Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947

    Z PS Store se již můžete stáhnout GTA V, rozjet ovšem půjde až od 21. září.

    Tak to je bry, (pro nekoho).
  • Miserius

    Ni No Kuni

    Docela dost lidí tu rikalo ze tuhle gamesku poridi, az bude za rozumnou cenu. Tak ted ji mate za 450kc na digitalnim obchode *3* (500 pro lidi co nemaj ps+)
    • ucho
      parádní cena, kdybych to chtěl hned hrát, okamžitě na to skočím. bohužel se ale nějak ty hry ke hraní nakupily, takže holt nekoupím a uvidím až tak za rok... (no a třeba to do té doby dají na PS+ zdarma :) )
      • Gripe21
        Přesně, byla hromada slev/akcí takže člověk nakoupí pár her a do toho ještě ps+ hry... jakoby nestačilo, že teď bude GTA a Rome, myslím že jen tyhle dvě hry budou na hodně dlouho. :)
    • Osviceny
      Podle tebe je 450kč u této hry rozumná cena ? já bych řekl, že tato hra odpovídá ceně 200 kč...ale beru, že někdo rád rozhazuje peníze
      • Miserius
        40+ hodin hlavniho pribehu, pokud za to nedas 450 korun tak nevim
        • Veskoslav
          To nemá cenu. Reaguješ na jednoho z největších tupců, co peklo vyplivlo....
          • Tak tak, Vesko, ty taky nejsi zrovna nejostřejší nožík v šuplíku, ale Osvícenej je ouplně jiná liga.
          • Osviceny
            napsal velký internetový onanista a mudrlant Veskoslávek co se séře do věcí o kterých nic neví, ale i tak má vždy pravdu a poslední slovo. Tak ti nevím co je horší
            • At zije moznost zpetne editace co? *1*
            • On se sere do veci, o kterych ty nic nevis? Tak proc o nich mluvis, kdyz o nich vlastne nic nevis?
  • Veskoslav
    Čtu teď level a fakt dobré:) Sice články o Wagamingu a Wowp jsem přeskočil, protože mě to naprosto nezajímá, ale věřím, že někoho ano. Zatím mě nejvíce pobavil Aleš a jeho hraní Doty 2:-D Jinak poznámka ke hraní. Ona "zrzka" nějak není příliš přívětivá k nováčkovi, přijde mi, že skutečně za ni umí hrát lidé, co tomu fakt věnují čas. Navíc hra Tě Aleši podle mě nudila, protože jsi jezdil pořád toho samého hrdinu a to je na palici. Já se přiznám, že prvních 30 her jsem jezdil hrdiny, co se mi tzv. líbili či jsem si je pamatoval z Doty. Kdybych já doporučoval hrdiny pro nováčky, tak bych postupně vyzkoušel všechny typy hrdinů (carry, tank, support), protože jsi mohl zjistit, že Tě mnohem více baví třeba jet nukera než support, což je Wind. Osobně bych si vyzkoušel jako nováček: Luna, Lina, Shadow Fiend, Juggernaut, Kunkka, Sniper, Razor a Lifestealer:) Člověk si vyzkouší různé typy hrdinů a pak zjišťuje, co mu vyhovuje. Ale hrát za jednoho pořád dokola X zápasů jako nováček, to je cesta, aby to člověk nikdy pak už nepouštěl. Navíc pak jsou různé typy výběrů zápasu (já používám Výběr ze tří a všichni náhodný), kdy nemusíš mít svého hrdinu vždy k dispozici. Je lepší si vyzkoušet postupně více hrdinů než jednoho "pořádně".


    P.S: Jsem snad jediný, kdo Dotu 2 hraje česky? Přijde mi, že všichni recenzenti u nás to mají anglicky:)
    • Ja pokud mozno nehraju nic cesky... Snad jedina hra ktera me bavila cesky byla Mafie ale tam ta cestina byla delana s laskou a dokonce mi ani nevadilo ze tam toho tolik namluvil Petr Rychly :D
      • Veskoslav
        Tak česky je spíše myšlen překlad. Jako já většinu těch předmětů znám i bez překladu, ale pro nováčka je podle mě dost možná lepší, aby začal na české verzi hry.
        • I preklady jsou dost casto matouci a nekdy bohuzel i nechtene vtipny. Ja je proste nemam rad. Prijde mi to takovy hrozne neprirozeny.

          Abych ale nekrivdil tak jsem si ted jeste vzpomel na dva ukazkovy preklady a to byl ten ve falloutu a hlavne ve starym xcomu (enemy unknown). Bez nich bych to tenkrat asi vubec nedal a byla to zase poctiva prace.
          • Veskoslav
            To jako máš pravdu, naštěstí překlad do Doty 2 dělal někdo, kdo fakt ví, co to znamená a překlady sedí:) Tudíž tady ta čeština pomůže, není humorná a pro nováčka, co neví, co jaký předmět dělá, přímo ideální.
            • Pilgrim66: Jména předmětů a hrdinů přeložena nejsou, to dá rozum
            • Pilgrim66
              A jak jsou ty překlady, nedokážu si představit překlady typu Zloděj života, Lovec odměn, Zloduch stínu, Zemětřes apod...
  • Malleth

    Shuhei Yoshida se omluvil za problémy s kamerou, která streamovala tiskovou konferenci Sony na GamesCom...

    "To bylo naposledy co jsem najal Uwe Bolla, aby nám zrežíroval živý přenos tiskové konference"

    CEO Kaz Hirai
  • Ahoj, jak je to s Humble Bundle, když te%d za 5 dnů vyprší čas od EA, bude automatický jinačí, nebo teba až za 2 týdny? Díky.
    • Miserius
      Téměř vždy je rovnou jinačí... To to tady každej druhej teprve objevil? To jste se připravili o spoustu her
      • 1 Ne znám dlouho 2 Neměl jsem jak koupit, až ted 3 Tyhle hry mě nezaujali, tak se ptam kdy a jaky humble bude---- Rači kdybys mi normálně odpověděl znalče.
        • polopatě:skoro vždy bývá nový a jaký,to nikdy nikdo neví.....spokojen?
        • Miserius
          Normalne jsem ti odpovedel ty trdlo
  • Keyz
    Miserius@tiscali.cz:
    Největší blbec je ten který píše jinému, že je blbec *3*

    Hru jsem si zahrál a tak extra mně nebavila a to se podle tebe rovná automaticky blbec.
    Skvělé vidění světa. Bez nadávek to asi nejde.
    • Veskoslav
      Ty si vezmeš klíč ke hře, která Tě nakonec ani nezajímá a pak se ještě divíš, když ti lidé za to nadávají? *7*
    • Miserius
      Takže jsi blbec, když jsi to napsal první ne? *1* Něco ukradneš a jeste se tu budes ohanet nejakejma kecama... A nevymyslej si nejaky hovadiny, napsal jsi par minut po ukradeni klice ze to ani nechces...
      • Tilwaen
        Tak ukradnout je trochu silné slovo, když se tu ty klíče rozdávají dobrovolně zadarmo, ale přecijen nepochopím, proč si aktivoval hru, o kterou vlastně vůbec nemá zájem. To je na palici.
        • Miserius ma obvinovani z kradeze nejak v oblibe, jak Veskoslav trolly. *15*
          • Miserius
            Chci aby žili v lítosti *1*
        • Miserius
          Tak čmajznul *1* Prostě si něco co nejrychleji vzal ikdyz to nechtel, uz me napada jen vychcanek
  • Veskoslav
    Nový Level fakt dobrý:) Doporučuji. Ale za tu přední stránku bych Vám nejraději urval koule. Ta se vyloženě k novému stylu Levelu nehodí:)
    • Kozy
      Souhlas
  • Burnout Paradise: The Ultimate Box

    Naoplátku tady máte klíč na Burnout na Origin.

    GDEE-M26Z-N6EB-QGL3-7S2M
    • Rainbow 6: Patriots nebylo zrušeno, stále se na něm pracuje.

      uz je pouzit. jak si ho ziskal ten je tvuj ?
    • Kravicka
      Diky moc, jde se radit.
  • God-of-War

    Vývojáři Star Citizen zvažují port hry na PS4.

    Cim dal tim lepsi zpravy:).
  • Red Orchestra 2: Heroes of Stalingrad Key

    67YY-936E-3KEP
    • První obrázky z Yakuza Ishin doplňuje informace, že vyjde na blíže nespecifikovanou Playstation platformu.

      Díky
    • klic se musi zadat na www.level.cz/hry/

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit