Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • RIP

    http://www.novinky.cz/kultura/314990-zemrel-tom-clancy-autor-vysoke-hry-patriotu.html
    • Jack1947
      Budiz mu byla zeme lehka *3* .
  • Aplikace vytvořené pro Windows 8 půjdou téměř se stejným kódem spustit i na Xbox One.

    načo teda kupovať xbox keď tam pôjdu PC hry len s trochu osekanou grafikou? ďalšie plus prečo ísť do PS4
    • BookerDeWitt
      A PS4 je podle tebe co, automat na jízdenky? Je to taktéž PC, jen hodně osekané.
      • Miserius
        Asi myslel ze PS3 mělo hodne exkluzivnich titulů tak že tohle bude mit taky...
        • BookerDeWitt
          Potom ale nechápu, jak si to vyvodil, že hry na Xbox One, budou dostupné i na PC. Je to samozřejmě možné, ale to ještě nic neznamená. I když PS3 má víc exkluzivních titulů, tak s novou generací to zatím vypadá na 1:0 pro Xbox co se her týče.
          • Miserius
            Jezis jak mam vedet jak to mysli? Ja ti jen rikam proc si ja myslim ze napsal to co napsal
            • BookerDeWitt
              Nebruč. Já tě z ničeho neobviňuji *15*
  • Lukyz

    Zemřel spisovatel Tom Clancy, autor slavných špionážních thrillerů

    *13*

    http://alturl.com/9bves
    • Že bych si už pořídil End War ve slevě ?
    • Tak to je škoda ... jeho náměty jsou parádní.. A taky je mi blbý dát plus ..
    • Miserius
      Dát Líbí se mi je mi blbý... Je ho škoda... Zrovna nedávno jsem si pořídil jednu jeho knihu
  • Ubisoft přemýšlí, že by každý rok (na přeskáčku) vydávalo nový díl Assassin's Creed a Watch Dogs.

    Bože jen to ne!!!!
    • Tilwaen
      Neboj, oni to zvládnou tak, že budou vydávat každý rok oboje *3*

      Protože, jak kdosi z Ubisoftu poznamenal (k AC sérii): "Hráči si to přejí." *1*
      • Tak pokud se ta hra prodava, tak si to ti hraci asi opravdu preji. Nemusi se ti to libit, muzes s tim nesouhlasit, ale to je asi tak vse, co s tim udelas. *3*
        Ja taky nemam o CoD vysoke mineni, ale vzhledem k prodejnim cislum to ty lidi zrejme bavi. Mozna, ze neznaji nic lepsiho, mozna jim to vyhovuje. Kazdopadne "hraci si to preji" *3*
        • Tilwaen
          Zde si dovolím malou citaci:

          "Jsou hry, které mají úspěch zajištěný už jenom tím, že jsou. Je prakticky úplně jedno, kolik peněz se vynaloží na reklamu či jaké dostanou hodnocení v herních časopisech. Prostě přijdou, lidé je hrají, sklidí úspěch a odejdou.

          Do této kategorie patří i Red Alert Call of Duty."

  • heartstone

    pro všechny čekatele pro inv bety heartstone:heroes of warcraft mám nejspíš dobrou zprávu.zítra okolo 7 hodiny ranní našeho času by měla začít otevřená beta.píšu měla,protože blizz nic neohlásil,ale psal že v nadcházejícím patchi vyresetuje veškeré accounty,a toto je čas konce údržby a patchování serveru pro EU
    • Miserius
      Ale prd ty... O tom psal už jak dávno dopředu
  • Lukyz

    Deus Ex: Human Revolution - Director's Cut na Wii U, PS3, Xbox 360 and PC

    Ha, právě oznámili Deus Ex: Human Revolution - Director's Cut na Wii U, PS3, Xbox 360 and PC + práci na novém DX pro PC a next-gen *14*

    http://community.eidosmontreal.com/blogs/Future-Vision-for-Deus-Ex?theme=deusex

    Všimněte si české SPZ v levém horním rohu u přiloženýho artworku *1*
    • Celá mapa světa Watch Dogs bude dostupná od začátku hry. Hlavní hrdina (Aiden Pierce) by se dal přirovnat...

      Na tom concept artu je česká SPZ, povědomý nápis LEVEL… očekávám v příštím čísle časopisu nějaké masivní interview / téma. ;-)
    • Inquisitor
      Asi to dělal nějakej čech :)
    • rancor1223
      Super! Už kolem toho bylo podezřele dlouho ticho.
      Pořád se ale nevyjádřili k ceně.
    • Director's Cut je už oznámenej dlouho, ale jsem rád že už víme i datum.
  • Jack1947

    Kompletní dohrání Assassin's Creed IV zabralo zkušenému testerovi 50 hodin, ostatním smrtelníkům by...

    Doufam jen v to , ze to nebudu dohravat jen kvuli povinnost uctit pamatku zhasinajici serie. *4*
  • Drakens

    Ubisoft přemýšlí, že by každý rok (na přeskáčku) vydávalo nový díl Assassin's Creed a Watch Dogs.

    http://www.youtube.com/watch?v=y5QsA0OsFEY
  • Miserius

    Ubisoft přemýšlí, že by každý rok (na přeskáčku) vydávalo nový díl Assassin's Creed a Watch Dogs.

    Ach jo...
    • Jack1947
      Asi jen nepremysli... podle mne uz ma vymesleno jde to prece s cod ne? Proc by to proboha neslo s AC, Watch dogs , mi prece sve hrace milujeme a jsou pro nas duleziti, zalezi na jejich pohodly...
      *7*
    • Malleth
      Prostě dokonalý. Nevim jestli tenhle přístup Ubisoftu může ještě někoho překvapit. Skvěle to shrnul Jim Sterling:
      http://www.youtube.com/watch?v=SUm0UJc5S_o&list=PL8B35CA833DCDA9A4
  • Valve si v Evropě zaregistrovalo ochrannou známku Half-Life 3.

    A já veřil , že se nedočkám. Vsadím se , že to bude zajímavé období až to výjde. Half-Life 2 čelila v té době Far Cry a S.T.A.L.K.E.R. , které v té době byli a dodnes jsou všechny kultovní hry. A hlavně Věřím , že udělají zase nějaký Evoluční prvek.. něco na způsob Portal nebo vylepšeného Gravity Gun.
    • "Half-Life 2 čelila v té době Far Cry a S.T.A.L.K.E.R." - teda nevím jaký rozsah má u tebe ta doba, protože Half opravdu na konci 2004 nečelil S.T.A....! A spíš bych řekl, že Far cry muselo čelit HL a rozhodně né naopak.
      • Hlavni souper Hl 2 byl Doom 3 ...
        • Ano, byl.

          Dodnes si vzpomínám na porovnávání Source engine vs Doom3 engine.
        • Facht jo?! ...
          • Ne, delam si srandu

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit