Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947

    PS3 verze Diablo III má problémy s poklesem počtu snímků za vteřinu.

    Ajajaj, nebylo by to poprve no... *7*
    • PS3 verze Diablo III má problémy s poklesem počtu snímků za vteřinu.

      DIII pro PS3 to je snad jedina hra co ji konzolakum preju uzijte si tu smiru *1*
  • Tilwaen

    Update: Playstation 4 kamera dokáže rozpoznávat hlas, jestli pomocí něj půjde i konzoli hlasově ovládat...

    "Playstation 4 kamera dokáže rozpoznávat hlas, jestli pomocí něj půjde i konzoli hlasově ovládat, je nejisté."

    Kdyby to nešlo, tak na co by tam ta funkce vůbec byla? *2*
    • Lawliet
      Ono se to tak občas dělá. Uděláš napůl funkční polotovar a buď to tvýmu produktu bodíky přida nebo už to tak moc horší nebude..
  • Jack1947

    Nový trailer od Axis Animation opět potvrzuje, že nová hra ze série Halo dostane název Halo 5.

    Jake to prekvapeni. *15*
    • Upřímně, v dnešní době už docela jo - vůbec bych se nedivil, kdyby se to prostě jmenovalo "Halo". Je to jak kdyby vydavatelé měli strach z čísel.
  • https://www.youtube.com/watch?v=1xdpSw8aaEE&feature=7ZSt0KKXjOs&feature tady je pořádný gameplay killzone shadow fall mp
  • God-of-War

    Zhlédněte záznam úvodu hry The Evil Within.

    Video je odstraněno. *9*
  • Might and Magic X

    Má někd oEarly Access? Co na to říkáte? Furt to tam na mě na Steamu kouká a nevím jestli do toho jít nebo ne.
  • Jack1947

    Vývoj Bayonetta 2 zatím nedosáhl svého vrcholu, vyjde tedy pravděpodobně až v pozdější části příštího...

    Jednicka byla super, bavila mne skoda ze 2dil bude nejspise jen na Wii U. *9*
  • Thorar

    Dvanáctiminutový výlet do roku 1996: Franta Fuka v prodejně Vision Megastore na Skořepce.

    A JRC na pavláku bylo až později? Já měl za to že bylo první, no už mi to nějak splývá :-)
    • Nebyl prvni ten na narodni tride?
  • Gearbox pracuje na dvou nových hrách pro next-gen platformy.

    Furious 4 a Brother in Arms 4 *3*
  • Dvanáctiminutový výlet do roku 1996: Franta Fuka v prodejně Vision Megastore na Skořepce.

    Tak jde čas .... *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit