Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • zde sem udelal par screenz z koleji, kde hrajeme battlefield 4: http://goo.gl/zh33
    • Jack1947
      Tfuj, a uz prestan si hrat na Veskoslava, vsichni vedi ze si jen jeho nepovedeny klon. *3*
      • Nevotravuj ty troli pako
    • Keyz
      Jak je vidět máte špatnou mušku.
    • LoooooooL děláš mi chutě hned bych to slíznul
  • Keyz

    Battlefield 4 kamera

    Jak tady někdo psal, že když vidí hlavu, tak že ho ta hlava zastřelí protože míření je v hlavně apod.

    Tohle jsem neviděl. Sice MP akce moc nehraji ale když jsem hrál vadila mi tam přehnaná odolnost (jak kde) a různé hovadské dovednosti.

    Graficky to mají již vyřešené, že když vidím hlavu tak mě nezastřelí protože nevidím zbraň a střelil by do zdi. Protože ten kdo hraje za tu hlavu, vidí část zdi (nebo kde je skrčený).

    Co si pamatuji tak vždy jsem viděl záblesk zbraně když někdo střílel. Tedy byla vidět zbraň anebo prostě nevystřelil. Takto by bych měl tedy vidět pouze hlavu záblesk někdy dole z zbraně a chcípnout. Jestli to tak je, tak to teda perla.
    • Jack1947
      Lol, takto je hyper realizmus vidim , necelou hlavu a jsem mrtvej = killcam Pecka to bych si teda rad zkusil *15* .
      • Keyz
        Možná to má být Battlefield 4 pacman. Tam taky hlavy zabíjeli :)
        • Jack1947
          Asi jo no, jestli to tak je tak bych to ale i tak zkusil to musi bejt narez Uplne si to predstavuji - Hele, hlava pic zase hlava za zdi pic... to se musi hrat jedna basen. *15*
          • Keyz
            Ve slangu Bf BoRcŮ by to bylo nějak takto "Hlava mu dala hlavu" = Hlava postavy střelila toho druhého do hlavy a on chcípl (tomu se říká dát mu hlavu).
            *15*
            • Jack1947
              MM, tak uz ne Headshot" ale dat hlavu, no to zni cim dal tim lip. *4*
  • ucho

    Next Car Game

    http://nextcargame.com/

    no nečekal jsem, že těch 10k předobjednávek poleze tak pomalu, když pak slibují hratelnou ukázku... čím to může být? je na PC malý zájem o takovouhle hru? nebo se o ní málo mluví a lidi to neznají?
    • Keyz
      Určitě by to chtělo lepší prezentaci a reklamu. O hře nevím skoro nic z webů a musím to hledat sám.

      Nevím co by měli přesně zlepšit ale málo se tom mluví. Většinou je tak jeden článek někde na okraji i když myslím, že RPS bylo několik článků a videí ale tam to je vždy na hlavní stránce.
    • spíš mám pocit, že lidi už nebaví dávat peníze na vývoj hry, která může nebo nemusí vůbec vyjít nebo dopadnout dobře nebo špatně, místo aby ta hra nejdřív vyšla a teprve pak si ji člověk koupil... alespoň mně to už přijde trošku otravný, jako by se každej rozhodnul už hry nevydávat rovnou, ale nejdřív si je nechat zaplatit od hráčů...
      • ucho
        to bych bral u nějakýho méně známého studia a méně známé hry. ale tady studio nějakou minulost má a podle videí je jasně vidět, že je to klasický nástupce Flatoutu, který se o moc víc lišit nebude. tedy je malá pravděpodobnost, že půjde o špatnou hru. a navíc tady jde o hru skoro za dveřmi, když má vyjít na jaře 2014. a cena 25 dolarů, tedy 500,- taky není extra moc...
        • právě, známý studio, známá značka, opravdu nejsou schopný sehnat normálního vydavatele? a pokud už to mají skoro hotové, tak taky moc nechápu, proč potřebujou tolik peněz dopředu...
    • Jack1947
      Ja myslim oboje, to ze by nekdo taak predcasne zlomil hul nad "novymi Flatouty" se mi moc nezda. *7*
  • WiiU verze Watch Dogs bude vizuálně vypadat spíše jako současný než next-gen titul.

    Nemuzu si pomoct ale ty animace u Watch Dogs vypadaji v porovnani s GTA opravdu mizerne...
    ***
    A je to... doublepost :(
  • WiiU verze Watch Dogs bude vizuálně vypadat spíše jako současný než next-gen titul.

    Nemuzu si pomoct ale ty animace u Watch Dogs vypadaji v porovnani s GTA opravdu mizerne...
  • Jack1947

    Na EuroGamer Expo běželo Titanfall stabilně (60FPS) na PC s grafickou kartou Geforce GTX 770.

    To si asi neskrtnu. *9*
    • To ja taky ne *16*
      • Jack1947
        Na pc mozna ne, ale na Xboxu jiste jo *15* .
        • Jiste, reknu mamince a konzole bude doma
          • Jack1947
            To nemyslis vazne, mimoto kdo uz chtel tak ma a kdo ne nema. (nemusi platit pro vsechny.)
  • Jack1947

    Britský žebříček prodejnosti 39. týdne roku 2013: 1. FIFA 14, 2. GTA V, 3. Minecraft: Xbox 360 Edition.

    Pfch, Bloody England FIFA14 na prvnim miste a GTA V. na druhem co to jsou snad vic na fotbal? pchf. *6*
  • Pilgrim66

    Battlefield 4 poznatek

    AMD je partnerem EA na Battlefieldu 4 a přesto to běží líp na GeForcech.

    Dřív jsem se AMD furt zastával, ale příští grafická karta je 100% Nvidia.
    • nevím, na průměrné sestavě s 7850 na High přednastavení kolem 50 fps stable. Nemohu si stěžovat.
      • langustyn
        presne... 7870 nastaveni ultra: 30-45 fps s AA, bez nej 50-60 fps...
    • ringmancz
      to bývá podobně ve většině případů, kdy hra "podporuje" jednu značku
    • Wow! Už vidím ten nekontrolovatelný pád akcií AMD až se o tom dozví na burze! *3*
  • Veskoslav

    BF4 další poznatky

    1. Když jste v družstvu a na někoho se "portujete", tak přesně vidíte to, co vidí on. Tudíž se nemůže stát, že se portnete na "mrtvého" člena či člena, co je v těžké přestřelce.
    2. Za uposlechnutí rozkazů velitele dostáváte 2krát více bodů. Tudíž za vlajku je normálně 250, takto, když Vám ji označí velitel, tak je za 500.
    3. Když plavete, konečně se můžete potopit a můžete mít i pistoli, když neplavete.
    4. Zatím jsem dokázal projet dvěma obchody skrz na skrz tankem a docela sranda. Ale opět jsou některé zdi nezničitelné jako v Bf3 (výtahové šachty v mrakodrapu, který ale lze zničit).
    • Radioaktivni_surikata
      A ještě jeden a DOST podstatnej problém.

      Lidi pořád střílejí z prostředky obrazovky. Problém je v tom, že prostředek obrazovky není tam, kde je hlaveň zbraně, ale kde je hráčův ksicht. Takže když vidíte cípek hlavy čouhat zpoza krytu, tak ten cípek hlavy vás klidně zabije. Co naplat, že má zbraň zabořenou v kusu pevný hmoty (ať už stojí za bednou, kusem zdi, nebo čímkoliv jiným), ale pořád vás může zabít, protože on to vidí jinak, než vy. Fakt kréťani ty DICE. Tohle jsem nečekal...

      EDIT: Jo, a respawn je netknutej. Pořád tě to klidně spawne přímo před nepřítele, hlaveň taknu... Proč by ne. Stejnak je netknutej i spawn v družstvu. Hele, maník, nemá šanci. Bum, najednou jsou tam 3 maníci, a seš tuhej. Chjo, aspoň trochu omezit to mohli...
      • Veskoslav
        To je bohužel u všech typů FPS, co nynější trh nabízí. Neznám žádnou, kde by to bylo u odstřelovačů jinak například.
        • Radioaktivni_surikata
          Jo no, bohužel. Co už ale dělá snad jenom DICE je, že napaří slunce těsně nad obzor na každý mapě. V BF3 není snad jediná mapa, kde by bylo poledne. Prostě mi furt a všude na každý mapě bude svítit slunce do ksichtu, že neuvidim vůbec nic. Tak to bylo v BF3 a vidět to i na jediný přístupný mapě v BF4 mě značně zneklidňuje... Jů, hele, krásný paprsky. Kdo potřebuje vidět nepřítele, když se může dívat na godrays. Herdek. Tak nevim. Je to bez pochyby lepší než BF3, o dost. Ale bohužel tam některý cypoviny zůstaly. Škoda, ale asi to koupím. Už jenom proto, že v BF3 je utrpení hrát recona a tady ne.

          EDIT:
          Stejně tak mě už ale vysloveně točí, že se zasekneš na každým kamínku a kousku zdi. Bez legrace, v BF musí člověk skákat i přes práh u dveří. Fakt, kus zdiva vysokej 10 cm a musim přes to skákat... Chjo
          • Jack1947
            Bud rad ze skakat muzes, vzpomen ze dneska to je ve hrach spise luxus. *3*
          • Lens flare!
    • Radioaktivni_surikata
      Já mám taky jeden poznatek. Už není dopoledne a nedá se to hrát. Laguje to naprosto prasečím způsobem, klidně půl vteřinový až vteřinový záseky. Takže asi budu muset nařídit budíka a jít pařit v 7 ráno, až tam nebude tolik lidí. Teď se to nedá hrát...
  • Terraria aktualizace

    Nyní už mužete snasd stahnout nový obsah v Terrarii. Užijte si nový obsah.
    http://www.terrariaonline.com/threads/temporary-out-of-memory-error-fix.106847/ Prosím předčtete si toto, je to důležité, jestli máte problém s něčím kteří určitě mají všichni. *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit