Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Blue light/pulse of death

    Tak to vypada, ze nekteri z cerstvych vlastniku PS4 hlasi nefunkcni kusy. Tak jsem zvedav, jestli se jedna o mizive procento lidi, nebo z toho bude neco vaznejsiho.
    Sony se k tomu jeste nevyjadrila, pokud vim.
    PS.: jako vzdy, na YT lze najit par maniku, kteri pred jinyma manikama (co stoji v rade na novou konzoli) vytahnou nove zakoupenou PS4 a rozmlati ji baseballkou. *3* Osobne nepochapu ani jednoho z nich, ale to uz je asi muj problem. *1*
    • Jack1947
      http://www.ign.com/articles/2013/11/18/sony-posts-troubleshooting-guide-for-the-ps4-blue-light-issue No a tady mame reseni. *4*
    • Ale jo vyjádřila. Když už něco píšeš, aspoň si k tomu něco zjisti, místo čumění na hovadiny na YT. Může za to špatný hdmi konektor, je to prý mizivé procento výrobků, do Evropy by se to dostat nemělo a blabla, co jinýho taky můžou říkat.
      • Ano, mělo by to být 0,4%, což prý očekávali při uvedení nového produktu. Co se týče toho HDMI, kus který dostali do ruky měl prý jen nějak pozvednutý plíšek uvnitř konektoru a po jeho zatlačení na místo vše fungovalo jak má. Takže se jedná spíš o mechanickou než funkční závadu.
    • A ja zas jo, co jinyho s krabici co pousti hry v 30 fps. *15*
  • Sony plánovalo vydat PS4 na Vánoce 2013 po mnoho let.

    to asi tech mnoho let planovali, jak dlouho po launchi pridaj moznost prehravat mp3 *5*
    • nekromant33
      mp3 budou moct přehrávat jen ti, co si koupí brack friday bunduru
  • ten GOG mě asi zrujnuje :D takový super hry za takovej peníz!!! *1*
    • kdyby se tam tak objevila Septera Core :)
      • ucho
        však tam byla. lidi, však seznam těch her, co tam je, byl a bude je známej. já tam Septera Core sebral zadarmo.
        • a podělíš se snáma o ten seznam? *3*
          • ucho
            a napadlo vás se podívat do diskuze k té akci? vždyť se to tam řeší už několik dní. v akci je 101 her, točí se 3x, teď už jede třetí kolo. postupně v těch kolech zvyšovali počet kusů. tedy například v prvním se dávalo hry x 200 kusů, ve druhém kole 400 kusů a teď ve třetím 600 kusů. první kolo bylo logicky nejrychlejší a tak se všechny hry prostřídaly za pár hodin. každých zhruba 4-5 her se dává hra zdarma (tedy vždy je možnost ty hry ze 101 her získat i zdarma, ale to se tam objeví ani ne na sekundu a je to hned pryč, takže je skoro nemožné nějakou hru zdarma získat. já získal 3 a ostatní bez šance). odkaz na ten seznam her jsem dával i do článku tady na games, každopádně přímo na fórech GOGu budou mít teď aktuálnější informace. pořadí her je náhodné, ale občas jde vysledovat shluky po pár kusech, které se v prvním a druhém kole opakovaly, takže se může podařit odhadnout, co bude dál. já už to nemusím sledovat (výhoda toho rychlýho prvního kola).

            pro lidi líný hledat, zde je výpis prvního kola (pořadí v dalších kolech je jiné):
            http://www.reddit.com/r/GameDeals/comments/1qjevg/gog_fall_insomnia_megathread_limited_quantity

            jestli chcete zjistit, co za hry ještě ve 3. kole nebyly, najdete to jistě na fóru GOGu. už jich počítám moc nebude...

            to mi připomíná: mám na GOG gifty, 2x Torchlight a 1x Miasmata... je tu nějaký zájemce, který má o nějakou z těch her opravdový zájem? (tedy že ji chce hrát, ne si ji jen předat do knihovničky, protože to někdo dává zdarma...)
    • Mně to povídej. 3 kila v háji a ještě čekám, co budou mít za hry. Taky budou slevy na STEAMU... Už jsem jak ty důchodci v supermarketu. *1*
      • Tak co, myslite si, ze nam Valve da pod stromecek HL3? *1*
    • Asharak
      Díky!... Jen tak se tu mrknu, zjistím že jsem se vyplnul z gogu, tak tam zajdu a musím zase něco kupovat ;D :|
  • If Doom was done today, part 3

    http://www.youtube.com/watch?v=8F0AdWBmiQY
    • Tyhle videa mě vždycky nejdřív rozesmějí a pak naštvou. To když si uvědomím, že ani tak nepřehání.
    • To je teda pěkná nuda *1*
  • 1M

    http://t.co/OwM4a8F5Ca
  • Battlefield 4 Battlepack Gold klíč

    Pokud někdo hraje Battlefield 4, tak ať si vezme klíč k Battlepacku, který je u nového Levelu. Hru nehraji, tak by mě byl k ničemu: EV95-D2Y3-RQ77-L2MR
    • Dakujem!
  • asi mechnerov prince of persia a test drive 1 v prvom rocniku ZS na 286-ke
  • Unwritten: Echoes of Twilight

    Banda moderov (nebrat ako urazku) sa rozhodla spravit hru. No uvidime ci vyzbieraju peniaze ale ci to aj hernym profikom natru.

    http://www.kickstarter.com/projects/594743529/player-driven-rpg-unwritten-echoes-of-twilight
  • Koukám, že Herní otázky mají od minulé (nebo předminulé?) neděle zatím docela úspěch (tedy víc reakcí, než jsem očekával). Budu v tom pokračovat každou neděli, dokud se z toho nestane nuda nebo dokud mi nevyprší zajímavý otázky. Na příští neděli už mám vymyšlenou.

    Samozřejmě se ptám jen proto, že mě opravdu zajímá, jak je to u ostatních diskutujících. Navíc se mi tím připomene mnoho her, na který už jsem třeba zapomněl. Dnešek je toho příkladem.

    Takže za týden... Teď jen taková dnešní poslední mini-otázka. Jaké hry momentálně hrajete? Já jsem si po delší odmlce zopakoval HL2, což je pořád skvělá hra a chystám se si zopáknout první Mafii.
    • worms golf party
      Trine

      oboji jen kvuli neziskanym achievementum
    • Jack1947
      Clive Barkers Jericho, Bioshock:Burial at sea, Contrast , The Deadly Premonition.Special edition ( port jak vino, pada to kazdou chvily *7* ) Deadfall Adventures... a dalsi ... rozehraju jeste nejakou starsi at mam co hrat. *15* MrSanta: Bud se to naucis nebo ne, verim ze jo. X360 mi prisel jako jeden z komforntnejsich ovladacu, mam u pc i PS3 (chyba JRC chtel jsem X360 nemeli zaslali PS3 s chlazeni *15* ) jenze X360 mi je proste prijemnejsi, PS3 taky neni spatnej ale pripomina mi PS2 a ten jsem nemel moc rad. A to jsem konzolista. (konec ot).
    • MrSanta
      Hlavní hra je Fallout: New Vegas, vedlejší je Dishonored. Na Dishonored se učím s X360 ovladačem, takže je to docela prča. Den ode dne jsem lepší, už ani tolik nebourám do zdí *1*.
      Taky trošičku koketuju s Castlevania: Lords of Shadow a jenom na zkoušku jsem si znova nainstaloval Skyrim, protože má částečnou podporu ovladače a chtěl jsem se podívat jak to vypadá na velké TV. Ale do toho se pouštět nebudu, to by mě zase zabralo 2 měsíce a je nutno hrát ty hry, které jsem ještě pořádně neprošel.
    • nekromant33
      Mount and Blade: Warband
      Star Trek Online (ten teda dost sporadicky)
      NFS: Shift - díky rozčarování z vycházejícího Rivals jsem musel oprášit tenhle díl, jakožto imho nejlepšího dílu za posledních 8 let, ačkoliv je jasný, že se minul sérií. S nějakým ideálem NFS moc společnýho nemá.

      P.S.: Tyhle diskuze jsou fajn, nějaký General Topic forum tady chybí. Teď už je to tu docela zaspamovaný, tak si nechám svou otázku na příští tejden :D
      • Miserius
        Taky mě jedna napadla nad kterou občas premýšlim, taky se časem zeptám :D
    • Zrovna teď mám rozehraný Metro 2033 s tím, že si pak dám i Last Light. A prokládám to War Thunder.
    • x_ander
      Minulý týden dopařeno Arkham city, teď přes víkend u rodičů na starém kompu jsem valil dávný Star Trek Voyager: Elite Force - i po těch letech neskutečná pařba, a teď jedu třetí Broken Sword, abych byl připravený na příchod pětky v prosinci... a připomíná mi to, že bych měl konečně dohrát Dark souls, které jsem pár měsíců zanedbával...
    • Planetside 2
    • centurion: defender of the rome (v dosbox), asi prvni strategie, co jsem hral na pc, a zase me o vikendu bavila, tenkrat jsem na to nemel dost trpelivosti, takze jsem to dohral na obtiznost "emperor" az dnes... a pak jsem si jeste udelal hard core emperor, zakazal jsem si pouzivat jiny, nez pesi legie, a porazit persii mi pak trvalo asi stoleti a pul, se skoro nedalo *5*
    • Kozy
      WarThunder, CS:GO a když je víc času tak Crusader Kings 2.
    • Tilwaen
      Crysis 2, po tom se pustím do druhého Mass Effectu *4*
      • Miserius
        To hraješ znova tak rychle? Já to dohrál asi týden po tobě (moje prvni dohrání) a chci tomu dát aspon jeste měsíc nez zahraju znova
        • Tilwaen
          Nene, zatím jsem hrála pouze Crysis 1 + Warhead a od ME také pouze první díl. Také bych musela dát větší pauzu, protože jindy když to neudělám, tak ten druhý průchod většinou nedohraju.

          Ten ME1 jsem dohrála někdy nedávno, asi minulý týden nebo kdy, Crysis 1/WH tak před dvěma, třema měsíci, tak je potřeba zase nasadit nanosuit a posunout se dál *1*

          Edit: Jo, jestli's ten "druhý ME" nepochopil jinak, než jsem myslela, měla jsem na mysli druhý díl, až teď mi to cvaklo, že jsem to nenapsala moc dobře *4*
          • Miserius
            Aha, tys jednou psala žes dohrala ME a já to bral jako celou trilogii
            • Tilwaen
              Nene, to než dohraju, tak tu asi budeme mít další next gen konzolí, s mým tempem *1*
    • Veskoslav
      Akorát Dota, zkouším Hearstone a na zbytek už není nějak čas.
    • Hudy1141
      Já hraju Heartstone, konečně pořádná hra od Blizzardu od Warcraftu 3. Nejsem moc na multiplayer hry, ale tohle mě moc baví.
    • rancor1223
      Payday 2 a Receiver (Wolfire Games). Na nic většího teď nějak nemám čas...
    • oktavius66
      No já teď momentálně hraji Counter Strike: Global Offensive ( skoro 800 nahraných hodin *15* ). No a jinak teď jsem nainstaloval Deadfall Adventures. *3* A na mém HTC EVO 3D furt hraji Plants vs. Zombies 2 a Rayman: Fiesta Run, když se nudím...
    • Space Pirates and Zombies, Warframe, New Vegas, BF4 ak sa hranim da nazvat padanie snad po kazdej druhej hre, grrrr.
    • Miserius
      Já teď hraju Black Flag ale ze starších jsem znova zapnul Spec Ops: The Line a posledního Hitmana (celkem mě začlo bavit vytvářet kontrakty a soupeřit s přátelema)
      • Jo, všiml jsem si, že hraješ Black Flag, takže mám otázku. Jak je na tom framerate? Chtěl bych to vědět od někoho jinýho, než od recenzentů. Padá, nepadá, padá hodně, málokdy, skoro vůbec?
        • Musím také říct že hra nepadá a města jsou náročnější. Obával jsem se jak to se starou GTX 560 zvládnu, ale pohoda i v Havaně. Hra na největší detaily.
        • Miserius
          Hale, FPS rozhodně klesá v Havaně a v tom druhym většim městě když běháš ulicema, asi se to nestíhá načíst či co... Kromě těhle 2 velkých měst ještě poklesnou snímky cca na 2 vteřiny když obsadíš nepřátelskou loď a nastupuješ v animaci na svojí... Jinak je vše naprosto bezproblémový a musim říct že to místama vypada naprosto bombasticky
      • BookerDeWitt
        Momentálně znova projíždím Deus Ex: Human Revolution a před cca dvěma měsíci jsem si projel HL2 taktéž asi už po 5.
    • Na PC teď snad jen Warthunder, na PS3 stahuju Uncharted3 a docela se těším *3*
      • A máš se na co těšit! :)
  • Nejlepší herní záporák

    Když už jsme dnes u docela zajímavých otázek, zeptám se i já. Kdo byl pro vás nejlepší herní záporák ? (myslím především nepřátele).

    Já nominuji SHODAN.

    http://www.youtube.com/watch?v=5iZMD_eCpEo
    • Šakal z Far Cry 2 *4* .
    • Brunhilda a piráti z původního Raymana.
    • Kozy
      Frank Fontaine z Bioshocku.
    • lol

      Jon Irenicus, not even a contest. *5*
    • oktavius66

      Herní záporák ?

      pro mě to byl Zoran Lazarevic z UNCHARTED 2 *3* ...
    • Nejspíš bych si vzpomněl i na lepší záporáky, ale momentálně mě napadla Alma z FEARu. :D
      • A je Alma opravdu záporák? *2*
        • To je sice diskutabilní, ale v době vydání jsem z ní měl teda dost respekt. ;o
    • Tilwaen
      Určitě GLaDOS a Wheatley z Portalu, ti měli nepřekonatelné hlášky, stejně jako Handsome Jack z Borderlands a Vaas z FC3, i když každý z trochu jiné perspektivy.

      Dalším výborným antihrdinou je Yuri z RA2 (nezapomenutelná scéna s telefonem), ale opravdovou ikonou všech herních záporáků pro mě je a vždy bude Kane (Tiberian whatever). Tomu se alespoň říká kult osobnosti *2*
      • Miserius
        Tyjo, Handsome Jack mi vypadnul, to byl řádnej zmetek... Stejně jako padouši v Batman serii
    • Miserius
      Nejlepší? Jako že takovej zmetek že jsem se těšil až ho zabiju? To byl ten "federál" (vypadlo mi jmeno - přivezl vas na zacatku a pak byl u toho když vás zastreli ) v RDR kterýho jsem nakonec ani nezabil
      Nejlepší jako že nejlépe napsanej/zahranej asi David z TLoU kterej byl podle mě nepochopenej okolím a nemyslel to uplně tak špatně...zprvu, jak se potom ukázala jeho druhá strana, fandil jsem Ellie *1*
    • No, Vaas byl docela dost démonickej.
      • Jack1947
        Ten byl hrubej no. Vaas. Vim ze u prvniho Fearu krom Almy byl taky Paxton Fettel psychous, GOW 2,3 byli taky bry (jmena si nepamatuji) samozrejmne Batman (Freeze,Joker) naopak RDR mi neprisly vubec naky drsny - kdybych mohl nazvat zaporaky v COD (neukamenujte me) MW1 a BO-BO2 menendez... fakt ja si moc nevzpominam na takovehle veci, ja doparim a vetsinou mi ta hra bud vypadne nebo si vzpomenu nekdy. *7*
    • 4 stěny ve snakovi
      • Tilwaen
        Snakovo tělo bylo větší záporák než stěna.
      • Každopádně. Já podobně mám za největšího herního záporáka Romera.
      • Veskoslav
        Musíš říct, ale u starého, ten, co byl na Nokii 3310 už měl propustné.
    • Veskoslav
      Revan z Kotora.
    • MickeyMutant
      Glados

      EDIT: Rancor byl rychlejší
    • rancor1223
      GLaDOS (omfg, příliš mnoho velkých písmen tak to nemůže být samo v příspěvku...)
    • Pavouci z minecraftu ty úplně nenávidim *15* *15*
    • Irenicus, Saren Arterius

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit