Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • God-of-War

    Osmiletý chlapec zastřelil ve státe Louisiana svoji babičku poté, co si zahrál GTA IV.

    A už je to tu zase...
    • Tushan
      a rodiče by měli jít za katr 8 letej nema co hrát gta kde se dal mlátit šl..ky a podobně *7*
      • Co to tu valíte? Nikdo tu neřek, že by třeba takové osmileté děcko nemělo mít vůbec přístup k něčemu jako je nabitá pistole. Takové věci budí strach i v rukách dospělého, natož dítě které má osm, to si o malér přímo říká.
      • God-of-War
        Přesně tak. Malej parchant nemá mít vůbec přístup k takovým hrám a už vůbec ne k pistoli. Demence *16* *16*
      • Tilwaen
        Celkem se mi líbí, jak tu každý vytahuje, že nemá osmiletý u GTA co dělat (což samozřejmě nemá), ale na své mládí s Doomem a Wolfensteinem si nevzpomene *4*
        • mno...musím souhlasit s tebou :) ......ale tady je ten největší problém,jak se to dítě mohlo k tý zbrani dostat....to je podle mě nenormální
          • Tilwaen
            To nenormální rozhodně je. Když tam děti dostávají zbraně k narozeninám...

            http://www.komonews.com/news/national/Photo-of-boys-birthday-gun-leads-to-child-welfare-investigation-199167791.html

            Kuličkovku, ano. Vodní pistoli, jo. Poupravenou zbraň na paintball do starších rukou, proč ne. Ale regulérní assault rifle do rukou jedenáctiletému klukovi k narozeninám? *7*
        • Miserius
          Nikdo z nas pak nesel a nekoho nezastrelil, ne?
          • Tilwaen
            Viz. můj post výše, the Columbine shooters. Z pohledu dnešního pohledu je prakticky vyvráceno, že by za ten masakr mohl Doom jako takový, ale média se toho tenkrát chytla jako... no stejně jako TV Nova dnes u každé reportáže související s násilnými hrami.
          • ucho
            co není, může bejt...
            • Jack1947
              Proto jsou hry, bez dusledku a pricin pobihame jako v realu, zabijim rezeme ctvrtime... a pritom jsme zcela normalni smyslejici lide *3* . / jak kdo tedy)
            • Miserius
              Uvidime po GTA 5, dystak v moji zaverecny reci zminim games.cz *1*
        • MickeyMutant
          Doom a Wolfenstein byly hodně stylizované, GTA je mnohem realističtější.
          • Tilwaen
            Doom budiž, sice tam krev jen cákala na všechny strany, když jsi řezal emzáky motorovou pilou, ale pořád to byli emzáci. To u Wolfa ne - tam jsi střílel lidi; sice zlé a prohnilé, ale lidi. Stylizované je to možná tak tou dobovou grafikou.

            Ono uvažovat takto, tak časem za pár let třeba dojdeme k názoru, že GTA IV nebylo vůbec realistické: na budoucí poměry hnusná grafika, snad nezajímavá hratelnost, fiktivní prostředí, co já vím. Takže bude celkem těžké uvěřit, že by tato zastaralá hra mohla vůbec někoho přímo podnítit k vraždě; tak jako dnes kroutíme hlavou nad tím, že v roce 1999 měl dohnat Doom dva tentononcy k vyvraždění školy (the Columbine shooters). Tím chci jen zkrátka říct, že realističnost je relativní a asi ještě i nějakou dobu bude.
            • Jack1947
              DOOM & WOLF Most legendary ever...
            • MickeyMutant
              Je to tak. Jen jsem chtěl říct, že kradení aut, střílení a přejíždění chodců v současném městě je přece jen realističtější než likvidace démonů na Marsu nebo Blaškovičův atentát na robohitlera.
          • To nic nemění na tom, že zahrát si GTA a jít zastřelit svou babičku není normální chování ani u 8-letého dítěte. To dítě mělo očividně nějakou psychickou poruchu (skutečnou poruchu, né jako jack1947, kterej si jí vymyslel, aby měl výmluvu pro svou stupiditu a neschopnost naučit se pravopis). Takže když by to neudělal v osmi, udělal by to třeba v pětadvaceti a GTA mu k tomu zkratu mohlo dát úplně stejnej impuls, jako třeba nějaká kriminální reportáž z večerních zpráv.
            • Jack1947
              Si zacni zvykat, s tim ja nic neudelam, tak si trp...
              ( mimochodem , jestli ti nevadi pritovnani troll *15* ) BTW: Jsem moc rad , ze si tu a prectes si me vytvory i ty , je to pro tebe trest ... (to ze si neslysel , o dysfunkcnich poruchach je tvoje chyba , hloupejch lidi je koneckoncu na nasi kouli plno...) .
            • Jack1947: Ano a dokud nepřestaneš psát jako to prase, tak ani nepřestanu. *3*
            • Jack1947
              Beres si mne do huby co? (Mimochodem molly snuffer tve slova, pro mne vahu nemaji, ses anonym ... ) Poruchu mam a neschovavam se za ni, di si polemizovat nekam jinam, priste muj nick vynech dik.
            • rancor1223
              To sice ne, ale nikdo neví jestli jí zastřelil úmyslně, nebo jestli to byla nehoda. A i kdyby to bylo úmyslně, vinu na tom nesou jedině ti, kteří mu dovolili "hrát" si s pistolí a hrát GTA IV.
  • Osmiletý chlapec zastřelil ve státe Louisiana svoji babičku poté, co si zahrál GTA IV.

    Tomu rikam slusnej darwin...

    Nejdriv dat osmiletymu detsku zahrat GTA 4 a pak mu dat pistoli s ostrejma nabojema na hrani :D
    • Jack1947
      "Usa Limitless¸¸
  • Miserius

    Osmiletý chlapec zastřelil ve státe Louisiana svoji babičku poté, co si zahrál GTA IV.

    V 8 letech nema mit pristup jak ke zbrani tak k GTA...
    • Fremencz
      Taky nechápu jak se 8 letý dítě může dostat ke zbrani.
      • V USA a v takové rodině? Nejspíš jí dostal k šestým narozeninám.
      • Osmiletý chlapec zastřelil ve státe Louisiana svoji babičku poté, co si zahrál GTA IV.

        Tak já jsem v osmi neuměl ani pomalu zapnout hru (asi jiná generace)
  • smejki

    Osmiletý chlapec zastřelil ve státe Louisiana svoji babičku poté, co si zahrál GTA IV.

    ale no ták!
    • Fremencz
      No a teď si počkej na reportáž od Tv nova a bude ti absolutně zle.
      • No kdyby někdo narazil na českou reportáž o tomhle, tak to sem hoďte, ať se pobavíme.
        • no mě stačí i tohle

          http://www.youtube.com/watch?v=B2ty8AF2P1Q

          ta legendarní reportáž ve střepinách
  • davidBray

    Android verzi indie titulu Gentleman si do telefonu stáhlo přes 50000 lidí, avšak jen 144 legálně.

    chtěl sem se na to podívat, ale nikde ji nevidím, jen celou obrazovku PSY .. grr. stáhli to nebo to prostě jen zase tak vylepšili, že vyhledávač nic nenajde?
    • To protože se to jmenuje trochu jinak a protože vyhledávání Googlu stojí za prd.

      https://play.google.com/store/apps/details?id=com.luckyframe.gentlemen
      • davidBray
        a! díky, ale stejně Tato aplikace není kompatibilní s vaším zařízením. :((
    • Taky to nemůžu najít, a nechápu proč sakra nemůžu na google play vyhledávat jen v kategorii hry, google mi hodí do výsledku úplně všechny aplikace.
  • Sice nerad navazuju na tu duchaplnou diskusi o par radku niz, ale vazne by me zajimalo, co se tobe rhulande vlastne libi. Zatim jsem od tebe necetl jedinej prispevek, kde bys o nejake hre/knize/filmu mluvil jinak nez o odpadu a sr*cce *1* . Ty musis mit hrozne depresivni zivot, kdyz dle tveho nazoru je vsechno na h*vno *1*
    • Bohemund
      Rhuland a Dark Souls jedno jsou :) to tu ví každý, resp. ti, kteří bránili Skyrim a dostali se s ním do křížku :D
      • Rhulad
        Co kdyby jste hošani naspali aspoň správně nick. Možná, když zvládnete opsat nick tak vám mile rád odpovím. A není moje chyba, že herní studia vydávají jednu patetickou sra*ku za druhou až se tento trend změní pak se změní i moje názory.
        • Bohemund
          Moc se neumíš ovládat, ale je to sranda sledovat tvoje reakce, takže si na tvoji počest asi koupím Skyrim tričko.
          • Rhulad
            Ale tričko... rovnou si hoď kérku a máš to. Něco nevkusného jako např. tohle http://s3.amazonaws.com/ink_prod/photos/0341/1167/skyrim_large.jpg
            • Jack1947
              Abys brzo nepraslkl cece, (takhle vykrmenej - ostanima chudakama - Dont Feed a trolls Warning dont feed a trolls, there is a chance to blow up... very soon
            • Bohemund
              To ne, to by nesedělo vedle moji Battlefield a Call of Duty kérky
        • Jestli to myslis vazne, tak je mi te docela lito. *1* Kdyz nejses schopnej se bavit i u mene duchaplnych her a filmu, tak si toho asi moc nezahrajes a nepodivas. A rikej si co chces, ale napriklad zminovany dishonored nebo ME sice nejsou nejlepsi hry pod sluncem a kazdeho bavit nemusi, ale oznaceni odpad si vazne nezaslouzi. Beztak si myslim, ze pouze trollujes *1*
          • Pilgrim66
            To víš, že jen trolí. Bohužel tu nikdo nedodržujeme zlaté pravidlo: "Don't feed the trolls", takže se nám tu krásně pasou a kynou.

            Nezapomeň si to tu omínuskovat a opluskovata!
            • Pilgrim66
              @lol

              No jo no, člověk má chuť se bavit do tý doby, než zjistí, že bys některým lidem mohl vysvětlovať, že obloha je modrá a ne zelená.
            • Rhulad
              Tak co tv experte? Pořád používáš stejný fráze. Pořád to samé dokola. PS. Ta benefice by se měla konat v sobotu. Přesný čas a datum ti ještě pošlu.
            • Tak ja takove zpravidla ignoruju, ale z nejakeho duvodu sem si reakci na nej nemohl odpustit. Tim se vaem omlouvam za dalsi zaplevelene vlakno *1*
          • Rhulad
            Nene mám velice, velice smutný život a diskuze na games.cz mě drží aspoň trochu při životě. Je to můj jediný smysl života. A mé názory? To jsou jen pózy, abych byl důležitý aspoň někde, když mám tak velice, velice smutný život. Ve skutečnosti hraji Skyrim každý den a Dark Souls jsem nikdy nehrál. A je to venku.
            • vlastik.plaminek
              Rhulade, jsi p*ča. (Jen oprávněná kritika člověka, co si to zaslouží)
            • Rhulad
              Já sem ani nikdy snad doslova nenapsal, že Dishonored je odpad.. jsou daleko horší hry jako např. AC3 nebo ME série. Dishonored nemám rád, jelikož jsem myslel, že hra naplní, co slíbila, bohužel se to nesplnilo a hra byla zcela průměrná a hodnocení 5/10 by odpovídalo. Že se z toho děla neprávem klenot to je věc zcela druhá. Taky končím měj se .)
            • No vidis, ze to jde. Vetsina vyjmenovanych patri mezi me oblibene. I kdyz si na tu otazku ohledne opravnene kritiky nezareagoval, tak za nazorem, ze napr ten dishonored si oznaceni odpad nezaslouzi si stojim. Dik za zabavnou diskusi a pozdravuj trolli partu *1* . LOL OUT
            • Rhulad
              To jsi měl napsat rovnou, že chceš příklady. Escape from Butcher Bay, Chaos Theory, Pandora Tommorow, Warrior Within, Resident Evil 1,2,3,4, Demon Souls, Dark Souls, Battle for Middle Earth, Starcraft 1,2, Warcraft 3, Jedi Outcast, Jedi Academy, Kotor 1,2. Witcher 1,2, Dragon´s Dogma+ datadisk. a spousty dalších
            • Oznacit hru, ktera alespon nejake kvality ma za odpad je opravnena kritika? A kdo urcuje co je opravnena kritika? Ty? *1* A jake hry jsou teda dle tebe kvalitni, jestli takova dle tvych narocnych meritek existuje. Spokojil bych se i s hrou, ktera si dle rhulad meritek nezaslouzi oznaceni odpad. Tuna textu a na svou otazku jsem od tebe odpoved nedockal, pouze plno detinskeho, radoby odusevneleho humoru. *1*
            • Rhulad
              Hate? Hate? jaký hate? Jen oprávněna kritika her co si to zaslouží.
            • No ja doufal, ze budes aspon schopny nejak osvetlit ten tvuj hate vsechno a vsechny. Naivni myslenka, ted uz to vim *1*
            • Rhulad
              Ty jsi chtěl se mnou vést normalní diskuzi zde na Games.cz. Opravdu to nemáš v hlavě v pořádku.
            • A promin, ze nemam tak odusevnely nick jako ty *1* , ocividne ti to hrozne vadi
            • Ja rozebiral tvuj dusevni profil? Moje prvotni otazka byla, jake hry te vlastne bavi, kdyz na vse nadavas. Pak prisla vlna tvych duchaplnuch zvastu abys to nakonec dotahnul na reakci hodnou 13 leteho ala"jsem ztracenec se strasne smutnym zivotem bla bla". S takovym clovekem se normalni debata vest neda *1*
            • Rhulad
              Tak ty jsi začal rozebírat můj duševní profil, tak čekám, že svoji analýzu dovedeš do konce. Zatím je to mizerné i na člověka s tak infantilním nickem.
            • Ze to pises zrovna ty *1*
            • Rhulad
              Co hmm, tolik keců jsi měl a teď nemáš co říct?
            • Hmm, tak jo no *1*
            • Rhulad
              já se tady svěřuji se svými vnitřními pocity a člověk s nickem "lol" mi nepodá ani pomocnou ruku, to jsem od člověka s tak duchaplným nickem teda nečekal.
            • To je vse na co se zmuzes? *1* cekal sem trochu vic nez detinskou reakci. Treba priste *1*
        • davidBray
          ty musíš mít velmi smutný život, chudáčku náš malej
          • rhaegar
            jop udělal jsem si druhy nick, aby se mi život trochu vylepšil. Možná si udělám třetí to bych měl pak fajn den a sebevraždu bych zas na den odložil.
            • Co můžeš udělat dnes neodkládej na zítra. *3*
  • God-of-War

    DriveClub se předvádí v celé své kráse na desetiminutovém gameplay videu. (+ PS4 boxart)

    Na to, že je to Alpha Code a kvalita videa je šílená, tak to vypadá celkem pěkně.
  • vlastik.plaminek

    Red Alert 3 Origin

    8P7X-MRQT-S9EV-58A4-KDBU (doprdelekurvaprácekvůliposranémucapslocku)
    • Děkuju moc! :)
  • Keyz

    NVIDIA Shield

    Bude nějaká recenze anebo podrobnější informace? Jakmile to bude lépe dostupné.

    Podle recenzí to vypadá na dobrý kus HW. Otázka je, jestli na to budou odpovídající hry. Přece jen Android je zatím pro telefony které nemají tolik výkonu aby se tam tvůrci snažili dát nějakou graficky pokročilou hru. Sice tam jdou po propojení hrát PC hry ale to jed dost složité.

    Jestli na to budou opravdu dobré hry a graficky pěkné hry, tak to vypadá na zajímavé zařízení. Sice drahé ale mělo by vydržet jako konzole (jestli bude úspěšné). Pak by cena byla OK.
    • rancor1223
      No nevím. Zařízení je to sice pěkné, ale právě na hraní Android her podle mě vyhozené peníze. Pokud vím, tak dobrých her na Android které nejsou pouhou repetitivní hříčkou je zoufale málo. A z těch pár ještě polovina nebude podporovat ovládání na gamepadu.
      EDIT: A silně pochybuji, že vydrží tak dlouho jako konzole. Za prvé zaručeně nebude tak rozšířené jako konzole, tudíž nebude nutné ho nijak podporovat a brát na to ohledy a za druhé je to mobilní HW, ten se vyvíjí neskutečnou rychlostí, za 2 roky tu bude zařízení s dvojnásobným výkonem dnešní Tegry 4.

      (odsud dolů už mluvím jen o propojení s PC, který ty teda asi nevyžaduješ)
      Osobně Shield vidím jako skvělou záchodovou zábavu . Potřebuješ si odskočit, zapojíš Shield a vesele pokračuješ *1*. Ovšem, jak kvalitní zážitek ze hry budeš mít z 5" displaye? A jak moc pohodlné bude přehazovat mezi klávesnicí/myší a gamepadem pro většinu PCčkářů? Plus pořízení novýho routeru, protože většina lidí nemá routery dost výkonný (a rovnou i novou síťovku na 5GHz, který taky nejsou nejlevnější).

      P.S. Sorry za takovou slohovku *1*
      • Keyz
        Co máte pořád s těma hajzlama. Jeden si na hajzlu čte druhý tam hraje... *15*

        Bude zálež jak se NVIDIA do toho zapojí. Je to velká firma aby něco zmohla. Jestli zmůže a budou lepší hry, pak to bude zajímavé. Auta, Dungeony na tom budou dobré.
        To hraní PC her je pravda dost složité a nebude ani potřeba jestliže na to budou hry.
        Každopádně HW to má údajně dobrý. Snad se to nějak využije.
        • Jack1947
          ¸¸Hraju" podle potreby taky *15* .
        • rancor1223
          Tak na těch pár aktuálních her (co jim Nvidia dělá reklamu na webu Shieldu) určitě zasponzorují aby jim tam přidali tu podporu na gamepad. Otázkou je jestli se taková zařízení prosadí dostatečně na to, aby vývojáři dělali podporu gamepadu nativní a o tom silně pochybuji. Ve světě, kde každý druhý mobil dokáže to samé je to dost nereálné řekl bych.
          A můj největší problém s těmi hrami je, že to jsou vlastně všechno hříčky. I ty nejlepší střílečky jsou ten nejobyčejnější koridor. Nepočítaje remaky tedy (GTA Vice City).
          • Jack1947
            Rovnou si mnel napsat " ze to neni tvuj Couple of tea¸¸ nez psat to co to neumi a umi, hmm a jednoduche hricky no nevim. (kolikrat sem u her prosedel den kdyz mne chytli, pred tv ( Na PLAY Tv jako kulisa *15* ) v tomhle muzu nez jenom nesouhlasit, Vice city - (sem nehral spúis to sede GTAIII. a to pravda nic moc njn 11let stara hra., port. Jsou to porty ( byt s lepsi grafou, co tehdy nebyla mozna ale porty nikoliv remaky a to je sesakramentskY rozdil. Ja naopak v budoucnosti vidim Android, ten se zlepsuje a (Iphone se mu v leccems uz ted rovnat treba nemuze- prosim no flame.) Jde o Shierld stale flambovat zde opravdu, nechci.
            • rancor1223
              No cílová skupina asi nebudu, zajímá mě to spíš to streamování z PC z technického hlediska. Osobně bych ani pro to využití neměl. A neříkám, že na hříčkách je něco špatného, jen mi přijde zařízení za 300$ jako overkill na takové hry. S remakey jsem se přeřekl, myslel jsem samozřejmě porty.

              Btw, píše se "Cup of tea" - šálek čaje.
      • Jack1947
        Zachodovou no nevim, tam si spise ctu *15* , ale jinak 5" malo staci, jinak souhlas i nesouhlas a slohovka cetl jsem zde i podstatne delsi, obsaznejsi texty. Ma to gamepad a docela brej (konecne funkcni analogy, tudiz klavesnice zbytecnost - fakt mozna pro pcckare).
        • rancor1223
          Toho se právě bojím, bude to mít super analogy, ale ty Android hry s nimi nebudou umět pracovat. Kdyby to plnilo stejnou funkčnost pro konzole, dávalo by mi to větší smysl než PC.
          • Jack1947

            Fanoušci série Metal Gear solid by si neměli nechat ujít akci Change the Disc: Metal Gear Saga. Koná...

            To by potom , nemneli sanci musi to jezdit pokud ne neco by bylo spatne a na X.play je plno her jeste, vychazi i co podporuje nativni "gamepad¨¸. Takze o to bych se bal az na poslednim miste. Chjo... se tam pripletlo tohle no na to muzu jen napsat - Fanousci GTA V. budou v tu dobu jiz plenit los santos davno.
    • Jack1947
      A tezke a velke, jinak souhlas ale preview (minimalne by byt mohlo).
      Jinak hry na Android zacinaji byt lepsi a bohuzel hw narocnejsi, tohle zarizeni by mnelo s Tegrou4 v pohode utahnout. Hlavne ma Gamepad , to mi na dnesnich dotykaccich vadi takze bych do toho sel, drahe to neni 250dollacu, nebo kolik.
  • Ronox smrdí Redditem na sto honů. Asi by taky rád, aby se příspěvky defaulně řadily podle podle plusek.
    • Ronox
      Ale prd. Na Reddit přijdu jen když tam je zajímavý chat s vývojářem a nebo přes imgur, kde chodím do sekce gaming collection. Je mi jedno kolik tam ostatní naflákaj mínusů nebo plusů a nebo jestli to umře a rychle se to zakope do archivu.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit