Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • A protože už dlouho nikdo nic nenabízel, tak tady je klíč na Warlock: Master of the Arcane na Steam :) FBE5R-N36KR-AD38P

    A ještě na Europu Universalis III DHMP4-LIXDT-DAQCZ
    • Díky za Warlock
    • Z Xbox LIVE Marketplace se přejmenovalo na Xbox Games Store.

      Díky za tu Europu :)
  • Tilwaen

    Golden Joystick Awards 2013

    Opět je to na nás *3*

    http://www.computerandvideogames.com/joystick/
    • rancor1223
      To se nedá *1* Tolik skvělejch her, třeba u Indie jsem vůbec netušil. Mark of The Ninja, Gunpoint, FTL a Hotline? No, nakonec jsem dal Mark of The Ninja za tu znovuhratelnost, ale sakra to bylo těžký rozhodnutí *1*
  • nekromant33
    humble bundle je nahozenej

    Můžu se jen zeptat někoho kdo koupil, jestli jsou klíče pro Crusader Kings a Magicku oddělené?
    • Nejsou, bohužel.
      • :) Takže pro tentokrát bobek . Stejně si myslím že Paradox má na kontě větší pecky než to multiplatformní stádo které nahodili do Humble Bundlu . EA i THQ se tedy předvedli víc ...
  • V Beyond: Two Souls se nevyhnete drogám ani sexuálnímu násilí.

    a na ty moralisti nenaběhnou, jako na Laru?
  • montatatana

    PS4 verze Battlefield 4 bude srovnatelná s PC verzí na střední nastavení.

    Tohle je fakt debilni typ zpravy, vhodnej akorat na vyvolani retardovanych flamu. A pak v te diskuzi nemaji byt furt ho*na.
    • Stejně se tady bude flamovat i bez toho, takže to je jedno.
    • mne to prislo dost zaujimave a informativne. *4*
    • PS4 verze Battlefield 4 bude srovnatelná s PC verzí na střední nastavení.

      a co ma napsat?! lepsi nez kdyby napsal "BF4 na PS4 o polovic horsi jak na PC" tohle je normalni zprava kterou max. konzol fanboys chtej smazat...
    • za to nemůže bleskař, ale ti, co to vyblili :)
  • jindra.veliky

    27% z více jak 500 dotázaných britských maminek přiznalo, že by nechalo své ratolesti hrát GTA V.

    jsem to taky hral uz v desiti a co? *2*
    • smejki
      GTA5? *8*
      • jindra.veliky
        trojku a neni to jedno? Zabijet a krast se dalo i tak. *6*
        • shefield2
          To jsem tě předběhl. *1* Moje prví bylo GTA1 v asi šesti letech *4* A zabiják ze mně nevyrostl... *15*
          • montatatana
            Ona je taky trosku jina liga hrat jako capart prvni GTA a naprosto realisticky ztvarnenej svet v GTA V.

            Zdravi dite to samozrejme pri spravne vychove nijak nepostihne, ale proc mu takovou hru vubec poustet, kdyz je tolik jinych variant? :)
            • montatatana
              shefield: viz "Zdravi dite to samozrejme pri spravne vychove nijak nepostihne"
              ale asi jsi mel potrebu to rozepsat :)
            • shefield2
              To je čistě na výchově rodičů! Mým rodičům bylo v podstatě jedno, na jaké filmy jsem koukal, jaké hry jsem hrál, jaké knihy jsem četl... Starali se hlavně o to, jak jsem se choval ve škole a doma, jestli mluvím sprostě, jestli odmlouvám atd. To všechno je zajímalo. Ale hlavně nejsem (a nikdy jsem nebyl) nějak duševně narušený, drogy taky neberu... *4* Chuť někoho zabít, zmlátit nebo nějak urážet nemám. A to je za mnou opravdu hromada dohraných (akčních) her, zhlédnutých filmů, přečtených knížek atd. Člověk to prostě musí mít v hlavě v pořádku, jakmile začne s drogama, nebo je nějak jinak psychicky narušený, tak má třeba k agresivitě sklony...
  • xnire

    PS4 verze Battlefield 4 bude srovnatelná s PC verzí na střední nastavení.

    Věřím, že kdyby se DICE chtělo, jelo by to na full.
    • jindra.veliky
      jedine, ze by smazali vysoky a ultra nastaveni a ze stredniho by bylo razem full? *3*
    • Veskoslav
      No a na to jsi přišel jak? Jako že si řekli, nebude to tak pěkné jako na pc, protože sice nemáme dostatečný výkon na to to udělat, ale když to říkal jeden na games, tak to půjde *1*
      • God-of-War
        Ještě jen tak pro úplnost. Xbox raději ani nezmiňujou. Ten bude těžce v shitu. Jinak i Zaklínač 3 bude vypadat hůř na Xboxu.
      • xnire
        Jedno slovo: Optimalizace. Pokud by zašli do takových extrému jako na PS3 - TLOU, nebo X360 - Halo 4, věřím že by to šlo. To slovo věřím znamená že to tak být nemusí.
        • Veskoslav
          No optimalizace je možná, ale když vidím, co tam je za střeva v konzolích nové generace a AMD potřebuje dohánět intelem počtem jader, tudíž poslední FX od AMD je stejně výkonná jako půl roku stará i5, tak jsem docela skeptický. Uvidíme u dalších titulů, jestli to bylo leností Dice nebo technickými nedostatky konzolí.
          • ach jaj, uz nevladzem ..tie kecy.. si pozri hociaku recenziu hry, kde meraju vykon cpu. rozptyl tam je cca okolo 10 fps (pri 10tkach az 100vkach fps) takze uz tie dristy pust z hlavy *8*
          • rancor1223
            Určitě tu grafika ještě zvednout půjde na nových konzolích. Pořád ještě mají tu nepopiratelnou výhodu v tom, že jde o neměnný kus HW. Podívej se na první Mass Effect a třeba Last fo Us. U nový generace to bude stejný, ale chvíli potrvá to a ten nárůst zdaleka tak masivní nebude. (to ovšem nemění nic na tom, že ten HW v konzolích je k smíchu)
            • snorgrind
              kdyz srovnam prvni a treti mass effect nakonzolich tak akorat vidim propad fps ve trojce, takze je celkem jasny kde se ten grafickej rozdil vzal
            • rancor1223
              Ok, vždyť stačí srovnat první Mass Effect a třetí. Na věci to nic nemění.
            • srovnavat multi plat hru s exkluzivitou?! a jsi ty normalni kluku?! to je jako srovnavat DRIVER s TW Shogun 2!!!

              naprostej nesmyls
  • Veskoslav

    PS4 verze Battlefield 4 bude srovnatelná s PC verzí na střední nastavení.

    No prostě obyčejný střední počítač a cenově tomu i PS4 odpovídá. Nic překvapivého:)
  • God-of-War

    První recenze na Konzolové Diablo

    Sou kolem 8/10 až 9/10 ( převažují devítky). Recenzenti pochvalujou ovladání, znovuhratelnost, Co-op a audiovizuální stránku... Asi koupim i na PS 3 *1* .
  • Kozy
    The Humble Paradox Bundle Has Begun!

    You’ve been demanding it for months, but we were too modest to make it happen… until now! The Humble Paradox Bundle will go live today, 8 p.m. CEST (11 a.m. PDT), and you can make a donation to your choice of worthy charities while picking up a bundle of Paradox favorites!

    Of course, some of our fans aren’t very humble at all, and they’ll want to make a bigger donation. Which is why, if you donate more than $125, you get The Big Kahuna package… a copy of EVERY SINGLE PARADOX GAME on Steam (not including Europa Universalis IV or DLC packages)!
    • ucho
      Warlock Master of the Arcane
      War of the Roses
      Magicka
      The Showdown Effect
      Dungeonland
      • ringmancz
        jsou všechny steam klíče pod average dohromady?
      • Veskoslav
        Prosím Tě, kde to vidíš? Já jsem asi slepý a blbý a to mám zasílání novinek z Hubble..:(
        • Tobě zasílaj novinky z teleskopu??? A co? Je vidět něco zajímavýho? :)
    • Kdes to vyčetl? *8*
      • Kozy
        Paradox Newsletter co mi přišel.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit