Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • MX72

    EA žádá fanoušky Burnout, aby byli trpěliví, pokud chtějí důstojné pokračování.

    A my čo chceme dôstojné pokračovanie značky NFS si máme počkať dokedy? *15*
    • až skončí a zase začne vesmír, celá historie se otočí a znovu vyjde Need for Speed Porsche :D
  • AMD GPU14 konfenrece

    Těžké zklamání

    https://twitter.com/SteamDB/status/383000678949326848
    • ja som nahodou spokojny
      http://diit.cz/clanek/amd-hawaii-prezentace-souhrn
  • Veskoslav

    Tak už jsou známé balíčky pro GTA V Online

    $100,000 Red Shark Cash Card – £1.99
    $200,000 Tiger Shark Cash Card – £3.49
    $500,000 Bull Shark Cash Card – £6.99
    $1,250,000 Great White Shark Cash Card – £13.49
    • braveman
      Petr se o tom již zmínil v půl šesté v článku.
      • Veskoslav
        Jo to vím:) To je spíše jenom na doplnění názvu balíčků a přesné ceny těch balíčků:)
      • Ronox
        Ještě, že Petr :D
    • Keyz
      Nekup to!
  • MrSanta

    Need for Speed

    Oficiální trailer na film Need for Speed (2014).
    http://www.youtube.com/watch?v=9Lw5ivViG2o
    Dosti slabota, to ty trailery k poslední hře vypadaly líp. Tohle asi nedopadne moc dobře, obávám se.
    • Stejně to zas nebude o autech, bude to zas nějaký klišé a auta budou hrát vedlejší roly stejně jako série rychle a zběsile. Nejlepší film s auty bylo stejně 60 sekund
    • Miserius
      Ten hlavní herec je charismatickej asi jako moje pantofle
      • Náhodou v Breaking Bad je dobrej
    • Jack1947
      Trail nic moc, vsak jsem netsuil ze tam v hlavni roli bude "Pinkman" to je teda gol. *15*
    • God-of-War
      Fast 7 to jisti. *5*
      • MrSanta
        O tom žádná. Těším se na Tonyho Jaa a Kurta Russella (i když ten asi dostane hlavní prostor v osmičce).
        • Jack1947
          Statham nic ? (uz zacina bejt trochu nudnej pravda.)
          • MrSanta
            Ten už je dneska všude, už se doma bojím pomalu i otevřít ledničku aby na mě nevybafnul a nedal mi na budku. Navíc vedle "Rocka" stejně bude vypadat jak podvyživenej sirotek *1*
  • PS3 verze

    Chlapci tak se porozhlížím po konzoli a jsem krapet zahlcen všemi verzemi, které se dají koupit. Někde jsem četl i o různé spolehlivosti té či oné verze. Může někdo erudovaně poradit, kterou verzi případně koupit?
    • God-of-War
      Jestw muzes menit HDD.. Pokud vim, tak PS3 pobere max 500 Gb. Sam ho mam a prede jak kote. *5*
    • Jack1947
      Skoda ze neuvazujes o X360 (Chapu Naughty dogs games ) s tim bych ti poradit dokazal vice nez dost ( tady slouzit , bohuzel nemuzu).
      • O Xboxu jsem taky uvažoval ale zabil to výběr her, který my vyloženě sedl víc od SONY.
    • Miserius
      Slim (z vlastnich zkusenosti a z zkusenosti kamaradu) a Super Slim (podle internetu) jsou velmi spolehlivý, pořád muzes narazit na vadnej kus, ale jinak s tim muzes delat co chces a ani ti nezačně hučit větrák (pokud teda čas od času vyluxuješ prach *1* ) FATkám bych věřil mín, ale ty uz dnes ani nekoupis...
      Celkově myslim že jsou už všechny konzole spolehlivý... První verze Xboxu odcházeli (statisticky 1 z 3) ale ted uz jsou taky davno spolehlivy... To se spis ty konzole driv zbavis nez ze ti odejde.
      Co se tyce hdd zalezi jak to chces pouzivat, ale 160gb minimalne (pokud to nechces mit jen jako bluray prehravac)... Pokud jsi ten kdo to chce koupit jen jako doplňek k PC a stahovat PS+ hry tak pořiď 250 nebo 500 giga... Ale i kdybys mel mensi rozpocet tak ti 160 giga staci a budes mit na disku "jen" třeba 10-15 her...
      Osobně bych šel do Slip verze než do Super Slim (vzhled,mechanika,cena) Ale jak rikam, at koupis cokoliv, nemuzes udelat chybu... A pokud budes kupovat fungl novou z obchodu tak máš navíc záruku
      • Přesně tak to jsem já s tím PS+ :). Finančně omezený nejsem takže konzoli budu kupovat asi funglovku. Byl jsem právě trochu zmaten z těch slim a super slim verzí. Uvidíme co bude mět okolo Vánoc trh v nabídce..

        PS: jsem zvědav jestli PS4 něják zamíchá s cenou PS3. Když na to koukám tak předobjednávky na PS4 jsou za 11 499. PS3 přitom v budnlu s hrou je okolo 8000,- 500GB verze což už my jako nějaký rozdíl moc nepříjde.
    • Tilwaen
      Ještě bych se přidala s dotazem - doporučíte-li mu nějakou verzi, napište k tomu prosím i cenu, za kterou byste zvažovali koupi, kdyby se to třeba objevilo na aukru nebo podobném tentononcu; děkuji, dobré duše *4*
      • Miserius
        Slim 160-250 giga 3-4 tisice (míň by bylo podeřelý a víc zbytečný) tisice samotná konzole s příslušenstvím... Ale za tu cenu mužes kolikrat sehnat i v balení s pár hrama který můžes za litr prodat. Kdo si počká ten se dočká... Kamarád koupil Slimku 250giga za 3.5 tisice s hrama v hodnotě 3 tisíc *1*
        • Tilwaen
          Díky za radu *4* Vánoce se blíží, tak je čas se po něčem začít koukat *2*
  • Jack1947

    Po zapnutí PS4 se ozve stejné pípnutí jako u PS3.

    Jeste aby i XONE, nemenil, teda , muze no. Ale ja bych osobne byl radsi kdyby ne. (zvyk).
    • Jacku, uber trochu na těch čárkách, máš jich ve svých příspěvcích pomalu víc než normálních slov...
  • Po zapnutí PS4 se ozve stejné pípnutí jako u PS3.

    Taky, že je suprový! :)
  • Malleth

    Po zapnutí PS4 se ozve stejné pípnutí jako u PS3.

    To mi spad kámen ze srdce
    • God-of-War
      Ja sem menil trenky. *1*
  • MrSanta

    Fallout New Vegas problém

    Na svém novém PC osazeném Win 7 jsem si nainstaloval Steam hru Fallout New Vegas Ultimate Edition a narazil jsem na glitch, který jsem dříve na PC s Win XP neměl. Všechny vícenohé potvory (např. mravenci nebo škorpioni) mi sem tam běhají pouze po předních nohách. Neví někdo o nějakém řešení tohoto problému?
    Prosím nepište mi ať nainstaluju nějaký obří overhaul mod. Když hraju hru poprvé, tak valím bez modů a zásadně nepoužívám mody měnící hratelnost.
    Za každou dobrou radu budu rád.
    Děkuji za pozornost *1*

    EDIT: tož děkuji za rady, snad si s tím poradí ta "kompatabilita". Ke hře se dostanu až v pátek tak pak poreferuji. Pro zajímavost sem pak postnu i ten glitch. Vypadá to celkem komicky, škorpíci rejou hlavou v zemi, psíci nebo nighstelkeři běhají se zadníma nohama nataženýma za tělem. Kaos *1*
    Zlatý XPéčka, tam to běhalo bez problémů. Mám docela strach si na novém PC nainstalovat Skyrim *13*
    • Pilgrim66
      Můžu prosím vidět obrázek (nebo ještě líp video) *1* Zní to skvěle
      • http://youtu.be/9FJM_R7Sf5E
        • MrSanta
          To je přesně ono. Mě to však nedělají pouze mravenci, ale všecko vícenohé potvorenstvo na které jsem doposud narazil. Nahráno zhruba 10 hodin, popelím se v oblasti Goodspring, Primm, NCR CF, Mojave Outpost a chystám se zkontrolovat Nipton pro lady Ghost.
          Zatím jsem měl akrobatické mravence, škorpióny, gekony, kojoty, nightstalkery a dokonce i bighornery. Neděje se to vždy, ale dá se říct, že jakmile je potvor v oblasti pohromadě 5, tak minimálně jeden se z toho staví na hlavu. Akorát brahmini zatím sekají latinu *1*
      • MrSanta
        viz EDIT mého původního příspěvku *15*
    • Drakens
      reinstal.
      • MrSanta
        Reinstall jsem už dělal kvůli loading-screen-loop bugu. Nezabralo to ani na jeden problém *7*, loop problém jsem již jakž takž vyřešil. Přijde mi to trochu jako pomsta za Skyrim, kde jsem žádný bug ani glitch neměl. Ani ti draci nelítali přes zpátečku *1*.
        Napadlo mě prubnout hru spustit ve Win XP kompatabilitě, ale nevím, jak se to u Steam her dělá...
        • Jack1947
          Tak to je hodne zajimavej problem, co strejda google nic ? Jinak mozna nove ovladace grafiky ? Dirextcxy zvukovky , nic mne nenapada a jeste doufej, ze nejsi sam. (Tu Kompatibilitu zkus.)
          • MrSanta
            Strejdu googleho jsme zkoušel a ještě samozřejmě po netu běhám a hledám. Tady jsem to napsal pro případ, že se někdo ze čtenářů s problémem setkal a zná řešení.
            Snad zabere ta kompatabilita, potvoráci jsou celkem dost glitchoidní a když neběhají po "rukách", tak se mi propadají do terénu *1*
            • Jack1947
              Kazdopadne , to je pozoruhodnej glitch, tak at to frci tak jak ma preji. *3*
        • Tilwaen
          Pravým klik na ikonu hry, Vlastnosti, Kompatibilita, Spustit v režimu kompatibility s XP? *2*
          • MrSanta
            Teď budu za blbce, ale co se dá dělat. Jak dostanu ikonu Steam hry na desktop? Já to vždycky spouštím ze Steamu.
            • MrSanta
              Aoyagi Integritu jsem kontrolovat mnohokráte kvůli tomu loading-loopu a krawí se to pořád *9*
            • Jinak jsem zapomněl poznamenat, že jsem je (mravence) viděl běhat po hlavě docela často, ale vždycky jen pár. Navíc jich za Niptonem už moc nepotkáš.

              Edit: Ale možná by pomohlo "zkontrolování integrity souborů hry", nebo jak to je v češtině :D
            • MrSanta
              Aoyagi a Jack: díky, já to říkal že budu za .... *1*
              http://1.bp.blogspot.com/-rrFGiV4EpjE/UD9KQHZMgYI/AAAAAAAAAE8/LSZeOtmsYdM/s320/homerdoh.jpg
            • Pravé myšítko, vytvořit zástupce na ploše :) .
            • Jack1947
              Tam nekde je ne kdyz kliknes, pravym na hru nebo v properties "Create desktop shortcut" nebo tak nejak. ( Tam ale si nejsem jisty , s nastavenim te kompatibility).
  • Miserius

    GTA V Online

    Heists: This update will introduce full-on cooperative Heist missions that will require careful planning, teamwork and sharp execution – along with the Heist Planning Board for your apartment

    Tak tohle chci teda videt v praxi...
    Bude to vypadat tak, ze vybehnu z banky s penezma a ridic misto cekani na domluvenym miste bude nekde nabírat prostitutky
    • Jack1947
      A co potom , kdyz jeden "ridic" zradi, nebo naopak kdyz treba , veme ten co vyloupi banku a utece s koristi. ( Mohlo by to byt jak v Kane & Lynch, nebo podobne .)
      • Miserius
        Jo to pry funguje... Kdyz pojedu s kamaradem tak se bat nebudu, ale s nahodnejma lidma to teda bude Paranoia level 999, jen se na me chvilku bude koukat už budu tasit *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit