Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79619 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Steam Livingroom

    http://store.steampowered.com/livingroom/

    Vo co de?

    Edit: HL3 confirmed?

    Edit2: https://twitter.com/geoffkeighley/status/381097222307192832

    Edit3: http://marlamin.com/u/combined.png
    • x_ander
      Ideální konstelace by samozřejmě byla Steambox, nový engine a HL3. Ale reálně taky čekám oznámení max. Steamboxu a nějakých blbin na Steam samotný. Kéž bych se pletl.
    • Uz zase trollujou? :D
      • A jestlipak něco provedou v 33:33:33. Například by to mohli vypnout a prohlásit, že si to rozmysleli, že vše bude jindy, pokud vůbec :)
    • Overwatch
      SteamBox...
      • Thorar
        Pevně v to doufám.
      • A pouze na nem pobez HL3 stejne jako se steamem a HL2. Dobrej tah
        • Tak takový blázni nejsou..
          • Kdo si pred lety predstavoval steam. Kdo by to pouzival kdyby na tom nebyl HL2
            • Ronox
              Mám divokou fantazii a tak si dokážu představit produkt, který by valve udělalo a získalo si tím jak PC komunitu, tak i konzolisty. Oni umějí udělat stejně jako například Apple jednoduchý produkt. Věc intuitivní a friendly a hlavně prospěšnou. Kde byli, když vyšel Half-Life 2 s nutností aktivace přes steam a kde jsou teď. Kde byl Apple než udělal iPhone? Prostě to risknou a udělají něco, co si oni myslí, že lidi potřebujou jen o tom ještě neví a vzhledem k těm ziskům ze storu atd bych do toho risku dal. Jestli udělají doopravdy inovativní zařízení, tak si nakloní i většinu vývojářů, protože po tom bude poptávka. Stačí se podívat na každým rokem zvyšující se podporu her pro OSX. Udělají mainstream zařízení, který nebude jen pro nerdy a je to. Mně stačila jen taková kravina jako inovace psaní v big picture módu. Proč to nemají ostatní? Tak pohodlně se najednou píše na gamepadu. Uvidím a nechám se překvapit, ale doufám, že mě tím valve odrovná a já budu, jak se říká v těch memečkách: Házet prachy na obrazovku.
            • Ale zase nevíš, jaká by byla podpora ostatních vývojářů. Valve tam udělá hry a kdo další? Já si myslím, že o tohohle nepůjdou už jen kvůli tomu hatu, který by se na ně snesl, pokud by měl jejich Steambox exkluzivitu, což by bylo tak 30x víc než dostává Rockstar za neudělání PC verze GTA V, protože každý má Valve spojené s PC platformou, kde začínalo a funguje zde Steam (i když nějaké jejich hry na konzole vyšly). Tímpádem udělat HL3 na Steambox + se spožděním "port" na PC by bylo pro Valve dost špatný.
              Taky je otázka podpory programů, která je dost důležitá a troufám si tvrdit, že o trochu důležitější než samotné hraní (viz. přidávání ryze PC funkcí na nextgen konzole).
              Sice má Steam několik desítek mega uživatelů, ale kdo si povalí koupit další "krám" do baráku, když už má minimálně PC a někdo i konzoli?
            • Ronox
              Čím dýl nadtím přemýšlím tím víc by to dávalo i smysl. Dotovat výrobu konzole si můžou dovolit takže by mohli udělat nějaký ten Steambox. Jejich engine je nádherně optimalizovaný a jede snad na všem. Jenže to jsou jen jejich hry nebo jiné se sourcem (Hello, Titanfall!). Já bych si to pořídil už jen díky přístupu valve a jejich komunikací s komunitou.
            • Pravda. Ale jak si zajistit prodejnost nejakeho HW. na to musi byt nejaka exluzivita. Vim ze to zni neuveritelne. Ale ja bych to tak udelal. A za 6 mesicu na PC
            • To je trošku velkej rozdíl Steam jako nutné zlo které tě nic nestojí.
    • ucho
      to se dozvíš za 72 hodin. dole jsou patrné nějaké obrysy kočky, ale možná je to tygr nebo převlečenej pes.
      • Hlavně má na jedné straně tři vousy, ten ovladač má tři tlačítka a tři vrstvy a nahoře jsou tři kolečka *8*
  • MickeyMutant

    Shuhei Yoshida předvedl mobilní PS4 aplikaci v praxi.

    Česky je to Šuhej Jošida. Celkově by se měl bleskař řídit heslem, že gentleman nikdy nepije před setměním. Ani v pátek.
    • Radši čtu anglický přepis, český mi přijde směšný.
      • MickeyMutant
        To je bonus. Je to správně, a navíc se u toho i pobavíš.
        • No to sice jo, ale první, co mě napadlo, když jsem prvně četl "Šuhej Jošida" bylo "Hm, to bude nějakej moravák". *4*
          • MickeyMutant
            Pozor, jestli se směješ Moravákům, tak doufej, že šéfredaktor není online; mohl bys lehce dostat ban. A to platí i pro šuhaje z Japonska.
            • Tak sleepless mi moc nepřijde jako takový šohaj :) . To spíš ten z Worms Realtime.
  • MX72

    Mark Rein (Epic Games) viděl začátkem tohoto týdne tu nejúřasnější věc od Nvidia. Nejedná se o grafický,...

    http://www.theroundtable85.com/wp-content/uploads/2013/02/wat.jpg ??? *15*
    • rancor1223
      Můj tip je herní toustovač. Nemůžou přeci nechat celý trh s herními toustovači Razeru, že? *1*
  • Elemental-Labs pracuje na JRPG hře Reborn pro PS3 a PS4. Co nevidět se spustí Kickstarter s cílovou...

    Uvidime, jak to pojmou. Kazdopadne Kickstarter sleduji predevsim PC hraci. Pokud hru nebudou vyvijet i na PC, zadne terno jejich Kickstarter z financniho hlediska nebude.
  • Koncem roku 2013 plánuje mít Sony prodáno 5 milionů konzole PS4.

    nie koncom roku, ale koncom fiskalneho roku a to ma kazda firma inak. Pre sony to je vraj Marec 2014.
  • Lukyz

    Mark Rein (Epic Games) viděl začátkem tohoto týdne tu nejúřasnější věc od Nvidia. Nejedná se o grafický,...

    Tak tohle nevymyslíš *1*
  • x_ander

    Mark Rein (Epic Games) viděl začátkem tohoto týdne tu nejúřasnější věc od Nvidia. Nejedná se o grafický,...

    Rýpaní do bleskaře sám nemám rád, ale tahle věta je fakt výtvor. Přitom stačí si to po sobě jen přečíst...
  • Mark Rein (Epic Games) viděl začátkem tohoto týdne tu nejúřasnější věc od Nvidia. Nejedná se o grafický,...

    .:D:D a to som myslel že viem česky:D:D
    • bleskař je děsnej lajdák... buď má poruchu soustředění, nebo fakt vždycky někam šíleně spěchá, že si to po sobě ani nepřečte... je to každou chvíli :(
      • Thorar
        Je to bleskař, aspoň to přidává na autenticitě a prožitku té bleskovky, je to tak čerstvé že se mu z toho ještě klepou prsty *1*
      • Dyt je to Pepa Dvorak,proste jenom chvata,chvata,nema chvili klid.....:D
  • Vostoq

    Mark Rein (Epic Games) viděl začátkem tohoto týdne tu nejúřasnější věc od Nvidia. Nejedná se o grafický,...

    co to je ku.va za větu? :D
    • Mark Rein (Epic Games) viděl začátkem tohoto týdne tu nejúřasnější věc od Nvidia. Nejedná se o grafický,...

      Nekomu ocividne zacal vikend o trochu driv :D
  • Maarta

    You can run a PS4 through your Xbox One, says Microsoft

    http://www.oxm.co.uk/62681/you-can-run-a-ps4-through-your-xbox-one-says-microsoft/

    :-)
    • ringmancz

      yo dawg

      http://static1.fjcdn.com/comments/4357535+_682d709ffe90dbfc707472cc2944ae6f.jpg

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit