře, protože jsem se ho sám na Twitteru ptal. V následujícím Fightclubu to pak probírali.
      • ucho
        to si nevybavuji. spíš jsem měl pocit, že k němu neměl velkou důvěru, protože tam není nic jistý.
        • Miserius
          Aha... No vypadá to zajímavě, Level nečtu ale na Hrej je +- popsaný o čem tam dnes píšou a pasáž že když někoho majzneš mečem po hlavě, udělá mu to poskozeni na helme + hlavě a meč sjede dolu na rameno a klicní kost... Hmmmm, doufám že to vyberou *1*
    • Keyz
      Tak to moc světle nevidím jestli to je přes kickstarter. I když možná se usměje štěstí.

      Dopadlo to tedy blbě, když to je tohle potřeba.

      - Hlavně tedy, to není v to co jsem doufal. Že si koupíš za prachy jednu velku hru kde budeš mít dost možností. Zde to bude tedy asi hodně omezeno za ty prachy, sotva udělají něco jako zaklínač 2. Každopádně jestli to tam bude přihodím. Prachy se mi vrátí když to nevyberou.
      Taky se to zatím povedlo pořádně jedné hře. Vybrat tolik aby to bylo jako od vydavatele co má plno financí. Ostatní byli malé záležitosti s kompromisy.
      • Tak těch peněz je opravdu hodně málo. Mohlo by to být tak, že když vyberou ten půlmilion, tak že jim někdo další přihodí dva další? Nebyl by to první projekt s takovým financováním, ne?
        • Pokud vyberou těch půl mega, tak by měl Bakala doplatit zbytek...
    • Mně by hlavně zajímalo, pokud podpořím hru na KS, tak jestli dostanu všechny tři epizody nebo jen jednu...no, za 7 hodin uvidíme...
      Doufám ale, že to vyberou...já sám jim tam ale určitě něco hodím...
      A taky doufám, že JD pukne závistí... *1*
      • JD o tom napíše glosu, novej novinářskej útvar kterej vymyslel *1*
        • Inquisitor
          Co naděláš, je to prostě nedoceněný génius naší doby :)
          Ten se na neúspěch Vávry úplně třese. Aby mohl ještě půl roku psát glosy o tom jak měl pravdu a nikdo mu nevěřil.
      • Sakra, tolik neznámýho infa a to jsem si myslel, že jsem tu hru sledoval. :-D
    • Není ti blbé kazit překvapení 7 hodin před odhalením? *13*

      Edit: Ok, je to v levelu a na hrej, tak to beru zpět.
      • Nějak ti nerozumím vzhledem k tomu že o tom už nějaká česká média napsala.
        • Aha. Která? Já chodím jen na Games.
          • Je to info z Levelu já si to přečetl na hrej
      • ucho
        ten trailer ještě stále vypuštěn nebyl, pokud vím, takže o překvapení nepřijdeme.
        • Ne že bych trailerem pohrdl, ale Kickstarter (ačkoliv bych si podle náznaků na něj vsadil taky) je novinka poněkud podstatnější. :-)
          • ucho
            no dobře, je zvláštní to prásknout někde dřív. ale když se to vezme globálně, v zahraničí se tomu zřejmě budou věnovat až večer. já se nejvíc bál té sumy na kickstarter, aby nebyla přehnaně vysoká. tahle suma mi přijde celkem ok.
            • Keyz
              Taky se bojím toho, že lidí předem neocení nějakou kvalitu jako je podle popisu propracovaný system poškození a pod. Nejvíce uspěli vždy hodně obecné témata (vesmír, fantasy) a jen ten vesmír získal tolik aby to mohli udělat jak chtějí a i tak se zatím přesně neví zda to bude promakané.

              I když se zase ukáže kolik lidí chce nějaký posun.
            • ucho
              Star Citizen je taková výjimka řekl bych. Vesmír je poměrně vděčné téma, a taky nedostatkové zboží. RPG je trochu problém, i když se snaží nějak odlišovat. Popravdě nedokážu odhadnout, jaký o to bude zájem v zahraničí, což je to rozhodující, protože Češi na to moc nepřispějou...
            • Spades
              Však tam byl Star Citizen
            • ucho
              suma je ok, i věřím tomu, že má dan kampaň promyšlenou a ví, jak oslovit v kampani lidi, ale trochu se bojím, aby se zde nedostavilo to, co se dělo u next car game. tedy pro svět málo známí vývojáři si na kickstarteru ani neškrtli, přestože mají pro hráče zajímavou hru.
              jinak je zajímavý, že Kingdom Come bude víceméně první áčková hra na kickstarteru, a ještě vlastně za takovou směšnou částku...
            • Já to zkusil počítat a vyšlo mi číslo mnohem vyšší, které by nemohli vybrat (na úrovni velkých RPG na kickstarteru od známých lidí), takže tohle mi přijde taky ok.
  • Pořádná hra

    Jaká dobrá Ačková hra teď má v nejbližší době vyjít ? Napadá mě jen Thief ... a pak až někdy na jaře Watch Dogs/GTA 5 ? Jinak nic? Zaklínač 3 prý až červen... zzzzzzzz
    • Gojira
      Červen? *15* Ta hra nemusí ani tento rok vyjít.

      edit: Tak chybka..Výjde tento rok, ale né v červnu :D

      -Do you have a release date for Wild Hunt?
      -Not yet, but we'll be announcing it soon.
      -But it will be this year itself right?
      -Yes, in 2014
      zdroj: ing
      • tak

        malověrný :)
        • Gojira
          Ani ne. Já si přeju aby to vyšlo tento rok. Jsem docela závislý na knížkách o Geraltovi a i hrách *1* Neví někdo jestli tam bude i Oxenfurt?
          • Netuším, ale čtenáři ho určitě ocení.
  • Par prebytecnych klicu

    Race Injection | Steam Key: 7BIN5-QF7QM-XAWET
    Warfare | Steam Key: V7KRI-407VT-HVZHW
    Razor2: Hidden Skies | Steam Key: VZCXE-LHLZW-V8HVY
    • Tak jsou pryč všechny . Ale Race Injection mohu jen doporučit . pokud je to byl ten kód z Levelu, tak tím mi kluci udělali velkou radost ... Race07 se všemi datadisky ;)
      • -

        bohuzel je to kod z bundle stars, takze asi jen zakladni hra.
    • Tak Razor2 už je fuč, zbytek nevím, ten jde mimo mě... Ale dík
      • To je teď v módě děkovat za nic?
        • Tilwaen
          Spíš je teď v módě za nic neděkovat.
        • to poděkování je za to, že sem dotyčný dal klíče ke hrám, kdy o jednu jsem měl zájem a to zcela zadarmo. Takže slušně za to poděkuji, že tu hru nabídl.
  • Obrazem: Xbox One ovladač na motivy seriálu Breaking Bad (Perníkový táta).

    Wow no tak to je... ovladac... s obrazkem. Skvely... alespon myslim.
    • Obrazem: Xbox One ovladač na motivy seriálu Breaking Bad (Perníkový táta).

      Tou farbou aj tym vyrezom tvare mi to skor pripomenulo zostarnuteho Gordona Freemana..
  • Skeldal do koše ! Napoleon Games do průvanu !

    Shledává ještě někdo tu neuvěřitelně odfláklou androidí "konverzi" Bran Skeldalu jako hodnou skartovače ? A já už myslel že odfláklé konverze se objevují jen na PC :(
    • ucho
      neviděl jsem. tak se můžeš alespoň rozepsat o tom, co všechno je tam odfláklé a špatně...
      • Jedním slovem - všechno .
        Nebudu se vyjadřovat k obsahu původní hry , který je vlastně stejný , ale to co jsem viděl na tabletu vypadá jako emulovaná verze ze ScummWM .
        Takže původní rozlišení převedené na Android , k tomu částečně funkční původní ikonky a menu (neaktivní filtr pro SB pro v nastavení dává tušit ;) ) . A protože někomu došlo , že takové titěrné blechy nebude většina trefovat kapacitním stylusem , tak okolo hlavní obrazovky (,kterou tím ještě víc zmenšil ) přidělal ikonky s nejdůležitějšími ovládacími prvky a LUPU ! (s kterou však nelze pohybovat a interaktivně se zobrazí jen text který uznali autoři , že by asi bylo třeba zvětšit )

        Pokud by to fungovalo neřekl bych ani blecha , ale ti pomocníci okolo nejsou k dispozici vždy a co je horší , tak se nezobrazí pro všechny akce .
        Klukům jsem fandil a doufal , že konverze se jim podaří , ale tohle ? Děkuji pěkně , příště by to chtělo položit se víc do kódu a nesnažit se jen tupě emulovat starou PC verzi .
        • Hlavni obrazovka neni zmensena, pruhy jsou tam v pripade, ze zarizeni nema pomer stran 4:3. Coz vetsina androidu nema.
          Zajima me, u ceho chybi lupa, zatim jsem to nezkousel dal nez par minut a ac je to neohrabane, tak s ovladanim problemy nemam. Ale treba ta lupa bude chybet pozdeji.
          • No třeba u generování postavy ... vidím jen první tlačítka pro rozdělení zkušeností , ale potvrzování - lupu musím deaktivovat protože je statická ! .... Totéž při nahrání party .... jo ty jsi zvolil nahrání a nemáš nic uloženo ? ... Back nefunguje , zkratky nejsou , a ESC na androidu asi běžně nebude ... WTF ?

            Ne na tohle nemám nervy , možná to ještě zrevidují , ale zatím škoda slov .
        • Keyz
          Tvl u toho popisu se mi chce smát i brečet. To je opravdu zoufalé jestli to tak je.

          Navíc na telefonu, kde lidi čekají, že to prostě zapnout ono se to bude dobře ovládá to je o to větší propadák.
        • ucho
          hm, to nezní jako něco, čemu někdo věnoval moc času a ani to moc neodpovídá těm penězům, které se na to vybíraly...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit