Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947

    Asi nějak takto by mohlo vypadat GTA V na 16-bitových systémech.

    Kdyby,to bylo ja bych si to urcite rad zkusil. *15* *3*
    • posila
      Retro City Rampage jsi hral?
      • Jack1947
        Asi zaparim mno.
  • Docela offtopic, ale kdo má rád japonský anime a líbí se mu Attack on titan tak se objevila docela dobrá hra an unity enginu, jsou i dost častý updaty a na výběr 3 postavy každá s jiným speciálním útokem a Lan multiplayer
    • http://fenglee.com/game/aog/
  • prudislav

    Epic Mickey 2 PC

    Nevíte jak je to s Epic Mickey 2 pro PC??? Myslel jsem že je to zrušený ale údajně se objevil "CloneDVD" PC verze na warez stránkách, což mě u zrušený hry překvapilo, ale na druhou stranz to může být fake, ale podle komentů to na něj nevypadá
    • Pilgrim66
      http://www.jrc.cz/hra_pc_disney_epic_mickey_2_dvojity_zasah

      3 vteriny na Googlu, prvni odkaz
      • prudislav
        nevím cos tím chtěl říct -> "Tuto položku není možno koupit" a jak je v tm případě možný že leakla kopie DVD
        • Pilgrim66
          Asi to budeš muset risknout. Na netu jsem nenašel nic, teda kromě toho že to studio právě zavřeli (což by mohlo vysvětlit ten leak).

          http://www.escapistmagazine.com/news/view/127717-Epic-Mickey-2-Studio-Closes-Economic-Woes-To-Blame
  • Miserius

    Seznam automobilů z GTA V včetně obrázků.

    To jako vazne? Nejakej pochybnej seznam kterej byl uz pul roku pred vydanim a fotky z GTA 3?
    • Jack1947

      Seznam automobilů z GTA V včetně obrázků.

      Neni nic lepsiho nez neprehlednej radoby seznam , ze vsech moznejch GTA, jen ne z V. *15*
  • Pilgrim66

    The Long Dark - Mark Meer and Elias Toufexis

    Mark Meer (hlas Shepharda z ME serie) a Elias Toufexis (hlas Jansena z Deus Ex: Human Revolution) budou dělat "dabing" k projectu The Long Dark na Kickstarteru.

    http://www.kickstarter.com/projects/hinterlandgames/the-long-dark-a-first-person-post-disaster-surviva
  • Jack1947

    Albert Penello (produktový manažer Xbox One) se velice omlouvá, že zatím nevyzbyl čas na představení...

    Ale tak, mi tu omluvu nak prijmeme ne (polepsi se.)
  • Dead Space 2 na Steamu za 7.49€ pro ty co si chtějí doplnit HB
  • Tilwaen

    Nepatrná změna vydání Sonic her: Sonic Lost World 29. října, Mario & Sonic at the Sochi 2014 Olympic...

    Kam to chudák zaprodanej Sonic dotáhl - nejdřív Mariův úhlavní nepřítel, nyní s ním je na Nintendu v každé druhé hře... *2*
  • God-of-War

    Watch Dogs PS4/PS3/PC verze

    PS3 verze VS PS4. PS3 1280x720/nízké detaily 30 NPC na viditelnou vzdálenost/no AA/no shadows/26-30 FPS,bez Vsnyc 25-40 FPS PS4 1920x1080/maximální detaily,potvrzeno,bude tam jen o 3 NPC méně než na PC max detaily kvůli stabilnímu frame rate/140 NPC na viditelnou vzdálenost(PC 143 NPC)/8xAA(potvrzeno/Sahadows max/30 FPS čistě beze spádu,bez Vsnyc dle testů 50-110 FPS XboxOne verze 1600x1080/maximální detaily/125NPC,o 15 méně než na PS4/4xAA/Shadows max/30 FPS čistě,bez Vsnyc 40-80 FPS. Rozdíly mezi old gen a next gen budou markantní,ale hry nejsou přeci jen o grafice,ale já si kvůli takovému rozdílu koupím PS4.. 
    • prudislav
      zdroj?
      • God-of-War
        Konzolista.cz Je to v clanku Watch Dogs se ukazuje v novem demu na TGS nebo tak nejak.
    • Keyz
      Zajímavé, že to je o tak málo NPC oproti PC, přitom na dobrých strojích by to určitě lehce zvládlo více. Kdyby tam bylo natavení bylo by to ideální.
    • To já nad koupí Watch Dogs ještě stále přemýšlím -> počkám na ohlasy. Ale když už, tak dám radši přednost PS3 verzi. Sice ostrouhám hezčí grafiku atd., ale pokud budu hrát multiplayer, tak aspoň zadarmo. Zkurvená PS4 s placeným multiplayerem ať jde do piči.
      • ucho
        vzhledem k tomu, že PS4 vyžaduje pro multiplayer PS+ a PS+ je prostě velmi výhodné (nechápu, proč by ho někdo nechtěl mít), už jen za ten přístup Sony volím v budoucnu PS4 :D
        • God-of-War
          To sme dva. PS + je proste bomba. Dostanes tam poradny hry, ktery kolikrat jeste stoji 700 kc. Viz ted.. DragonsDogma Far Cry 3.
          • Hele chlapi a jak funguje ten PS+. Možná bych pořídil PS3 až vyleze čtyřka a trojka ještě zlevní. To si ty hry nataháš a hraješ jak dlouho chceš nebo jen ten měsíc?
            • ringmancz
              a není to tak, že musíš hru mít aspoň v download listu, abys ji mohl hrát i když už není v PS+ nabídce?
            • God-of-War
              Urcite to ber. *5*
            • Miserius
              Je 160 i 250gb a ty koupis za trojku na Aukru kdyz budes mit kliku... Sluzba je to paradni... Kazdy mesic i dostanes Vita hry (vzdy je kupuju, CO KDYBY nekdy byla Vita *1* = čecháček) A kazdy mesic pribudou (vymenise s jinejma) 3 hry, vetsinou 2 AAA a 1 indie (+ tam je par stalejch = Xcom Enemy Unknown, Uncharted 3 Singleplayer, Little Big Planet Kart Racing - ty jsou na rok, pred nima tam byl inFamous 2, Motorstorm Apocalypse a Little Big Planet 2)
            • Takže asi 500GB model. Pakliže není nic menšího...díky za tipy chlapci...vypadá to jako super služba pro občasné hraní..
            • Miserius
              Kabel i Wifi, jak chces a jak pise Ucho to taky jde... Ted kdyz bys to stihnul budes mit prave AC3 a jeste ty dalsi 2 hry (zapomnel jsem je :D ) pac za tyden se meni za to Far Cry 3 a Dragons Dogmu... A 12 gb ti fakt nestaci...hry vzdy potrebujou volnej dvonjasobek mista takze kdyz chces stahnout 12 gigovy AC musis mit volnyho 24, ve finale ti to zabere 12 giga ale kdyz stahnes instalacku a pak instalujes tak tam mas v ty dobe ucpano 24 giga...
            • Hodně zajmavá myšlenka..btw PS3 se připojuje k netu jen drátem nebo jde přes wifi?
            • ucho
              to PS+ členství se dá pořídit bez vlastnictví konzole, ne? tedy nešlo by si ho zaplatit náhodou už teď a "nakupovat" hry a až by si dotyčný za půl roku koupil PS3, měl by to k dispozici? je škoda promarnit jakýkoli měsíc členství. za chvíli například z nabídky zmizí Assassins Creed 3.
            • Aha..takže když to budu mít jen jako doplněk k PC tak se dá hezky zahrát celý rok jen z členství v PS+? Na to asi nebude ale ta 12GB verze idální ne?
            • Miserius
              Natahas a hrajes kdy chces, ani je nemusis stahovat, jen si je proste "koupis" za 0,-- a jsou tvoje dokud budes clenem PS+
      • God-of-War
        Tak nekomu to muze vadit, ale na druhou stranu zase dostanes dve hry zdarma a bude to stat asi 5 az 6 dolacu mesicne.
        • Tilwaen
          Tak PS+ samo o sobě není tak špatné z důvodů, které uvádíš, špatné je to, že jej budeš muset mít i kvůli multiplayeru, což (pokud vím, kdyžtak mě opravte) na PS3 nebylo. Takže by to šlo i bez toho. Chápu, že někoho štve, když najednou musí platit za něco, co měl doteď zadarmo.
          • God-of-War
            Jasny a ja to nikomu neberu. Nekoho to proste stve.
  • Miserius

    GTA V

    V diskuzi u GTA 5 recenze se resil model poskozeni a udelal jsem tam par fotek pro cloveka koho to zajimalo, ale rikam si ze pro par nevericich lidi poslu jednu fotku sem. Vzal jsem jeep a do auta vjel jednou v plny rychlosti z boku... Nerikejte mi, ze to je model poskozeni ala GTA 3 jak nekdo psal
    http://prod.cloud.rockstargames.com/ugc/gta5photo/6230/XtnrvaXSGUq2yfagKyUS0Q/0_0.jpg
    • Keyz
      To tedy GTA IV bylo lepší. Tam se auta poškodila i po malém nárazu a to bylo celkem věrohodné. Plechy se promačkávali jedna radost.
      • Jack1947
        Souhlas, ani si nezablbnu s tankem, a dneska mi pri obycejne projizdce vybuchla v aute samovolne nadrz... to uz je moc i na mne. *9*
    • a co ovládáni auta za letu :-D to se divím že tu nikdo neřeší
      • Miserius
        To je blby no, ale nechapu proc by to zase nekdo mel resit nejak moc *1* kdyz se ti to nelibi tak to nepouzivej ale nic co by kazilo hru
    • Co takhle tak, aby to auto za sebou nemělo zeď? ^^
      • Miserius
        Tam odletělo, bylo uprostred parkoviste. Nevim ale jakou to hraje roli v otazce modelu poskozeni. Ale dobrá, udelam to uprostred dalnice, abys nemel vymluvu
        Byla to mensi rychlost je to SUVčko takze to vydrzi vic a nemeni to hned po prvni rane tvar, ale stejne http://prod.cloud.rockstargames.com/ugc/gta5photo/5577/1KHA5yif5UqP8FwTKiGXjQ/0_0.jpg
        Na dalnici to neslo udelat, porad mi tam nekdo vjižděl *1*
        • Miserius
          Tady normální auto a pobliz neni zadna zed Aoyagi a v tomhle stavu do nej uz nejde nasednout, tak jsem to ani nemohl odvest jinam... http://prod.cloud.rockstargames.com/ugc/gta5photo/3330/YvXhulKEVEWrnYuu_ndGyg/0_0.jpg
          • Což de. Takže ta auta mají diamantové jen předky? ^^
            • rancor1223
              Sakra, takovej nadějnej plán to byl *1*
              Ale pěkný auto *1*
            • Miserius
              Tak i naraz do zabradli u vody nema smysl protoze me zabije samotnej naraz a proleteni oknem... tak maximalne fotku před mužu poskytnout *1* http://prod.cloud.rockstargames.com/ugc/gta5photo/3602/W5FgLE09b0-GVjKLoQ6zVw/0_0.jpg
              Jeste zkusim vybuch
            • Miserius
              Jo urcite tam neco bude, nějaky molo nebo tak neco, vyzkousim a poslu foto
            • rancor1223
              Nemáš tam nějaký zábradlí u vody? *1* Třeba bys přeletěl přes něj do vody.
            • Miserius
              V plny rychlosti kolmo do zdi jsem to zkousel parkrat, ale pokazdy jsem umrel (vyletel z auta/zabil me naraz)
            • rancor1223
              Ok, já jen, že v IV by po nárazu do zdi v plný rychlosti byl motor na místě řidiče a rozhodně by nikam nejel. Ty předky aut snad trochu poladí.
            • Miserius
              Po tomhle narazu bylo pojizdny, to bylo prumernou rychlosti jakou jezdi civilisti, nic zavratnyho
            • rancor1223
              Po takovym nárazu do zdi bylo to auto pojízdný?
            • Miserius
              Presne tak, ty predky jsou proste divny... Po velky rane se zdeformujou, viz http://prod.cloud.rockstargames.com/ugc/gta5photo/3327/FoE0McyWt02vrLo-FNJg4A/0_0.jpg
              Ale pri mensi rane a do auta (fotka je pri rane do zdi) je to jen poskrabany - samozrejme jsou vyjimky, ale to jsme jen rozmazleny z her, ve skutecnosti taky pri rane hned nelitaj kusy motoru a casti tel vsema smerama
          • Přidal bych k tomuhle některé vlastnosti z 5ky a byl bych v sedmém nebi (5ku jsem hrál)
            http://cloud-4.steampowered.com/ugc/541769604654071623/793FE970D91C2CCE6FF5C5823BC53EDA6D3967DA/
            • OK, jinak můj skromný názor je, že mohli pro úchyly na deformace aut apod. dát do menu táhlo pro sílu efektu *1*
            • Miserius
              Výbuchy jsem nezkoušel ale zkusim
            • No, tak to musím vyzkoušet, ale mě z toho vždycky jen opadaly definované kusy karosérie. Vlastně se mi něco vzdáleně podobnýho stalo jednou, ale to jsem musel v plný rychlosti najet do dřevěnýho sloupu - screen jsem nedělal - a za chvíli už to hořelo. Tenhle screen ze 4ky byl po takovém lehounkém líznutí tlakové vlny od granátu. Nicméně mi nevadí snad zas tak moc samotný model poškození, jako síla potřebná k jeho projevu.
            • Miserius
              To stejny udelas i v GTA 5, jeste lepsi... To co ukazuju je po jednom velkym zasahu, kdyz bych do toho vjel jeste parkrat tak to vypada znacne hur

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit