Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mahcake

    Na PS4 budete mít možnost plné instalace hry na disk (disk bude v mechanice jen pro ověření) a zapojení...

    Krásně zformulovaná věta.

    Takhle to zní pro n00by jako kdybychom instalovali hry na "cédéčka" a ne na pevný disky.
    • Jack1947
      Mimoto, bez disku to ani v next genu nepujde trochu zklamani.
  • Keyz

    TOTAL WAR: ROME 2 byl odložen na 31.12.2999

    http://shop.tiscali.cz/total-war-rome-2-11160

    Stejně se to vyplatí. Budoucí generace bude mít radost :)
    • Tilwaen
      Na některé hry se holt vyplatí čekat... *15*
    • rancor1223
      To mi nedělej *1* Takovýhle šoky...
    • Předobjednávka , Doba expedice: 31.12.2999
      Good Joke *1*
      • Keyz
        Jestli si to nějaký chudák objednal na games.cz tak jsem zvědav co mu dorazí :)
        • Peniaze, samozrejme späť na účet... čo iné *7*
    • Asi ještě našli pár bugů, co potřebujou doladit...
  • Keyz

    Eyes On: Dragon Age – Inquisition

    http://www.rockpapershotgun.com/2013/08/31/eyes-on-dragon-age-inquisition/

    Další celkem podrobné informace o Dragon Age.

    -"You’ll no longer auto-heal between battles" To se dnes jen tak nevidí.
    "...PC’s would have a completely unique design"

    Uvidíme zda to nebudou klasické kecy.
    • Zhlédněte první gameplay ukázku z Dragon Age: Inquisition.

      ja vidim len dalsiu variaciu na gotic/castlevania (nic proti su to skvele hry) alias hack and slash akcia s pohladu tretej osoby s hromadou videi aby vykryli nedostatok interaktivity a s akoze rpg prvkami .. duch povodneho dragon age ostal zapadnuty prachom po spackanej dvojke..
      ohladom liecenia.. uz v baldurs gate bolo liecenie bud inou postavou, flastickami a parta sa musela vyspat aby mohli znova pouzivat kuzla, vyliecit sa odychnut si a podobne takze nic nove nevymysleli len chcu mozno pouzit to co uz bolo pouzite pred 14timi rokmi
    • Tak o tom unique designu na pc si asi mužeme nechat jenom zdát... i když, zázraky se občas stávají
    • .

      Tak zrovna "You’ll no longer auto-heal between battles" mi tady prijde uplne zbytecne, akorat lidi budou cekat, az se kompletne dohealujou kouzelnikem.
      • Malleth
        Záleží jak navrhnou celej systém healování (kouzel a léčivých itemů).
        • .

          To mas pravdu, ale zrovna od Bioware "Mistru mainstreamu" necekam v tomhle ohledu neco vyrazne jineho nez v jinych hrach.
      • Tilwaen
        Zas tak zbytečné to není, snad všude, kde tato feature je, to alespoň trochu sráží obtížnost hry. Je dobře, že se od toho začíná pomalu upouštět.
  • Bugbear nabídl Next Car Game k předobjednání, spolu s novými záběry

    https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=8n8afMWq9Ok#t=25
    • JUPI! Bugbear is back!
      • Jack1947
        Kezby.
  • God-of-War

    Filmový Warcraft – první klapka už brzy

    Natáčení začne ve Vancouveru 13. ledna 2014. Příběh bude vycházet z knihy Warcraft: The Last Guardian. Premiéra stanovena na léto 2015.
    • Pokud by byl film z animaci jako dela Blizz, to by byl narez *5*
      • Kravicka
        Nebude.
  • Malleth

    První gameplay z Dragon Age: Inquisition

    http://www.youtube.com/watch?v=SXnA4ah7uqM

    Nevypadá to vůbec zle. Půjde hrát i za Qunari
    • Čekám tupou rubačku s příběhem plným homotranssexuality, patetické "epičnosti" a voleb, který nic neznamenají. Ale graficky dobrý, to máš pravdu. Ale zase ani studio tak hrozný jak dnešní Bioware snad nemůže udělat hnusnou hru na Frostbitu 3.
      • Malleth
        Je to divný, nečekal bych že se jich budu někdy zastávat, ale to že poslední Dragon Age za moc nestál, není tim že by to Bioware neuměli, ale spíš tim že na to neměli dost času. DA2 udělali za 1,5 roku. To je na RPG směšný úplně, obzvlášť když v něm dělali tak velký změny.
        Od příběhu ale taky nic extra neočekávám.
        • Ano, pro některé řadové zaměstnance muselo být demotivující, že z rozhodnutí vedení museli vytvářet takovej blitek jako Dragon Age 2 v takovým časovým limitu.

          A pak nějakej mix absurdity, morbidnosti a směšnosti, když viděli jak to demagogickej herní žurnalismus hodnotí vysoko a jak to někteří fanoušci brání.
    • Inquisitor
      Ty souboje vypadají celkem divně.
    • rancor1223
      Je na nějakym videu vidět ten taktickej pohled? Všude o něm mluvěj, ale nikde jsem ho ještě neviděl.
    • sipecka
      Rubaček není nikdy dost.
    • Fakt pěkné...trochu mě vadil to, že hrdina neměl žádný "rebound" a mydlil týpka do štítu jako by se nechumelilo...no bůhví jak to ve finále bude..držim pěsti..
      • Malleth
        jj, taky mě to trochu zaráží, ale i tak je v těch soubojích vidět velkej krok vpřed.
    • Vypadá to nádherně ,to jsem ani nečekal.
  • Update: Členové Xbox Live Gold programu získají v září zdarma Magic: The Gathering 2013 a Rainbow Six...

    PS plus ma na zari Assassins Creed 3 ...
    • God-of-War
      Už je ke stáhnutí.
      • Miserius
        A z Stealth Inc se vyklubala slusna zalezitost *4* Navic ted slevy na AC serii a dlc, no..clovek nebude mit kdy parit
  • Miserius

    Update: Členové Xbox Live Gold programu získají v září zdarma Magic: The Gathering 2013 a Rainbow Six...

    No...tak to je teda kauf *1*

    https://www.youtube.com/watch?v=hL17bn2yqrY
  • Update: Členové Xbox Live Gold programu získají v září zdarma Magic: The Gathering 2013 a Rainbow Six...

    To je snad vtip ne? :D
    • Jack1947
      Radsi Vegas 1 nez Vegas2 ... Gathering pomerne nova hra Jinak jop nezajem z me strany.
    • RakeW
      Gold nevedu, tak se mě to netýká, ale jinak naprosto souhlasím.

      Oproti tomu, co dostávají uživatelé PSN Plus, je to výsměch.
      • God-of-War
        To je hodně trapný. Příště dostanou Assassins Creed 1.
  • RakeW

    Konverze MS bodů na peníze

    Proběhl dříve avizovaný převod MS bodů na peníze.Tak pro zajímavost:
    4200 bodů, které se na třeba na Aukru prodávají kolem devíti stovek je nyní 1302 Kč (CZ účet), 35,7 £ (UK účet). MS nevydal žádné ofic. konverzní tabulky, takže můj přepočet nemusí být přesný (na CZ účtu jsem měl 2680 bodů/nyní 810,80 Kč; na UK něco přes 3840 bodů/nyní 32,64 £). Kdo ví, jakým způsobem ta konverze probíhá...

    Příklad ceny hry: Brothers: A Tale of Two Sons, původně 1200 bodů, nyní 349 Kč, resp. 10 £. Reálná cena pak byla při výše uvedené ceně 4200 kuponu původně 257 Kč, nově je reálná cena (na základě toho přepočtu) cca 242 Kč (CZ), resp. 252 Kč (UK).

    Závěr: Při koupi levných kuponů uživatel na změně trošičku vydělá. Naopak při ceně 1399 Kč za 4200 bodů třeba na Xzone něco prodělá. Otázka je, do kdy budou levné bodové kupony k mání, do kdy je MS bude měnit a zda bude kurz pořád stejný (jeho FAQ je v tomhle dost nejasné). Dál záleží na tom, jestli se i slíbené nové předplacené kupony s pevnou hodnotou budou u překupníků prodávat za levnější cenu (např. 1300,- za 900,-), nebo už jen za cenu té hodnoty (1300,- za 1300,-). Pak už by samozřejmě nemělo cenu je vůbec kupovat, protože se zdražení (dost razantnímu) nevyhneme a můžeme přejít rovnou na PayPal/kartu.

    Snad to někomu pomůže :).
    • holec89
      ted jsem nakoupil na aukru 2100 bodu za 505,-. Po zadani kodu me microsoft na ucet pridal 657 kc :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit