Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • langustyn
    hledám nějaké kamarády na Steamu, kvůli betě Steamboxu, případně pozdější sdílení knihovničky... nick: Langustyn
  • Kompletně celou sérii Commandos si v rámci tohoto bundlu můžete nyní pořídit za mrzkých 52 Kč!

    naposledy jsem to hral jako dite a dnes bych se uz takovychto her ani nedotkl, hledat skulinky ve visibility range nepratel, cha
    • jakmile začneš hledat chyby AI a využívat jich tak to znamená že jsi looser a nemáš skill na to hrát podle pravidel *3*
      • Kompletně celou sérii Commandos si v rámci tohoto bundlu můžete nyní pořídit za mrzkých 52 Kč!

        kdyz jsi Commandos nehral tak k cemu se vyjadrujes ?
    • Erendiel
      Já nedávno pořídil a nechápu jak jsem to jako menší mohl dávat.Je to těžké sakra *15* dnešní hry mě zničili :(
      • Hanzales
        Mně se stalo nedávno něco podobného se starým Jedi Knightem. Dal jsem si frajer hned zrazu HARD a chcípal jsem pořád pomalu za druhým rohem :D
  • Miserius

    Angry Joe - GTA V

    Všimnul jsem si ze ho tu dost lidi sleduje, tak tady mate recenzi na GTA V
    http://www.youtube.com/watch?v=TcMlgSWYENo
    • God-of-War
      Hrabaní kol je moc. *1*
    • Pilgrim66
      Danke
  • Kompletně celou sérii Commandos si v rámci tohoto bundlu můžete nyní pořídit za mrzkých 52 Kč!

    Ach bože bože.. http://cs.wikipedia.org/wiki/Commandos_%28hern%C3%AD_s%C3%A9rie%29

    Vidíte tam na tom bundle stars někde Strike Force? Já fakt nechápu kdo to na games píše prostě, nepochopitelné.
    • nekromant33
      samotné bundlestars.net to takhle propaguje... zmínit by to mohli ale bleskovka je napsaná podle zdroje správně
      • víš jak.... ono je to teď v kurzu, rýpat do bleskaře, tak si chtěl taky ohřát trochu polívčičky frajer.
        • radši to necháme tak..
    • Tak asi takový poznámka mezi řádky, že SF už není "Commandos", či co. Ale, pořád jen slovíčkaření. Přestože SF není vůbec špatná věc, když není součástí, tak holt není.
  • ZvacA

    Záběry z Psychobreak (The evil within)

    Tak se na netu objevilo oficiálních 12 minut gameplaye z úvodních částí hry. Kromě už několikrát představovanýho začátku a jeho prodloužení jsou zde k dispozici i bojové ukázky, dojde na malý náhled do inventáře a samozřejmě představení konceptu survivalu a atmosféry a vůbec toho, jak si to Mikami vlastně přestavuje.

    http://www.youtube.com/watch?v=zReVIhI9I6o
    • MrSanta
      Ajta, to vypadá, že mám kandidáta na mou vůbec první survival hororovou hru.
      Snad to budou bundlovat s plenkama pro dospělé *1*.

      POZOR: jestli máte fobii ze spoilerů (jako já), tak doporučuji koukat až od času cca 8:00. Uvidíte vše důležité ohledně hratelnosti, ukázku boje a práci s inventářem. Hlavně se vyhněte části od cca 7:30 do 7:58. Na mě to působí jako spoiler jako kráwa.
    • frag.ment
      No vypadá to dost dobře, hlavně sympaťačka na konci :-)
      • frag.ment
        Vidím, že se tu nějakej ubožáček nudí a všem rozdává mínusy.. Tak si to užij, když nemáš v sobotu lepší zábavu. Měl by ses nad sebou trošku zamyslet, ale to u tebe bude problém, když máš mozek velikosti ořechu.
        • Zkus se trochu zamyslet třeba má větší mozek než ty, proto nedokážeš odhalit jeho pravý úmysl tohoto konání a ty jseš tady ten hloupější, co ztrácí čas na úkor jeho sociálního průzkumu blbců kteří nemají co na praáci a ozvou se jako první *4* Takže prostor k zamyšlení tu určitě je na tvé straně jelikož nejseš schopnej porozuměť základním nasíracím taktikám onoho jedince a ozýváš se jako když naopak nemáš co na práci právě ty ?
          • Miserius
            Neni nic horšího, než když si hlupák hraje na chytrýho...
            • Blbec č. 1
          • Podle mínusek je poznat poměr blbců..
  • Osviceny

    Děkuji za Level

    Jen bych chtěl podtknout na jednu věc k vláknu nížem, reaguji na uživatele Doctora

    "redakce si tím dost přivydělá a možná,ale jenom možná,bude mít pan Bach peníze na nové oblečení a Grygar na studia,aby neměl pouze základní vzdělání".

    A plně s ním souhlasím, nechápu, jak syn jedno z nejvýznamějších českých vědců a jednoho z nejchytřejších lidí v republice může mít pouze stěží základní vzdělání.... Od takového člověka bych očekával minimálně Karlovu Univerzitu, když už ne Harvard... Zajímalo by mě co si o svém synovy myslí, já být ním, tak jsem velice sklamán.
    • sipecka
      Souhlasím s Osvíceným. Jablko padlo pořádně daleko od stromu.
      • Ty si taky z nejakeho toho stromu spadnul co? A nejspis ne jen jednou.
    • Inquisitor
      Nekrmit!!!!!
    • Co nejvyšší vzdělání nemusí být vždy s přímou úměrou k inteligenci a vyzrálosti.
    • UKčko neni žádná známka inteligence, většinu fakult tvoří dost výrazná část naprostejch kriplů, ale pro někoho s tvým pravopisem to asi bude modla no. *15*
    • ucho
      vidíš to, a přitom si tebe a řadu zdejších inteligentů strčí vzděláním, inteligencí a rozhledem do kapsy... je to skoro k zamyšlení :)
      • a to usuzujes z ceho? ze pise pro herni web a je rádoby alternativni?
        • z jeho kulturniho prehledu a psaneho projevu, o kterem se vetsine ceskych novinaru muze jen zdat
          • no ono je fakt ze cesky novinari vcelku stojej za prd takze lepsi muze bejt prakticky kdokoliv.ale zrovna u tohodle autora nevidim nic vyjimecnyho
            • Tilwaen
              Stát by se měl řídit jako firma = nevyhazovat peníze za blbosti, zbytečně se nezadlužovat, vytvářet pracovní místa pro zvýšení produktivity a tím i příjmu - hm, ano? *1*
            • jo jasne a stat by se mel ridit jako firma. miluju tydle obecny "pravdy" . Navíc sem na jeho skoly vůbec nenarazel. Pokud je to pravda s tou zakladkou je mi to ukradeny. narazel sem na jeho literarni "pociny". Tak se opravdu radsi nikoho nezastavej
            • ucho
              tom: člověče, když je ti jeho osoba tak volná, tak co tady tak pjeníš? (prej zakázaný slovo pjenis, tak to píšu tak blbě) :) běž si raději dostudovat psaní mě/mně, patrně jsi zrovna ve škole chyběl, když se to bralo. a když chceš používat cizí slova, nejdřív si zjisti, jak se opravdu píšou... nechci se tu stavět do role, že bych se někoho zastával, ale lidi by si měli uvědomit, co člověku vlastně ta škola dá. tedy i člověk bez střední a vysoké může v některém oboru jiného člověka s titulem svými znalostmi strčit do kapsy nebo se mu alespoň vyrovnat. a to se týká i odborných znalostí.
            • orientuje ve vecech kerejm nerozumim? tak to je dobry, a kery to sou ty věci? pise o hrach a na svým blogisku si vylejva srdicko to me nejak nepripada jako práce na nobelovku. Hele ve svy podstate at si kazdej pise co chce me to je jedno.A jeho osoba je mi taky tak nejak volna. Ale nedelej tady z nej druhyho Peroutku.Pro me je proste hipster jak z ucebnice. (mas to tam spravne abys mel radost)
            • takze kdyz se nekdo orientuje ve vecech, kterym ty sam nerozumis, tak je u tebe hypster? (pise se to s mekkym "i" mimochodem) skoda... treba by sis rozsiril pohled na svet
            • to je vetsi hypster nez obvykle
            • ucho
              tom: co je to "over the top hypster"?
            • jo mozna jestli ses over the top hypster tak mozna
            • doporucuju jeho blog... trochu jina liga
        • Tilwaen
          Minimálně z úrovně gramatiky...
  • ringmancz

    Thundercat - Bowzer's Ballad (Dedicated to Legendary Nintendo Boss Hiroshi Yamauchi (R.I.P)

    https://soundcloud.com/brainfeeder/thundercat-bowzers-ballad
  • Jack1947

    Next-gen verze Watch Dogs poběží v 30 FPS.

    30 zly neni, ale cekal bych teda vic (ne ze by mi to urcite nak citelne vadilo tedy kdybych tu next gen konzoli vlastnil.) *3*
    • Vypadni a už se nikdy nevracej! Nebo se tam někde nauč číst a psát, pak se vrať a začni znova. Ne u všeho. To je jako kdybych přišel do krámu že ten rohlík má málo máku, jako ne že by mi to vadilo, já sem na mák alergickej. A jen tak uplně mimochodem ten rohlík si nekoupim. Ende. Zlatý ty Býbři, doktoři, konzolisti, hcpcčkáři. Ty seš to nejhorší co tenhle server zatim potkalo!
      • Jack1947
        Trochu silna slova ne, cist umim se psanim si nikterak nepomuzu nevedel jsem ze kdyz mam poruchu s kterou nic neudelam (nevymlouvam se) tak vlastne nemuzu psat na webu o hrach.
        To jsou teda veci a to tady ani nic moc nedelam a tim ze mam vypadnout a nevracet se mi moc nepomuze se lepsit ubral jsem na carkach aspon myslim, konzolista pro tvoji informaci mimochodem jsem.
        • holec89
          nic moc nedelas? okomentues kazdou bleskovku a kdyz se pak clovek koukne do diskuze, no ty vole...
          • Jack1947
            Kritika je dobra ale jen v pripade kdyz ma navrhy, tipy atp. Zatim si tu jen ctu a moc hezke to neni a hlavne mi to nijak nepomaha ba naopak, snazim se snazim jen nevim kde delam chybu treba to nechapu nevim muze mi to nekdo bez uziti "neceho" proste slusne vysvetlit a v (diskuzich si myslim ze pisu jak kdy a o cem a vestinou k tematu.) Poradte ja jsem zoufaly *9* .
            • holec89
              ted najednou pises normalne, az na tu zavorku :)
  • Jack1947

    X360 verze Watch Dogs vyjde na 2 DVD - první bude instalační, to druhé pro hru.

    Chjo, zas GTA strategie 1 hraci druhy spousteci tak snad to bude stat vice nez zato.
    • Chceš říct že bys radši měnil disky za pochodu než jeden nainstaloval a pak měl klid?
      • Jack1947
        Nevim no, prijde mi to trochu pritazene za vlasy menit disky uz je ponekud postarsi metoda .
        • Miserius
          Mě teda prijde i tahle metoda historická... (instalacni a hraci disk)
  • Watch Dogs 30 fps na PS4 a X1

    :D Výsměch pro konzolisty. Takový brutální hardware (oproti starým konzolím) a poběží to "jen" 30 fps ?
    • ucho
      ono to je s tou fps záludný, nelze to tak zobecňovat. lidskému oku přijde 30 fps jako plynulý pohyb, obzvlášť když už je tam postprocesing ve formě rozmazávání scény při pohybu, což už dnes bývá skoro všude. nesmíš to ale brát tak, kdy na PC nějaká hra nestíhá a klesá fps dolů. ono to jde pak ruku v ruce s tím, že jsou pomalejší i odezvy a taková hra se i špatně ovládá, protože se odezvy rovněž zpomalují.
      když je ale řeč o konzolích, které mají uzamčený počet snímků na těch 30 fps, je velmi velký rozdíl, když těch 30 fps dá konzole v klidu a k tomu stíhá rychle reagovat na ty odezvy hráče. tedy když odezvy nejsou zpomalené, ale prostě se zobrazí 30 snímků za sekundu... to se pak nedá srovnávat s tím prvním případem a prostě ti to přijde zcela plynulé. schválně si vyzkoušej nějakou hru na konzoli, jak to vypadá. samozřejmě by tam problém nastal v momentě, kdyby těch 30 snímků bylo na hraně a ovlivnilo to i ty odezvy.
      ve zkratce: není 30 fps jako 30 fps. dost záleží prostě na tom, jak je to naprogramované a jak to opravdu ta konzole stíhá. jinak 30 fps na běžné hraní stačí (jen z PC je člověk naučen, že je to málo, protože tam je počet snímků většinou strop, kolik ta hra vůbec zvládne a na víc prostě nemá. a u 30 fps jdou většinou k šípku i ty odezvy...)
      • Hlavně to bude mít lepší technickou stránku při těch 30 FPS.


        A nesouhlasím, že 30 FPS stačí nedej bože, že to člověk nepozná. Lidi si rychle zvyknout na lepší a možná tomu nebudeš věřit ale i když mám vypnutý fraps, tak poznám kdo tu FPS anebo rychlých scén jede pomalu. Je i na netu hodně testů kde se můžeš podívat na rozdíl a je znát ale věřím, že někteří lidi to nevidí.
        • ucho
          jasně že jde poznat rozdíl mezi 30 a 60 fps. vlastně jsem to řešil na televizi, kdy jsem si vypínal Motion Plus. televize dopočítávala mezisnímky, kdy jsem měl u filmů pocit, že je vše plynulejší a že se scény překreslují víckrát... jen mi to přijde u filmů jako rušivý element... i u her lze 30 fps udělat tak, že to člověku přijde přirozené. nevšiml jsem si, že by lidé nadávali u filmů, že je 25 fps málo a že chtějí třeba 50 fps... oku to stačí (ano, u filmů je zaznamenán i pohyb, což přidává na plynulosti, ale to u her zvládá v současnosti slušně postprocessing)
          a znovu. když si například pustíš Uncharted na PS3, přijde ti těch 30 fps málo? i v akčních scénách? mně osobně ne, protože tam ten pocit z plynulého pohybu mám a vše má okamžité odezvy. a to tvrdím i potom, co poznám rozdíl mezi 30 a 60 fps. poznám rozdíl i mezi 60 a 100 fps, to ale nemění nic na tom, že když se to dobře udělá, 30 fps se prostě dá považovat za plynulý pohyb, který k hraní stačí. a ano, 60 fps je lepší, pokud ale mají vizuálně náročnou hru, které by v určitých situacích kleslo fps na 50 nebo 40, v rámci hratelnosti je lepší to uzamknout na těch 30...
          • frag.ment
            Vidím Ucho, že seš na tom podobně jako já, mám tu asi 8 zásadních kousků pro PS3 včetně těch, co jsi vyjmenoval a nějak není čas to pořádně zahrát. Teď na podzim už mě to snad tak nepotáhne ven, takže se do toho pustím. Horší je, že já už GTA V mám koupené a pár hodin odehraných, ale to sem jen tak blbnul po městě. Když se pustím do příběhu, tak u toho vykysnu na měsíc, jak se tak znám a na jiné se nedostane. A GTAO vypadá moc lákavě, ale to bych asi musel zainvestovat do headsetu, abych se s Miseriusem a spol. mohl domlouvat :-)
            • Miserius
              Tohle mam já, celkem zdražilo *1* http://aukro.cz/nova-zvukova-karta-usb-stereo-mikrofon-vstup-i3571057377.html?utm_source=archiv&utm_medium=organic Je to samozrejme uplne to nejjednodussi co muze byt, ale naprosto to staci a komunikuju přes to už delší dobu... Zapojis do toho jen mikrofon a dáš do USB portu v PSku a pak v nastevení dáš external USB microphone (jestli si to dobre pamatuju)
            • frag.ment
              Miserius, fakt? já totiž mikrofon mám (u PC). Něco takového jsem hledal na shopech, ale na žádnou "redukci" sem nenarazil. Nevíš aspoň přibližně, jak by se to mohlo jmenovat? Nebo aspoň značku, nebo něco čeho bych se mohl chytit..
            • Miserius
              Hale, ja mam sluhátka s mikrofonem za pár kaček (doslova) s normalnim jackem a za 30 korun jsem na aukru koupil takovej usb konektor do kteryho dam jack a usb do playstationu a mužu kecat jak je libo a za 30 korun *2*
          • Přesně jak píšeš "...dá se to považovat..." ale není to plynulé jak jako 60 FPS. Objektivně řečeno a snadno dokázané.

            To, že to to tvůrci upravují aby to bylo co nejméně poznat je známé. U filmu to je navíc nezvyk protože kolik filmů má více jak 30 FPS? Taky ne každá film se k tomu hodí aby to bylo opravdu znát. Například sporty ano.

            Proto zlatá možnost volby na PC. To, že to lidem na konzoli nevadí anebo nevědí,že jím o nevadí je OK. Ale objektivně je to omezené a méně plynulé. Není co řešit. Je to jak to je.
          • Miserius
            Ucho, jakej máš PSN nick? Očividně sem tam zapaříš, aspoň bych tam měl dalšího Gamesáka *2*
            • ucho
              na GTA mě svrbí prsty celkem dost, ale když jsem se podíval na tu svou sbírku nehraných kousků, řekl jsem si, že ještě chvilku odolám. Uncharted 2, Uncharted 3, RDR, Dragons Dogma... alespoň tyhle věci bych chtěl ještě před koupením GTA V dohrát (a to je to jen zlomek z toho, co tu na mě čeká :) ).
            • Miserius
              Okey, tak si mě přidej: hilts663, nebo kdokoliv odtud...
              God-of-War: Na GTAO se tesim stejne jako jsem se tesil na původní hru *2* Doufám, že to bude tak dobrý jakosi to představuju... Budem moct zapařit, oberem pár benzínek *1*
            • God-of-War
              Taky by dalsi bodnul. Jinak prvniho GTAO!!! Doufam, ze si ready. *5*

              Ucho.. muzes mi hodit tvuj nick na FB.. link mam v profilu, tak mi ho hod do zprav;-)..

              Miserius: Ja sem ty benzinky zacal delat az vcera:D.. sem to vubec nevedel, ze to de a je to celkem prdel, jak to vzdycky lifruje do ty igelitky.:D Jasny, ze to vyrabujem a nezustanemw jen u benzinek:).
            • ucho
              no zkusím tě tam časem nějak přidat (+- týden, dva, teď jsem na tom šíleně s časem). veřejně sem svůj nick na PSN dávat nechci :)
              zrovna předevčírem jsem rozehrál Uncharted 2 :D ale teď budu chvíli tak moc pracovně vytížen, že se k němu dostanu až tak za týden, dva. někdy je to s časem na hraní těžký. pořád po mně někdo něco chce a tak dřu jak kůň :)
        • /facepalm. proto vidíš jak se točí kola u auta za každé rychlosti že? vůbec ti nepřijde že se točí pozpátku že?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit