Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pokročilé umělé inteligence nepřátelských skupin si v Call of Duty: Ghosts užijete nejen na Xbox One...

    Pro tedy nebyla lepší umělá inteligence v BO:2 nebo MW ?
    • Ještě asi neuměli pořádně zapracovat aimbot a wallhack pro boty *1*
      • Měli si vzít ponaučení z CSka, tam tě boti mydlili přes zeď bez špetky soudnosti.
        • Jack1947
          Spise chces rict, ze meli by si vzit priklad kdy jeste se dalo zabijet pres zed. *4*
          • Kecáš opět nesmysly za každou cenu. V CoD serii jsou materiály průstřelné (jen v rozumné a uvěřitelné míře).
            • Jack1947
              To je mozne, jeste je otazka co si pod timto pojmem, predstavit. *7*(nevimja to paril v mp uz to je dlouho, treba si tolik nepamatuji.)
          • A kdy se nedalo?
            • Jack1947
              S prichodem mas serie COD? Respkt dit si to vem takove zjednoduseni a od MW2 uz to bylo celkem nakroceno do tehle hroznych vod.
  • Keyz

    Viscera Cleanup Detail: Shadow Warrior - Official Trailer

    http://www.youtube.com/watch?v=0jZigh3F740#t=46

    *15*
    • frag.ment
      Huhuhehe :-D Asi si toho Shadowa budu muset pořídít, ale škoda že není na PS3, na PC už moc nehraju.
    • holec89
      dokonaly :D
  • Pokročilé umělé inteligence nepřátelských skupin si v Call of Duty: Ghosts užijete nejen na Xbox One...

    Stejně to nebude dobré ani na sehrání týmu z clanu.
  • MickeyMutant

    Pokročilé umělé inteligence nepřátelských skupin si v Call of Duty: Ghosts užijete nejen na Xbox One i X360

    Ve skutečnosti chtěl bleskař říct, že pokročilé umělé inteligence nepřátelských skupin si v Call of Duty: Ghosts užijete nejen na Xbox One, ale i na Xbox 360. To jen kdyby ještě někdo z té bleskovky nebyl moudrý jako já.
    • jn zase bleskovka jak ruka
    • ucho
      takže na PC, PS3 a PS4 nebude pokročilá inteligence?
      • O tom na XB stránce kupodivu mlčí *1*
      • MickeyMutant
        Určitě ano, v tom článku se ale mluví o srovnání starého a nového Xboxu. Píšou, čeho se rozdíly budou týkat a čeho ne. AI je jedna z věcí, která bude shodná pro obě generace.
        • Jack1947
          Beztak to bude bezkonkurencni pecka a hlavne to probudi umirajici serii. *3*
  • Kravicka

    Pokročilé umělé inteligence nepřátelských skupin si v Call of Duty: Ghosts užijete nejen na Xbox One...

    By me zajimalo co to je za pokrocilou inteligenci vylitnou dverma jak granat kdyz jim tam vbehne pes.
  • Když teď vyrazím do Letňan, vyzkouším si Oculus ? Byl jste tam někdo ? ...A je to ten kousek , co vlastní Dreadlocks ?
    • Tak jsem si Okulus zkusil a dvě věci - základní rozlišení je tragédie (prokládaný obraz v subjektivním rozlišení 320x240+ jsem nečekal) , a z blízka docela překvapil nekvalitou zpracování (s ohledem na cenu už jednoduchou plastovost brýlí chápu )
      • Pokud tam měli brýle s homorozlišením, měli starou verzi. To asi hovoří za vše.
        • No popravdě WOW a ztráta dechu se nekonala .

          Zvolenou hrou to snad nebylo ,(3D profilem pro konkrétní hru možná ano ) - alespoň si to každý zkusil a po chvilce mohl jít další (tím mne děti hodně překvapily) .
          Velký problém jsem měl s tím , že se mi zaboha nedařilo zaostřit na zbraň , kterou jsem držel v ruce a dost dobře/rozumně se nedaly (bez šroubováku) poototočit ty knoflíky na boku brýlí . Čekal jsem , že dioptrická korekce bude pootočením závitu čočky v brýlích ...
          Aktuálně mi Oculus přišel jako poměrně nedořešená hračka . Výborně fungující jako Track Ir , se skoro nepoužitelným rozlišením a problematickým přeostřováním pohledu v 3D scéně (alespoň na střed scény by to SW jít mělo) .
          Co mne děsí je cena za model s vyšším rozlišením *9* , protože to základní vážně postrádá smysl (o dnešní době FullHD už vůbec nemluvě ) a domů si to v téhle základní podobě rozhodně nepořídím .
          • To co jsi zkoušel byl maximálně developer kit. Tam se na nějakou krásu moc nehraje. Teď by měly být ve vývoji brýle s vyšším rozlišením a to nastavení se taky myslím už řešilo.
      • Miserius
        Taky mi to nepřišlo moc uchvátny... Možná to byl tou hrou, cokoliv bych uvítal víc než Half Life 2
    • Miserius
      kdyz si vystojis frontu tak si ho vyzkousis, je na tom half Life 2
      • Jde se do fronty ....;)
  • Keyz
    .
  • ringmancz
    Od teď na PS+ jenom 2 PS3 hry měsíčně, nějaký další věci v linku

    http://www.playstationlifestyle.net/2013/10/11/playstation-plus-future-free-games-evergreen-ps-vitaps3-titles-discussed-now-2-ps3-free-games-each-month-in-europe-more/
    • Mně by spíš zajímalo, jak to bude s PS+ na PS4. Nějak se o tom nemluví. Začínám mít podezření, že na hry zadara můžeme zapomenout. Snad je ten dojem špatnej.
      • Ferdis2
        Stačí sa pozrieť na wiki: http://en.wikipedia.org/wiki/Instant_Game_Collection
        Hry na PS4 v roku 2013 sú Driveclub (PS Plus edition), Resogun, Outlast.
        Podľa mňa slušný nášup ... *4*
      • Miserius
        Hry zdarma tam budou, uz se vi první dvě... Budou tam pridavat kazdej mesic dve ale samozrejme to bude jinyho razu nez dosavadni ps3 hry, kdyz na ps4 bude jen par her...
      • ringmancz
        od launche tam bude Driveclub
        • ucho
          ale nebude to full verze, bude v ní chybět pár aut a tratí... ještě se neví, kolik bude stát upgrade na full verzi...
          • ringmancz
            no mně se to zdálo pochybný, teď už jsem chytřejší
    • Pokud dají jako dvojku Sly collection HD remake, tak to snad jako dvojku zkousnu. Třy hry byly akorát , takhle se s jednou casuall a jednou pořádnou holt už netrefí do vkusu všech.
      • Fuj prasca já češtin ...
    • ucho
      i kdyby dávali jednu hru měsíčně, tak se to vyplatí... tím jejich tempem by člověk řekl, že za chvíli nemají co rozdávat :)
    • Miserius
      Nastesti ta treti vzdy byla nejaka ptakovinka, ale nekdy tam byla slusna,nenapadna hra (Stealth bastard)... Skoda... Ale je jasny ze kdyz zacnou davat i PS4 hry ze neco zkrouhnou
  • prudislav

    GabePad demonstrace

    http://www.youtube.com/watch?v=eeAjkbNq4xI
    • Pilgrim66
      Pokaždé když na něco zamíří musí to pak ještě upravit, to mi řiká všechno.
    • rancor1223
      Vypadá to obdobně kostrbatě jako hraní na gamepadu, jen jiným způsobem. Tentokrát víc jako hraní na notebooku (touchpadu). Na FPS zase nepoužitelné, ale třeba v tý CIV 5 se mi to celkem líbilo.
      • Keyz
        Na FPS pro konzole použitelné. Již to není tolik o postřehu a mířené jako to bylo na PC a MP taky hrají pouze proti lidem s gamepadem tedy je to použitelné. V klidu si zamíří a hotovo.

        Kdyby tam byli klasické rychlé FPS tak by to platilo. To samé MP proti jiné platformě.
        • rancor1223
          Prezentuje se to jako lepší alternativa gamepadu ke klávesnici/myši. Já jen konstatuji, že oproti myši/klávesnici to nemá PC hráčům co nabídnout, protože to má naprosto stejná omezení jako normální gamepad.
          • Ja myslim, ze by to mohl byt slusny kompromis mezi gamepadem a mysi. Mys to sice nenahradi, ale lepsi jak gamepad by to teoreticky byt mohlo.
            • Jack1947
              Dam si facku, az uznam ja za vhodne. *3*
            • Jacku, bud tak laskav a dej si facku. *3*
            • Jack1947
              Tudiz, neznas moc gamepady kdyz si tohle dovolis tvrdit, "mohlo" ale nebude. Chapu no pro pcckare to zni mozna dobre.
        • Jack1947
          Je to o kompromisu a zvyku, snad to jiz i ostatni jednou pochopi. Gamepad je prakticky moznosti na vsechno a s nejakou mensi kompenzaci i na strategie.

          To se mi moc nelibi, ja bych kdyz uz a vim ze by to pak asi nic novweho nebylo pro klasicky analog, tohle bude nepresne... *7*
    • ringmancz
      funguje to hezky, akorát ten prototyp je hnusnej
    • Vypada to celkem schopne. Sem na to celkem zvedavy, jak se na tom bude hrat v porovnani s klasickym gamepadem.
  • Jack1947

    Smazané ranky a peníze se hráčům GTA Online nevrátí.

    Bah, Operation Failed.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit