Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tilwaen

    Psyonic oznámilo pokračování Supersonic Acrobatic Rocket-Powered Battle-Cars, v brzké době vyjde na...

    "Supersonic Acrobatic Rocket-Powered Battle-Cars"

    Ti se asi s vymýšlením názvu hry moc netrápili *15*
  • Keyz

    Uniklé gameplay video ze Zaklínače 3

    https://www.youtube.com/watch?v=7fPCJ50YlPE

    Kvalita nahrávky špatná ale jsou tam zajímavé informace.
    • Na té kameře je 2008 takže buď to má na kameře špatně nastavený(spíše to vzhledem k tomu render traileru co tam je) nebo už na tom musí dělat fakt dlouho.
      • Keyz
        údajně to je špatně nastavená čas. Kdyby hra v roce 2008 vypadalo takto, tak by stála moc prachů do dnešní doby. A to neodpovídá těm číslům které zveřejnili.

        A navíc tam je ten trailer který byl vypuštěn nedávno.
  • letecký X360 titul Frefall Racers,... ve kterém si zazávodíte s veverkami.

    *8* Tak na tohle jsme všichni vysloveně čekali *7* Inteligence mainstreamového hráče bude alespoń soupeřit s kolektivní inteligencí skupiny veverek ? Pche kéž by ..... jen další Moma kinder titul (s podporou Kinectu samozřejmě ) ..
  • Sony připravilo PS4 bundle, který kromě konzole nabídne druhý ovladač, kameru a Killzone: Shadow Fall....

    Zajímavé, že když to samé udělal MS (přidání Fify 14), tak Sony vydala prohlášení o tom, jak je racionální přidávat něco dalšího, když předobjednávky nejsou tam, kde doufají. Koukám, že rejpání do MS, jak něco pořád mění a že oni drží svůj směr od začátku se zdají jako pěkně sviňácká PR kampaň. A lidi jim to žerou.
    • Malleth
      Někdo tu nechápe význam slova bundle
      • Sony připravilo PS4 bundle, který kromě konzole nabídne druhý ovladač, kameru a Killzone: Shadow Fall....

        Bundle nebo ne, aspon tim rekli, ze s jednou hrou a kamerou je cena obou stejna.
        • Malleth
          Až na to že v ps4 bundlu je i druhej dualshock, kterej odhaduju bude u nás stát tak 1200,-
          Takže zase je to mnohem lepší deal.
          • *1* Je nový a 1200 stojí ten starý ... můžeme tedy čekat na masívní slevy?
            • U nás mimo oficiální prodej běžně okolo 500-600Kč a proto jsem si jeho napodobeninu s popiskem Bluetooth a 6-axis objednal za 250Kč přímo z Tchaj-wanu ;) (IR Dualshocky na PS2 na baterky mi fungovaly skvěle a s pevností konstrukce vůči originálu si nezadaly)
            • Malleth
              Myslíš dualshock 3? Ten se dá běžně sehnat do 1000,-
      • Teď už ano....blbě jsem četl
  • nekromant33

    Patrick Bach (EA DICE): Za nádherné vizuální zpracování Battlefield 4 může spíše Frostbite 3 než next-gen...

    promiňte mi mou nevědomost, ale on někdy byl nějakej grafickej pokrok umožněn konzolema? jedinou věcí snad nextgen konzole pomohli tomu, že to konečně rozjedou v 1080p s vyhlazováním apod. (ačkoliv na videu u tý zprávy se středním nastavením říká něco o upscalu než nativním 1080p)
    • Vlastně ano. Pokud si pamatuješ PS1, který vyšel v r. 94, tak ten měl na svoji dobu úžasný výkon, který na PC za stejnou cenu v té době vůbec neexstoval. Také to bylo jedno z prvních cenově dostupných zařízení na CD, stejně jako PS2 na DVD a PS3 na Blu-Ray.
      • Ano PS1 byla vpravdě revolučním zařízením , kterému tehdejší Pentia nemohla cenou a grafickým výkonem konkurovat ale omezenost titulů a absence smysluplnější práce na konzoli PC neohrozila . Přidanou hodnotou všech minulých generací konzolí od Sony byla podpora aktuálních multimedií , jejichž ovládací rozhraní nebylo nikdy dvakrát intuitivní , ale novinková audio-video média jste si na nich spustili .
        A tady bude PS4 docela strádat. Faktor "must have" už člověk nebude opírat o existenci následovníka Blue Ray *9*
  • montatatana

    Naoki Yoshida (Square Enix): Final Fantasy XIV vyjde dříve, než možná očekáváte.

    Tojo, páč už vyšlo 27.8. :)
    • to bude tim ze ta novinka je z 23.8. nj bleskovka na games;)
  • God-of-War

    Sony: Když vedle sebe porovnávat PS4 grafiku s jakoukoliv jinou konzolí, PS4 bude vždy vypadat lépe.

    Já hlavně doufám, že Insomniac kutí dalšího Ratcheta a Resistance. A s tou grafikou se to dalo čekat, když je Xbox pomálu o polovinu horší.
    • No jo, to byl nebyl nas Sony fanboy, kdyby si opet nerypnul do Xboxu co? *1* Ses s tim uz docela usmevnej, nehlede na to, jestli pravdu mas nebo ne *1*
    • Ježiš, hádka konzolistů o grafice je jak paralympiáda, zatímco se moje PC s rychlostí jak Sáblíková směje a chystá se do Soči na pravou olympiádu. *15*
      • Tak ještě aby se neozvala potrefená husa žejo..
        • Příjemná sebereflexe. *15*
      • God-of-War
        Zas tak bych to neprehanel hele;-).
      • Potvrzeno: Playtstaion 4 kamera bude podporovat hlasové ovládání konzole.

        Týý brďo, no jo máš pravdu. Klaním se před tvým super výkonným PC! Moje xko se zase připravuje na GTA V.
        • Moje taky, co z toho?
    • "O polovinu horší", are you serious????????
      PS4 je sice výnkonnější, ale jenom o malinko.
      http://gamelosofy.com/wp-content/uploads/xbox-one-vs-ps4-specs-hardware.jpg
      • Miserius
        Hh, co je to za lživej obrázek? To je jak tam srovnávat Fabii a Ferrari 458 a vsechny specifikace mit stejny...
      • God-of-War
        http://www.edge-online.com/news/gaijin-games-on-why-war-thunder-isnt-coming-to-xbox-one/ Ten odkaz je blábol, co si sem hodil.

        http://extrahardware.cnews.cz/architektura-amd-huma-ma-playstation-4-proti-xbox-one-eso-rukavu Tady je to rozebraný ještě podrobněji.
  • rancor1223
    Super Steam slevy na Greenligh tituly. Neodolal jsem a koupil Interstellar Marines *15*
    • Kozy
      To nebylo moc chytrý, já zase vzal surgeon simulator a ve dvou je to výborná zábava.
      • rancor1223
        Mě to baví i v aktuánim stavu. Mimoto to vypadá, jakože i konečně začali nějak normálně vydávat updaty a někam se to hejbe.
    • jindra.veliky
      treba to dokonci nez budes v duchodu
  • mimochodem pokud by to nekoho zajimalo tak Baldur's Gate Enhanced Edition se zas prodava nevim jestli to uz nekdo psal :)
  • v ramci diskusie, ake slabe su procesory od AMD, vsetkym onanovacom Intelu, ktori len hraju na svojich strojoch hry, a nerobia nic ine, co by pouzivalo single thread aplikacie
    napr.
    http://www.tomshardware.com/charts/cpu-charts-2012/-20-Crysis-II,3175.html
    • snorgrind
      jo protoze vsichni hrajou tunelovy FPS kde ten rozdil neni zadnej, ve strategiich a MMO to uz poznat je
      • :) chces mi povedat ze by si videl rozdiel medzi povedzme i7 3770k a Visherou 3580 s rovnakou grafikou ... no na to by som sa pozrel
        • oprava 8350*
          • Zabývát se tím, že si někdo pořídí do herní mašiny i7 už je samo o sobě zcestné...takže bych pochyboval o obou lidech s uvedenými procesory :)
            • Ahoj, ty si v benchmarkoch novy, ze? Pozri si nejaky z Far Cry 2. Ake to prekvapenie, ze niekde sa dari jednemu a inde inemu.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit