Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • shefield2

    PC verze Battlefield 4 bude nejlépe vypadat na PC.....

    Svít Džízs, ty konzole ještě ani nevyšly a už nemají dostatečný výkon... *7* *7*
    • Battlefield 4 bude nejlépe vypadat na PC. U Xbox One a PS4 verze museli vývojáři na některých místech...

      Kdepak jsou teď obhájci úžasného výkonu nové generace konzolí? Proč se nepodělí o svá moudra. Nové konzole byly už od oznámení specifikací zklamáním a nebojí se to přiznat už ani samotní výrobci her. Obzváště smutné je, že "next-gen" konzole ještě ani nevyšly a už se kvůli jejich nízkému výkonu musí dělat kompromisy.
      • A teď tu o tam, jak by samotná PC scéna uživila vydávání nových her bez dotování konzolemi...
        • O tom ale můj příspěvek vůbec není. Já se nehádám ohledně důležitosti prodejů konzolových verzí, ale o mrzkém výkonu nově představené generace. Vadí mi fakt, že PS4 a XBOX1 tu s námi budou od podzimu alespoň 5 let a už teď vývojáře omezují.
        • Debilni remake Rise of the Triad se zaplatil asi za den. Payday 2 melo vydelano jeste driv nez vubec vyslo. A co Minecraft? Hele ono by to slo, protoze obvykly PC = pirati a kazdy vam tam vsechno jen ukradne, jsou jen poudacky. :)
          • Pitomýho Zaklínače 2, kde CDP RED dělá všechno možný pro PC hráče se zpirátí víc jak 4,5 milionu. Pak si dovolí obesílat ty, kteří si to stáhnou a jsou to největší haj*li.
            Samozřejmě je úspěch/zázrak, když se hra zaplatí za den, ale pokud mně tady ukazuješ jeden herní fenomén, jednu PC only hru a jednu multiplatformovku tak to Ti gratuluji...máš neprůstřelné argumenty.
            • re pravda je tam venku: Aha, mezitims updatoval. :) Nejvic se pirati asi na Androidu, hru hraje 15k hracu, prodala se ji stovka. Ctu to dnes a denne. V tomhle smeru ma jeste PC co dohanet.

              ad na konzole se nadává, že zpomalují herní průmysl, ale kdyby tady nebyly, tak z PC prodejů se hra nezaplatí. A to je holý fakt - konzole brzdi, to je fakt. Nevadi to (zase tak moc), aspon nemusis co dva roky menit grafiku. A z PC prodeju se zaplatil minimalne tebou vytazeny Zaklinac, prvni, druhy... takze pohoda, ne? Na piraty prolezlou platformu.
            • Hry se proste kupuji a kradou. Na vsech platformach. Tak to bylo, je a bude. A jelikoz se v podstate nedaji spocitat ani prodane pocty kusu, natoz pak ty nelegalne stazene, musime verit vyvojarum samotnym. A kdyz si nekdo na PC platforme lebedi a mne ruce, tak holt pres vsechno to warez zlo neni PC scena mrtva ani prodelecna.

              BTW ale zrovna ten tvuj Zaklinac je dobry priklad toho, jak se PC platforme dari a jak tam jsou hraci slusni. Uspesny Z1, uspesny Z2... teprve pak se dostalo na X360 verzi, protoze penize se proste vratily, nekolikanasobne. Jiste, spoustu jim toho ukradli a jiste, CDP se to vubec nelibilo a delal vsechno mozne, aby tomu zabranil. Ale jen chvili, brzy pochopil, ze tenhle boj se zkratka neda vyhrat.
            • Nebudu se tady hádat o tom, že by si to všichni koupili...to je kravina, protože tenhle přístup nesnáším, ale podstatná část z těch 4,5 mega si to může koupit (má prachy), takže mně tady nevykládejte, že PC neni nejvíc pirátská oprotoi konzolím (a tím neřikám, že se na konzolích nepirátí). Mně spíš se*e, že na konzole se nadává, že zpomalují herní průmysl, ale kdyby tady nebyly, tak z PC prodejů se hra nezaplatí. A to je holý fakt podpořený tím, že se vydavatelé zaměřují spíš na konzole (AC, GTA později na PC)
            • rancor1223
              Na počtu stažených pirátských verzí vůbec nezáleží (pominuli, že ty čísla jsou jen velmi hrubý odhad). Záleží jen na prodejích.
    • PC verze Battlefield 4 bude nejlépe vypadat na PC. U Xbox One a PS4 verze museli vývojáři na některých...

      Taky mě to zaráží a celkem i smutný pro Sony a MS tyhle vyjádření..
      • Ronox
        Jenže za to může cena a to, že už je nechtějí tolik dotovat. Podle mě je měli udělat silnější kor když se jedná o x86 architekturu. Nechat tu cenu první rok opět jako dříve kolem 14-16 tisíc. Poté se opět zlepší a zlevní výroba komponentů a mohou s cenou jít níž. Obávám se toho, že tenhle cyklus bude mnohem kratší než doteď, protože dokud měli svou architekturu se kterou mohli vývojáři dobře pracovat a ty procesy se do teď zlepšují viz launch tituly konzolí vs dnešní tituly. No a nebo se brutálně pletu a konečně to dokope vývojáře k pořádný optimalizaci a vydělají na tom i pc hráči, kdy nebudou muset každý druhý rok upgradovat.
        • shefield2
          Bohužel se vším souhlasím, až na ten detail, že si opravdu, ale opravdu nemyslím, že cyklus "next-genu" bude kratší. To je blbost, tím by Sony a Microsoft uznali, že udělali chybu, spadly by jim akcie a investoři by jim už nevěřili. Podle mně to natáhnou tak na 6-7 let. Pokud ale bude situace opravdu tristní (jako se zatím jeví), tak se to klidně může zkrátit na 5 let, o tom žádná.
          • Ronox
            No tak udělaj něco jako v dobách Segy a bude se nastavovat výkon pomocí externích komponentů :D a nebo vážně zdokonalý cloud gaming. Nevím, co se jim honí hlavou, ale když už teď je ten výkon takový normální resp u poloviny her nečekejte 60 snímků za vteřinu už dopředu atd. No uvidí se jestli neudělali přece jen chybu se změnou architektury.
          • Battlefield 4 bude nejlépe vypadat na PC. U Xbox One a PS4 verze museli vývojáři na některých místech...

            S tím nemůžu souhlasit všechno se neustále zrychluje a jde dopředu v době kdy vychází každý rok nové modely mobilů,tabletů nemůžou si dovolit zaspat za konkurencí třeba o rok určitě není náhoda, že nová generace konzolí vychází prakticky ve stejný den. Už teď přemýšlí a střádají plány a nápady na další generaci.. Za 3 roky tu máme další generaci.. proto si myslím, že něco jako steambox s vyměnitelnýma vnitřnostma by mohl uspět.
            • Jack1947
              Jak jinak, samozrejmne ze PC verze bude vzdy Nejhezci... *15*
            • Tady jde spíš o to, že vědí s čím a na co přesně to dělají. Grafika v PC pokud nehraješ hru tak dělá úplný kulový a procák ve většině případů stačí na hry průměrný. A udělat dobrou grafiku v koridorovkách není nic světobornýho je to jen takové stavění kulis v divadle vidíš jen to co máš vidět na velmi malém prostoru nic víc
            • shefield2
              100% to u "next-genu" nebude, něco žere operační systém, nahrávaní těch gameplayů a třeba také multi-tasking. *3*
            • God-of-War
              Konzole využívají sto procent výkonu na hry, takže nepotřebujou tak nabušený HW. Podívej se na nějaký exkluzivní hry, jako třeba Killzone 2 a 3... God of War, Uncharted, Last of Us. Pecka grafika a to má PS 3 jen 512 Ramek.
            • Těžko říct, ale jestli se oboum konzolím povede +- stejně dobře, tak klidně ten cyklus můžou zas natáhnout, ale jestli se jedný nebo druhý konzoly nebude dařit nebo přijde nějaká konkurence třebas za 2 - 3 roky tak ani jeden z nich nebude spát a vydají konkurenční model.
            • shefield2
              Pán je optimista! *1* *1* *1* Doufám, že máš pravdu, ale nevím kolik lidí si chce za 3, nebo 4 roky kupovat novou konzoli. I když podobná situace nastala u původního Xboxu.
          • God-of-War
            Jasný, to je prostě blbost. Zase se to natáhne tak na 7 let a bude klid. Mají to dobře promyšlený a navíc, konzole sou dělaný jen na hry, takže se jim bude dobře optimalizovat.


            sorry za double post!
          • God-of-War
            Jasný, to je prostě blbost. Zase se to natáhne tak na 7 let a bude klid. Mají to dobře promyšlený a navíc, konzole sou dělaný jen na hry, takže se jim bude dobře optimalizovat.
        • God-of-War
          Spíš bych bral tu druhou možnost:). Dost lidí to prostě na full detaily nepustí. Je sice pěkný, že tu grafiku šroubujou na max, ale kde máš furt brát love na nový grafický karty.
          • shefield2
            Lidi, co nemají "love" na nový HW, by si měli koupit právě konzoli. Ale na PC zase ceny her neuvěřitelně klesají, jsou pořád nějaké slevy na Steamu a souběžně nám tu Humble Whatever Bundle servíruje nabídky, které se nedají odmítnout. To záleží, kde chceš šetřit, jestli na HW anebo na SW. (Sony má PS+, X360 zase Gold Games, takže si můžeš koupit konzoli a následně hrát zdarma, teda až na to předplatné té které služby.)
        • Battlefield 4 bude nejlépe vypadat na PC. U Xbox One a PS4 verze museli vývojáři na některých místech...

          Ono zas na jednu stranu co si budem povídat v dnešních náročných hrách se posouvá grafika směrem lepších stínů, nasvícení, celkově spíš efektů a když tyhle věcičky někdy skoro ve hře nepostřehnutelné povipínáme tak máme skoro 2x tolik FPS
  • ringmancz

    PC verze Battlefield 4 bude nejlépe vypadat na PC. U Xbox One a PS4 verze museli vývojáři na některých...

    PC verze pojede i na konzolích?
  • PC verze Battlefield 4 bude nejlépe vypadat na PC. U Xbox One a PS4 verze museli vývojáři na některých...

    PC verze Battlefield 4 bude nejlépe vypadat na PC. Xbox One verze bude nejlépe vypadat na Xbox One a PS4 verze bude nejlépe vypadat na PS4.
    • braveman
      A zítra prozradím, jak to bude s X360 a PS3 verzí *4*
      • shefield2
        To už je jak v televizi: "A jak to dopadlo, se dozvíme za okamžik!" *15* Stačilo by napsat, že to bude o fous lepší, než Battlefield 3, protože se DICE podařilo optimalizovat engine pro current-gen. *4*
    • shefield2
      Vzal jsi mi to přímo z klávesnice! *1* *1* *1*
  • Jack1947

    Battlefield 4 nabídne mod Defuse, který bude v podstatě totožný jako Search and Destroy.

    Recyklat " Leta provareneho Why not?
  • Jack1947

    V říjnu vyjde GOTY edice Halo 4, která nabídne novou verzi hry včetě vyšlých DLC.

    Hmm, nova verze hry ? Tak zkusim ze zvyku, jasne jen sem na to tedy zvedavej , co tim je tedy mysleno. *7*
  • Populous Origin Key

    Doufám, že někdo využije i když je přes tu věc Origin. Já už mám na GOGu.

    63KT-Z2QD-WW47-8T8R-S8CL

    Tady jsou k tomu ještě nějaký instrukce http://www.origin.com/us/news/retro-with-populous
    • Děkuji za klíč.
  • Jack1947

    PS2 je podle magazínu EDGE nejlepší konzolí za posledních 20 let, na druhém místě X360, na třetím původní...

    Sice to nebyl takovej pokrok tehdy jako PSX ale i tak, je to zaslouzena pocta. ( pro nekoho treba -smutna udalost)
    • ringmancz
      vzhledem k nabídce her PS2 vede o hodně
    • Pro Veskoslava, protože to nevyhrál jeho an@l comforter Xbone. *15* *15* *15*
      • Jack1947
        Ty ho rad drazdis koukam. *3*
  • Zde níže přikládám Origin kód na Mirror's Edge, přeji příjemnou zábavu.
    Místo posledního otazníku si dosaďte: √[2x3^3-(3x6)], přičemž výsledek přiřaďte písmenu v mezinárodní abecedě. Ochrana proti troglodytům. :)

    8AAA-WV6B-YFLJ-Z9SL-U4Y?
    • kostejnesmrtelny
      Stylově *1*
    • Husty! Dokazal jsem to spocitat!!! :D
    • Ďakujem.
  • Nové info o Anitě Sarkeesian

    http://www.reddit.com/r/gaming/comments/1l6lsw/internet_sleuths_uncover_anita_sarkeesians_past/
    http://anongamer.tumblr.com/

    Nevím jak moc lidi v ČR řeší herní feminismus (viděl jsem jen pár lidí honit brownie points), ale ve světě se řeší celkem dost.

    A teď bouchla stará dobrá Anita Sarkafarkasian. Etnickej scam její Kickstarter byl vždycky, ale teď se ukazuje, že i asi praktickej. To musí potěšit chytráky jako Anthony Burch, kteří si z poklonkování jí na Twittru udělali kumfšt.
    • Yep, to je jediné, na co se ti dementos zmohou - napadání zboku a zezadu, spekulace a "zaručeně ověřené" informace. Ale aby přímo konfrontovali to, co ve videích Anita říká, na to nemají koule.
      • Tak že ty se jí budeš zastávat jsem vážně nečekal. Hodně jsi u mě klesl.

        A prosím.
        https://www.youtube.com/watch?v=QJeX6F-Q63I
        https://www.youtube.com/watch?v=aGAvjwQPCHE
        https://www.youtube.com/watch?v=c_O1R7Zq9EI
        https://www.youtube.com/watch?v=p6gLmcS3-NI
        https://www.youtube.com/watch?v=LpFk5F-S_h

        Proběhlo to už dávno. Ale je lepší zavřít oči, co...
        • Tak. První jsem vydržel pět minut a jen jsem kroutil hlavou nad tím, jak ten člověk absolutně nepochopil pointu. Druhé a třetí je od toho samého, tak přeskakuji. Čtvrté je opět napadání "zboku". Páté nefunguje.

          Takže dík, sice mě strašně mrzí, že jsem u nějakého smajlíka klesl, ale já mám názory svoje, ne přejaté.
          • :-)

            Ani se nedivím. A dík, taky začnu opakovat "nadávání zboku", když někdo bude mít názory a analýzy, který neunesu. Jak vidím, tak to pro tebe funguje dobře.

            Tady je opravené to páte:
            https://www.youtube.com/watch?v=LpFk5F-S_hI
            • Aaa, sorry, už jsem pochopil jakou bílou tečku myslíš. Taky se mi už ukázala. Pitomej 2i imagehosting.

              Tady je ten obrázek.
              http://i39.tinypic.com/s1m5u0.jpg

              Ukazuje, že autor správně odkazoval na video, které použil, což je něco, co Aoyagi tvrdil, že se nestalo.

              Případně je taky jednoduché se prostě do videa podívat sám.
            • Doporučuju čeknout jaký máš nastavení YouTube, jestli máš zaplý anotace, jestli máš up-to-date Flash atd.
            • shefield2
              Já tam teda vidím jenom malou bílou tečku. *7* *15*
            • Jo a přístě nedoporučuju lhát.

              Blonďatá slečna řádně odzdrojovaná je.
              http://2i.cz/2i/i/521ce089/072c42f17510e904248953c85857fd6b/4196a78d5e.p.jpg
            • Nech si to nadávání z boku. :-)

              Jo a pokud jsi z pátýho videa nepochopil o jakou cenzuru jde, tak ti není pomoci. Vážně jsi mě překvapil.
            • Sorry, ale jak její vzdělání, bývalé práce, milenci, podílení se na terorismu, vraždy nebo bůhvíco jí zas přišijí vyvrací to, co říká ve videích?

              Poslední ujde (hlavně kvůli vstupům nějaké jiné slečny, která ovšem nikde není ozdrojovaná), ale pořád povídá o cenzuře, to (co je mi známo) AS nepropaguje ani nechce. A patrně pan tvůrce nechápe, že někdo může mít jiný názor.
    • Keyz
      Neznám ani jedno z daných osob. A že by se to řešilo nějak extra není pravda.
      Hlavní titulky to rozhodně nezabírá stejně jako feminismus. Jak se pak tohle může strašně řešit když ani hlavní téma feminismus se tolik neřeší.

      - Taky není ani moc co extra řešit. Již není doba kdy černoši nic nemohli a tam to byl zásadní problém. Nemohli se ani obrátit na stát prostě nikam. Dnes když máš pocit, že bereš jako málo prachů máš možnosti jak to řešit...
      • Zkus si přečíst světový recenze na hry jako Killer Is Dead nebo Skullgirls. Pro spoustu lidí je problém, že ve hrách jsou postav kozatých žen. Znevažuje to ženy. Jaká hrůza.

        Tvůj druhej odstavec je extrémně moudrej a souhlasím s ním. Reálně není co řešit, ale herní feminismus a skutečněj jsou asi jako 1 a 100.
        • Jack1947
          Skullgirl super bojovka, Killer is Dead Paradni - pribehove i hratelnosti hra. *3*
          • Já vím, ale recenze se nemůžou přenést přes to, že jsou v těch hrách kozatý ženský.
            • Jack1947
              To mi je sumak, ja recenze skoro nectu , jeste abych se nima ridil *15* .
            • Naopak podobné stěžování je cesta k zisku. A dokonce dvojitá. Vydávají se totiž cestou vyšlapanou Kotaku. Takové slouží jednak jako pandering pro SJWs a taky jako clickbait na ostatní.
            • Jack1947
              To mi je... jsou to jen spatne podplaceni recenzenti, tak si zasteuzjou a jsou jeste radi.
  • Medal of honor origin
    GT4U-W8XX-KS65-GT9Z.H26C

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit