Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • zdeeneek

    První patch pro Killzone: Mercenary je 1.2GB veliký, celková velikost hry tak nabobtná na 4.5GB.

    1.2 GB - peknej macek *1*
    • zdeeneek
      Vidim, ze jste se zamerili na to nejdulezitejsi ... carka nebo tecka - to je oc tu bezi *1*
    • takže my už přejímáme i cizí psaní desetinný tečky místo čárky?
      • A neni to jedno? *7*
        • Hloupému možná jo, tečka je totiž blbina v českém jazyce.
          • Vzhledem k tomu, ze se plno materialu (v ramci ruznych oboru) prebira z anglickeho jazyka a spousty vypocetnich a modelovacich programu jsou v anglictine a tudiz i vystup a vstup v anglickem formatu, tak mi v dnesni dobe zamena desetine carky za tecku neprijde jako takova tragedie.
            Chapu, ze to v nekterych situacich muze mast, ale zrovna u tohoto konretniho prispevku je asi kazdemu jasne, o cem je rec.
  • Xbox One 1,7Ghz

    Dnes startuje výroba, tohle je finální frekvence místo původních 1,6 To jen kdyby to někoho zajímalo :)
    • 1.75

      http://www.nowgamer.com/news/2067709/xbox_one_cpu_upgrade_confirmed_by_microsoft.html
      • xnire
        Dobrá zpráva, nicméně PS4 je pořád výkonově silnější, tak to aby v MS začali s tím cloudem "kouzlit". *1*
  • BenQ RL2455HM

    Navíc tady ten monitor nemá 1ms, možná tak v režimu G2G někde v laboratoři a to je naprosto k ničemu, možná pokud chcete hrát černobílé hry, pak je to super... nazývat monitor za 4tisíce herním monitorem, to chce odvahu. Pro zájemce doporučuju LG 235P , má IPS panel a je o třídu jinde, než tohle, za stejné peníze.
    • Tvrdil jsi že za 4000 nemúže být dobrý herní monitor. Zajímalo by mě v čem je ten tvůj lepší.(odezva 5ms ,23 palců)
      • Víš, co je to marketing?
        • Nevím ,povídej přeháněj.
    • No jo, IPS panely to jsou teda fakt herní záležitosti *15* . Zářící černá, často nerovnoměrné podsvícení, horší odezva oproti TN... ale barvy (kromě černé) jsou pěkné, to jo. Ale to není zrovna to, co bych v Unrealu tak moc potřeboval.

      Samozřejmě jde o osobní preference, ale IPS mi opravdu nepřijde jako to "nejideálnější".
      • IPS je o třídu kvalitnější než staré TNka, jen musíš koupit dobrý model s dobrou odezvou, viz zmiňovaný 235P.
        • Četl's to celé?

          Edit: A ten monitor neznám, ale nezní to jako nějaká bomba.

          "LG IPS235P: Pokud si zapnete správně hodnotu RTC na Low, tak získáte velmi dobrou odezvu, která je pro hraní her zcela dostačující. Profesionální hráče asi nepotěší delší inputlag, ale běžný hráč si jej ani nevšimne.

          To ovšem neplatí pro model LG IPS235V, který je zkrátka znatelně pomalejší. U her, které jsou méně kontrastní, je vidět ještě znatelnější úbytek kontrastu při pohybu (otáčení apod.)."
          • Neznáš? Přitom je to prodejní bestseller do 5ti tísíc a je chválený kde se dá, samozřejmě za ty peníze nemůže člověk chtít něco extra, ale když se podíváš na různé Benq, Samsungy a podobný plevel co nabízí za 5tisíc ...
            • Samsung aspoň nabízí něco jiného, jinak většina monotorů má LG IPS panel :) . I moje Iiyama, dlouho mi trvalo, než jsem si zvykl na přechod z velmi starého TN...
          • A ty jsi někdy viděl třeba ten 235P? Já ho mám doma i v práci.

            Zkrátka tento Benq je nesmysl jako ty čísla u něj, 1ms :D Třeba EIZO FS2333 má psané 3,4ms G2G... asi docela zgarb oproti tomu Benqu ne? :)
            • Nevím, displejům přímo od LG se vyhýbám. Na dvou jsem měl tu čest hrát, ale byl to průměr. Tomu "hernímu" Benqu samozřejmě nevěřím, už jen protože je v reklamě a merketuje se jako "herní" *15*
          • dneska je myslím lepší koupit nějakej novější, kvalitnější TN panel - poslední generace mají barvy víc než slušný, a zároveň si udržujou všechny výhody pro hraní her
  • PS3 verze Diablo III má problémy s poklesem počtu snímků za vteřinu.

    Jo Sony, to je karma... :)
  • x_ander

    Šušká se o tom, že pokud hráči pošlou na vývoj Mighty No 9 přes Kickstarter miliardu dolarů, Keiji Inafune...

    Tomu říkám Strech goal! :-D
  • inzerce BenQ RL2455HM

    herní monitor pro Starcraft atd. bla bla bla Idealni pro hrace bla bla... To mysli vazne? monitor s 1920x1080??? *1* *1* *1* to je dobre akorat tak na sledovani TV. NE na hrani a kor StarCaft 2 kde vic videt znamena mnohdy rozdil mezi zvitezit a prohrat, takze kdyz to nema aspon 1920x1200 nenazivejte to hracskym monitorem ale monitorem pro BFU s IQ mensim nez 60
    • O rozlišení nejde, to je v pořádku. Jde o to, že většina monitorů má strašné panely, jsou pomalé a marketingové oddělení strašně lže, co se týče jejich frekvencí a dalších věcí... ale to je dnes skoro všude, chce si to zjistit fakta, než něco koupím a ne potom být překvapený a říkat "ale vždyť oni tam píšou ...."
      • První patch pro Killzone: Mercenary je 1.2GB veliký, celková velikost hry tak nabobtná na 4.5GB.

        ne to fakt neni v poradku, kdyz ti 120px chybi to proste mas obraz o 1/10 urizlej 1080 je rozmer pro filmy ne pro hry!
        • neni to malo

          mimochodem je to presne ten predchozi prizpevek co vam na obrazovce (1080) pak (oproti 1200) chyby (ma 118px)
    • může mi prosím někdo vysvětlit tu technologii Flicker-free? co (a jak) to dělá?

      protože to zní, že je to prostě jen větší frekvence monitoru...
    • Už se těším, až za tři roky budou podobní volové tvrdit, že "30720 x 17280 přece není na hraní, pokud vůbec pomyslíte na to, že by někde byl vidět nějaký pixel, okamžitě prohrajete a dostanete ban, lrn2ply lol".
      • lol nejde o pixel jde o zorne pole a to je u monitoru 16:9 holt horsi nez u 16:10 je jedno jestli tam budes mit xxxxtisic pixelu
        • No tak to ovšem je i 16:10 na nic, musíš mít minimálně Eyefinity a to ještě 2x nad sebou.
    • A to nehovorim o tom ze klamu, v skutocnosti ma ten monitor frekvenciu len 60Hz a nie 120 ako uvadzaju.
    • Miserius
      A co maj napsat? Musíme inzerovat tenhle monitor, je to krám, kupte si ho!
  • septicflesh

    Julian Gerighty (kreativní ředitel Ubisoft): Hry s potřebou neustáleho připojení k internetu jsou budoucnost.

    Tak to já se odpojuju, Džulijene...
    • Však taky u her přes Steam je vyžadování UPlay neskutečně pěkná slačka ....
  • Komentare na Games.cz

    Slo by zavest funkci "block" nebo "ignore" aby se mi prispevky od mnou blokovanych uzivatelu nezobrazovali ? hodne by to pomohlo ve filtraci trollu a debilku...
    • Jack1947
      Sranda, ne bez tech trolliku a machriku by byl tenhle web, v diskuzich tak nejak prazdny. *15*
      • Právě...vždycky mně dokáže rozesmát, jak TheGGG něco napíše a hned se pod ním strhne flame. Když k tomu přidáte ještě jeho profilový obrázek, o zábavu je postaráno.
    • rancor1223
      Asi před dvěma lety někdo napsal aplikaci pro Chrome, která blokovala dva (v té době nejotravnější) trolly. To byly časy...
      • Tuto je rozžírená verzia https://mega.co.nz/#!uMEHmK6K!DZT0NQhB8UqfcjC5FzujtwQzOE4DtRSHnYuiMWy8gtA
        • rancor1223
          Perfektní! Děkuji, měl jsem zastaralou verzi kde byli jen dva.
  • Nový trailer od Axis Animation opět potvrzuje, že nová hra ze série Halo dostane název Halo 5.

    Děkuji,nechci
    • Nový trailer od Axis Animation opět potvrzuje, že nová hra ze série Halo dostane název Halo 5.

      Je škoda nezahrát si jednu z nejlepších FPS na světě... tvoje mínus.
  • Jack1947

    Podpory externích disků se majitelé Xbox One dočkají až nějakou chvilku po uvedení na trh.

    Ted jeste aby jsme se nedozvedeli ze instalace bude az v updatu, za nejaky ten rok ( podobne jako X360).

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit