Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Firaxis Games: XCOM: Enemy Within je moc velké na to, aby se mohlo vydat jako pouhé DLC na X360 a PS3.

    Tohle Firaxis už nežeru - Jejich pravidelné 2-3 datadisky k tomu , aby byly poslední Civilization na úrovni předchozích a konečně hratelné i bez skřípění zubů jsou kolorit :(
    • Jo stim me uz docela stvou. Clovek si koupi GOTY edici a vyjde velky datac. Pak vydaji Gold a vyjde dalsi datac.
  • Microsoft koupil divizi Devices and Services (mobilní zařízení a služby) společnosti Nokia za 7,2 miliard...

    To sem zvědav co z této akvizice vyleze..Na poli mobilních zařízeních tahle dvojce dost dobře funguje už teď..
    • @Aoyagi
      Jak píšeš..mail super, web taky..správa souborů to mě moc nezajmá (občas si přehraju seriál) ale třeba hudbu atd. do telefonu nedávám..optická stabilizace je moc fajn..foták bych průměrně nehodnotil spíš naopak ale to je na debatu..netuším co je nouzové stahování dat..To se sdílením kontaktů a provazováním všeho se vším my trochu vadí tady musím souhlasit..a přizpůsobování telefonu a stahování aplikací to jde mimo mě..krom několika esenciálních věci v telefonu nic nepotřebuji...Důraz tedy u mě je web,mail potom office (work a excel) vše kvůli práci..potom kvalitní fotoaparát, protože sem se po letech uznal, že je zbytečné vlastnit kameru,zrcadlovku a kompakt, když to stejně nikam neberu. Takhle mám hobby fotoaparát vždy po ruce..a taky co si budeme říkat WP je díky svým omezením jednoduchý a blbuvzdorný..to my vyhovuje (vyvstává otázka zda sem blb :))
      • Akorat víš co chceš, nic blbého :) . Mimochodem, jestli nepoužíváš hotmail/live/outlook email, tak synchronizace kontaktů atd. se dá obejít. V češtině nevím, jak to je, ale asi něco jako Lide > nastavení > sject až úplně dolů, kde je tvůj učet, na ten klikneš/ťukneš/šáhneš na něj > zas sject úplně dolů, tam je adresa serveru, nebo tak něco. Tam stačí dát 127.0.0.1 jakože localhost a pak na people.live.com můžeš vše smazat a už se to tam neobjeví :)
        Druhá možnost je si vytvořit druhý účet a používat jen ten, páč tam už to jde nastavit.
        • Používám google mail a pak pracovní ten je úplně mimo..podívám se na to.Díky za tip
    • Tohle byl poslední hřebíček do finské rakvičky

      Přitom by stačil Android a opět by byli na výsluní ....HW mají zajímavej , OS z Redmotu nikoli .
      • Veskoslav
        Až na to, že Android by na polovině strojů od Nokie pomalu ani nejel.....On totiž OS od MS nepotřebuje 1 GB RAM, ale naprosto dostačuje 512 RAM (většina modelů 620 a níž). A tam už má Android problémy. Já mám Nokii 820 a to z důvodů: OS (mám i Android), navigace i office zdarma, zpracování, foťák a cena.
      • No, a nebo radši cokoliv jiného s čím už dělali. Symbian (Belle) nebo MeeGo (Harmattan) a nebo to, co momentálně dělá Jolla - Sailfish.
        • rancor1223
          Symbian byl zastaralý a upadající. U MeeGo bylo sice zvláštní že ho nikdy nepoužili, ale to asi proto, že nejsou úplně šílení, aby do trhu s dvěma rozšířenými systémy hodin nový, nekompatibilní s čímkoli.
          Kdo nikdy nepoužíval WP nepochopí. Byla to skvělá volba a ostatně, Nokie začínala zvyšovat zisk. Já jen doufám, že se v tom MS nebude moc hrabat a nechá vše jak bylo, fungující.
          • *1* Měl jsem Compag H3650, MPx200 , N95 , B7610 i SIII .... ale po tom co převádí Lumia 720 vím určitě ,že s Windows v mobilu jsem už nadobro skončil . *3*
          • Ano, Symbian se zdál zastaralý a byl upadající, protože lidi jsou idioti a jdou po hezkých animacích místo funkcí (ale zároveň Nokia potřebovala trochu pevnější ruku). Stačilo celkem málo a to, co je dneska třeba na Pureview 808 se v klidu může rovnat s dnešními úžasnými OS a to přestože to nemá čtyřjádro. MeeGo použili, říká ti něco nokia N9 nebo N950? Nebo dokonce předchůdce Maemo použitý v N900 a N800?
            A nezkoušej laskavě na mě nějaké "kdo nikdy nepoužíval WP nepochopí", už pěkných pár měsíců trpím s Lumií 920 a mužu naprosto s klidným svědomím říct, že co se OS týká, je i staré S60 na Nokii N95 nekonečně schopnější, než jakýkoliv WP. Jó, sice nemá tak hezoučké barvičky a krásňoučké animace a ten telefon nemá úžasný dotykový displej, ale aspoň se s tím dá pracovat. Například si něco stáhnout, i když ten telefon naprosto netuší o co jde a to prosím - a teď se podrž - bez nějaké dodatečné aplikace! To je scifi, co? Pardon, bez dodatečné "appky".
            • Tak to si rozumíme :)
            • rancor1223
              Rozhodně netvrdím, že je to schopnější. Co se funkcí týče je to zoufalý, ale má to všechno co on mobilu chci.
            • No jistě, že mám jiné potřeby, než většina uživatelů WP (ještě navíc 7, bleh) nebo iOS. Nebo Androidu. A že se nespokojím s něčím, kde najdu +- 40 (pro mě) větších či menších nedostatků. Že Nokie navigují skvěle nemá nic společného s WP, HERE je vlastní iniciativa Nokie nehledě na Microsoft.
              Takhle, ten systém je rychlý z několika důvodů. Je totálně uzavřený, má hodně omezené funkce a možnosti a případnou pomalost schovává za animace UI (takové to otáčení). Vypadá to hezky, rychle a na to co píšeš to funguje skvěle.

              Ale ať mi nikdo netvrdí, že je to schopnější OS, než Symbian, Meego, Sailfish, nebo dokonce Android a nebo dokonce Windows Mobile 5/6 *15*
            • rancor1223
              Byl jsem přesvěčenej, že v N9 a podobných je jen novější Symbian. No ono je to stejně jedno.
              Očividně máš ale jiný potřeby než většina uživatelů WP. To sis ovšem neměl kupovat WP. Já mam 710 za 4k a nemůžu si stěžovat. Za tu cenu fotí mnohem líp než kterýkoli Android na trhu. Má skvělou výdrž.. Netopí (protože to nepotřebuje 4-jádro a 1GB RAM aby se ten systém plynule hýbal). A je zatraceně rychlá. Snad až na možnost "silent hours" mi nic nikdy nechybělo. Já mam mobil na volání, navigaci a příležitostný focení. To jsou věci který WP dělá skvěle.
            • @Hrac123
              Samozřejmě, pokud potřeby někoho jsou mail, web, sociální sítě a nějaké jednoduché aplikace/hříčky a k tomu optická stabilizace obrazu průměrného foťáku, je Lumia 920 ideální. Tedy za předpokladu, že člověk nechce ten telefon používat člověk na práci se soubory, na nouzové stahování dat, že člověku nevadí posílání svých kontaktů, kalendáře a bůhvíčho ještě do oblak... A nebo že si člověk telefon nechce moc přizpůsobovat.
              Prostě telefon dodržující zásadu KISS...
            • Já funguju taky na Lumii 920 a naopak si jí neumím vynachválit..mým potřebám naprosto sedne..Jinak ten Pureview 808 je taky dělo..škoda toho Symbianu tam a ukončení podpory ze strany Nokie...
          • Veskoslav
            Nepoužili ho jenom proto, že Elop byl "hlupák", přišel z MS a šel cenu Nokie srazit na polovinu. Odhadní cena Nokie, když byla špičce mobilního průmysly byla 11 miliard euro:)
            • rancor1223
              Když byla na vrcholu... To už ale je nějakej pátek a pokud vím tak tou dobou ještě žádný MeeGo nebyl.
    • Jo, tak to asi záleží na tom jak definuješ "funguje dost dobře".
  • cr8gg

    Čtyři nová "Only in Battlefield 4" videa ukazují, co od hry můžete očekávat.

    Only in battlefield 4 - seriously? :D tohle vse slo pomaluv kazdym BFku ... Amik ej tam ucaklej z toho ze seskocil padakem za typka a bodnul ho ... wtf... to je spis kazdodenni rutina :D
    • Mě by spíše zajímalo z čeho je ten barák kam vyjede ten tank do druhýho patra,kdyžten tank má asi 60 tun :D.
      • Only in Battlefield
  • B.o.b

    Kuk na LEVEL 233!

    Skvělý!
    • Keyz
      Sranda, jak je často střih a někdo se zrovna směje :) Chtěl bych vidět plnou verzi, asi byla během natáčení sranda.
      • Voe tohle tam dát nemůžeš , my jim to máme prodat a ne znechutit ..... ;)
  • Jack1947

    Kuk na LEVEL 233!

    Heh, a ja myslel ze to je spoiler na cislo nadchazejici. *15*
    • Keyz
      Jn. Jsem koukal, že v Tescu mají blbě cenu. 199 Kč. I když na Levelu je 99 Kč.
      • Jack1947

        Kuk na LEVEL 233!

        EPIC-FAIL , nebylo to nahodou SCORE ale asi ne no.
        • Keyz
          Nebylo, mají tam dole nalepené vlastní cenovku blbě. Score tam nebylo vůbec. Taky se mi zdá, že tento Level zmizel rychleji než minulý.

          Navíc nějaký mistr hodil MY LITTLE nebo něco takové před Level tak, že Level nebyl vidět. Ihned jsem to napravil a hodil tule šílenost za 70 Kč tam kam patří. Mezi Maxim a Playboy.
          • Jack1947

            Kuk na LEVEL 233!

            Hmm, do tesca nechodim , ale kazdopadne "nove Score" jsem si prece jenom koupil a ten novy Design se mi moc nelibi , radsi Level tady je to barevne, v ruznych rameckach a buhvico neprehledne to je beda ( doufam ze nejde me zas moc ot). Ano, Level si nezaslouzi byt zastineny nakym levnym smejdem.
  • Cosi

    Uwe Boll chce peníze na Kickstarteru na Postal 2

    http://www.kickstarter.com/projects/1544635303/postal-2?ref=live
    • x_ander
      Tak jestli se tohle zaplatí, tak se svět definitivně v prd*l obrátil...
    • To bude zas "kult".
    • PS4 verze Planetside 2 má nabídnout grafiku srovnatelnou s high end PC.

      backed..spread teh word
  • Nintendo 2DS se pro japonský trh neplánuje.

    Nikto by im to nekúpil
  • Crysis 2 Maximum Edition Origin Key DNWW-USUG-QG7P-C8WT-KENM

    Medal of Honor Origin Key D2YQ-BC5L-9CJV-E28K-BRW3

    Mirror's Edge Origin Key ARG8-BRQ8-HHFQ-VY4H-BS63

    Europa Universalis 3 Complete Steam Key 8V3P3-Q0YJL-8JGPD
    • koukám,že nejsem jedinej,kdo ještě vlastní klíče :D
      • Tilwaen
        Vzhledem k tomu, že se prodalo více než 2,1 milionu bundlů, tak určitě nejsi jediný...
    • peterka
      dík za crysis
    • Kravicka
      Medal of Honor - Thanks.
    • jesusek
      Díky za Mirrors Edge. *4*
  • Plants vs. Zombies 2 zaznamenalo již přes 25 milionů stažení. Překonat svého předchůdce tak hře trvalo...

    akorát je trapný, že to vyšlo jen na ovocňáky, přitom hry od popcapu byly vždycky doma na PC...
    • Ronox
      Jenže to Popcap ještě nepatřil EA nepletu-li se.
      • Já mě za to že patří, tak má alespoň velký slovo ve firmě
    • Pro "Jabka" by to měla být jen časová exkluzivita nepletu-li se.
  • Miserius

    Sony: Z časové Microsoft exkluzivity DLC do Call of Duty: Ghosts se svět nezboří.

    To maj pravdu, ale z těch jejich PS only 60 minutovych misich v AC/Watch Dogs taky ne...
    • God-of-War
      To jo no:D. Sem zvědavej, jak moc těch 60 min. bude záživnejch. *1*
      • predĺžené titulky *1*
    • oktavius66

      Sony: Z časové Microsoft exkluzivity DLC do Call of Duty: Ghosts se svět nezboří.

      Já ti nevím, ale furt lepší 60 minut singlu než 2 mapy *1*
      • Kdyby většinou těch 60 minut navíc stejně nestálo za h*vno.
        • Stejně jako ty dvě mapy *1*
          • Asi tak.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit