Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Na steamu se mi objevilo War of the ikings v herní knihovně, přitom jsem si hru vůbec nekupoval a v historii nákupů taky nic nemám(že by mi to někdo dal nebo tak). Někdo něco podobného? (napadlo mě že má co dočinění s paradox humble bundlem, ale nic jsem na netu nenašel)
    • ucho
      if you participated in the War of the Vikings Alpha before today, or you happen to own War of the Roses: Kingmaker, you get to briefly play the Early Access version for free! This free sample lasts through October 4, 2013. After that (or before that, if you’re so inclined) you can buy War of the Vikings in Early Access here with 10% off for the first month if you own War of the Roses.
  • prudislav

    Bioshock 2 Minerva na steamu

    Bioshock 2 komplet předělán an steam včetně podpory ovladače , achivementu i multiplayeru. Pro lidi co už BS2 vlastní dokonce zdarma DLC Minervas Den
    http://store.steampowered.com/news/11567/
    • Navíc odstranili GFWL, takže jsem se konečně dostal přes main menu.
  • Veskoslav

    Kdo hraje SW ToR

    Tak poslední patch (docela gigantický) přidal celou novou planetu pro 55 a novou linii příběhu:) Docela potěšilo.
    • Thorar
      Ten patch je vlastně ten datadisk, který dali zdarma, ne?
      • Veskoslav
        Ne, to je Makeb, to je něco jiného. A zdarma ho mají pouze předplatitelé, ale to je tak měsíc zpátky, kdy byl ten patch.
        • Thorar
          Aha, tak super *1*
  • Jack1947

    Do Battlefield 4 pronikli první hackeři.

    No, uz bylo na case *3* .
    • Veskoslav
      Nechci být hnidopich, ale komentováním každé Bleskovky se ti nezvyšuje úroveň diskutéra;)
      • Jack1947
        Ale , ale kdybych ti "nesahl" na BF tak by ses neozval. Co. *3*
        • Nic proti, ale když tvé komenty jsou o ničem, bez vtipu, bez důležitého infa. Plácneš první blbost co tě napadne a pak to tu je tebou zaspamované.
          • Jack1947
            A je to venku. Takze prece jenom si ten mstitel ale podle mne nejsi sam jejich vic. Sak ja jednou na ne prijdu a az se tak stane, sak oni jiz uvidi. *15*
          • Jack1947
            "Nic proti" a napises presnej opak. Njeses nahodou ty ten Minuskovej Punisher?
            • Slyšíš (čteš) poprvé nic proti a následně výtky? To je uvozování do určité věty, začátek.¨

              A mínuskuju jen stupidní komenty ( někdy i ty tvé )
        • Veskoslav
          Ne. Chtěl jsem to napsat už včera, kdy jsem viděl jedna stránka=10jacků=10 bleskovek.
          • Jack1947
            I kdyz zcasti pravda, porad tady je ten minuskovy "hrdina" , mozna ze uz ho prestanu "krmit" at si zas minuskuje nekoho jineho. *4*
          • Jack1947
            Tak dik, ze mne vidis takhle a ja jeste v NFS diskuzi a te branil pred trolly/tly alter ega, jo byl jsem blbec a opakovat se to nebude. ( Ty bleskovky byly prevcirem a byl to experiment a bylo to jeste driv ).
            • Veskoslav
              Bránit mě nemá smysl;) Neber to jako urážku, ale je to docela otravné, když musíš komentovat defacto absolutně všechno. Statisticky není možné, aby Tě všechno zajímalo. Stačí 2-3 denně, ale ne všechno a v takovém množství.
  • Jack1947

    Rockstar má tolik nápadů do GTA, že by vystačily na dalších 45 let.

    Ted jenom jestli je to dobre nebo spatne, hlavne co napady "vylet do vesmiru" uz byl zabran od SR ze by vylet do jine dimenze a caso prostoru ? *7* *8*
  • Veskoslav

    Jedete někdo na Games

    Budeme mít přednášky na Sc II, tak se kdyžtak stavte *1*
    • Prosimtě už dospěj..
      • Veskoslav
        Co to má ksakru z dospíváním proboha? Doporučuji navštívit někdy nějakou herní výstavu například. Mnohdy si tam připadám, že jsem v jiném světě, protože jsem tam nejmladší.....Ale chápu, chtěl jsi mě "urazit", ale nějak se ti to nepovedlo. Zkus pokus č. 2.
        • Nepotřebuju tě urážet jseš mi úplně volnej, možná ti to jednou dojde co jsem tím chtěl říct..
      • Miserius
        Myslis ze tenhle by mel taky dospět? http://www.youtube.com/watch?v=Le6qIz7MjSk
        • Neznám toho člověka.. a podle toho videa se zdá, že to má v hlavě v pořádku..
          • Miserius
            Proč by neměl? Každej kdo ma hry jako svoje hobby by měl být pošahanej?
    • Miserius
      O čem budete přednášet?
      • Veskoslav
        Kamarádi mají připravené taktiky, pak seznámení s hráči TOP25, ukázky jejich herních stylů atd. Sám moc nevím, ale zkusím se zeptat. Já letos jenom sháním materiály *1*
  • Jack1947

    64-bitový systém bude nutný i pro spuštění PC verze Assassins Creed IV. Minimální a doporučené požadavky...

    A proc ne, dneska jsou uz dlouho na trhu processory a 32bit taky neni na vice nez 4gb , uplne idealni. *3*
    • Za co má ty mínusy ?? Asi že je to on chápu, ale jinak má pravdu od doby Windows 7 není důvod mít na desktopu 32 bitový systém..
      • Jack1947
        To neres, nekdo proste mne nemuze vystat at napisu v bleskovkach tak "tresta" minusy.
        Tak minuskuj , minuskuj... kdyz te to bavi. *3*
  • Jack1947

    První screen z PC verze Metal Gear Rising: Revengeance.

    Hezke, a pokud to bude jak na konzolich tak si moc pc hraci "nezapari". *15*
    • Malleth
      Proč myslíš? Kvůli tý retardovaný kameře nebo proto, že než se nadechnou, tak je konec
      • Miserius
        Pokud nehrali nic jinyho tak budou mit mega zmatek v pribehu... Já taky *1*
        • Malleth
          Příběh se dá tady naštěstí zcela ignorovat a můžou si prostě jen užívat řezání.
          • Miserius
            Tak to se da v naprosto kazdy hre, ale o to horsi asi ten zazitek bude... Ja byl zmatenej uz ve ctyrce kdyz jsem nehral 2-3
          • Jack1947
            Tim jsem chtel rict ze bez "parry" se to prakticky neda hrat a ja to proste nedokazal, vim ze to neni tezke ale neslo mi to. A nemam rad kdyz mi neco ve hre nejde. A na gamepadu pozor *15* .
          • Jack1947
            Jestli na klavesnici tak to potes koste s kyblem dohromady. *15*
            • Malleth
              Tak jestli chce tohle někdo hrát na klávesnici, tak je to jeho problém a samozřejmě nesmysl úplnej
        • Jack1947
          Ja mnel na mysli to nevim ( treba jsem jen neohrabany a neumim spravne ty komba.) Ze jsem to ani nedoparil. Proste na mne moc rychle , freneticke a vim ze to je super hra ale proste ke konci uz i to nak nejd, i kdyz se k tomu asi vratim . (Podobne jako Asuras Wrath jen to chce cas *3* )
  • posila

    Microsoft zvýšilo frekvenci GPU Xbox One protože mohlo. V budoucnu pak možná vývojáři dostanou možnost...

    Kdyz uz je teda Microsoft stredniho rodu, ktery vzor doporucujete pro sklonovani? Mesto, more, kure, staveni?
    • MickeyMutant
      V bleskovkách se vzory demokraticky střídají na principu nahodilosti.
    • Ne ne máš to špatně MS loboval v ČR za změnu vzorů a místo město se teď budou učit děti metro
  • Výsledky benchmarku šestnácti grafických karet v Battlefield 4.

    To jsou vždycky testy úplně k hovnuu koho zajímá jestli na nové grafice za těžký prachy mu to na ultra detaily pojede 50 nebo 60 fps ?? O zbylých 5 grafikách jsem se dozvěděli akorát to, že na ultra si nezahrají, ale jestli jim to pojede alespoň na medium kdo ví ?? To už se bohužel z testu nedozvíme.. *7* *7*
    • Hlavně k čemu je benchmark Beta verze ještě k tomu Beta ovladačů? Ve finále se to může ještě dost změnit.
    • S tím se dá částečně souhlasit, měli by se více zaměřovat na karty střední třídy + pár šmejdů a pár highend a hotovo... navíc mi tam chybí třeba snad momentálně nejrozšířenější karta 660tka.

      Zajímalo by mě, jak se bude finální verze lyšit od té bety.
      • To byl spíš test grafik, která je nejlepší a né test náročnosti hry, protože opravdu není překvapení že na letošním modelu GK za 6k si zahraješ na ultra detaily ve FullHD *7*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit