Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Free-to-play střílečka Warface byla právě oznámena na Xbox 360.

    A hezký trailer: http://warface.cz/video/warface-vyjde-na-x360-trailer/
  • PS4 verze Battlefield 4 bude srovnatelná s PC verzí na střední nastavení.

    LOL...takže konzolový nextgen se vyrovná středním detailům na PC :-)) Well
  • Miserius

    The Last of Us se těší z nového update (1.03), který kromě oprav přináší i nový multiplayerový mód "Interrogation".

    Ten mod je suprovej! Tak se dělá patch *2*
    • Není špatnej, ale až moc se tam heká. *7*
  • Maarta

    PS4 verze Battlefield 4 bude srovnatelná s PC verzí na střední nastavení.

    No osobně si myslím, že to bude i tím, že vývojáři se teď budou chovat tak trošku jako "prasata". Protože vzhledem k nárustu výkonu oproti současné generaci nebudou tak moc nuceni hry optimalizovat jako na současné generaci a prostě zbytečně zahltí výkon "zbytečnostmi" a trošku si užijou to, že mají plno místa na ptákoviny.
  • PS4 verze Battlefield 4 bude srovnatelná s PC verzí na střední nastavení.

    A to sem si myslel ze soucasne s nastupem next genu budu muset upgradovat PC. A ve vysledku mi BF4 pobezi stejne. *6*
  • shefield2

    PS4 verze Battlefield 4 bude srovnatelná s PC verzí na střední nastavení.

    *1* *1* *1* *1* *15* *1* *1* Neříkejte, že časem z toho vymačkají více... (ale PS4 si koupím, takže: no-hate please) *4*
    • God-of-War
      Tak hlavně je to furt Alfa a ještě se to bude optimalizovat, ale i tak je mi to buřt *3* . A z prvních her se těžko vymáčkne maximum výkonu.
    • nekromant33
      To je fakt vtip... já hraju na medium-high ted 3ku na 3 roky starym notasu... predpokladam ze ty naroky se zas tak lisit nebudou. Rikaji teda ze nextgen konzole ktera jeste nevysla je stejne vykonna jako 3 roky stary notebook? Pak chapu ty argumenty o nenutnosti upgradovat atd. *NOT*
      • shefield2
        No, já si nehodlám PS4 kupovat kvůli BF4. Koupím si ho jen (a pouze) kvůli exkluzivním titulům, které na PC prostě nevycházejí. Ale ty konzole ještě ani nevyšly a všude jenom slyším: "Musíme udělat kompromisy, výkon nestačí..." Tohle se mi moc nelíbí, to s předchozími generacemi nestávalo. *13*
        • nekromant33
          Mě taky PS4 láká a tohle mě děsí taky. V minulý generaci jsem se chvíli taky rozmýšlel jestli koupit nebo ne, pak jsem PS3ku viděl u kamaráda a dost jsem se zhrozil jak ty hry vypadají. Myslím nějaký NHLko a GTA IV. Vypadalo to jak na mým starým počítači, kdy sem všechno stáhl low, vypl všechny AA a vsyncy a rozlišení dal na 720p aby se to hnulo. Jedině Last of Us jsem neviděl naživo a to je asi taky jediná hra z celýho života PS3 co mě lákala.

          Asi počkám na nějakou slim verzi, v tý době bude větší nabídka her a bude jasno v tom co ta konzole dokáže.. btw tyhle řeči o tom, že vývojáři až po letech ví co konzole dokáže mě přijde jako umělý natahování hodnoty tý konzole. Prostě aby tam byl pokrok vidět, tak se spíš teď drží vzadu (pokud teda už třeba Division není TO maximum co uvidíme).
          • God-of-War
            Tak PS 3 V době prodeje taky nebylo žádný terno a jak ty hry teď vypadají:). Last of Us, Uncharted, Gran Turismo, InFamous, God of War. Final Fantasy 13.. Má to jen 512 Ramek... 7 let starej HW.. Za dva roky ty hry budou vypadat o dost líp, než teď.
            • pavel.gajdos.96

              PS4 verze Battlefield 4 bude srovnatelná s PC verzí na střední nastavení.

              Nj, ale to bylo kvůli architektuře HW konzole, vývojáři to neuměli pořádně využít, až někdy teď u Last Of US to bylo fakt vyždímaný na 100%, kdežto X86 architekturu vývojái znají z PC, takže tady moc velkej posun za 2 roky nebude... *3*
        • God-of-War
          Tohel sem zatím slyšel jen od DICE, že musí dělat kompromis:D.

          FU*K! Sorry za double.
        • God-of-War
          Tohel sem zatím slyšel jen od DICE, že musí dělat kompromis:D
          • shefield2
            Ale na Frosbite poběží valná většina titulů od EA (teda pokud nějak nezangažují CryEngine). A nemění to nic na tom, že se mi to nelíbí. *1*
            • nekromant33
              Přišlo mě, že Frostbite je čistě pro interní použití a CryEngine (s vyjímkou CryTeku) pro externí licencování. I EA partners používají Frostbite.
  • PS4 verze Battlefield 4 bude srovnatelná s PC verzí na střední nastavení.

    hahaha
  • langustyn

    Minimální požadavky pro PC betaverzi Project Spark: Windows 8, Intel Core i5, Intel HD4000, 4GB RAM.

    Néé už nám začínaj cpát windows 8... a bojím se že tohle nebude do budoucna jedinej případ
    :(

    btw: vsechny ty tabletovy funkce do next-genu asi tky budou chtít W8 protoze 7cky nemaji podporu Smartglass
    • a o s tim, taky si neschopny adaptace ? Windows 8 jsou uplne stejne s tim rozdilem ze misto startu mas Metro, coz absolutne neni zadnej problem pro cloveka kterej je schopnej se adaptovat kdyz je cas na zmenu. Smeju se lidem co si tam cpou s*acky jako 3rd party start button apd.
      • Tak třeba mě by metro nevadilo, kdyby nebylo jen fullscreen. To je podle mě hlavní rozdíl. U start menu stále máš přehled o tom co je "na ploše". Hnusí se mi představa, že na velkém monitoru u desktopu mám celou obrazovku z.sr.nou velkýma ikonama a nevidím co jsem dělal. Stačilo by, aby si mohl uživatel vybrat, zda se celé metro zobrazí jen v dolním levém rohu. Mohl bych pokračovat také u marketplacu atd. atd. Pořád jen ve fullscreenu... fuj
      • langustyn
        Metro je fajn s dotykovym displejem... mam tablet s wRT a Metro používám denně, ale když jsem chvili něco dělal na kamarádově ntb s w8 tak mě to strašně brzdilo při práci... a představa že mám tohle na stolním compu mě děsí... idealni by byla ve w9 moznost volby mezi klasikou a Metrem..
        • brzdilo v cem konkretne ? to by me opravdu zajimalo co si v tom startu delal, ze te to brzdilo. Klasickej start uz je minulost, jo byl dobrej, ale byl cas na zmenu, ktera me osobne pri praci jeste nijak nezbrzdila. Start sem odjakziva pouzil akorat na pusteni control panelu, kterej si muzu pripichnout i do metra, a na vyhledani aplikace, coz funguje uplne stejne i tady.
          • langustyn
            proste z mysi a klavesnici my to prijde neintuitivni a velke ikony neprakticky... je to asi individualni..

            ale uplne jsme odbehli od toho co jsem chtel rict.. PROČ ty hry potřebujou 8čky? zadnej rozumnej duvod nikdo zatim nerekl (u XP vs 7 to byla podpora DX11) tak PROČ bych si měl kupovat novej systém když ty hry můžou jet i na w7?
  • Tak sem čekal, že nakonec do Humble Bundlu daj aspoň ten Dead Space 2, ať si můžu zahrát komplet... a ono nic.
    • davidBray
      mám to komplet takže mi to nevadí, koupil jsem to jen kvůli třetímu dílu, ale nepochopil jsem absenci dvojky *7*
      • x_ander
        Ten důvod je docela jasný - dostaneš jedničku a trojku, což mnohé přiměje koupit si pak zvlášť i dvojku. Ze stejného důvodu tam byl Uprising, ale základní RA3 už ne.
        • nekromant33
          je to tam tak nastavený skoro u všeho.. DS aby sis koupil 2ku, BF aby sis koupil DLC, Sims aby sis koupil těch zbývajících 9 datatdisků, RA samozřejmě... Ale co, nedal jsem sice jen 1 dolar ale zas ne tolik, aby mě to nějak trhalo žíly
          • shefield2
            Asi tak... *1*
        • ucho
          to nemá moc logiku, bylo zbytečné dát do humblu dead space 3 jako dost nový titul, bohatě stačilo dát 1 a 2.
          • shefield2
            Jenže to by měl leckdo tendenci si 3. Dead Space nekupovat. Takhle máš 1. a 3. díl. Dohraješ jedničku, ale co pak? Přece jen tak nezačneš hrát 3. díl něčeho, co tě baví/zajímá jak to dopadne... *7* Jako jediný schůdný krok se zdá: koupit si DS2! Mají to promakaný hoši v EA! *5*
            • shefield2
              A byl tam snad? *1*
            • ucho
              nevím, proč tady házíš pořád ten DS2 za 30 eur. snad už 5x byl na steamu za 5 dolarů nebo jako balík 1+2 za 10 eur... tedy z hlediska hodnoty hry už to byl provařenej titul zralej do nějakýho bundlu... a zapomínáš na to, že podle databáze steamu ten dead space 2 v bundlu být měl...
            • shefield2
              Jak víš, že všichni, co koupili Humble Origin Bundle, měli koupený 1. Dead Space? *1* Tady jde hlavně o ty lidi, co přišli do kontaktu se sérií Dead Space poprvý v životě. 1. díl nebyl nějak extra prodávaný a tímhle způsobem si EA rozšířilo fanouškovskou základnu této série. Ne každý sleduje slevy na portálech jako jsou Origin nebo Steam. Ostatně i mně stačí Summer Sale a mám na další rok vystaráno... Kdyby tam prostě hodili DS1 a DS2, tak tě v podstatě nic nenutí si 3. pořizovat, protože tam nemáš tu díru v příběhu (DS1, -|-, DS3). A tím, že na to hodili slevu se to v podstatě potvrdilo. (kdo by to kupoval na Stamu za 30e?) (pozn. neměli to promyšlený do důsledků, asi nečekali takový úspěch) *4*
            • ucho
              jestli někoho tahle série zajímá, tak 1 a 2 dávno má (ty první dva díly byly v akci hodněkrát), nejvíc lidí nemělo právě ten 3. díl... vzdát se tedy dead space 3 s tím, že už se nevzdám i těch profláklých dílů předtím, tu logiku nemá... pokud chtěli vydělat nejvíc, dali by do akce díly 1 a 2 a čekali, že lidé koupí only origin dead space 3... podle mě nečekali tak velké prodeje, takhle se v podstatě hodnota těch uveřejněných her dost znehodnotila.
    • Spíš by mně zajímalo, jak na to přišli, že tam má být přidané DS2, MoH a Bulletstorm. Ten screen jsem viděl a byly tam jen názvy her a nějakej údaj o dnech. Co to mělo dokazovat?
      • ucho
        http://steamdb.info/sub/28705/

        tady například můžeš vidět hru Giana Sisters, co šla do Levelu, kde je vidět region lock na CZ SK...
      • ucho
        ten obrázek tuším pochází z databáze steamu (steamdb.info), kdy lze sledovat, jaké změny v ní dochází. zjistíš díky tomu předčasně, co půjde do jakého bundlu a popřípadě s čím. tedy když vznikal origin bundle, rozhodně se chystaly do bundlu i ty ostatní hry. ale zřejmě pak došlo k nějaké změně. osobně si myslím, že EA překvapilo, kolik do toho lidé dávají peněz a kolik lidí to kupuje a řekli si, že se nevzdají dalších celkem velkých titulů, za které logicky mohou nějaké peníze ještě utržit (je škoda, že ten bundle nebyl nastaven i na to, že člověk mohl určit, kolik dá peněz EA...). proto taky v průběhu toho bundlu dali na originu dead space 2 do akce za 3 eura... moc lidí ho asi nekoupilo, protože snad každý čekal, že se v tom bundlu opravdu objeví...
        • Minimální požadavky pro PC betaverzi Project Spark: Windows 8, Intel Core i5, Intel HD4000, 4GB RAM.

          Za 3 €? Hm, to sem prošvih... Bůhví kdy bude další akce, za 20 € se mi to kupovat nechce. Na Steamu dokonce za 30 €...
  • hanocri

    Tak se mi zda...

    ze Jim Ryan je trochu zlvastni...
    • Tak to

      je fajn

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit