Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Osmiletý chlapec zastřelil ve státe Louisiana svoji babičku poté, co si zahrál GTA IV.

    Když po domě necháte válet nabitou pistoli a osmileté dítě bez dozoru, tak to by velice snadno mohlo dojít k vraždě nebo nechtěné sebevraždě, i kdyby si předtím četlo Bibli.
    • no půjdu si zahrát DEFCON. Počty mrtvých v "mainstream" hrách jsou pro mne nedostatečné. Není nad ten pocit, když se dovíte, že máte na krku několik miliard mrtvých. *16* *14*
      • Jack1947
        Statistika.
    • Veskoslav
      Vždyť tam je běžné, že dostanou svou zbraň u v útlém věku. Prostě pokrytecký buranov se vším všudy.
      • to víš, ta parta buranů se aspoň má aspoň čím bránit. Ty můžeš tak maximálně čekat na příjezd PČR, ale to už budeš dávno pod drnem. A pořád tam ty střelné zbraně zabijí méně lidí, než ta zasraná chřipka
        • Veskoslav
          Ano a proto je v USA takový počet masakrů jaký je:) Mimochodem ve Finsku má 89% lidí vlastní zbraň (dospělých) a přitom se tam nedějou taková zvěrstva jako v USA. Čím to bude? Tím, že to nejsou polointeligentní burani. Zejména na jihu v okolí Texasu. Klobouk, obří SUV, trapné hardy a 20 bouchaček na osobu:)
          • Jack1947
            Ano nejvetsim poctem, zabiti ozbrojenymi utocniky ano . ( nebo zbranemi to uz je fuk. Statistika nekde je jen se mi hledat ted nechce.
          • Jack1947
            A to si rikas ¸¸cech"? *8*
          • Ty taky nejsi zrovna zářnej příklad evropskýho inteligenta, jako spíš českýho vepřoknedlováka, kterej zná USA z TV naprosto brilantně, ačkoliv tam nikdy nebyl. *3*
            • Ano věřím tomu, žes tam nebyl. A za pobyt v cizině, na jehož základě si můžeš dovolit tak světácky prohlašovat, jak je celej národ v prdeli a že támhle maj jen klobouky a zbraně a támhle maj tohle a podobný stupidní kecy, nepovažuju desetidenní dovolenou..
            • Veskoslav
              Ty víš, že jsem tam nebyl? No zajímavé, co lidé dokáží vydedukovat z příspěvků;) A mimoto vepřoknedlozelo nemám rád;)
  • jakub.horsky.7

    pokračování

    hezká diskuze, mě šlo o to jak se těšíte. Já jsem se během čekání na třetí díl vrátil ke knižní podobě a ta se (mého názoru) nemůže vyrovnat hře. Je pravda, že poslední dva díly jsou pro mě extrémně zamotané a propletené. Jinak díky za diskusi *2*
  • Veskoslav
    No vidím, že se tu dokážete pozabíjet i beze mně:)


    Jinak jsem napsal na TV Nova, jakou hrůzu způsobují hry a dal odkaz na tu vraždu, snad bude sranda *1*
    • Miserius
      Stacilo by 30 minut nejakymu redaktorovi z Novy v zdejsich diskuzích a bylo by mimoradny vysilani *1*
      • Tilwaen
        "Jasný obrázek o tom, jaký následek na lidskou mysl má dlouhodobé hraní počítačových her, si lze velice snadno udělat už jen navštívením některého z českých herních portálů, například games.tiscali.cz . Pohled je to přitom velice tristní. Vybrali jsme pro vás několik ukázek, aby si každý divák mohl udělat přehled, jak to v takové herní komunitě běžně vypadá:
        "nabidnem mu aby ti rozmlatil ten tvuj dosratej xicht" --blablabla
        "ludia, co to hravate, ze ste celi ztoporeni z tohto kusa hardwaru? hopsacky?" -- skaven123
        "No pay, no play or less play or even dont know whatfctg!§"/"/""!ů§... *12* " -- Jack1947
        "Level dobrý je, nikdy mne nepoblije, a když stránky otáčím, tak se rychleji vymočím." -- Vogon
        "takhle ma vypadat pravy next-gen, ne jak ty vase trapne zastrale battlefieldy, divzny a podobne." -- fluorescent (u CoD diskuze)
        "Všeci ste tak duležiti až je to k pláči.kRITIZUJETE TO CO BYSTE SAMI NIKDY NEZVLADLI VYTVOŘIT.BANDA ČU.... CO SI MYSLI ŽE VÍ VŠECHNO.Skuste si to sami NOOOBOVE" -- Robcak
        "Napsal (blablabla): Tvou p*cu pis si tam este vies a ohovarej mne tam na tom pojeban*m games koko* zasr*ty , co na to rict, asi nic *1* " -- Maggots
        "zajebany pic*s najradse by som ta zajebal" -- blablabla
        Televize Nova speciálně pro vás udělala vědecký výzkum, ze kterého jasně vyplývá, že výše citované je přímým následkem hraní počítačových her plných násilí a měly by se z toho odvodit patřičné důsledky. Pro televizi Nova, whoever." //sorry za formátování, nepovolí to více odstavců
        • Pilgrim66
          Palec hore za shromážděních těch hlášek!
          • Jack1947
            Tak za mne diky ( i bez +) .
        • Veskoslav
          Však neboj. Ty tam budeš jako pseudointelektuální nevyzrálá dívka, která má problém s identitou a proto tráví svůj čas na games místo nákupů *1*
          • Tilwaen
            To jsem ještě dopadla dobře, vcelku jsi mě uklidnil *15*

            Mimochodem, nákupy a games se nevylučují *2*
            • Jack1947
              S "Dukazy¸¸ se da poradit mnoha rozlicnymi cestami... *3*
            • Tilwaen
              Beztak by Ti post mortem prohledali počítač, zjistili by, žes bezprostředně před smrtí hrál GTA, CoD, CS, BF, Crysis, Simsy a Armu, Nova by měla o čem žvatlat a mě by zavřeli *2*
            • Jack1947
              Jo, ok a kdyby nahodou , ja umim (snad) drzet jazyk za zuby *15* .
            • Tilwaen
              Jako tím jsem Tě k němu nepřirovnávala a už vůbec Tě k něčemu takovému neponoukala - najednou Ti trkne v kebuli, vyvraždíš teď o prázdninách někde školu a nakonec to bude na mě, to by mi tak chybělo *1*
            • Jack1947
              To nevim, kazdopadne ja jsem v poho. (Uz jsem u payday2 recenze napsal ze ja zbrane ani nasily nerad jen v tv a filmu, a ve hrach samozrejmne.)
            • Tilwaen
              Jen jestli si to samé neříkal i ten osmiletý ostrostřelec, o kterém se tu celý dnešek bavíme *15*
            • Jack1947
              Tak to vubec neres. *15* Sranda prece musi bejt, i kdyby to melo stat cloveka zivot *3* .
            • Tilwaen
              Jen mi to přišlo vtipně napsané, nechci se Tě nijak dotknout *2* *3*
            • Jack1947
              Za to zmineni, diky , v textu akorat to zas ... vim ze to byla jen ukazka ( nebylo uplne nej.)
      • Veskoslav
        Já chci být v televizi:-D
        • Miserius
          Tak dystak nam zamavej a zmin se, ze tu rozdavame Steam klice
          • A servery games.cz spadnou...
            • Pilgrim66
              Ovladac k hvezdne brane :D :D :D

              jsem tedka fakt vyprskl smichi pred monitorem
            • Veskoslav
              Stačí slovo zadarmo. A typický Kaufland Čech to koupí i kdyby to byl ovládací panel ke Hvězdné bráně *1*
            • Miserius
              Ucho, pořád to jsou ale češi *1* Uslysi slovo "rozdáváme" a budou tu na to stát frontu
            • ucho
              myslím, že publikum Novy neví, co jsou to Steam klíče...
  • langustyn

    Vývoj GTA V je oficiálně dokončen. Rockstar propaguje hru na náklaďáku. Sony odstranilo digitální soubor...

    Video o zločinu - 0:27 zachycen Karel Drda !!!
    • Keyz
      Hh. Fakt, že jo :)
  • Vývoj GTA V je oficiálně dokončen. Rockstar propaguje hru na náklaďáku. Sony odstranilo digitální soubor...

    Hlavně ať to má dobrý příběh, dobrou hratelnost a hýbe se plynuleji než IV na PS3 a celkově ať je lepší než IV, abych V alespoň dohrál.
  • peterka
    http://www.novinky.cz/internet-a-pc/hry-a-herni-systemy/311616-osmilety-zastrelil-90letou-chuvu-navod-nasel-ve-hre-tvrdi-policie.html *16* EDIT:patří k diskuzi níž
    • Spíš se těším, co vymyslí Nova, to zas budou s*ance. *14*
      • Keyz
        Přidají k tomu, že důchodkyně Růžena dostala navíc infarkt když to viděla v TV, že se tohle stalo.
        • Nejdřív udělají živý přenos ze studia, pak zavolají nějakému "psychologovi-odborníkovi", pak šoupnou anketu s nějakou Božkou z ulice a nakonec vzpomenou na M4rtyho a Breivika. Schválně dneska mrknu na ty jejich "zprávy", třeba to tak dopadne...
          • Fremencz
            stimhle souhlasim přesně takhle ta repoztáž určitě bude,ale nato nejzákladnější se zapomenou zeptat - jak se mohla 8 letýmu dítěti dotstat do rukou střelná zbraň ?
    • Miserius
      Nevim co maj novinky za mod, ale ja body za zabijeni lidi nedostával...
  • Keyz

    Tak ta NVDIA Shield nemá zas tak extra náskok v testech

    http://www.phonearena.com/news/Xiaomi-Mi3-scores-highly-at-GFX-Bench-thanks-to-Tegra-4_id45011

    A to je normální čínský telefon.
    • froztik
      Jestli Mi3 bereš jako normální čínský telefon, tak nevím jaký telefon je pro tebe něco extra. *1*
      • Keyz
        Vzhledem k ceně a oblibě to je pro mně běžný dobrý telefon.
        To samý minulý model dané značky.

        Když to porovná se super drahýma sra*kama v Evropě tak ten ten běžný telefon je dost předhání :)

        Jako extra beru: Sony Xperia i1, Nokia Lumia 1020 tedy v určitých aspektech :)
        Jsem idealista no. Rád bych kvalitní stroj co vydrží časem ale i odolností. Ne plastové šmejdy za 15.000 Kč kdy za chvilku stojí 10.000 atd...
        • Jack1947
          Na hry ale snad vystaci ( ech, je to primarne na hry).
          • Keyz
            Opravu doufá, že na to budou pořádné hry aby ten HW ovladač byl předností.
  • Osmiletý chlapec zastřelil ve státe Louisiana svoji babičku poté, co si zahrál GTA IV.

    Ha a pak ze se o GTA IV vubec nemluvi. Vidis Vavro, vidis...? *1*
  • michelangelo
    Pac v mym okoli nikdo nehraje, tak hazu zbyly Bumble Bundle klice do plena. Zobejte podle chuti :)

    S T E A M
    Crysis 2 Maximum Edition Steam Key - J7HW6-LJHX8-2J528
    Medal of Honor Steam Key - 4KITK-8IK9I-PVFTA
    Command & Conquer: Red Alert 3 - Uprising Steam Key - I6DB4-ZXAW2-JZKIA
    • Díky moc za Crysis 2.(STEAM)
    • michelangelo
      O R I G I N
      Dead Space Origin Key - GRCL-FTD6-7TR7-5LGZ-C64Q
      Burnout Paradise: The Ultimate Box Origin Key - GMP7-E4M9-XM4F-TJYR-RNP3
      Crysis 2 Maximum Edition Origin Key - 357F-829V-VNW5-38SG-JCL5
      Dead Space 3 Origin Key - HYYG-DPEH-WSGP-86D7-BJDS
      Medal of Honor Origin Key - DXGG-3N38-ZQ89-Y6VC-U3C7
      Mirror's Edge Origin Key - 2LHR-Y9BL-VPNL-3ECU-BCFP
      Command & Conquer: Red Alert 3 - Uprising Origin Key - 64KK-2V95-FKA9-2GJG-EFMZ
      Populous Origin Key - BNYY-JEQB-549L-4HDM-DZ73
      • Lukyz
        Díky moc za Mirror's Edge! Vždycky jsem na to slyšel jen samou chválu tak to konečně prubnu!
      • Shadow of the Eternals se opět nepodařilo (ani z 50%) dosáhnout cílené částky na Kickstarteru.

        ja vcera rozdal cely steam bundle na steam gifts a k tomu 2x cely bundle Origin serialu
      • A já děkuju za Dead Space 3! *4*
        • Fremencz
          A zrovna ten sem chtěl já *1*
      • Fremencz
        dík za Burnout Paradise: The Ultimate
      • Přes PSV půjde nejen zapnout, ale i vypnout konzoli PS4. Repráček v Dualshock 4 půjde zcela zltumit.

        moc díky za C&C red alert 3 :)
  • Tilwaen

    Osmiletý chlapec zastřelil ve státe Louisiana svoji babičku poté, co si zahrál GTA IV.

    Já jen čekám, jaké nebohé médium to schytá příští generaci. Už chtěli zakazovat filmy, hudbu, knihy; teď jsou holt nástrojem Lucifera hry.
    • Jack1947
      Njn, jeste dlouho hry bohuzel na tomhle postu zustanou , pac to je medialne super ( co si vudeme povidat, kdyz se toho chytnou novinari a treba , nahodou kdyz (kdyby)prichomitne nechvalne znamy Jack Thompson tak senzace je na svete, hry vlastne jsou skodlive ( sam je urcite hral) davam na ukazku pac sam figuroval v tehle kauzach kazdou chvily.
    • ChlupataDeka

      Osmiletý chlapec zastřelil ve státe Louisiana svoji babičku poté, co si zahrál GTA IV.

      http://www.novinky.cz/internet-a-pc/hry-a-herni-systemy/311616-osmilety-zastrelil-90letou-chuvu-navod-nasel-ve-hre-tvrdi-policie.html
      • Tilwaen
        Rozklikla jsem ten článek, cos poslal, a hned první věta mě v celkovém kontextu dostala do kolen *15*

        "Městečko Slaughter v Louisianě se vzpamatovává z šoku." *15*
      • shefield2
        "Ve hře Grand Theft Auto IV hráči získávají body především za zabíjení lidí a další zločinecké praktiky. " Say WHAT? *11*
      • Celej článek o tom jak za to nejspíše může hra, ale ani slovem se nezmíní o tom jak je možné že se osmiletý chlapec doma dostal k nabité zbrani.
    • Doufám, že po hrách dostanou černýho petra bulváry. Nikdy jsem je neměl rád.
      (Když tak přemýšlím, snad to tím pádem neschytá i games, rejp rejp)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit