Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947

    Takhle vypadá Battlefield 3 na třech monitorech s rozlišením 6040x1080p.

    Luxus, bejt to 3D tak si pripadam skoro jak v realu , minimalne tim krasnym rozhledem. *5*
    • Chápu, že jsi mladý a žereš kdejakou ptákovinu, ale co je na tomto luxus? Tohle navíc není žádné rozlišení 6xxx, pouze 3x "obyč"... ty černé plastové přechody mezi monitorama to je vážně luxus teda :D To je jako si rozdělit svůj monitor na 3 díly ... nikdy jsem tady ten nesmysl nechápal .. dnešní monitory jsou natolik velké (vzhledem jak blízko k tomu člověk sedí), že pokud je někdo takový magor, stačí koupit nějakou 27" a dát si to před xicht a bude na tom o dost líp, než tady s tím trojitým paskvilem ...
      • Ono je to fajn pro závodní hry jakože perifererní videní, ale nesmí se na to člověk moc soustředit *15*
        • Jack1947
          To urcite, jak rikam az budeme mit moznost "byt ve hre", skutecne jen ne na oko bude to zase o necem jinem. *4*
      • Inquisitor
        Taky jsem nikdy nechápal, že jim ty přechody nevadí. Docela to bije do očí, já bych s tím hrát asi nemohl.
      • Jack1947
        Ano , jsem ponekud mlady a jinak pro info ja mam 27" "pred ksichtem" a odvarenej z toho nejsem... jo mam jeste tv no ale ja mam radsi hry na monitoru, nechapu tebe vetsi rozhled a lepsi
        pohled na danou situaci? a co ti vadi ze jsou to bohuzel monitory a ty preklenute stredove pruhy s tim se neda nic delat no. A nezeru kdejakou ptakovinu takto prr... *3*
      • Ronox
        Taky nejsem fanouškem tohohle napojování monitorů na sebe, ale jednou jsem teda viděl hezký setup, kde měl 3x 27" s 2,5k rozlišením a ty okraje monitorů byly pár mm tenký, tak to vypadalo dobře. Každopádně furt to pro mě nemělo takový pocit vtažení jako když hraju na tomhle: https://www.dropbox.com/s/9uta4u714plh7aj/Photo%2019.09.13%2013%2007%2027.jpg
        • Bohužel na projektoru se moc nedají hrát akční hry nebo multiplayery. Člověk nestačí sledovat tak velkou plochu ale takový hopsačky jako Rayman nebo auta to je jiná káva!!
          • Jack1947
            No, a jestli tedy Ronox ma projektor ktery ma tak 720p coz se neda ani povazovat za standart tak se jeste ma, jsou zde i spoustu jinych faktoru dostatek tmy atp... nejde jen o velikost a projektory levna zalezitost rozhodne nejsou. Na filmy to je urcite pecka, kdyz clovek splni podminky , o hrach nevim nevim ... *7* *7*
            • Ronox
              1080p má .. konzole se přehazujou normálně podle toho v jakým nativním rozlišení hra jede jestli 720p nebo 1080p. Tenhle má dobrou světelnost takže můžu hrát jak přes den tak v noci a barvy nejsou tak vyblitý jako tomu dříve bylo. PC hry hraju nativně v 1080p přes big picture a nebo si dáváme nostalgický runy Contry a Super Maria z NESu.
          • Ronox
            Akční SP se daj. Dokonce jsem na tom odehrál na gamepadu pc verzi Bioshock: Infinite na hard a 1911. MP jen konzolovky klasicky.
            • Ronox
              NBA až nextgen .. posledně jsem hrál nějaký tuším od 2K na xboxu, ale už tu hru nemám ani.
            • Tak to jsi dobrý, pro mě je to už moc velký a pak tikám očima po plátně (90 palců). Ještě doporučím na projektor NBA2K, to je parádní zážitek, pokud ti basketbal něco říká *2*.
          • Inquisitor
            Nebo fotbálek a hokej na tom musí být luxus.
            • Ronox
              Hraju na tom vlastně všechny singly nebo lokální mp co jdou na ovladači. Mám k tomu připíchlej hdmi hub ve kterým jsou konzole + pc. PC mulťáky hraju normo na monitoru a coopy zas dáváme s kámošema lokálně na noťasích. Jinak zrovna o víkendu jsme hráli po dlouhý době Injustice a pak jsme zkoušeli novou fifu i nhlko.
  • Jack1947

    Vyšel update pro singleplayerovou část GTA V, který opravuje např. problémy s mizením aut z garáže.

    Tak o tomhle slysim poprve, kazdopadne jestli to pomohlo tak to je pro "pozkozene" plus. *4*
    • Jack1947
      Minuskovy fanda, se nak zhorsuje ... nebo se mi to jen zda? *7* a neni jich vic?
      • Tak když ty komentuješ tak často, což by nevadilo, ale co v těch komentech je... Nic co by nás zajímalo -.-
        • Jack1947
          Ozval se "Anonym" , casto jo a vetsinou mam co psat a vadi hmm ( zajmavy ze v novinkach mam nejvice ze vsech minusu) Ja se nad tim tedy bavim, jak proste nekdo nebo i vice ma tendenci klikat na minusy, nebo nekdo naklikavat uz jen ta dnaha se ceni, to jim nikdo neodpare. *4* *15*
  • ucho

    Valve si v Evropě zaregistrovalo ochrannou známku Half-Life 3.

    to je nutný si registrovat extra kvůli té trojce? nestačí mít ochrannou známku na Half-Life? to je trochu na hlavu.
    • Ronox
      Bohužel to tak nefunguje. Podívej se na to jak se kšeftuje s doménama a nebo jak se v appstoru přiživují vývojáři na cizým jméně. Tahle registrace jim pak dává možnost se bránit pokud to někdo bude chtít využít.
  • Takhle vypadá Battlefield 3 na třech monitorech s rozlišením 6040x1080p.

    Vážená redakce, opravte si prosím chybku je to Battlefield 4 a ne 3. ;-)
    • Jen důkaz, že to vypadá stejně a normálně to člověk nerozezná... :))
      • Něco na tom bude :-D
  • Drakens

    Valve si zaregistrovali ochrannou známku Half-Life 3

    A budu hádat primárně bude na OS Steam :-)
    • Valve si v Evropě zaregistrovalo ochrannou známku Half-Life 3.

      To je zase provokace. Podobně jako když jeden programátor měl na E3 nebo na nějaké výstavě triko s HL3 logem... A to už je 3 roky zpět. Tuhle firmu nemám rád. Ano, má na svědomí bezkonkurenční half-life... Ale chová se k zákanzníkům jak ku prasatům ;)
      • radsi dojit znacku vydavanim hry kazdy rok ze? "protoze hraci si to preji"
        • Jack1947
          Tak at, ja jim to preju *3* .
      • Jack1947
        A proc taky ne ze? Proc se tak nechovat, kdyz oni si nechaji a radi , mit uz jen ten pocit rochnit se krasne v tom bajinku. *12* Kviik, kvíík.. *15*
    • Jack1947
      To uz by byla ponekud silna kava, a zaroven dilema pro ty kdo o Steam OS nestoji. *7*
  • Amylee.Anderson

    Half-Life 3 trademark

    http://www.neogaf.com/forum/showthread.php?t=688589
  • ucho

    Oddplanet

    http://youtu.be/50jrGMGRAyw

    podobnost se hrou Limbo čistě náhodná :D škoda že si nepohráli víc s tím pohybem postavy. něco tomu chybí.
    • Inquisitor
      Tak Limbo je tam jasný, ale ten Oddworld jsem tam teda neviděl.
      • Jack1947
        Limbo jsem ani nehral a ta podobnost je vazne jen ciste nahodna *15* . Moment byla rec o ODDworld?
        • Inquisitor
          Jo píšou to u toho videa, že se inspirovali Limbem a Oddworldem.
          • Jack1947
            My bad, jsem si nevsiml a taky nak ten ODDWORLD tam zrovna nevidim, to je fakt no.
  • Radioaktivni_surikata

    BF4 servery

    Tak právě začly servery v BF4 regulérně padat. Už to nemohli utáhnout. Snad nejsilnější značka EA, nejvíc hype, a nejsou schopný najmout dost serverů. Na jednu stranu si nemám moc na co stěžovat, protože jsem si mohl hru ozkoušet dopředu, na druhou stranu nechápu, co tím sledujou. Vždyť je to absolutně nanic. Aspoň trochu jsem zjistil, o co jde, když jsem tam přišel hned dopoledne. Teď už je to pro normální lidskou bytost prakticky nehratelný a až se to otevře pro všechny, tak už si tuplem nikdo hru neozkouší.
    • Účel BETA

      pokud takhle přemýšlíš, tak nechápeš účel BETA testu. Je tu proto, aby si zjistily jak to bude vypadat při plném zatížení a to nemluvím o tom , že 4. října bude BETA otevřená pro všechny. Navíc GTA ONLINE taky není v provozu . Takže až výjde battlefield 4 , tak už s tímto problémy nebudou a budeš normálně moci hrát , ale u GTA Online to je FAIL.
      • Radioaktivni_surikata
        [sarcasm]A já si bláhově myslel, že beta test je kvůli zjištění a nahlášení bugů, který může Dice ještě měsíc opravovat (v případě day one patche).[/sarcasm]

        Dneska ráno v 9 už to zase šlapalo jako hodinky. Včera večer bohužel ne, ať jsem šel na Německý servery, Nizozemský, Britský, Švédský, Francouzský... Dělalo mi to všude. Předpokládám, že dnes navečír to bude podobný. On pak člověk ztrácí chuť něco testovat, když mu hra začne jako naschvál lagovat v nejhorších okamžicích. A je to fakt problém serverů. Stačí aby padal mrakodrap, a všem se to začne trhat jako blázen. A to jsem stál v metru, o blok dál a na ten slavnej mrakodrap jsem ani neviděl.
    • Ronox
      Já hrál na jednom německým 64/64 v pohodě nějak od 20,00 do 01,00. Bez lagů, bez pádů.

      EDIT: Feedback ostatním.
      Na i7 3770k 3,5 GhZ, 16GB RAM, GTX 670 SOC je framerate u ultra furt kolem 60ti. Místama jsou propady, ale nevím jestli za to může neoptimilizace nebo menší bordel v systému. Kupodivu při nahrávání videa snímky neklesaj. Pak se to zkoušelo na lenovu ideapadu i7 quad 2,4 ghz s nějakou GT 660M a tam to jede s lockem na 30 fps na high při nativním rozlišení 1366x768. Při připojení k monitoru tak na fullhd low-med pro dosažení 30ti fps.
      • mám vlastně stejnou sestavu, vše na high sample resulution 140 a stabilně 40+ snímků když dám to sample resolution na 200% tak mám 15fps :-D poslední whql drivery a win8.

        jaké máš nastavení ty ?
      • Taky jsem hrál u kolegů němců zhruba od 20:00 do 23:00 a v pořádku...Musím říct, že to má něco do sebe, ke koupi za +- 2.ooo,- Kč mě to stále nepřesvědčilo, ale uvidíme časem...Jinak mě docela překvapil fakt, že i když je to v podstatě BF 3,5, hratelně to na mě působilo dost odlišně - tady vidím krok kupředu...Zničitelnost prostředí je taky trochu víc "variabilnější"...Výtahy fungujou, spouští se alarmy, když vlezete do prodejny, dají se zavírat takový ty bezpečnosnostní mříže (rolety u obchodů...) a celkově mě potěšila spousta malých detailů...Úprava zbraní je taky lepší, snipeři jsou trošku jiní, na ty zatím moc času nebylo, u supporta (možná to mají i další...) se mi líbí "zvětšovací" optika, která se dá používat...Jednotlivá "povolání" mi přijdou celkěm věrná svojí "předloze..." Zvuková stránka mi přijde zase o něco autentičtější...Na druhou stranu jsem v takovém tom prvotním rauši, tak se může dost věcí změnit,ale třeba tohle někomu pomůže... *3*

        Jinak co se PC týče: určitě doporučuji aktualizovat Nvidia (nejspíš i AMD) ovladače, vyšla verze přímo pro BF 4 - 331.40 Beta...Osobně mi tyhle ovladače hodně pomohly... *3* Jinak na i5 4670k na základní frekvenci, 16 GB RAM (1866 Mhz) a EVGA 680 SC+ na ultra se framerate celkem drží - jak píše kolega nade mnou - nicméně občas se objeví slušný propad třeba k 13 FPS + se hra někdy chová dost zvláštně, co se týče plynulosti/snímků za vteřinu...To je údajně optimalizací, těžko říct... *3*
      • skoda ze si nemal kartu od AMD, kde by mala byt hra lepsie optimalizovana
    • Jack1947
      Ted bych prozival asi obrovske zklamani, kdybych si to jako ty a jiny stastlivci nezaparail za , pet minut dvanact. *3*
  • ucho

    Na americkém PS Store je v tuto chvíli zdarma dostupný Valhalla Knights.

    bleskaři, dotaz. k čemu je tady na českém webu taková bleskovka?
    • Bez väčších problémov sa dá vytvoriť americký účet. Stačí len zadať realnu US adresu. Ja to využívam. Pri prepočte rovnakej ceny v US dolaroch na euro su hry o 20% lacnejšie :)
  • Jack1947

    Na americkém PS Store je v tuto chvíli zdarma dostupný Valhalla Knights.

    Stastni tot uzivatele PSP a Vita. *3* V Americe. *9*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit