Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Miserius

    Rockstar pracuje na vyřešení problému náhodného mizení aut v GTA V.

    Hmm... Tak to mam asi stesti ze se mi to snad ani nestalo... Teda jednou jsem vezl na privesu lod, zastavil u silnice a sel zmlatit lupiče a kdyz jsem prisel k autu prives byl prazdnej a nepredpokladam ze by mi ji nekdo odnesl *1*
    • Jack1947
      Spis , se tam krade jak v zadnym GTA , sel jsem si "zalovit" s brachem Kletusem, vybaveny natuneny auto, zrovna to ( co nevidam tak casto) odstavil u motelu, na parkovisti, vratil jsem se azto pryc ale ta bugina co stala vedle nej, ta tam samozrejmne zustala. *4*
      • Miserius
        Tak to si zrovna myslim ze to je to bugnuty mizeni co chtej opravit... Ale to nic nemeni na tom ze se fakt krade dosti, kdyz necham vytuneny auto stat na chodniku v Grove Street a jdu za roh behem pul minuty se tam zacnou ochomejtat typci *1*
        • Jack1947
          Neboj , jeden nebozak pokusil Michaelovy ukrast to cervene (nevytunene) , i pres vyhozeni se pokusil znovu, po treti uz neriskoval, komicke bylo ze to bylo primo za zady. *15*

          Bug, no mozna si nekdo stezoval, tak vydaj radsi zaplatu mne to kor , v LA prijde dost realne a pridava to aspon na Autenticite. *3*
  • Jack1947

    V brzké době vyjde port Deus Ex: The Fall na Android.

    Asi si to nezaparim no, ale i tak to je super (ocekavana) sprava pro majitele Androoidu. *3*
  • Miserius

    PS+ mesic zdarma k nakupu

    Kdyby nekdo kupoval behem pristich dvou dni PS+ clenstvi na 90 dni tak predtim Redeemete ten kod co napisu dolu a dostanete tak k tem 90 dnim jeste mesic zdarma... Je to casove omezena nabidka a ja mam predplatny jeste na dlouho tak je to zbytecny (nebudu jak duchodci v kauflandu brat vse jen protoze je akce *1* )

    B82Q-6LND-3RGR
  • Miserius

    GTA V Mythbusters

    http://www.youtube.com/watch?v=NvEp11B83wM
    Teda, že oheň z vyfuku zapali benzin rozlitej po zemi to jsem nečekal :D
  • peterka
    http://store.steampowered.com/livingroom/SteamOS/ Tak jestli to dobře chápu tak Steam chystá vlastní operační systém
    • Vpodstatě dělá jen svou vlastní konzoli se vším co k tomu patří včetně vlastního os, ale netuším jak chce konkurovat ps4 a xbox360..
      • a chce to vubec?
        • prudislav
          nee
      • Steam OS

        Předpokládám, že SteamBox nebude nic moc (aby byl levnej), ale to je jedno, Valvedroni po tom skočí by default.

        Jinak se to zdá celkem zbytečný, když není vůbec problém si připojit PC k TV.
        • Keyz
          To jo ale takto vydělají i na HW. Proč myslíš, že jsou konzole? Na PC lze tahy krát srze TV. Ale takto mají své zákazníky pod větší kontrolou a dá se na tom lépe vydělávat.
        • No a teď si do toho připojeného pc můžeš nainstalovat Steam os *1*
    • Thorar
      No že bude mít steambox vlastní OS na linuxu se vědělo.
      • GlaDOS
        Máš pravdu. Vypadá to, že Valve ten svůj Steambox odhaluje po částech. Teď OS, pak samotnej hardware a pak... gamepad?
        • Thorar
          Gamepad nebo nějaká exklusivní hra?
          • GlaDOS
            Exklusivní hra imo nedává smysl, když ten OS bude dostupný zadarmo ke stažení.
            • Vyvalený oči! O+O .. nějakej super duper multiřitněbiometrickyvibrační ovladač a steam box .. není co řešit, však on ten HL3 na sebe už nenechá tak dlouho čekat.
            • Thorar
              Podle těch piktogramů u oznámení je O = OS, [O ]= asi steam box, ale třetí O+O?
            • Thorar
              To jo, ale myslel jsem jen na Steam, časově. Jasně, smysl to moc nedává.
          • Nezačínejte zase s tím HL *15*
            • Thorar
              Ne to ne :-) HL ne, to jen tak lidé žertují :-) Ale něco reálnějšího? :-)
    • ucho
      no nechápu, jak chtějí dělat operační systém na hraní her bez directx...
      • zeby OpenGL ??
        • ucho
          a kolik her to v soucasnosti vyuziva, aniz by to nekdo nemusel predelat? ja ti nevim, ale podle me je to jen maly zlomek her...
          • Chlapci som si vsimol, ze ste nejako prilis windows fandovia, inak si tie plusky neviem vysvetlit.
          • starsie hry to vyuzivali. je pravda, ze v sucasnosti to microsoft nejako ovladol ale to sa moze zmenit. Valve hry uz na linuxe bezia (vacsina) a taktiez pracuju na "predelavaci hier" na linux . Inak si nemyslim, ze directX by mal nejake nenahraditelne vyhody, urcite je z prveho pohladu na hry lepsi to asi ano.
          • xy

            ucho, ucho, nenativní hry to bude streamovat z desktopu, to uz pak můžou dat i do nejaký televize :D
            • rancor1223
              To je super řešení. Protože každej má doma dostatečnou síť aby tohle utáhla. A mizerná odezva jako bonus...
              Je to samozřejmě jediný logický řešení, ale nedokážu si představit jaký hry by mi stály za to si těmahle problémama projít.
  • Microsoft si odmítá přiznat nízké prodeje konzole X360 v Japonsku.

    .... ani to že Xone je sra*ka, taktiez ako jeho fanúšikovia...
    • Jo to si pamatuju jak dnes, když tohle lidé říkali o xbox360 a nakonec na tom MS vidělal mnohem více než Sony a multiplatformní hry na xku vypadaly lépe, to je realita..
    • Veskoslav
      Xbox měl vždy nízké prodeje v Japonsku. A to jaká je konzole, to je čistě subjektivní názor, pro Tebe sračka, pro jiného zase PS4;)
  • jindra.veliky

    EA: Ovládací v Need for Speed: Rivals je tak jednoduché, že by ho zvládla i vaše matka.

    a prave proto je serie tam kde je *3*
  • prudislav

    GTA V - PC + mikrotransakce pro online

    http://www.reddit.com/r/Games/comments/1my5e5/remember_the_gta_v_xml_file_from_the_xbox_360/

    bug reporty ohledně pc verze , x64 a DX11 a vypadá to i na mikrotransakce pro GTAO
    • Keyz
      Posun v grafice vypadá zajímavě platby navíc již ne. Za to tam budu platit když si to seženu ve hře? A hlavně k čemu.

      Btw mohli by tam dát teselace na určité věci taky Fyziku navíc jako v borderlands 2 při použití PhysX.
      • prudislav
        podle toho souboru to vypadá že si budeš v mulťáku kupovat herní peníze za reálný
        • Keyz
          Dobrá dojička :) Ale proč ne.
          • xy

            už se těším, jak si někdo něco nakoupí a já mu to ukradnu, to bude "paráda"
  • Naughty Dog chtělo skrze nesexuální ženskou protagonistku Ellie v The Last of Us změnit průmysl.

    Změnit herní průmysl? Co takhle si vzpomenout na Heather ze Silent Hillu 3? Nebo Faith z Mirror's Edge? Nebo Jade z Beyond Good & Evil? Ty taky byly stejně "nesexuální" jako Ellie z The Last of Us.

    Možná by to chtělo ze strany Naughty Dogu míň podléhat deziluzím o vlastní vyjíměčnosti a více si vzpomínat na to, co už bylo. Pak by si uvědomili, že nic moc vlastně nezměnili.

    Smutný je, že si nikdo ze světových herních novinářů nedovolí říct, že zas tak super duper SD unikátní Ellie není. Fanoušci Naughty Dogu by jej sežrali zaživa.

    A než se nějakej God-of-War nečepýří, tak radši dodám, že nemám nic proti TLoU a Naughty Dogu samotnému, jen poukazuju, že není všechno pravda, co Naughty Dog říká.
    • x_ander
      Řekl bych, že ta její proklamovaná "nesexuálnost" se spíš odráží v jejím věku než ve fyzických dispozicích. Ellie je zkrátka ještě děcko. Příklady, které uvádíš ty, sice nejsou ony prvoplánovité sexbomby, protože, proč to neříct bez okolků, nemají velké kozy oproti těm typickým sexsymbolům jako je Lara a spol. Ale jak říká Ronox, rozhodně to jsou klátitelné ženské. Což Ellie není, protože je stále děcko.

      Ale jinak máš pravdu, že tak vyjímečné, jak se Naughty dog tváří, to není. Ale na druhou stranu - v kolika hrách se objevila natolik propracovaná dětská postava? Imho kdyby Ellie byla osmnáctka, tak z ní chtě nechtě určitá "sexuálnost" vyzařovat bude.
    • Ronox
      Faith, Heather a i tu Jade si dokážu představit jak jí klátím. Ellie ne. Bral jsem si jako poklad až na hranici rodičovství.
      • A co Alma?
        • Ronox
          Alma byla svin*. Pamatuju si na ty lekačky u jedničky. Žbeřík apod zjevení. Každopádně jedna z nejhezčích žen ve hrách je pro mě stále Alyx z HL2. Pak ještě ta ze SINu, ale ta byla moc laciná.
      • A co Clementine?
        • Ronox
          Clementine to samé :) Walking Dead od TT patří taky mezi moje nej záležitosti stejně jako The Last of Us.
          • Jo, Walking Dead je príma seriál. Kdyby tě jen u celshadovaný verze neotravovali s nutností občas něco klikat.
      • Tak pochybuju, že Naughty Dog to mysleli o něčích představách, ale spíše o tom, jak jsou hrdinky zobrazovány ve hrách. A v tom ohledu jsou na tom Heather a další podobně "nesexuálně" jako Ellie.
  • EA: Ovládací v Need for Speed: Rivals je tak jednoduché, že by ho zvládla i vaše matka.

    jake zas OVLÁDACÍ nemá tam být OVLÁDÁNÍ ??
    jinak ,jako super už se těšim až to zapnu podivam se jakou zas udělali sračku a za 5 minut to zas vypnu to bude luxus aaa..

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit