Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79619 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Miserius

    Hearthstone

    Dostal jsem beta klic do Hearthstone (karetni hra od blizzu). Nekdo tvrdil ze to ma velkou cenu. je legalni to prodavat? Hodil bych to na ebay :)
    • Nějakej borec prodává na ebay použitý klíč na tu betu za 250 dolarů *1*
    • Veskoslav
      Minulý týden za 1250 prodáno:) Ale přemýšlel jsem hodně dlouho, protože ta hra mě dost láká, ale z něčeho vysokoškolské akce platit musím.
    • zkus to tady http://www.ownedcore.com/ asi pred 14 dnema se ty klice prodavali za 150-300 dolaru
    • Ronox
      Já bych o něj prosil :/ sic můžu nabídnout jen nějaký steam klíče z humblů, ale vážně bych ho využil na články, protože Blizzard není schopný odpověděť na email :(

      EDIT: Mám tam System Shock 2, Trine 2 Complete, Mark of Ninja a FTL .. možná bych ho i koupil, ale ne za tu přepálenou částku, co se pohybuje všude okolo, ale byl bych ti do smrti zavázanej. Nebo ti můžu poslat/předat nějakou konzolovku no, ale do práce by mi to vážně pomohlo.
      • Miserius
        No ja teda nejsem zadnej prekupnik, ale kdyz vidim za jakou cenu se to pohybuje tak bych to moc rad aspon za litr střelil, sry :)
        • Možná tak za 500 bys to mohl prodat ale vic bych tomu nedaval idkyž stači najit toho spravnyho blazna.
          • Miserius
            Už je pryč *3*
            • Miserius
              No ten litr :) ja jsem spokojenej a chlapek taky, win-win Asi bych bejval dostal vic, ale bylo by mi to docela blby, kdyz jsem to dostal jen tak
            • tak kolik jsi na tom vydelal ? :D
            • rancor1223
              Tak se pochlub *1* Za kolik jsi to střelil? *1*
    • Jj je skvělé vědět že to zase získal někdo komu jde jenom o peníze, a já co jsem se přihlásil do bety v první den stále nic.. *11*
      • rancor1223
        Já bych si to opravdu rád zahrál, ale že bych to chtěl hrát víc než dostat 2000-4000Kč? Za F2P hru? To fakt ne.
    • rancor1223
      Těžko říct, žádný rozumný vyjádření jsem nikde nenašel. Nezdá se mi ale, že by to na eBayi někoho trápilo *1*
  • Dabéři tří hlavních hrdinů GTA V na jedné společné fotce.

    Kde je Nolan North? *1*
    • Ronox
      Taky mě překvapilo, že tam nejsou ty provařený jména jako je teď hvězda Baker nebo North, ale R* asi nechtěl ohraný hlasy a i tak je ten dabing na sakra velký úrovni.
      • A hlavně byli podle nich i modelované postavy ;)
  • Jack1947

    Dabéři tří hlavních hrdinů GTA V na jedné společné fotce.

    Podoba nic moc, a uz to nekdo sem postnul ( pozde ale prece).
  • Diablo 3 aukce

    http://us.battle.net/d3/en/blog/10974978/
    Tak, kde jsou vsichni co tvrdili, ze Blizz nikdy aukci neodebere, protoze jim jde jen o prachy? Ukazte se!
    • Blizzard zruší 18. března 2014 aukční síňě ve hře Diablo III.

      Hehe.. Ak sa chcete zabaviť, chodte si prečítať uplakané príspevky na oficiálnych fórach. :D
    • Veskoslav
      Se tady neukáží, věř mi:) Blizzard všem těmhle "chytrákům" ukázal vztyčený prostředníček a dal jasně najevo, že pakliže si více jak 60% hráčů přálo zrušení, tak to zruší.
  • Jack1947

    Ryse poběží v nativním rozlišení 900p, ale Xbox One všechny tituly roztahuje na 1080p.

    Nic noveho, X360 uz to umnel davno.
    • Keyz
      Jn, hlavně je potřeba se mrknou i na těch 1080p jak to vlastně bude
      . Stejně jako Filmy lákají na rozlišení ale mají malou Bitrate :(

      Jsem zvědav jaké tam u hry dají textury efekty. Přece jen to dost s rozlišením narůstá.
      • Jack1947

        Ryse poběží v nativním rozlišení 900p, ale Xbox One všechny tituly roztahuje na 1080p.

        Pockej, jako BR , kompletni film. To mne nikdy zas az tolik netrapilo, pac vetsinou toho bylo dostatek, prinejhorsim si to nekde zakolisa (markantne).
  • Kozy
    Hrál jste někdo ten Godus?
    • rancor1223
      TotalBiscuit
      http://youtu.be/j0Y4OtDEfKA
      • Tilwaen
        "You can click like this again... and again... and again..." *1*
  • Blizzard právě vyfoukl Rockstaru největší bombu dne: http://www.youtube.com/watch?v=ijCgKciMIE4
  • Jednou z budoucích her zdarma, které dostávají předplatitelé PS Plus programu, možná bude Hotline Miami či Max Payne 3.

    Cituji:
    Ry_Ratchet:"Are Resistance Burning Skies, Hotline Miami or Guacamelee coming anytime soon? Thanks!"
    Chris Howe:"one of those yes, but I can’t say which at the moment "
    Nic o Max paynovi 3 tam není.
  • Gabe Newell (Valve) vidí budoucnost PC hraní v Linuxu...

    Jeeeeej! ja tiez. vacsina linuxov je zadara tak preco si to nevyzkusat. Ja viem, nedostatok aplikacii ale tie predsa nie su preto lebo ich nepouziva dostatok ludi. Nekupujte predrazene windows, im ide len o peniaze a tie maju zaistene len vdaka softwareu inych, oni si tie peniaze nezasluzia. Je ovela lepsie, ked developeri vyrabaju software aby ho mohli pouzivat iny ludia nie kvoli peniazom ale aby mali nastroje a zabavu pre zlepsenie nasho sveta rovnakym sposobom ako to developeri urobili pre nich. v takom pripade sa neda povedat, ze pracuju zadara.
    • Jack1947
      To asi ne, jsem zvykly na Windows ( jedno jak moc Mrkvaky snasim) , ted prechazet kvuli hram na Linux kterej ma uplne jine, uzivatelske rozhrani dekuji nechci, Win7 a kdyz bude kapat do bot tak Win 8.
      • existuje KDE co sa snazi byt jednoduche rozhranie podobne windowsu, v pripade, ze to nepoznas ale chce to kus zvyku a cloveka to serie zo zaciatku ale to je pri kazdej zmene. Vedz, ze pre mna by to bolo podobne s windowsom.
    • Veskoslav
      Pakliže mi firemní programy stále nefungují na Linuxu a jeho distribucích, tak zůstanu u Windows. Tam mi také jedou všechny hry (tedy většina). Ubuntu mám jako sekundární systém, není špatný, ale pořád je tam spousta věcí o ničem.
      • ringmancz
        tak hlavně prosazují Linux proto, že Windows 8 má být uzavřená platforma. řeší to už dlouho

        http://www.zdnet.com/valve-windows-8-is-a-catastrophe-for-pcs-7000001634/
    • Až bude Linux trochu více uživatelsky přívětivý a blbuvzdorný, tak po něm klidně skočím, ale zatím je to podle mě spíš záležitost pro nadšence. Jo, věřím, že pokud máte někoho, kdo vám ho správně našteluje, tak je pak radost v něm pracovat, ale jinak je to jenom jedno velké trápení.
      • existuju aj privetivejsie verzie. A vsetko je predsa vynahradene cenou *3* , ale asi mas v podstate pravdu.
        • rancor1223
          Takové jsem zkusil. Když už milostivě fungovaly (Mint), tak jsem si od klasického Ubuntu příliš velkých rozdílů nevšimnul.
  • Gabe Newell (Valve) vidí budoucnost PC hraní v Linuxu. Příší týden se chystá představit hardware (Steam...

    Gabe Newell se pomalu profiluje v aktuálně největšího herního škůdce a může převzít žezlo od Petera Molyneux.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit