Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Uwe Boll a Postal 2 Kickstarter

    http://sphotos-a.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-prn1/q71/1176362_10151865488073764_1746797737_n.jpg

    Toto je hloupý vtip.
    • Jack1947
      Naopak ke staru se zacina zlepsovat, a je vaznejsi tudiz to zebrani neni na miste.
    • Keyz
      Ten mistr pořád točí?

      Kde to sakra bere prachy, když natočil hodně sra*ek.
      • právě že už prachy nemá, proto žebrá na kickstarteru... ale zas je tam celkem vtipnej, ne že ne :)
      • vlastik.plaminek
        Má ve sklepě zásoby nacistického zlata *1*
  • Miserius

    Scott MoffittScott MoffittScott MoffittScott Moffitt (Šéf marketingu Nintenda): Nevěříme, že...

    Siamský čtyřčata?
  • Ronox
    Ten Scott Moffitt Scott Moffitt Scott Moffitt Scott Moffitt má vážně dlouhý jméno...
    • To neni jmeno, to je parafraze na skandovani "developers developers developers":-D
    • God-of-War

      Scott MoffittScott MoffittScott MoffittScott Moffitt (Šéf marketingu Nintenda): Nevěříme, že...

      Takový nechceš *1*
  • Humble Paradox Bundle

    Opět dobrá akce. 6 dolarů za Crusader Kings 2 plus ostatní mi přijde jako velmi dobrá cena. (Pro případné nadšence za 125 dolarů 48 her od Paradoxu.)
    • smejki
      Sluší se poznamenat, že EU3 complete není tak úplně complete. Chybí poslední datadisk. Skutečně kompletní edice se jmenuje Chronicles.
      • kdbych to nekoupil za dolar tak by me to i sralo
    • ...a už je to doma.
    • to jo...ale já si chci zahrát dungeonland a hlásí mě to ve steamu chybu v kontaktování serveru...nevítě čím to může být? *13*
  • PS4 verze Battlefield 4 bude srovnatelná s PC verzí na střední nastavení.

    Tohle clovek u soucasne generace slysel poprve az tak po roce od jejich uvedeni a u nastupujici generace tohle zaciname slychat jeste predtim, nez tyto konzole vubec spatri svetlo sveta.
    Mno bude to jeste vesele, pokud s nami tento "next-gen" zakufruje na dalsich 7 let *1*
    • Jack1947
      No jo no, tak nemohl nikdo cekat ze PC a Next next gen bude srovnatelne, vzdycky tady bude propastny rozdil.
    • jindra.veliky
      co rok...u po dvou letech rikali v DICE, ze na Bad Company 1 nemaj PC dostatecny vyvoj *1*
      • snorgrind
        do dvou let tu mame zase zpatky 1024, FOV 40 a 30 fps *1*
  • Radioaktivni_surikata

    Vývojářům Titanfall se nelíbí, že hráči Call of Duty či Battlefield mohou schytat headshot přes celou...

    Tak to se rozčilují trochu zbytečně. Když jsou poskládaní především z Infinity Ward, tak by měli vědět, jak "velký" mapy v CoD udělali a že proto není problém někoho sejmout na "takovou vzdálenost". A v Battlefieldu je zas přes celou mapu někdo sejme jen v případě a) že je cheater, nebo b) že jsou idioti a dobu nehybně stojej na volným prostranství...
  • Veskoslav
    Jinak kdyby se někdo začal rozčilovat (jako já, protože jsem na to zapoměl), proč dávají DLC k WoR, když je vyžadována základní hra, tak základní hra je zdarma *1*
    • rancor1223
      Já myslel, že udělali jakousi F2P verzi, kde se dá dokoupit "plná/normální" verze. Ale tak uvidim až to stáhnu.
  • 27% z více jak 500 dotázaných britských maminek přiznalo, že by nechalo své ratolesti hrát GTA V.

    V klidu, myslím, že v GB se jim neválejí zbraně po baráku jak v USA. *3*
    • rancor1223
      V tý jejich totalitě fakt ne no *1* Nic to nemění na tom, že dětem GTA V do rukou nepatří.
      • Proboha vždť právě děti to hrají nejvíc ;) Boof motha focka
  • nekromant33

    The Showdown Effect

    IYKD6-IRCHP-N375F

    steam
  • Bioshock 1+2

    Tady dávám odkaz na koupi Bioshocka 1 a 2 za pěknou cenu.
    http://www.amazon.com/Bioshock-Dual-Pack-Online-Game/dp/B0083W649I
    • Jak mě štve, že z Amazonu nejde kupovat přes PayPal!
    • nekromant33
      pise me to ze to je available to US customers only
      • jo, lidi rikali ze staci zmenit adresu na US, psali i navod http://cdkeyprices.com/guides/buy-amazon-digital-games-outside-us

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit