Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Final Fantasy XIV se prodalo 1,45 milionu kopií a má více než 600 tisíc platících hráčů.

    Hru jsem koupil při prvním "startu". Pak nastal "velký průser" a ač v druhé betě opravili a vylepšili spoustu věcí, zpět do hry už asi cesta nevede. Snad alespoň FF fanoušci si přijdou na své (i když bych jim osobně doporučil radši FF XI).
  • Assasins Creed IV Pc verze,Evropa nebudemí gold edition

    Zdravím redakci,podívejte se na tohle:
    http://forums.ubi.com/showthread.php/799158-Ubisoft-please-allow-non-americans-to-buy-the-Gold-Edition-on-Steam?s=df6c96a05bd7039353f333ea649e411f
    v podstatě jde o to že za 80$ dostanou američani Hru se vším co s ní vyjde,zatímco evropani musí za STĚJNÉ MNOŽSTVÍ OBSAHU ZAPLATIT VÍCE. UBISOFT NEUMOŽNUJE KOUPIT GOLD VERZI VE EVROPĚ. to znamená že američaně si mohou koupit za 80$ verzi hry se vsemi Preorder packy a Season pasem,zatimco evropané zaplati 80EUR za Digital Deluxe verzi která nemá Season pass, a další Věci, Chápu kurz 1Dolar=1Euro ale tohle už je trochu moc!!!
    • A když se to bude v Evropě víc (ahahaha) pirátit... tak to jen ukazuje jak moc je v Evropě moc (ahahaha) pirátů a Ubisoft za dostane důvod navíc proč dělat prodlevy před vydáním pc verzí. Ne ale vážně. Lidi budou tuhle hru na pc pirátit jen proto že jsou tvrdí zastánci roleplaye.
    • Jack1947
      "Bůh, žehnej Evropě" *5* .
  • Nová betaverze STEAM klienta nabízí možnost stahovat hru v pozadí, zatímco budete hrát jinou.

    Co to je za sprostost prosim VAS ? toto je v steame uz davno(neviem ci uz nie od zaciatku steamu..) staci spustit hru, stahovanie inej hry sa vam stopne ale akonahle ho zas pustite mozete stahovat hry a kludne hrat ine..
    Co za amateri to tu pisu preboha ? *8*
    • Třetí naprosto stejný příspěvek, gratuluju.
      • Nová betaverze STEAM klienta nabízí možnost stahovat hru v pozadí, zatímco budete hrát jinou.

        Prepac ze nemam tak zmysluplny zivot a necitam vsetky prispevky co su na games tiscali *9*
        • Nikdo asi nečte všechno. Ale když napíšeš naprosto to samé, co člověk ob komentář pod tebou (mimochodem on udělal to samé) akorát to znepřehledňuje diskuzi. Zase si to tak neber *3*
  • Malleth

    Microsoft vydalo nové video z Ryse: Son of Rome, které představuje brutální soubojový systém hry.

    Ten nápad s měnícíma se arénama je fajn, ale jinak je to úplně o ničem ty souboje.

    1) Díky neustálýmu zpomalování při dorážkách souboje podstrádaj flow. Kdyby měli trochu soudnosti, dali ty dorážky třeba jen na mini bosse nebo na posledního nepřítele ve skupině (jako v Batmanovi).
    2) Moc explicitně ukazojou to násilí. Nejen že to vypadá hrozně hloupě, ale velice brzy se to okouká a hráč bude za chvíli vůči tomu násilí otupělej. Jak v Assassins Creed
    3) Ta hra je brutální a "in your face", ale z usekanejch končetin nebo ran netryská žádná krev. Je to jak kdyby ty těla před tim Brian Moser vykrvil. Všude by meli bejt kaluže krve.
    4) Neprátelé se skoro nebrání a vydrží hodně. Údery díky tomu působí hrozně slabě asouboje jsou tak jen button mashing + QTE.
    5) Odrážení šípů štítem zpátky na nepřátele? Si dělaj pr*el?
  • Nová betaverze STEAM klienta nabízí možnost stahovat hru v pozadí, zatímco budete hrát jinou.

    No dosud to bylo tak, ze pokud jste stahovali hru a zacali hrat jinou, tak se to zapauzovalo, ale stacilo dat ALT+TAB a dat Resume ve Steamu a vratit se zpatky do hry a stahovani uz probihalo na pozadi. Takze jako extra novinku bych to nevidel.
  • Miserius

    Microsoft vydalo nové video z Ryse: Son of Rome, které představuje brutální soubojový systém hry.

    Kouká se na to dobře, to se tomu musí nechat
    • Erendiel
      Jo že taky jsem neměl problem to shlédnout *15* dali pryč tlačítka nad hlavou díky bohu... to jak odrazil šíp štítem zpátky na lučišníka *1* to neznám.
      • nekromant33
        Tak zaklínač umí odrážet mečem :D, ne vážně, vypadá to pěkně, a to, že tam dali místo tlačítek zabarvení siluety, je docela fajn nápad.
        • Malleth
          Ale v Zaklínači se ty odražený šípy alespoň nevracej zpátky :)
          Siluety místo QTE nejsou špatný, ale pořád to neřeší hlavní problém. To že ty QTE hrozně kazej flow
          • nekromant33
            doublepost
          • nekromant33
            ve dvojce to šlo, dokonce je na to i achivement :D
            a pokud to je fakt takhle u každýho oponenta tak máš pravdu, jednou za čas to jde, ale při každým fightu to dělat 10x bude opruz
      • Miserius
        No on úder štítem do země kterej vyvolá ohnivej kruh taky neni uplně z encyklopedie, ale jako jednohubka to bude asi povedený... Jen nevim jestli neměli třeba vymazat nápis Pozabíjej otcovo útočníky...neni to spoiler?
  • COD MW1 za $4.99

    https://stacksocial.com/sales/call-of-duty-4-modern-warfare.
  • Nová betaverze STEAM klienta nabízí možnost stahovat hru v pozadí, zatímco budete hrát jinou.

    Hmm, dobré, něco podobného jsem ale dělal i bez toho, prostě sem hru shodil na plochu, stopl stahování (které bylo v tu dobu suspended) a zas hned obnovil a začalo to stahovat a klidně jsem při tom mohl opět hrát a ničemu to nevadilo.:)
    • ringmancz
      to já jsem třeba nevěděl a teď se mi to bude stahovat samo bez přepínání
    • Presne tak, ja to chapal tak, ze to suspenduje stahovani schvalne, aby ti to nelagovalo hru v pripade, ze hrajes MP (coz je docela uzitecny). Ne jako nejaky technicky omezeni. Kdyz hraju SP a u toho stahuju jinou hru, tak si taky stahovani na pozadi rucne povolim a jede to v pohode.
  • Pokud jste v emailové schránce našli zprávu, že získáváte konzoli Xbox One zdarma, pak gratulujeme -...

    Nový distribuční model od Microsoftu ? *15*
    • Jj, novej trik. Příště už to ovšem lidi nebudou chtít ani zadarmo. *3*
    • a kde je link kde si XO mozem stiahnut? *1*
  • Obrazem: Vylepšené modely postav v Killzone: Shadow Fall.

    Hmm 10h single player. Paráda, to je akorát.
    • No vzhledem k tomu, ze oficialni udaje jsou vetsinou znacne nadnesene, tak by takovych 12-15 hodin znelo lepe, protoze v realu by to nakonec tech 10 hodin prumernemu hraci dalo.
      Takhle to bude tak 7 hod, coz za tu pomerne vysokou cenu u konzolovych her je imho malo.
      • BookerDeWitt
        Podle mě, když hru člověk hraje poprvé, tak vždy mu hra zabere více méně ten čas, který slibují vývojáři. Možná jsem jedinej, ale copak když vy hru hrajete poprvé, tak nezkoumáte prostředí, nekocháte se grafikou a scenériemi (pokud je co zkoumat) a nenavštěvujete každej kout?
        • Praveze si na cas davam a prolizam kde co, hraju na nejtezsi obtiznost a stejne malokdy se dostanu na cas avizovany tvurci. A to jsem prumerny hrac.
      • Zase křišťálová koule? Já jsem stejně podprůměrný hráč (na konzoli). Takže mě to zabere hodin 14. A cena rozhodně není nijak rozdílná oproti PC konkurenci (ghosts) a nabídne to více než dvojnásobný "zážitek".
        • Kdepak, spis moje osobni zkusenost. Ale tak, pokud ty to mas jinak, tak tim lepe pro tebe. *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit