Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Celosvětově se prodalo přes 14 milionů kopií hry Diablo 3. To znamená 4 miliony nových hrdinů za posledních...

    To znamená 9milionů napálených zákazníků. 14M-1M pc hráčů, které to baví-4M konzolových hráčů, kteří v podstatě hrají jinou hru a zbyde nám 9M zklamaných pc hráčů. Výpočet se zakládá na číslech naprosto přesně vycucaných z prstu.
    • Jack1947
      Áale copak ze bys byl jednim z "nich"...
      • Jedním z těch napálených... ale co už.
        • Jack1947
          Docela podstatna informace, chapu ze jinak by sis nestezoval. *3*
  • Jack1947

    Forza Motorsport 5 bude v základu obsahovat 202 vozů.

    Solidni, bez DLC ... tady si proste bude muset vybrat kazdy, pokud ne tak nejake to DLC presto bude... To snad nebylo takova varka v zadne Forze, teda co si pamatuji.
    • Miserius
      Kolem 200 to je "akorát". Gran Turismo ma sice 1200 ale pro mě, jako lajka, to je o ničem protože tam je 20 Golfů a skoro nepoznám rozdíl *13*
      • Jack1947
        Ja taky auta tolik neznam, jsem prece jenom rad kdyz si muzu zajezdit ve vice druhech/znackach pac je to zajimavejsi, vetsinou nebo aspon by to tak melo byt a je maji trosku jjine jizdni vlastnosti, hlavner potesi ze jsou tam z 60-70 let klasiky nemam rad ty nove, auta nelibi se mi moc zas jak ktera ale legendy jsou legendy.
  • ucho

    indiegala

    http://youtu.be/P8CTqVV8b2M
    http://www.indiegala.com/

    na indiegala se dnes trochu pochlapili
  • Pilgrim66
    ČNB oslabila korunu, takže nás budou stát všechny platby (Steam, GMG, apod) v zahraničí dráž.
  • Šikovní hráči již našli způsob, jak omezit počet potřebné operační paměti pro spuštění Call of Duty:...

    Ahoj, tak kdyby se třeba něaky fix i s dx10, tak doufám, že také poinformujete :)
    • Jack1947
      Ja uz informoval... jenze me nejde *9* .
      • Šikovní hráči již našli způsob, jak omezit počet potřebné operační paměti pro spuštění Call of Duty:...

        To jsem něak nepostřehl, link by byl? prosím :)
        • Jack1947
          1.) Spustit c:\windows\system32\dxcpl.exe (pokud tam tento soubor nemáte musíte si nejdříve stáhnout a nainstalovat toto sdksetup.exe
          Je to sice pro win8 ale ja to nainstaloval na win7 a vse bez problemu..
          2.) Kliknou na "Edit list"
          3.) Zadat cestu k příslušnému souboru.. (C:\Hry\Call Of Duty Ghosts\iw6sp64_ship.exe)
          4.) Kliknout na Add, pak OK
          5.) Nastavit Feature level limit na hodnotu 11_0 nebo 11_1 a zaskrtnout Force Warp
          6.) Kliknout na OK..
          7.) Spustit hru..
          Otestovano hra jede velice sekane na kartach Dx 10! Nz. Kdyz bys, byl tak hodny, napsal mi zdali ti to jede. *3* Me to nejede.
          • Tak snad se někdo smiluje a řešení udělá :D
            • Jack1947
              Ja mam Xbox, i kdyz bych radsi jel na PC nuze to prekousnu...
          • Tak bohužel... :(
  • hznk89

    Potvrzeno: Activision vydá v příštím roce nové Call of Duty a Skylanders.

    Ano super, všichni děkujem, ale větší radost by mi udělal patch, který by opravil tu úděsnou optimalizaci a bugy v tom vašem díle Ghosts!
  • věřim že je tu dost pekných her ale kolik z nic je v češtině bez cěstiny mi hra nic neříka
    • Tilwaen
      Tobě nic neříká ani čeština.
    • Malleth
      Hláška dne
    • Když neumíš v diskuzi ani reagovat, tak běž radši hlídat, ať ti nikdo nic nepronese *7*
    • lol *1*
  • Obrazem: Rozpitvání konzole Playstation 4.

    Tohle na rozdíl od Steam boxu ale vůbec nevypadá na PC v krabičce .... a připadá mi že si s návrhem dali o dost víc práce .
    • GlaDOS
      I když mají nové konzole architekturu stejnou jako pc, neznamená to, že to budou klasické komponenty naskládané na sebe.
    • Tak halvni rozdil je v tom, ze steamBox ma byt upgradovatelny, tudiz to pc z logiky veci bude pripominat vice. Navic to co bylo k videni melo dle slov Valve jeste hodne daleko k finalnimu produktu.
      Situace v pripade PS4 je zjevne jina. Jedna se o fixne danou konfiguraci a v podstate ve finalni verzi.
      Koneckoncu, SteamBox ma byt PC zabalene v hezke krabicce. *3*
      • Jak to tak vidím , bude steambox spíš certifikátem ... :/
    • Taky jsem překvapen tou jednoduchostí a zajímavě řešenou ventilací.
      • prototype vs final desktop? mainstream vs lowend? nejde moc porovnavat dve krabicky, ktery maj spolecnou akorat x86 architekturu *5*
      • Jack1947
        V jednoduchosti byla vzdycky sila, tak je dobre ze si to konecne zacinaji uvedomovat i vyvojari konzoli. *3*
        • V jednoduchosti byla vzdycky sila

          Já to věděl, tenhle člověk to jednou všem nandá. Asi taky přece jen budu volit Jacka.
          • Jack1947
            Hmm, vidim ze fanousci a zda se ze ti opravdovy pribyvaji , bohuzel jsem realista a tak ruzove a realne to nevidim, kazdopadne i kdyz o nic nejde dekuji za ... projevenou prizen , moc si ji vazim. *4*
        • :) Já bych řekl že právě ti jedou v zajetých kolejích (Viz PS1 , PS2 ..) .. ale je pravda že u next gen jsem takovou jednoduchost už nečekal

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit