Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Veskoslav teda dobrej breakdown v diskuzi. Asi už toho na něj bylo moc.
  • nekromant33

    doublepost

    *6*
  • nekromant33

    V The Elder Scrolls Online se půjde probojovat světem i bez magie.

    Mě teda přišlo, že se ptal spíš na ability typu toho aoe co sesílal ten archer v quakecon walkthrough apod. Jestli to ale nebudu muset použít vůbec a vystačím si se střelbou... už to prosím vyjde?
  • nekromant33

    EA DICE popřelo, že by měl každý rok měl vycházet nový díl herní série Battlefield.

    No budou to jen střídat s battlefrontem
  • co je na tom pravdy

    Služba Xbox Live dnes přestala využívat virtuální platidlo Microsoft Points. Veškeré zůstatky se hráčům převedou na jejich lokální měnu.

    to jako fakt ?
    • braveman
      http://games.tiscali.cz/tema/microsoft-zavre-obchod-games-for-windows-marketplace-63736
      • nečetl jsem, protože Games for Windows nepoužívám a nečekal jsem že se to dotkne i účtu pro xbox :-/
    • Maarta
      Ano, je to tak
      • karta

        a podporuje xlive české karty ? mě se to nepodařilo zadat, proto jsem používal MS points a tohle zrušení proběhlo celkem potichu, tedy aspoň jsem o tom nic neslyšel ani nečetl upozornění na xboxu
        • Maarta
          Pokud máš např. UK účet, tak ti to českou kartu nevezme. Ale vezme ti to paypal účet, na kterém máš českou kartu.

          Tedy aspoň já měl tento problém, dkyž jsem přecházel z CZ na UK. Ale zjistil jsem, že pro mne z toho žádné nějaké extra výhody neplynou, takže po třech měsících zase pošupajdím zpátky na CZ
          • paypal

            aha takže paypal funguje ? to jsem nevěděl díky, to řeší můj problém
  • Jack1947

    Microsoft: Základní verze Killer Instinct není free-to-play hrou, ale velkorysým demem.

    No comment. *7*
    • God-of-War

      Microsoft: Základní verze Killer Instinct není free-to-play hrou, ale velkorysým demem.

      Velkorysé demo, s jednou postavou... aha.
  • Veskoslav

    Něco pro milovníky Dark Soul II:)

    http://www.youtube.com/watch?v=mYsqfLp0HAc#t=270
  • rancor1223
    • Pilgrim66
      Ouch...
    • Keyz
      Lucie Jiříková asi hodnotí hry jak to bylo kdysi zvykem. Pěkně z warezu.
      Tohle je docela zajímavá věc. Pěkná ostuda.
      • Jack1947
        Spis je pak ostuda te hry, ( teda jestli to nebyl, pouzwe zaujaty pohled na Payday2 od recenzenta(ky).
        • davidBray
          vysvětli mi to prosím
    • Aha už asi vim Ali213 je defaultní nick ve warez verzi hry ?
      • Keyz
        ali213 jedna ze skupin která dělá cracky.
        Číňané jako 3DM.

        I když je to divný. ali213 a 3DM vydali crack pro Betu. Tedy jestli ta fotka z cracknuté bety je to ještě větší komedie. Plnou verzi cracknula skupina Fairlight a tam by nick ali213 neměl být. I když to může být plná hra a jenom tam nechali část starého cracku.
        Komedie no.
        • Veskoslav
          To jsem nevěděl.
    • Jak se to pozná ?
  • ringmancz

    Shahid Ahmad (Sony): Vydat hru na App Store je sázkou do loterie.

    stejnou věc říká to český studio v novým Levelu
    • shefield2
      To je jasný, na to nemusím být ani vývojář, abych byl schopný říct něco takového. *1*
  • Pilgrim66

    Battlefield 4 bude nejlépe vypadat na PC. U Xbox One a PS4 verze museli vývojáři na některých místech...

    Jak překvapivé!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit