Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Microsoft věří, že tu s námi Xbox One vydrží přes deset let.

    Na jednu stranu to zní depresivně. Zastavení vývoje na 10 let. Na druhou stranu stranu to nebude tak hrozný. Vývoj desktopu rapidně zpomalil.
    • Vývoj desktopů rapidně zpomalil, zato konzole ženou vývoj dopředu, proto používají komponenty z desktopu co? *1*
      • Používají je, protože je to levnější.
  • Malleth

    Microsoft věří, že tu s námi Xbox One vydrží přes deset let.

    Otázka kolik z těch deseti let bude žít a kolik hnít.
    O x360 taky říkali že ji budou podporovat ještě tři roky, přitom poslední dva roky je k smíchu/pláči.
  • Creative Assembly dělají na nové hře založené na Alien IP

    https://twitter.com/CAGames "The Creative Assembly is a BAFTA award-winning UK games studio. We make the Total War series and a stunning new game based on the Alien IP. We're hiring!"

    Pokud už tu to někde v novinkách bylo tak se omlouvám za spam
  • Microsoft věří, že tu s námi Xbox One vydrží přes deset let.

    Tak to potesi teda. Uz ted zastarala konzole tu bude pres 10 let. wow
    A pak ze soucasna generace brzdila vyvoj. Pff, nic proti tomu co nas teprve ceka.
    Na druhou stranu mi ta konzole aspon neco vydzi a na HW meho PC 10 let nesahnu.
  • Thorar

    Lord of Xulima

    nějak se to nehejbe, přidejte se taky :-)
    http://www.indiegogo.com/projects/lords-of-xulima
  • frag.ment

    Zhlédněte gameplay záběry z Xbox One a PS4 verze FIFA 14.

    Vypadá to celkem zábavně, hlavně když to hrají dva na jedné konzoli.. Že bych si po x letech pořídíl sportovní hru? Hlavně když přijde návštěva, mohla by to být dobrá zábava. Doufám, že k PS4 budou přibalený dva ovladače, to že je k PS3 standardně jen jeden není zrovna potěšující..
    • 2 ovladače v balení zní líp, ale ber to tak, že vždycky to zaplatíš. A většina lidí, co si koupí konzoli, tak hraje sama. Takže proč platit druhý, aby někde ležel? Kdo chce, tak si přikoupí.

      A tou návštěvou myslíš koho? Pokud je to kamarád, který taky hraje, tak si ovladač donese svůj. A pokud je to klasická návštěva, tak to stejně nebude umět hrát, takže by to stejně bylo jedno :)
  • Fifa 14

    Ten gameplay vypadá solidně, škoda, že pc tohle nezvládne :D
  • ucho

    Thief se prý hodně vzdálilo svému původnímu koncept artu a stále se potýká s technickými problémy.

    říkám to pořád. stačí si to po sobě jednou přečíst...
  • ucho

    99 Levels to Hell (GOG, Desura)

    https://indiegamestand.com/

    opět zajímavá akce, minimální cena dolar.
  • ucho

    COD (Steam)

    http://www.nuuvem.com.br/produto/482-call-of-duty-black-ops
    COD: Black Ops za 12 eur. zkoušel to někdo? (jsou tam i další COD v akci)
    • To teda není až tak výhodný.
      http://keys4games.cz/pc-hry/41-call-of-duty-black-ops.cd-klic
      • ucho
        ale je. nuuvem je legitimní prodejce her. "obchod" z tvého odkazu není. jistě si všimneš, že u té verze navíc píšou polská lokalizace... a překupníky a vychcánky podporovat nehodlám, jestli někdo jiný ano, je to samozřejmě jeho věc...
        • Na Key4You.cz je CoD:BO každou chvíli za 99,-, ne polská, ale normální ENG verze, nyní za 184,- a je mi jedno, jestli ti přijdou nelegitimní, já od nich mám už několik věcí, za dobrou cenu a vždy bez problémů. Sám jsi se u CoH odvolával na cenu a 184 korun je rozhodně méně, jak 12 euro.
          • Miserius
            Key4you prodava polskou verzi, v popisku maj ENG jazyk ale dole pak pisou ze je to polský
            • Miserius
              Tvuj prispevek me neco pripomnel a vytocil *1* , protoze jsem si vzpomnel ze kuli Německu bude mit cela Evropa cenzurovanou verzi Beyond *16* Uplne odstranili 2 sceny... šmejdi...

              Ale to neni moc k tématu *15*
            • ucho
              no já shodou okolností po tom COD:BO pokukoval delší dobu a občas ze zvědavosti mrknu i co nabízí všude možně na internetu. moc dobře vím, že na key4you měli dvě verze, tu levnou polskou, kde si musíš přehazovat lokalizaci a pak normální anglickou, která rozhodně nikdy nebyla levnější než v jiných akcích. je to podobné jako s tím COD:BO2, kde na key4you je EU verze za 749,- a na nuuvemu teď za 520,- (20 eur)... tyhle "překupníci" nemají prakticky nikdy výhodnější ceny, než jsou jiný worldwide verze (výjimky by se daly zřejmě spočítat na prstech jedné ruky). aby mohli jít s cenou níž, musí jít o verzi z polska, ruska nebo někde z asie a většinou s nějakým omezením, které jde samozřejmě nějak obejít... proč ale koupí takového klíče podporovat omezený region. pro hráče je lepší podpořit worldwide region nebo alespoň EU a legitimního prodejce, jen tak je možné ovlivnit trh. cena někdy není všechno.
          • ucho
            stále ti uniká, jaký je rozdíl u těch obchodů. a s tou (ne)polskou verzí samozřejmě nemáš pravdu. neříkám, abys tam nenakupoval, je to tvoje věc. ale já tento styl prodeje podporovat nebudu (a důvodů se dá najít víc).
    • Ani zadarmo..
      • Jack1947
        Black ops se jeste v pribehu celkem da, naopak je zajimavy a bavil mne opravdu hodne to BO2 uz byla jen nastavena kase a radoby mega ne tak-vzdalena budoucnostni strilecka, bez toho bych se i obesel Pokud jde o mp to je vec druha a nezvisla na "kampani".
    • Miserius
      Black Ops melo v dobe vydani slusnej multiplayer, pokud jsi zadny novy CoDko multiplayer nehral tak neprohloupíš... Pokud ti jde o singl tak neni uplně hroznej. Takovej akční film z 90. let *1*
      • ucho
        spíš jen single bych dal no. videa vypadají v poho a u COD her se větší slevy jen tak nedočkám... COD: BO2 za 20 eur je ještě dost no...

        edit: tak aktivováno na steamu.
        • Miserius
          Singl od Treyarchu me vzdy bavil, takze mozna to jen bude tim ze mi sedí jejich styl, ale tohle je fakt takový prijemně bečkovy s dokonce zamotanou zapletkou (to se u CoD jen tak nevidí *1* ) kdy do posledni mise nevis co se presne deje... Pokud mas 12 eur navic a dal by sis nejakej slusnej akcni pribeh tak neprohloupíš
          Kdybys nekdy hral BO2, aspon budes vedet o pribehu postav z jedničky (ne ze by to bylo potreba, ale na škodu to taky neni)
          • ucho
            no teď jsem vzal COD:BO, dvojku začnu řešit tak za rok, to zase bude cena jinde. nespěchám na to, her na hraní je tuna, takže když vím, že bych tu dvojku nehrál hned, tak netřeba za to teď hned dávat víc. to snad nikam neuteče :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit