Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Miserius

    2 smutný Origin klíče

    CaC: 6vj2-pfgc-kx2f-md69-q3j2
    Populous FURH-5RW5-VTHX-HZQG-FHKY
    • Tilwaen
      Nějaké veselé nemáš? *4*
  • Jack1947

    Dohrát Lightning Returns: Final Fantasy XIII zabere přes 50 hodin.

    Nic noveho pro zaryte fandy. ( aspon teda si troufam tvrdit)
  • Doneslo se mi ze "Bleskovky" se budou prejmenovavat na "Klice zadara". Tak sem se rozhod ze si taky zahraju na jezise a prispeju.

    Sou to klice na UPLAY (retail), cili STEAM to nebere.

    Assassin's Creed III CZ --> 3XP-99CR-NFJG-LLWQ-EXGA
    Assassin's Creed III Season Pass --> 3XP-CMJU-L38L-LCAQ-CYEW

    Season Pass se zadava primo ve hre v Bonusech a tam je "Pouzit kod". Doufam ze ten co si to sebere tak rekne alespon "vlez mi na záda" nebo neco *15*
    • shefield2
      Já ti děkuju, i když jsem to nesebral. Assassin's Creed 3 se tady nerozdává každý den. *4* To, že už nějaký chuligán nepoděkuje, je věc jiná.
    • Cosi
      Mě už píše Uplay, že to už bylo použito.
      • Tak koukam ze tady to jede nak rychle *1* Klice sou to novy s Wošingtn Edice, cili funkcni sou. Proste to nekdo uz sebral. Davam mu hodinu na podekovani, kdyz nepodekuje tak si o nem budu myslet osklive veci *15*
        • Jack1947
          Myslet muzes nebo ho proklyt treba ale myslim, ze to je marne (lidi a hlavne cesi, by byla spise ostuda kdyby dekovaly) Nerikam ze uplne vsichni, ja jen vychazim z toho co sem mnel mozost zde zpozorovat. *3*
          • Tohle svalování všeho špatnýho na češství je už ohraný. To je nějaká forma distancujícího sebemrskačství? Mimochodem, nezdaj se ti občas noční můry třeba o českých slovnících, či tak podobně? Že tě třeba kniha honí po školní chodbě nebo tak?
            • Jack1947
              A jeje "Patriot¸¸ se nam ozval *15* .

              Nezapomente, trollici a multinickery zminuskovat, pravda se nerada slysi ja vim... zatim vam to moc nejde.
  • Již jen týden zbývá k možnému zafinancování krátkého českého parkour filmu na motivy Assassin's Creed....

    Vida, tak si toho konečně někdo z redakce všiml?
    • braveman
      To jsem byl já *3*
      • Díky.
    • Jack1947

      Již jen týden zbývá k možnému zafinancování krátkého českého parkour filmu na motivy Assassin's Creed....

      Tak zalezi kolik jim zbyva, kolik hodlaji vybrat ( aby to nebylo jak kickstarter ze se vybralo mnohem vice nez se pivodne predpokladalo.)
      • Mně jde o to, že jsem už před třemi týdny psal redakci do námětů, jestli by to nedali sem do bleskovek...
  • Na Crysis 3 se pracovalo o 15 měsíců kratší dobu než na Crysis 2, přestože na něm makalo o 50 méně vývojářů.

    Pochopiteľné, keďže pri C2 od základov prestavali celý engine a nástroje pre beh na konzolách. U C3 už mali viacmenej 60% roboty hotovú.....ale aj keď som hru prešiel za nejakých 8,5 - 9 hodín a hodnotím jej kvality vysoko, tak z celej trilógie sa mi páčila najmenej. Hlavne kvôli absencii nejakého toho vedenia a motivácie CELLu. Proste Cell troops tu pôsobili tentoraz len ako pohyblivé terče pre Propheta. Chýbal tu nejaký hlavný ľudský záporák kto by tomu dal nejaký drajv a motiváciu naviac akú mali pre príbeh ťahanice Lockharta s Hargreavom. Nejaké 2 levely navyše kde by sa išlo po vedení Cellu by hre určite prospeli.
  • Cosi
    Tady mám něco pro Bob.2: http://www.videacesky.cz/ostatni-zabavna-videa/pravopisne-chyby
    • úžasné :D
  • Keyz

    Level kód pro Red Orchestru 2

    YIY4-E3RE-3ERP

    http://www.level.cz/hry/
    • Pánbůh ti to oplať :) Děkuju
  • PS 4 datum vydání

    Ahoj,

    kdyby to někdo přehlédl, tak stejně podivným způsobem, jakým bylo ohlášeno datum vydání konzole v ČR na 29. listopadu, tak tato zpráva byla i dementována jako mylná.
    • God-of-War
      Musim Te opravit. Opravdu ro vyjde pred vanocemi. Mam to potvrzene od znameho, co pracuje Bile Mysi, ze to opravdu bude pred koncem roku. Pravidelne odesilaji Sony vsechny objednavky( a je jich prej kurevsky dost) a ty jim to potvrdili, ze to fakt bude. Psal to tu i nejaky diskutujici, ze to ma taky potvrzene.


      Sorry za pripadne chyby. Datluju za chodu nemam cas to kontrolovat.
      • Čímž jsi mě neopravil, protože já neříkám, že PS4 nevyjde letos, ale jen to, že původní zpráva mluvící o 29.listopadu byla označena za mylnou. :-)
        • God-of-War
          To je vlastně fakt.. sorry *1*
      • Ronox
        Ano pokud stihnou výrobu, kdy naplní požadované kvóty pro ostatní země, tak ano stihne se to, ale zatím to není 100%, protože čísla o výrobě jsou stále jen odhadem. Začátkem listopadu by to, ale mělo být potvrzeno pro všechny země, kdo a kdy ji dostane.
      • Kdo ti to potvrdil?
    • Miserius
      Řekli že to neni oficiální, ne že to je mylný
      • Nesouhlasím:

        "SONY CZ / SK Omlouvám se, jednalo se o chybnou informaci. Za vzniklý omyl se omlouvám."
        • Miserius
          Aha, tak to už jsem nečetl... Mě je to celkem jedno, počkám tak půl roku, snad to pak bude levnější a snad se vyhnu tý vyrce konzolí co kazdej pulo rok umíraj...
  • michelangelo
    Prisel jsem jen zcerit vody OT a zbytecnych diskuzi darovanim dalsi LEVEL hry, protoze me vojanceni neba .)

    L E V E L K O D
    Red Orchestra 2: Heroes of Stalingrad
    4KY4-A3JI-3FFY -
    • Tak to zase někdo vybral bez poděkování.
      • Keyz
        Může být v klidu jakmile dostanu level, taky je sem dám. *3*
        To bude asi tak za hodinu. Možná dříve.
  • Na Crysis 3 se pracovalo o 15 měsíců kratší dobu než na Crysis 2, přestože na něm makalo o 50 méně vývojářů.

    Tak udělat kampaň na 5 hodin místo na 15 hovoří samo za sebe.
    • Veskoslav
      Náhodou, mě projetí trvalo 6,5! *1*
      • Jack1947
        No vidis ja ani nedoparil ( X360).

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit