Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • KaloSaper

    Klice k plnym hram z Levelu 232 a 233

    Abych se pripojil do rad rozdavacu, tak tady jsou klice ke hram Race Injection a Red Orchestra 2: Heroes of Stalingrad, ktere byly u Levelu 232 a 233. Jeste poznamka - tyto klice se musi zadat na http://www.level.cz/hry/ a ne primo na Steamu.

    Takze - Race Injection - NWYN-73C9-YKGF
    - Red Orchestra 2: Heroes of Stalingrad - F4YG-H3XT-3W3G
    • Nějakej "sběratel" si vzal Race Injection beze slova.. ach jo
      • Keyz
        Hru jsem již aktivoval, lze ji nějak předat dál?
        Hrát jí asi nebudu
        • Warriosparky
          Předat ji můžeš maximálně s celym účtem. Jinak se aktivované hry na Steamu už nezbavíš.
          • Keyz
            Škoda. Že to blbci nepovolí ani jako dar zdarma....

            Sice to nic nezabírá ale někdo by to využil.
            • Miserius
              Nejvetsi blbec jsi ty, kdyz to beres a ani to nechces
            • Škoda. Že to blbci aktivují a přitom to hrát nebudou....
    • Vzal jsem si RO2. Moc díky.
  • Viktor_H

    Mike Laidlaw (šéf vývoje Dragon Age: Inquisition): Otevřený svět by pro hru nebyl to pravé ořechové.

    Uff, ještě že tak...
    • Taky jsem rád, že do toho nejdou. *4*
  • Přejmenujte bleskovky na "Rozdávání klíčů". Jste sice hodný, že je tu rozdáváte a děláte ze sebe Ježíšky, ale pak nefňukejte když vám jakákoliv socka, co to tu F5kuje a vyžírá ani nepoděkuje. -_-
    • Kdo fňuká? My dávno víme, že u některých jedinců vděk nemůžeme očekávat.
    • Inquisitor
      Jo nevděk vládne světem :)
  • Až se začne pracovat na Gran Turismo pro PS4, bude se jednat zřejmě o sedmý díl.

    Chyba,chyba,chyba. Tohle si Sony hrubě neohlídalo.
  • Fergal Gara (Sony): Pokud si koupíte PS4 a k tomu FIFA 14, bude vás to stát méně než Xbox One s FIFA...

    a kdyz si k tomu koupite kamerku, tak uz PS vychazi draz, nehlede, ze ta kamera je v porovnani s kinectem jak neco z praveku... A to nepocitam cenu Move
    • MrSanta
      Podle předpokládaných cen u obchodů v ČR xbox 1 s FIFA 14 vyjde už v základu levněji než PS4+FIFA 14. Zatím je rozdíl v ceně většinou tisícovka a nepředpokládám, že hra samotná bude stát pod litr.
    • A kdo tvrdí, že o nějakou kamerku stojí? Určitě si Kinect svoje zastánce najde, ale i mezi fanoušky XB1 se zvedla vlna nevole, že nebude k dostání verze bez kinectu. O tom, že měl být Kinect původně pořád v běhu ani nemluvím. Dále naprosto postrádám význam takových řešení. Když hraju, chci relaxovat. Až budu chtít bejt splavenej jako kůň, půjdu si zasportovat.
  • Nic si nezaslouzite

    ................ ICW9F-0B8I0-KEWR3
    .......................... TDD9M-W8KGW-7B8BH
  • omlouvám se vím jak reagujete na někoho kdo tady žadoní a vím jaké máte k tomu připomínky ale jen prosím pokud někdo bude mít navíc kod k Command & Conquer: Red Alert 3 tak to pošlete pls na mail voklik@spoluzaci.cz - bohužel nemám k dispozici nikoho v okolí kdo má kreditku a psc na originu neberou - omlouvám se a prosím o slitování - a omlouvám se pokud někoho naštvu
    • Warriosparky
      Paysafecard sice na Originu neberou, ale na Steamu ano.
    • Vím, řekls to slušně a všechno, mít to ještě, tak bych to dal asi tobě, ale..to vážně nemáš v okolí nikoho s kreditkou? Vždyť bez ni se reálně nedá moc dobře fungovat když se přehoupneš přes nějakou věkovou hranici (řekněme 18 let, chce si člověk přece nakupovat věci, hodně brigád přímo účet žádá aby ti tam dávali výplatu), to nemají ani rodiče kreditku? Pokud teda nemají zakázaný internetový bankovnictví
      • světe div se ,ne všichni mají kreditku (co je na tom nepochopitelného)
        • Ronox
          A to ti zaměstnanec dává peníze přes složenku? :D
          • co má účet v bance společného s kreditní kartou ?
            • Ronox
              Omlouvám se a ještě jednou se omlouvám. Zapomněl jsem, že žiji v době kamené. V době, kdy lidé nemají stálé připojení k internetu ikdyž mají tethering ve svých telefonech. V době, kdy je online DRM naprosto nepřistupitelná. V době, kdy člověk potřebuje warez verzi na odzkoušení, protože nedokáže vypozorovat gameplay z videií a recenzí. V době, kdy nemít platební kartu je IN a je to známka SWAGu a pořádný hipsteřiny.
            • To sice jo, ale atdy se bavíme o platební ;) fakt neni vyžadována kreditní ;D
            • bankomatová karta není kreditka
            • ucho
              1) většina lidí nazývá kreditní kartou prostě kartu, co mají k účtu
              2) ke každému účtu ti dají kartu, pokud ji vyloženě nebudeš odmítat, což je vcelku zbytečné, když ti stejně tak může ležet doma a nemusíš ji používat
          • Inquisitor
            Do papírovýho pytlíku, jako ještě nedávno :D
    • Vím, řekls to slušně a všechno, mít to ještě, tak bych to dal asi tobě, ale..to vážně nemáš v okolí nikoho s kreditkou? Vždyť bez ni se reálně nedá moc dobře fungovat když se přehoupneš přes nějakou věkovou hranici (řekněme 18 let, chce si člověk přece nakupovat věci, hodně brigád přímo účet žádá aby ti tam dávali výplatu), to nemají ani rodiče kreditku? Pokud teda nemají zakázaný internetový bankovnictví
  • Dead Space Origin Key 6DYG-3PCE-3QRY-HGLC-MMZ7
    Burnout Paradise: The Ultimate Box Origin Key C2RH-ZKZN-VH44-ABE7-E43H
    Crysis 2 Maximum Edition Origin Key DNQY-RJFJ-LW9F-8BGX-AKFF
    Dead Space 3 Origin Key GTQ8-XX57-PSPF-9EKW-FV7D
    Medal of Honor Origin Key BUYG-5J2H-YS2U-CLTY-KD38
    Mirror's Edge Origin Key A7E6-38DR-RTWR-PK5J-D8YM
    Command & Conquer: Red Alert 3 - Uprising Origin Key FDBB-9Q9U-9872-33N9-EXUA
    Populous Origin Key 2KZ9-F774-HPNF-6YMG-XVEQ
    • dead space

      diky moc
    • Mike Laidlaw (šéf vývoje Dragon Age: Inquisition): Otevřený svět by pro hru nebyl to pravé ořechové.

      Slohnul jsem si red alert 3 dikes... mel jsem s tim humblem chvili pockat netusil jsem ze zrovna EA tam jeste bude pridavat hry:D
      • -

        Pokud jste si ho koupil pred pridanim, tak ho tam stoprocentne budete mit, dostali ho i ti, kteri platili pod prumer.
    • A tobě díky za Medal of Honor. Crysis 2 už jsem nestihl... *4*
  • Par prebytecnych klicu

    Mirrors Edge
    steam klic: 5QL5G-KHEB3-L0KQK
    origin klic: AEUC-JA27-5TUZ-8V73-277A

    Dead space: origin klic 5EPF-WV59-7SZC-PS6Y-N9XM
    • Děkuji za Dead Space... *3*
    • Dodatek

      A zapomel jsem Dead Space steam klic - ZTWFA-JREEM-74BLJ
  • Malleth

    Ben Affleck jako Batman - WTF?

    Trochu offtopic: Novýho Batmana v Man of Steel 2 bude hrát Ben Affleck. Zajímalo by mě jakýho vylízance tohle napadlo.
    http://magazin.ceskenoviny.cz/zpravy/ben-affleck-bude-hrat-batmana-v-pokracovani-muze-z-oceli/975380
    • Viktor_H
      Affleck je ok, v The Town jsem mu roli drsňáka věřil, takže věřím, že k poloze Bruce - charismatického sympaťáka, dovede přidat i polohu Batmana - tvrdého bijce.

      Možná, že určitou spojitost hraje fakt, že Affleck měl Supermana původně režírovat. Znamenalo by to, že nějakým způsobem by s projektem stále spojen.
      • Malleth
        Hlavně se zná dobře se scénáristou. Odtud nejspíš vítr vane
    • Ronox
      Já zůstávám neutrální. Když oznámili Ledgera jako Jokera, tak jsem z toho byl hotovej a pak jak ho geniálně zahrál. Navíc tahle citace Snydera mi dává smysl:

      “Ben provides an interesting counter-balance to Henry’s Superman. He has the acting chops to create a layered portrayal of a man who is older and wiser than Clark Kent and bears the scars of a seasoned crime fighter, but retain the charm that the world sees in billionaire Bruce Wayne. I can’t wait to work with him.”
      • Malleth
        Ben Affleck jako Seasoned Crime fighter? To je dobrej joke. Ten by se spíš hodil na Nathana Draka. Na Batmana je moc "sladkej". Batman by měl bejt trochu psychopat a ne takovej ulízanec.
        Zajímavý že na výběru herce pro supermana si očividně dali záležet. Tohle ale uspěchali a vybrali první hvězdu která jim přišla pod ruku.
        Navíc sem si jistej, že bude v masce vypadat dost blbě. Ostatně Balovi taky moc nepadla
        • ucho
          myslím že po oznámení herce na supermana tehdy veřejnost taky nebyla zrovna odvázaná...
          • Malleth
            Tak jestli ho všichni srovnávaj s Christopherem Reevem, tak je to jasný, ale já sem s Cavillem problém neměl.
            • Ronox
              Cavill mi sedl hodně .. typický rysy v ksichtu Supermana. Nejdřív všichni řvali, že to není amík a pak, že je hubenej. Ke konci se neskutečně vysekal a je to dobrý Superman prostě.
        • Ronox
          http://www.topnews.in/files/Ben-Affleck_1.jpg vs http://nerdsontherocks.com/wp-content/uploads/2012/03/batman_actors.jpg ... mě sedí a doufám, že nebud chraptět jak ten kret*n Bale.
          • Malleth
            http://www.youtube.com/watch?v=3m5xGvkI2K8
          • Jazz
            Jojo, taky se mi nelíbí, že se alespoň snaží ten hlas zamaskovat, aby ho nepoznali.
            Lepší by bylo, kdyby mluvil normálně, alespoň by každej věděl, kdo to je ... *11*
          • ucho
            já si taky myslím, že se na to celkem hodí a že bude záležet, co z něho vytříská režisér...
        • A tys u toho očividně byl :)..Nesoudil bych předčasně..
    • ucho
      Zack Snyder není hloupej, takže na výsledek si rád počkám...
      • hloupej nejni, ale do produkčních tahanic nevidíme...
        • ucho
          tak v tomhle má předpokládám poslední slovo režisér... navíc film není o Batmanovi, bude tam pouze jako postava a myslím, že když Bena Aflecka povede schopný režisér, že by to mohlo být v pohodě...
          • Navíc si myslim, že tyhle filmy jsou až tak moc záležitostí peněz, distribučních společností a sponzorů, diktující produkci v podstatě natočit přesně to, co lidi očekávaj podle mustru dnešních komixovejch filmů, že se tam nějakej autorskej otisk režiséra téměř ani nevyskytne.
            • Dobře, je to jen trochu přehnaný, já proti těm filmům v podstatě nic nemám, jsou to skvělý blockbustery - určitě nejlepší svý doby, ale prostě čím víc jsou mířený na počet diváků a jejich peněženky, tím víc jsou ovlivněný distribučníma a produkčníma společnostma a tim více (samozřejmě nikdy úplně) je logicky potlačen autorskej vtisk režiséra i scénáristy. A to, ač už jsou filmy sebelepší, se popřít nedá.
            • ucho
              to je samozřejmě naprostý nesmysl ;)
          • No režisér poslední slovo většinou nemá. A už vůbec né v hollywoodu u filmů s nálepkou velkejch dojnejch krav, což jsou dnes skoro všechny MARVEL/DC comics adaptace. Téměř vždy má u filmu poslední slovo ten s penězma a pokud to není zároveň režisér, tak má režisér smůličku a už je to vše o kompromisech a o tom jaký ústupky je kdo schopnej komu udělat - a zase, donuť ustoupit někoho, na jehož financích popř. kontaktech záleží samotná existence filmu. *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit