Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zaklínač 2 z GOG

    Když jsem si koupil Zaklínače 1 a 2 z GOGu (za 150 kč, no neberte to), tak mi v mailu od nich přišlo vyúčtování a pod ním byl jakýsi kód na Zaklínače 2 na GOG. Jelikož už jeden mám, můžu ten druhý kód někomu dát a on si hru bezproblémů aktivuje a stáhne?
    • Zaklínač 2 je jeden z mích herních restů, takže pokud by jsi byl tak hodný a kód šel aktivovat jak píšeš, prosil bych o poslání na email Jelly1525@gmail.com. Díky moc *3*
    • jestli je to kód do GOGu, tak jo - někomu ho pošleš, on se přihlásí ke svýmu GOG účtu, zadá si https://secure.gog.com/redeem a tam ten kód napíše, čímž se mu hra aktivuje
  • Naughty Dog chtělo nesexuální ženskou protagonistku Ellie v The Last of Us změnit průmysl skrze.

    Hledám dívku, která mne zachránila, NEBOŤ.
    Co neboť?
    Prostě neboť...
    • Lukyz
      Ale z právního hlediska je to přípustné, nemyslíte?
  • MickeyMutant

    Naughty Dog chtělo nesexuální ženskou protagonistku Ellie v The Last of Us změnit průmysl skrze.

    Vykopli jste bleskaře a zapojili Google translator? Máte recht, rozdíl bude minimální.

    EDIT: Aha, jak vidím, nejsem zdaleka první, kdo si toho všiml. Omluva za další post.

    Jestli se ale můžu přimluvit, tak víc podobných WTF. Člověk se aspoň pobaví a donutí ho to popřemýšlet, jaké zvláštní okolnosti asi stojí za podobnou "bleskovkou".
  • Naughty Dog chtělo nesexuální ženskou protagonistku Ellie v The Last of Us změnit průmysl skrze.

    A já si furt říkat kde Levis ten zmizet.. *5*
    • Jack1947

      Naughty Dog chtělo nesexuální ženskou protagonistku Ellie v The Last of Us změnit průmysl skrze.

      Naughty Dog chtělo nesexuální ženskou protagonistku Ellie v The Last of Us změnit skrze herní průmysl. ?
      • když už, tak asexuální...
  • Jack1947

    Deep Down bude free-to-play hrou, betaverze vyjde kolem 22. února.

    "Another Successfull r.i.p"
  • Miserius

    Naughty Dog chtělo nesexuální ženskou protagonistku Ellie v The Last of Us změnit průmysl skrze.

    Nerozumím řeči vašeho kmene...
    • E.T. volat domů!
    • ucho
      bleskař asi zase pracuje pod vlivem :)
      • Nejdřív ten blábol o Nvidii a teď tohle :-D
      • Naughty Dog chtělo nesexuální ženskou protagonistku Ellie v The Last of Us změnit průmysl skrze.

        Radši ani nekomentovat... Opravdu nechápu, jak takovou "větu" může někdo poslat do éteru... A kdyby jen jednou, že ? :D
        • Jack1947

          Naughty Dog chtělo nesexuální ženskou protagonistku Ellie v The Last of Us změnit průmysl skrze.

          A tak tady ten , "etér" chce brat trochu s rezervou. *3*
  • Naughty Dog chtělo nesexuální ženskou protagonistku Ellie v The Last of Us změnit průmysl skrze.

    čo je toto zase za vetu omg....
    • Google Translate
      • peterka
        Ten by to přeložil líp
        • Dal jsem si práci, našel tu větu a hodil to tam. Opravdu byl výsledek lepší :D

          Napadá mě snad jedině, že to posílal opravdu ve spěchu přes mobil nebo nějak tak... Jinak fakt nevim, jak se to mohlo stát :D
          • braveman
            Téměř jsi to trefil. Po náročném víkendu jsem cestou do Prahy zkoušel přes notas a mobilní net přidávat nějaké zprávy a dočkal jsem se takové rychlosti, že mě vlak zvládl rychleji ukolebat. Výsledkem budiž zpráva odeslána ihned po probuzení na hlavním nádraží, kdy bylo zapotřebí co nejrychleji vystoupit.
          • Naughty Dog chtělo nesexuální ženskou protagonistku Ellie v The Last of Us změnit průmysl skrze.

            Bing translator :)
          • Jack1947
            Jsme sice lidi, a jako druh od prirody nedokonaly ale, tady se vazne posledni dobou na upravu vysledneho textu nehledi, (nedivim se) kdyz uz je tady ta komunita, ktere to je ocividne fuk - aspon nekomu , tak nac by se namahal ze. ( nebo proste si nenalil , po pate ale pred a zato ho , muzem soudit mi ale bude i buh.)
            • Naughty Dog chtělo nesexuální ženskou protagonistku Ellie v The Last of Us změnit průmysl skrze.

              Zrovna ty Jacku reaguj na to, že někdo tvoří nesmyslné věty *7*. Nechci ti citově ublížit, ale drtivá většina toho, co napíšeš, nemá se správným slovosledem nic společného.
  • Naughty Dog chtělo nesexuální ženskou protagonistku Ellie v The Last of Us změnit průmysl skrze.

    čo je toto zase za vetu omg....
  • Erendiel

    Deep Down bude free-to-play hrou, betaverze vyjde kolem 22. února.

    Haha Deep Down nepřestává překvapovat...
  • Star Wars 1313

    Opět se objevilo jedno video z vývoje Star Wars 1313 s fantasticky vypadajícím mo-capem v reálném čase: http://www.youtube.com/watch?v=CdsFEMDceNg - Zatracená škoda.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit