Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Veskoslav
    Přidány nové hry na Humble:) Jedná se o Populous (pouze Origin klíč) a už avizovaný Red Alert 3 UpRising :)

    Edit: Hry jsou přidány pro ty, co zaplatili více jak průměrná částka. Máte to na mailu v rámci toho odkazu, co už jste použili:)

    A něco pro hráče:
    Command & Conquer: Red Alert 3 - Uprising Origin Key
    4DE6-YRXW-HH5C-2YQ7-D6M8
    • Miserius
      Je to pro kazdyho kdo dal dolar pred pridanim tehle dvou, jako vždy *3* Už to tu dole řešili
      • Veskoslav
        Jo tak, takže to spíše platí pro ty, co teď kupují. Děkuji za upozornění.
        • Miserius
          Jojo, Humble vzdy kdyz koupis behem prvniho tydne i za ten dolar tak pak dostanes ty novy hry taky
          • Tilwaen
            Nevíš prosímtě, zda to tedy dostanou pouze ti, co koupili v prvním týdnu? Protože přímo na stránkách je napsáno, že ony hry dostanou ti, kteří zaplatí nadprůměr (což pro mě platí i při současné částce), ale na mail mi nic nepřistálo, tak jsem z toho trochu zmatena. Ne, že by mi to tedy nějak trhalo žíly, jen se informuji *4*
            • Tilwaen
              Ach tak, vřelé díky!
            • Veskoslav
              Otevři si "starý" mail s odkazem na ty klíče a ony jsou už tam zakomponované;)
          • Veskoslav
            Aha:) Dík, to jsem nevěděl.
    • Fremencz

      Warzone mód Killzone: Shadow Fall a Battlefield 4 poběží na PS4 v 60FPS.

      Dík
  • MickeyMutant

    Shuhei Yoshida si zdříml během konference Playstation vývojářů.

    "Když se kecají blbosti, tak spím."
    Šúhej Jošida
  • Timeshock!

    Pokud mate radi pinball jako ja tak urcite vite ze Pro Pinball - Timeshock byl nejlepsi pinball v historii vsech pinballu a momentalne kuci pracujou na remaku a pomoct muzete i vy - http://www.kickstarter.com/projects/500643708/pro-pinball-timeshock-the-ultra-edition-0
  • PES 2014 vyjde na anglickém trhu pro PS3, X360 a PC 20. září (týden před FIFA 14), demoverze bude dostupná...

    Demo na PC nebude?
  • MrSanta

    Populous & Red Alert 3 Uprising na Origin

    Klíče:
    Populous: 8ENW-M8W2-PYF5-E6XT-HJB6
    C&C Red Alert 3 Uprising: FUVM-TBCS-K24N-KE9J-UJMF
    Jestli to někdo použije a nepoděkuje, tak mu zaroste díra do p*dele *1*
    • Děkuju :) Hry sice nechcu, Populous neznám a Red Alerta mám, ale díky, žes to sem dal :)
    • Warriosparky
      Někdo se už očividně nevyse*e, kódy jsou fuč, nikde ani ťuk.
  • God-of-War

    28. srpna 2013 získají majitelé PS Plus účtu zdarma tituly Assassin's Creed 3, The Jak and Daxter Trilogy,...

    Lol! Jak and Daxter Trilogy? Kdo to má stíhat všechno hrát? *1*
    • Malleth
      Přesně, já ještě nedohrál ani tu Sly trilogii, nemluvě o čtyřce.
      • God-of-War
        To mi povídej:D. Snažim se dohánět všechny resty, ale fakt se to moc nedaří:D. A příští měsíc vychází GTA.. Potřeboval bych tak rok dovolený, abych to všechno upařil.
  • Pochybuju, že ty ten dead space 2 a bulletstorm přidají.To by nepřidávali ten populous.
    Divný je, že populous na origin storu, ani není.Je možné, že nová cerze originu, na kterou upozorňují, bude podporovat starší hry od EA?
    EDIT:To měla být reakce na komentář od Ucha.
  • ucho

    Origin

    netušíte někdo, co se v EA hnulo, že jako další hry nahodil jen to Command & Conquer: Red Alert 3 - Uprising?
    je to takové podezřelé, protože ten Dead Space 2 musel být tak nějak tutovka... skoro mám z toho dojem, že jak v EA viděli, kolik ten bundle sype peněz, že si řekli, že na tom zbytku přeci jen ještě něco trhnou a skoro jim je líto, že jde všechno na charitu, protože je to pořádnej ranec... což je možná i důvod, proč mají teď na Originu slevu, kde je v akci i ten Dead Space 2...
    • Jeste mi reknete, tyhle novy C&C uz jsem moc nesledoval, Uprising je snad jen datadisk k Red Alert 3, ne?
      • MrSanta
        Jo, ale je to stand-alone, takže k tomu trojku dokupovat nemusíš.
        • OK, kazdopadne jen datadisk... to bude v podani EA tak na dve hodinky, ne? Tri mise a smytec, to by byl jejich styl. :)
          • MrSanta
            Podle recenze tu na games to naopak vydrží na hodně dlouho. Dostalo to 7/10, vyhledej a přečti si recenzi.
    • Taky mi to příde divný, ale myslim že to v EA prostě někdo zatrh, aby to rozdávali zadarmo. Tak tam hodili "jenom" Red Alert. Hra tam přihozená je a EA zůstala celá.
    • Taky čuju kalkul. *9*
      • ucho
        no buď a nebo u humblu zkouší nějaké pokusy a něco další přihodí zítra. mohl by to být zajímavý průzkum chování uživatelů v tom, jak je to ovlivní nakupovat bundle po přihození her (tedy jestli to ty prodeje nakopne). to je další varianta, abych hned v počátku nekřivdil EA. nepřidání Dead Space 2 a mít přitom v první nabídce už za 1 dolar Dead Space 3 by odporovalo veškeré logice :)
        • MrSanta
          Tož do konce mají ještě 5 dní, tak dost času to tam ještě přidat.
          Neříkalo se, že přihodí i Bulletstorm? Ten tam taky zatím není.
          • ucho
            právě toho bylo víc a ten zdroj byl poměrně věrohodný. zítra touhle dobou už budeme patrně chytřejší.
            • MrSanta
              Uvidíme, než bundle skončí času dost. I tak je to hodně zajímavá nabídka, já třeba nevlastnil žádnou hru z balíčku a Crysis 2 i Battlefield 3 jsem chtěl vždycky prubnout, abych věděl na co se to pořád nadává v diskuzích *1*.
              Na Dead Space jsem se nechystal nikdy, bo jsem sralbotka, ale teď to zkusím (s plenkama) přežít... A když mě to náhodou chytne, tak nebude problém si dvojku později dokoupit.
  • Kravicka

    PES 2014 vyjde na anglickém trhu pro PS3, X360 a PC 20. září (týden před FIFA 14), demoverze bude dostupná...

    PC Demo az po vydani hry.
  • cr8gg

    V Battlefield 4 najdete offline mod "Test Range", kde si v klidu můžete otestovat zbraně či vozidla.

    to muzu i na prazdnym serveru :D::D
    • Konečně se lidi naučí ovládat vrtulníky *1*
    • Veskoslav
      To se ti ale počítá do statistiky;)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit