Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947

    Heavy Rain mohlo být X360 exkluzivitou, ale Microsoftu se nezdál příběh o únosu dětí. Vývojáři tak nabídli...

    Mrkvosoft a jeho priblbla politika, (stavim se ze u ostatnich her to bylo urcite, neco podobneho.) Achjo penouze na odkoupeni "gigantu" finske Noikie maji ale na PS3 only titulky, ohrnujem nosanek ze. Burn in hell , ashes to ashes.
  • Jack1947

    Helikoptéry v Battlefield 4 již nevyletí tak vysoko jako stíhačky, budou mít rozdílný výškový strop.

    Coze je myslim i plus. ( vzhledem k ferovosti.)
  • Helikoptéry v Battlefield 4 již nevyletí tak vysoko jako stíhačky, budou mít rozdílný výškový strop.

    Stále víc mi přijde že BF3 byla beta pro BF4.
  • nekromant33

    Watch Dogs 14 minut gameplaye

    Na gametrailers ted vysel gameplay mimo jiny ukazuje i ten multiplayer, prijde mi to uplne super. A taky jako AC v soucasnosti.
    http://www.gametrailers.com/videos/avuk0r/watch-dogs-14-minute-demo
    • rancor1223
      Tenhle gameplay (i s MP) jsem už viděl, před docela dlouhou dobou. Jen byl možná trochu sestříhanej.
    • Keyz
      Tak to AC snad ne. To nebylo moc super :( Hlavně demence bojů apod.
  • Vostoq

    Microsoft navýšil výkon procesoru konzole Xbox One z 1.6GHZ na 1.75 GHZ.

    to je jak můj telefon
    • pc rulez

      moje PC ma "jenom" ctyrjadro zato ale 3,9 Ghz *1*
    • no tak je to jak jeho 4 dvojadrove telefony... *1*
    • Ty máš v telefonu osmijádro, 8GB ram a x86? Tak to je krutopřísnej telefon.
      • nekromant33
        a nosí u toho trafo velikosti samotnýho xboxu
      • Veskoslav
        To víš no. Nová generace z Číny *1*
  • datum vydání PS4

    pro ty,co to nevědí,tak sony CZ oficiálně ohlásila datum vydání PS4 na 29.11. 2013
    • http://www.elviapro.cz/konzole-playstation-4-500-gb-cerna/d-15466-c-307/ tady je jeden z oficiálních obchodů sony......je tam i datum
      • Veskoslav
        "Veškeré ceny i údaje jsou pouze orientační."
    • Tak tohle už bylo dávno dementováno, nebo z čeho vycházíš?
      • z oficiální stránek PS4,který vybádá k předobjednání a několika obchodů
        • Nemohu najít, nějaké upřesnění by nebylo?
        • montatatana
          Kde presne vidis datum?
          http://cz.playstation.com/ps4/
  • God-of-War

    První preview GTA V přímo ze hry !

    IGN už měli to čest si GTA V zahrát. Z velkého preview tu máte pár nejdůležitějších poznatků.
    Inventář zbraní uchovává všechny vaše sebrané zbraně, i když vám došly náboje nebo jste zatčeni.
    Policisté jsou chytřejší než ti z Liberty City a mohou vás zastřelit z dálky.
    V první Franklinově misi nazvané Repossession zabaví Franklin a jeho kamarád Lamar motorku pro svého šéfa v prodejně aut.
    První mise, která představí všechny tři protagonisty, se nazývá Three´s Company- viděli jsme tuto misi
    v gameplay videích, kde všichni tři spolupracují při likvidaci cíle v mrakodrapu v centru města.
    V jiné misi, nazvané Derailed, unesou Michael a Trevor vlak.
    Trevor se pomstí v misi Nervous Ron, kde se zaměřuje na některé členy Lost MC, kteří vyplenili jeho přívěs.
    V misi Vinewood Babylon musí Michael sejmout soukromé tryskové letadlo, aby získal balíček, který je na palubě.
    • "Policisté jsou chytřejší než ti z Liberty City a mohou vás zastřelit z dálky. "

      Vzhledem k tomu, jak AI perlilo ve čtyřce, to asi nedalo moc práce. Takhle to dokonce skoro vypadá, jako by IGN nepomáhalo Rockstaru s marketingem.
      • No, skoro to tak vypadá u naprosto každé AAA hry na IGN *15*
    • ten inventář mi přijde jako dost blbá věc
      • Keyz
        Jo pro extra tupce. Jako by byl problém v minulých dílech sehnat si novou zbraň. Snad to modifikace bud řešit.
      • Kozy
        Proč
      • Miserius
        To teda...kor kdyz se to tvari tak relativne realne...
  • God-of-War

    PS3 verze Diablo III má problémy s poklesem počtu snímků za vteřinu.

    Četl sem si recenzi na Konzolista.cz a tam nepadlo nic o kolísání frameratu... Naopak PS 3 verzi chválí, že má stabilní framerate, tak nevím.
    • Hmm tak kdo tu potom tolik básní a nehraje ? ....
  • Aoyagi: Lg je jeden z leaderů, co se týče těchto menších panelů, naopak u těch větších (televize) je to katastrofa v rámci lcd. Za tychle peníze to je vždycky o kompromisech.

    Každopádně jako u všeho platí, že více než na značce, záleží na konkrétním modelu, já bych si třeba LG monitor taky nekoupil jako tak, ale ta 235P je za ty peníze opravdu výborná.
    • Jako jo, asi to nebude špatný monitor, ale pořád budu tvrdit, že čistě na hraní rychlých her je TN pořád lepší.
      • myslíš TN v té ceně? To nevím teda, samozřejmě nějaký špičkový model TN bude lepší, než trochu lepší IPS, ale vem si, kolik lidí má doma všelijaké šmejdy, starší monitory v hodnotě tisícovky a hrají na tom v pohodě nebo si to aspoň myslí, protože neměli zatím nic lepšího, respektive stačí jim to.

        Každopádně můj další monitor (někdy za x let) bude určitě 120Hz (nativně), v té době už to třeba bude standart, kdo ví ...
  • Gangy GTA V namluvili členové reálných gangů.

    nepřijde vám to trochu blbý? "zaměstnávat" kriminálníky, co prodávaj drogy, pasou holky a střílej po sobě?

    to je jak poprosit Hitlera, aby sám sebe nadaboval v nějaký hře...
    • nekromant33
      třeba to je součást veřejně prospěšných prací *1*
    • davidBray
      klasický PR kecy :)
    • Hitlera poprosit muzes ale pochybuju ze ti odpovi...
      • no jo, tak mě zrovna nenapadnul žádnej stejně profláklej současnej záporňák... :)
        • TheGGG *3*
    • Tak určitě to nebudou "praví" gangsteři, ale jen nějaké lamy co si na ně hrají. Vzali nějakého niggu s kšiltovkou dozadu, který se válel po ulici, který okrádá svoji babičku a kupuje si za to pak prostitutku.
      • Miserius
        Tak psali že treba jednoho pustili den před nadabováním z vězení, jestli tam byl za kradez lizatka nebo desetinásobnou vraždu už tam neni :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit