Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Veskoslav

    PS4 verze nabídne rozlišení 1080p při 60FPS a vizuálně bude vypadat jako na nejlepších PC.

    Proč mi to přijde, že je to docela kec:) Já nevím, jak Vy, ale já jedu už na 1080 při 60 fps minimálně rok u her jako poslední Metro, Bioshock atd. A moje pc je takové průměrné. Tudíž silně pochybuji, že se PS4 může rovnat s nejlepšími pc, když už teď je nejlepší pc převálcují mrknutím oka. Přijde mi, že Sony se snaží za každou cenu okecat to, že konzole oproti současné generaci nenabízí nic závratného a že vytvořili průměrný počítač s cenou pod 10 000. Neříkám, že je to špatně, jenom vydávat něco, co je standart u střední třídy počítačů za něco světoborného je přinejmenším humorné.
    • MrSanta
      Bleskař asi zkouší kdo kliká na odkazy v bleskovkách a záměrně za "verze" nenapsal "Final Fantasy XIV". Ta zpráva se totiž týká právě této hry. To dává celé bleskovce trochu jiný rozměr.
      Nevím sice jaké možnosti nastavení grafiky má PC verze FFXIV, ale aby na PS4 vypadala stejně, se mi zas tak nereálné nezdá.
  • nekromant33

    PS4 verze nabídne rozlišení 1080p při 60FPS a vizuálně bude vypadat jako na nejlepších PC.

    bylo by fajn napsat čeho, ne spolíhat na to, že budu klikat na odkaz... novinařina 101

    edit: nevěřím, je to opravený, tak a teď ještě backtrack na ostatní viditelný bleskovky a u příštích ještě jednou po sobě přečíst. Ne vážně, občas sem zavítám právě jen kvůli bleskovkám, takže na tom trochu zapracujte. Díky *3*
    • Keyz
      I když jestli tam nedají extra efekty apod tak to bude vypadalo jako na nejlepším PC, protože to nepůjde na tom nejlepším PC nijak nastavit :)
    • Miserius
      Me spis udivuje ze uz tyhle veci ani neopravujou...
      • ucho
        tak logicky to musí dělat někdo zadarmo jako koníček, protože za tohle nemůže nikdo nikomu platit :)
        • Miserius
          Me to prijde jako celkem dulezita cast webu na to to dat nekomu jen tak, at si dela co chce
          • Inquisitor
            Tak aspoň je tady sranda ne ? :)
            • Jack1947
              Srandy je i bez toho, a dost . Spise bych to videl odrazem zdejsi komunity (vse v dobrem).
          • ucho
            tak jde o něco, co lze řešit poloautomaticky. nějaký skript může klidně tahat ty novinky z různých zahraničních webů a na bleskaři pak je pouze to, aby to prošel a vypsal z toho případné bleskovky, tedy počeštil je. na tom zase nic moc náročného není. škoda jen, že někomu dělá problém napsat těch pár slov správně, přitom by si to stačilo po sobě přečíst...
        • Ronox
          >Integrace zdravotně postižených osob do společnosti.
    • PS4 verze nabídne rozlišení 1080p při 60FPS a vizuálně bude vypadat jako na nejlepších PC.

      ty jsi snad podle textu nepoznal že šlo o FF?
    • Lukyz
      "Bleskař" si z nás poslední dobou fakt už dělá p*del *1*
  • Veskoslav

    V červenci a srpnu vzrostly tržby WiiU softwaru na anglickém trhu (oproti červnu) o 60%.

    Místo 3 konzolí prodali 5 konzolí *1*
    • holec89
      WiiU softwaru...
  • Bleskovky

    Zdá se mi to, nebo má Levis na starost bleskovky? Už dlouho jsem ho neviděl psát články, ale od té doby přestávají bleskovky dávat rozum. Vážně to píše on? Nic ve zlém, jednou za čas se něco "musí" pokazit, ale každý den? To už je do očí bijící.

    Kdo nezná Levise, tak zkuste vyhledat pár jeho článků, stojí to za to.
    • bleskař je myslím braveman nebo jakej má nick. avatar má lamu
  • Hah, koukám, že máte zmínku v bulváru :)

    http://byznys.lidovky.cz/videohra-porazi-hollywood-gta-v-lame-prodejni-rekordy-i-v-cesku-ps2-/firmy-trhy.aspx?c=A130922_164242_firmy-trhy_ebr
    • ucho
      ten poslední odstavec v tom článku je proč? ty mikroplatby tam nemají žádnou logiku, navíc je to stále okrajová záležitost...
      • To nevim, celý ten článek je na hlavu padlý. Jak říkají Haló noviny, není nad objektivitu *15*
  • MidnighT91

    EA: Ovládací v Need for Speed: Rivals je tak jednoduché, že by ho zvládla i vaše matka.

    Nitro, wsad a ručka. Ono to může být ještě jednodušší? To jako to auto samo zatáčí nebo si vždicky jedním tlačítkem označíte kam chcete jet a ostatní už uělá autopilot???
    • Malleth
      Po pravdě řečeno nedávno sem hrál Most wanted (to nový) a měl jsem s tim docela problémy. I když sem měl naprosto plynulej framerate, ty auta tam reagovali hrozně opožděně, takže vyhejbaní trafice byl docela opruz. To by mohli fixnout.
  • cumpi3

    EA: Ovládací v Need for Speed: Rivals je tak jednoduché, že by ho zvládla i vaše matka.

    Takže to hrát nechci *1* Asi nainstaluji Porsche :)
  • EA: Ovládací v Need for Speed: Rivals je tak jednoduché, že by ho zvládla i vaše matka.

    a tomu se mam smat nebo si nad tim zoufat?
    • bez si to kupit *1*
  • Malleth

    EA: Ovládací v Need for Speed: Rivals je tak jednoduché, že by ho zvládla i vaše matka.

    Pravda že to ovládací chtělo už vylepšit.

    Takový dvě perly hned po sobě?
  • Naughty Dog chtělo nesexuální ženskou protagonistku Ellie v The Last of Us změnit průmysl skrze.

    mozno tiscali v ramci znizovania nakladov outsorcoval bleskovky niekde do indie ? *1*
    • Jedním slovem: generátor náhodných slov.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit