Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Steam Gamepad

    Pevně doufám, že všichni ti "klávesnice a myš je nejlepší pro všechno" hrdinové z místních diskuzí ohnou pas a nastaví zadnici Steam Gamepadu.

    Geban da best!
    • moje strategie říkají ne ;)
    • ucho
      tak vypadá to zajímavě, ale u oznámení HW je trochu problém, že na ten si bude moct běžný uživatel sáhnout až někdy v roce 2014 počítám, což je trochu problém. moc nechápu to načasování toho oznámení...
  • prudislav
    Chtělo by to už aby byl ten Steampad venku :-D Konečně gampead pro mě, ale můžou to bejt jenom amrketingový kecy :-/
    • Ronox
      Zatím budu mít neutrální postoj. Umím si představit, že s dobrým materiálem to bude fungovat. Páčky mě už štvou a jestli ten materiál u ovládání bude mít správný odpor, že prst nebude ani klouzat ani se šíleně zadrhávat, tak věřím, že to bude fungovat. Uvidíme, ale myslím si, že zrovna oni ví, co dělaj.
    • nekromant33
      dokud nevyzkouším, neuvěřím
      • prudislav
        jako podle toho co tam píšou by to moh bejt první gamepad co mi bude sedět ale uvidíme :-D ještě jsem neměl v ruce ani nextgenový gamepady
        • Jo jo mohlo by to být přesnější než páčky takže použitelnější na FPS
  • Homefront Key

    3TYL-C3KW-4RXI

    Aktivujte na www.level.cz/hry
  • American Revolt je na GOGu ! ... Syndicate konečně kompletní .
  • Veskoslav

    Big Screen

    No dneska jsem tu funkci vyzkoušel na TV. Nevypadá to špatně, to ne, právě naopak. Ale i tak zůstávám u starého Steamu.
    • Ronox
      Já ho používám, když hraju z postele na zdi, ale když jsem u monitoru, tak taky klasiku. MS a SONY by se, ale mohli od nich učit a použít podobný styl psaní zprác jako v tom.
  • Veskoslav

    Děkuji za nový Level

    Zatím sice jenom Retro rubrika, rozhovor s "tvůrcem" Star Citizen a dvě recenze (RTW II jistě potěší všechny, kdo frflali nad vysokým hodnocením), ale přijde mi, že to nějak s tím zlepšováním přeháníte! Kdo Vás má furt chválit:)
    • MickeyMutant
      Kdo psal recenzi na RTW2 a kolik tomu fláknul?
      • Veskoslav
        No kdo nejvíce v Levelu "nenávidí" strategie? No přece Michal Rybka (podle toho, jak zkritizoval Wargame: AB v 231 Levelu)*1*
        • MickeyMutant
          Tomu určitě nejvíc vadila absence tanků.
          • Veskoslav
            Ta recenze je docela dobře napsaná:) To zase ne, že by tam byly blbosti.
            • Miserius
              Nastesti nemaj pod recenzema diskuze *1*
            • MickeyMutant
              Proboha! A o čem se pak čtenáři hádaj?
            • Miserius
              Level novej nema ciselny hodnoceni
            • MickeyMutant
              Tak kolik? Šestku nebo sedmičku?
  • Shadow Warrior

    Jo přídávám se je to náročnější na grafiku, já na 7850 mám všechno na ultra, skorát anizop mám "jen" 8x a FXAA standart... což stejně neudělá žádný rozdíl na monitoru (23" FHD), kterého by si člověk při hraní všiml.

    Jinak hra zatím vypadá hodně fajn, jako dřív, levely jsou takové jak by člověk očekával, grafika průměr a docela náročná jak už bylo psáno, jsou tam fíčury jako ve starém SW ... pohoda, těch cca 7/10 je adekvátních, lepší remake než ROTT, které bylo silně průměrné a díky ještě horší optimalizaci i podprůměrné ...
    • tak je to trošku náročnější, lehce jsem snížil detaily, ale vypadá to víceméně pořád stejně.

      Jak psal kolega níž, nepřátelé se dají krásně porcovat, ve hře je trošku volnosti (rozuměj asi jako dřív neboli není to jak Cod, které vám každých 100 metrů vmetá do xichtu co máte zmáčknout a kam jít), dají se tam trošku vylepšovat zbraně a schopnosti, na uzi ale pořád čekám, nejlepší je stejně Katana :)
      • Jack1947
        Aha, to ctu nerad takze 8800GT si asi ani neskrtne nebo jo ? - a jak sem mohl cekat nic jsem se nedozvedel, tudiz muj dojem az po instalaci ze to jede ok staci zalaborovat trochu s tim nastavenim. I tak ta grafika neni umerna hw a jsou tam efekty navic co zas ubiraji na vykonu klasika jinak konecne rezba jak ma byt a se vsim vsudy coz je plus zazivam neco co jsem tehdy ani nezazil pac sem stareho Warriora ani nehral *15* .
  • Horst_Fuchs

    Homefront v Levelu

    Je ten klíč na Homefront pouze regionální (CZ/SK) nebo se to dá aktivovat i na zahraničním Steam účtu?
    Zrovna tahle neslaná nemastná kopírka Call of Duty mě nazajímá a tak bych to radši přenechal jednomu známýmu ze zahraničí, jen nevím jestli to půjde.
    • ringmancz
      podívej se na steamu do Account details a tam by mělo být napsaný jestli je, na steamdb je CZ verze, ale těžko říct, jestli ta stejná co v Levelu. GS je na steamu jako Giana Sisters: Twisted Dreams with Bonus Retail-Only Skin (Czech Republic + Slovakia)

      měla být reakce na veskoslava
    • Veskoslav
      No u mě to žádný Regiolock nepíše, ale raději ověřit ještě u někoho dalšího.
  • Drakens

    Nvidia oznámila spolupráci s Valve na SteamOS.

    Kdo by to jen čekal? ATI -Xbox One a PS4 tak Nvidia musela jinam :) Jsem zvědav jak to dopadne .
    • Já! .. Btw Valve bude mít i AMD mašinu a bude s něma taky spolupracovat, to jen Valve - Intel skřípe.
    • AMD, ne ATI, ta značka už není. Ale Nvidia se vyjádřila ve smyslu jako "My jsme variantu svého HW v nových konzolích zkoumali taky, ale nepřijde nám to výhodné". Samozřejmě ale mohli dělat drsné, že vlastně vůbec nejsou poražení.
      • Drakens

        omluva

        Máš samozřejmě pravdu (AMD) starých zvyků se těžko zbavuje.
        • Tak já třeba ještě v PC mám ATI (5870) a nedám na tu kartu dopustit :D
    • ma napadlo, kolko uzivatelov pc - hracov si vlastne zacne trhat vlasy, ked bude chciet-musiet prejst na steamos-tj linux?
      podla mna cca 80%
      • Tilwaen
        Proč by měli?
  • Drakens

    War Thunder bude podporovat PS Eye pro rozhlížení ve hře pohybem hlavy a má plán nabídnout až 5000 letadel.

    Hodně megalomanské, nikdy tolik letadel nevyváží aby hratelnost netrpěla.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit