Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • 100 věcí, které vás v GTA V dostanou do kolen

    O dobrý většině z nich jsem neměl ani páru. http://go.ign.com/1bmT8VL Více je i v komentech pod článkem.
    • Keyz
      Hodně věcí tam je propracovaných a logických.

      87) Visiting a prostitute increases your Stamina stat.

      *5*
  • Jack1947

    Vývojáři mají údajně technické problémy s ovladači Xbox One, které by mohly zapříčinit nižší rozlišení...

    Ale fuj co to je, nejdrive nepovedene nepredstaveni a ted tohle co bude dale nasledovat , nestabilni konzole, prehrivani ci snad chybove kody ? To se mi teda moc nezamlouva. *7*
    • Vývojáři mají údajně technické problémy s ovladači Xbox One, které by mohly zapříčinit nižší rozlišení...

      no, mě to jen potvrzuje domněnku, že Xbox One není primárně určena ke hraní. :) A to není výsměch, ale spíš konstatování faktu, že Xbox One bude revolučním zařízení pro (americké) domácnosti s televizí. Pro hráče, kteří by chtěli vrazit peníze do HERNÍHO zařízení, existuje imho jediná varianta: PS4.
    • Jó marketingové oddělení Sony jede na plno.. *15*
      • Jack1947
        Hlavne je brzo na to aby to zacalo jit tak rychle do kopru , jeste pred vydanim to zamrzi nejvice , ja verim ze to jsou jen neduhy a nakonec to nejak moc "neposkodi" vydani.
        • Novináři se chytí každého hovnaa, takže bych to neřešil.
  • WiiU verze Watch Dogs bude vizuálně vypadat spíše jako současný než next-gen titul.

    Pišou že přesněji to bude něco mezi XBOX360/PS3 a Nextgen XOne/PS4,jelikož Wii U lepší shadery atp. více operační paměti než stavají console ,takže jsem rád že WII U ukáže svou sílu plné paradě. *14*
    • Khanemis
      Já myslím, že je velký úspěch, že tu verzi na WiiU vůbec dělají. Takovýhle velkých her je tam zoufale pomálu. A jestli to bude vypadat stejně nebo lépe jak na současných konzolích je přeci jen vedlejší, hlavní je, že budou mít vlastníci WiiU co hrát:)
    • WiiU verze Watch Dogs bude vizuálně vypadat spíše jako současný než next-gen titul.

      No a ja se zas bojim, jak silne se na tom projevi ten strasny procesor.
      • Jack1947

        WiiU verze Watch Dogs bude vizuálně vypadat spíše jako současný než next-gen titul.

        Ze by doslo k vyraznemu pokroku technologie? I to je mozne *7* .
        • Urcite ne

          No jelikoz procesor ve Wii U je defakto ztrojeny a nasteroidovany IBM PowerPC 750 (rok 1997), tak o zadnem pokroku v technologiich se mluvit opravdu neda, je to citelne slabsi nez procesor v soucasne generaci konzoli, nemluve o te dalsi.
          • Jack1947
            Pak tedy neni o cem dal uvazovat, je to jasne no. *9*
  • Tilwaen

    Thief se prý hodně vzdálilo svému původnímu koncept artu a stále se potýká s technickými problémy.

    A zrovna je na něj předobjednávka na Steamu o 10% levnější.

    Vím, že korelace !=> kauzalita, ale je to podezřelé *2*
  • Thorar

    Hero of many Greenlight

    Tak po Inquisitorovi je na Steam greenlightu další česká hra - Hero of many.
  • Bugbear si dělají vlastní crowdfunding

    http://nextcargame.com/
  • Jack1947

    Dead Rising 3 na X360 nevyjde.

    Nevtrdim ze neprozivam zklamani, zaroven verim ze jednou si to zaparim na XOne. *3*
  • Srovnání grafiky staré a nové verze Ryse.

    Dobré je , že oproti staré verzy vypadá o hodně lépe. Navíc bez LOD bude postavy vypadat skvěle v davových scénách. Navíc 85 tisíc polygon je stále více , než kterákoliv jiná hra nabízí. Spíš mě zajímá , jak se Crytek popere s přiběhem a QTE na který si spousta lidí stěžovala.
  • Nvidia oznámila spolupráci s Valve na SteamOS.

    Tak co jiného ji zbývá *7*.
    • To je stara vec. A nechapu tvuj podton, sama nVidia o to pri jednanich celkem usilovala a nabidla Valve sve nastroje a plnou podporu :)
  • Hra od modderů The Elder Scrolls

    http://www.kickstarter.com/projects/594743529/unwritten-echoes-of-twilight

    Ale osobně tomu moc nevěřím
    • Tilwaen
      Zní to všechno až moc krásně, ale přála bych jim, aby se požadovaná částka vybrala, aby se to aspoň zkusilo. Třeba by nás překvapili.
    • Thorar
      Lidem, projektu, myšlence?
      • Projektu.
        • ucho
          no prolítl jsem to jen letmo, ale podle mě bez šance. ukousli si moc velký sousto.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit