Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Joseph Staten (hlavní scénárista Destiny) odchází z Bungie.

    hrál jsem to u kámoše a dost se mi to líbí, tešim se až to bude na android *9*
  • Activision: Call of Duty není skomírající série.

    cal of duty bola, je, aj bude vzdy best hra hateri poebte sa
    • No aspon ze vis co ses *1*
  • Divotvurce

    Seznam automobilů z GTA V včetně obrázků.

    A kde je Dukes? *13*
    • montatatana
      Ty ilustracni obrazky jsou dobrej vtip :)
  • prudislav

    Dnes na XBM a Uplay vychází DLC Homeland pro Splinter Cell: Blacklist, které nabídne dvě nové singleplayerové...

    preorder bonusy jako DLC :-D
  • Miserius

    PS+ hry

    Far Cry 3, Dragons Dogma: Dark Arisen atd jsou už zdarma dostupný v obchodě *3*
  • Miserius

    Beyond Demo klíče

    Tady se zaregistrujete: http://www.jeuxvideo.com/operation-speciale/ope.php?id=120 (neumim ani slovo francouzsky a zvladl jsem to - zip code dejte 75001) a dostanete klic ktery muzete pouzit na PSku nebo na webu a budete si moct stahnout demo ktery bude oficialne az 1. rijna...
    Tak demo je povedeny. Ten jejich novej system ze nejsou tlacitka na obrazovce ale proste reagujete packama jakym smerem co chcete delat (pest doprava - packa doprava, otevreni dveri tlacitkem - packa kupredu atd, blbe se to popisuje ale je to intuitivni) smerem jakym je potreba to dela vic uveritelny nez kdyz poletuej ve vzduchu trojuhelnicek nebo Zmačkni L1 abys dal pěstí... Navic ma demo i češtinu, to urcite nekdo oceni
    A v demu je vse co uz jsme videli - testovani maly holcicky, trenink ve spárování a nakonec vlak a útěk v lese + boj ve městě
    • ringmancz
      Heavy Rain demo jsem hrál, ale teď si nebudu kazit zážitek
      • Miserius
        Tak jsem vyzkousel to jeho Zadna Game Over obrazovka nebude...a mel recht *1* Behem dema jsem se nechal 2x chytit a koncilo to naprosto jinak, ani jsem se nedostal do ty proflaknuty sceny - bitva proti SWAT v mestecku
      • Miserius
        Ja nebudu kupovat Beyond v den vydani, takze buhvi jak dlouho si pockam takze si to zahraju, ma to 4 giga tak snad to nebude na 15 minut... Mozna me to prekvapi a jeste zmenim plany na pořízení *2*
        Ale u tehle her je demo fakt jen tak na vyzkouseni, HR demo me vubec nebavilo a hra pak byla super...
  • Albert Penello (produktový manažer Xbox One) se velice omlouvá, že zatím nevyzbyl čas na představení...

    :-D Tak snad příště u XOBOXu Two
  • Jack1947

    BesTV spolupracuje s Microsoft na nové herní konzoli a streamovém zařízení pro čínský trh. Konzole pravděpodobně...

    "Spolupracuje"., priorita bude samozrejmne, vzdy a jen Xbox. Ufff... *3*
  • Jack1947

    Soupiska všech 83 wrestlerů z WWE 2K14.

    Nekdo se neukaze, nekdo pribyl , nekdo se vrati... peknej soupis *15* .
  • Zaklínač

    Tak a dost,nemá někdo číslo na Zaklínače ,,chcu Hlavu toho kdo vymyslel tu totalně nejvic otravnou reklamu na games co tu kdy byla.
    • Mě by spíš zajímalo jak si dokázal, že se ti nezobrazuje nick ani "(anonym)".

      ?!
      • Seznam automobilů z GTA V včetně obrázků.

        Anonymous
    • Keyz
      Jo, to si vyřiď s Geraldem.

      Přeji hodně štěstí....
      •  

        *Geralt

        ..přestaňte mu komolit jméno, po tom všem, čím si musel chudák projít si tohle fakt nezaslouží *2*
      •  

        *Geralt

        ..přestaňte mu komolit jméno, po tom všem, čím si musel chudák projít si tohle fakt nezaslouží *2*
    • ucho
      je to divný, ale žádná reklama mě neotravuje a to nemám žádný adblock. snad jen ráno vyskočila nějaká podivnost, ale od té doby normálka a klasika, dala mi už pokoj...
    • -

      To už je horši než ta kostka od axe a to sem si myslel že horši už to byt nemuže *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit