Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79619 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Black Mesa vyjde jako placená hra na Steamu :)

    http://forums.blackmesasource.com/showthread.php?p=564005#post564005
    • Za tu praci, co na te hre odvedli, je mile rad podporim. *3*
  • Inquisitor

    Obrazem: Tornádo mu vzalo dům, ale štěstí se na něj přecijen usmálo - PS4 přežilo!

    Tak z toho musel být štěstím bez sebe.
    • Tilwaen
      Vždyť je - jen se podívej, jak se směje *1*
      • Inquisitor
        No jo, já jsem na to nekoukal. Vypadá fakt spokojeně, asi slušněj level optimismu :D
        Nebo blbosti.
        • Tilwaen
          Už za ním jen chybí jen vlající americká vlajka a prolétávající orel bělohlavý, byl by to vcelku obstojný záběr jako z Holywoodu *1*

          Stejně, proč si ti Američané vlastně staví takové papírové baráky, když je tam tak velká frekvence výskytu tornád? Je jasné, že takto mají dům postavený zpět za pár dní, ale nebylo by lepší zkrátka postavit to z bytelného materiálu a pak jen opravovat, co se neudrží? Nebo se jim to nevyplatí?
          • smejki
            >Stejně, proč si ti Američané vlastně staví takové papírové baráky, když je tam tak velká frekvence výskytu tornád?
            Právě proto. Je lacinější koupit novou kartonovou škatuli, než opravovat haciendu z drahýho materiálu.
          • Vrook
            Ono to nemá moc cenu, kór pokud žiješ takhle na pobřeží. Nějaký průměrný tornádo/vlna/orkán ti pocuchá i barák z pevnýho materiálu, kterej je na opravu dražší a časově náročnější, přestože je třeba větší šance, že ti to zachrání věci, co máš vevnitř, ale většinou víš všechno s předstihem, takže je čas učinit protiopatření a ty papundeklový chalupy postavej za tejden za pár kaček znovu. *3*
          • Kozy
            V Americe kde každej žije na dluh, je snad jasný proč, je to levný.
          • Inquisitor
            To si taky pokaždý říkám, když koukám na ty města srovnaný se zemí. U nás by to většinou servalo střechy, ale tam jim zůstane jenom sklep a PS4.
  • Tilwaen

    Obrazem: Tornádo mu vzalo dům, ale štěstí se na něj přecijen usmálo - PS4 přežilo!

    "Obrazem: Tornádo mu vzalo dům, ale štěstí se na něj přecijen usmálo - PS4 přežilo!"

    K tomu tam mají někteří vynikající komentáře:

    So the PS4 is tornado proof? Your move Microsoft...
    Does Nokia make PS4 now?!?!
    the PS4 survived?! LETS MAKE HOUSES OUT OF PS4's
    Plot twist: defective unit. HDMI doesn't work.
    If only he had a tv, a chair, electricty, and a place to play it!

    *15*
  • Videoporovnání Xbox One a PS4 verze hry Need for Speed: Rivals.

    no nevim moc rozdilu nevidim ......
  • Veskoslav

    No

    Zbývá už jenom vydat fix na XP u CoD Ghost a celá ta jejich next gen půjde do prrdele *1*
  • Hanzales

    Videoporovnání Xbox One a PS4 verze hry Need for Speed: Rivals.

    Nuhnatamalamuta. Rozdíly tam vidět, ale fakt nedokážu ani zdaleka (ani z blízka) říci, co je hezčí a co škaredější :)
    • Jack1947
      Jakepak porovnani, vzdyt obe verze vypadaji hnusne. Ano, otazka je co je hnusnejsi jestli XONE, PS4. *7*
      • Veskoslav
        Aneb naflákáme čárky tak, jak si myslíme, že to bude. Vyjádříme se zase tak, abychom dostaly co nejvíce negativních ohlasů, protože My, Jack I Všemocný, musíme vždy a vše okomentovat a to i kdybychom o tom věděli naprosté hovvno.
        • Jack1947
          Videlsi to srovnani ? Ja bych rekl ze to je vubec nejhnusnejsi NFs vubec. V klidu, dit muzes furt poucovat o carkach atp a text bez formy je na hovn*... mozna pisu trosku nesmysli , spanku se mi moc nedostalo. Budiz ma omluva. O negativnim ohlasu by se mohli vest dlouhe diskuze...
          • Kozy
            Ty jsi nespal kolik let?
  • nekromant33

    Star Citizen 28 mil.

    A 20% z dalšího stretch goalu, tentokrát obohacení singleplayeru. Výměna tutorialové mise za vhození přímo do velký bitky zní docela dobře.
    • Hanzales
      Já jsem hlavně zvědavý, kam až to vyšplhá :) Asi moje nejočekávanější věc, taky přihodím sotva se otřepu, ale aby to nelezlo nahoru donekonečna :) Lidi furt přihazují, tvůrci přihazují featurky, malinko se bojím, aby se to nenafouklo v nemožné, doufám že ty prachy a nápady rozumně ukočírujou ;o)
  • Khanemis

    Battlefield 4 Battlepack Gold

    Ahoj:)

    K poslednímu Levelu jsem dostal i klíč na zlatý Battlepack k Battlefieldu 4, jelikož tu hru nehraju a ani se nechystám, tak by byla škoda si to syslit pro sebe.

    49NE-TTJS-RS34-WWLR

    Kdo dřív přijde, ten dřív bere:)
    • Tak jsem to po 23 minutách zkusil, a kód funkční. Díky moc! *4*
      • Khanemis
        Super, to mě těší, že je to někomu k užitku:) Přeju suprovou hru!
  • michelangelo
    Vedecko–herni vsuvka — Minecraft uhlem pohledu pro zakladni kvantove mechaniky.
  • Nový patch do PC verze Call of Duty: Ghosts snižuje minimální nároky na paměť z 6GB na 4GB.

    S křížkem fo funuse.
    • Proč to nešlo hned...
      • Tilwaen
        Chvíli si hráli na next-gen hru s požadavky opravdové next-gen hry *4*
    • Jack1947
      Ani nemuseli Crackeri byly holt (jako vzdy) rychlejsi. *4*
      • Videoporovnání Xbox One a PS4 verze hry Need for Speed: Rivals.

        Cože? Jak? Jak můžou být Crackery rychlejší? Myslíš ty k jídlu, ne Jacku1947? Jacku1947 odpověz!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit