Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Erendiel

    Červenec byl pro anglické herní maloobchody nejhorším měsícem v historii.

    Asi jim do toho vlezl steam summer sale.
    • Njn uz jim pomalu zvoni hrana... nebude to trvat dlouho a dopadnou jako video-pujcovny.
      • já bych si klidně krabicovky kupoval... ale když 90 % z nich stejně pak musíš aktivovat na steamu, tak je to fakt ztráta času :((
        • Ronox
          Já si beru jen hezký limitky. Buď u nás nebo amazon UK nebo od bratrů zo Slovenska. Zbytek, jak říkáš je ztráta času kvůli aktivaci a hlavně obsahu krabičky, kdy tam je jen nalepenej klíč, dvdčko a manuál o čtyř stránkách.
        • Ja jsem si krabicovku koupil docela nedavno ale byl to rage kterej se neda koupit na steamu a crysis 3 protoze 60 euro mi prislo dost a rikal jsem si ze si to radsi koupim v krame levneji. Jinak vsechno kupuju online. Lenost vitezi a na krabicky se mi stejne akorat prasi.
  • Bioware nabídlo pohled do své kanceláře, aby nám ukázalo, jak pracuje na hře Dragon Age 3: Inquisition.

    "... If it's something that's really big and really central to the game, I think it's vital that you respect the player's choices and decisions, otherwise why did you let them make them?" - Mike Laidlaw

    Proč nemohl pracovat na ME3? Pak by snad důležité volby učiněné během trilogie měly nějaký skutečný dopad. Nu což, uvidíme jak se vyloupne DA3.
    • No, dělal jako šéf na DA2 a jak to dopadlo.... Od tý doby už mo nijak extra nevěřím.
      • Bioware nabídlo pohled do své kanceláře, aby nám ukázalo, jak pracuje na hře Dragon Age 3: Inquisition.

        DA2 mělo problémy především z hlediska nedotaženého gameplaye, ne tolik příběhových možností a důsledků. A všichni víme, že EA se taky podílelo na celkové nedodělanosti, protože donutili
        Bioware vydat DA2 brzo.

        V rámci jedné hry mi volby a důsledky přišly dobře zpracované, u ME3 jsem taky měl největší problém s důsledky voleb z minulých dílů, jako zachovat či nezachovat základnu Kolektorů apod. (o hrozný konec mi teď nejde).
        DA celkově má taky problém v tom, že pořád mění hlavní postavy. ME trilogie byla pořád o Shepardovi, což mělo teoreticky usnadnit implementaci všech důsleků, protože jsme pořád hráli za tu samou osobu, které se učiněné volby týkaly. V DA2 se sice čas od času mihlo nějaké to cameo, ale jelikož se hra týkala někoho úplně jiného v úlně jiné lokaci tak naše předchozí volby moc velký dopad neměly. DA3 zase mění protagonistu, take uvidíme co s tím udělají.
      • Však příběhově a skrze rozhodnutí mě DA2 bavilo..možná poroto jsem ho taky dohrál několikrát. Skřípal v jiných stránkách.
  • Keyz

    Demo Europa Universalis IV

    http://store.steampowered.com/app/236850/

    Ještě, že někdo dělá dema a je možnost hru nějak legálně vyzkoušet.
  • Malleth

    Video z rozbalování krabice Xbox One odhaluje i obrovský napájecí zdroj.

    Raději bych unboxing od Pavla a Lukáše než od arogantního tupce Nelsona
    • ringmancz
      taky ho nemůžu ani cítit. btw moc se tomu zdroju nevěnoval, mohl třeba říct, proč je velkej jak půlka konzole a jak moc bude topit
      • Malleth
        jj, věnoval víc pozornosti nálepce :)
        Jinak kinect taky vypadá že by mi převrhnul telku.
        • On celej ten Xbone přpomíná slušovickej zázrak TNS z roku 1986.
  • Viktor_H

    Bioware nabídlo pohled do své kanceláře, aby nám ukázalo, jak pracuje na hře Dragon Age 3: Inquisition.

    Ač to zní divně záběry ze hry mi dost připomínají Dark Souls. Souboje samozřejmě nebudou stejné, protože DAI je party-based hra, ale prostě to má ten feeling... To nemusí znít až tak přitaženě za vlasy, kdo totiž sledujete twittery vývojářů, víte, že poslední rok Dark Souls docela žijí...
    • Osobně si myslím, že Dragon Age 3 vstutku bude znetvořená obluda vytvořená z základů předchozích Dragon Age, Skyrimu a možná Dark Souls. Plus samozřejmě trademarkovaná Bioware nekompetentnost.
    • Keyz
      Jak tam jede na koni to vypadá jako DA 2 na koni. To jsem tedy zvědavý. Očekávám opět efektivní rubačku. Pochybuji, že si to vezme to co bylo podle dobré na DA:O.
  • Zhlédněte patnáctiminutovou ukázku z konzolové verze Diablo III.

    Konzolova verze D3 uz vysla na PC pred rokem a neco.
  • Maarta

    Pád hry Blacklight Retribution odkryl několik záběrů z rané verze uživatelského prostředí konzole PS4.

    No, žádná sláva teda, moc se kuci od Sony nevytáhli...
  • V NBA 2K14 na vás čeká nový systém blokování.

    Tak to by pak mohla redakce udělat konečně recenzi až to vyjde, ne ?!

    (Narážím na (ne)recenzování minulých ročníků, zejména 2013, ikdyž to byla nejlepší sportovní hra roku) *10*
    • Tak oni tu preferují nebo EA sport, ani PESa tu nerecenzují
      • Skoro jako by jim EA nasypalo penízky aby nedělali recenzi na konkurenci, jinak to fakt nechápu. Tohle je prostě vztyčený prostředník pro redakci.
        • ringmancz
          spíš jim nikdo nedodal PES na recenzi. ale recenze NBA by měla být, to ať neříkají, že není nikdo, kdo by tu sérii sledoval
          • Tak pokud to chci dělat profesionálně, tak tu recenzi udělám i kdybych si tu hru měl koupit sám. To fakt nechápu, o FIFĚ je tu každou chvilku nějaká blbost a o PES jeden článek za 3 měsíce ? O NBA 2K ani nemluvím...
  • Auticka na BeamNG enginu

    Tak kluci konecne vydali techdemo - http://www.beamng.com/techdemo

    Video: http://tinyurl.com/ob9epnu

    A maj na strankach Early access takze kdyby si nekdo chtel zkusit jezdit i po normalni silnici ma za 11,50 euro moznost (ted je to verze 0.3) - http://www.beamng.com/

    Plnou bych jeste ale nebral byt vama. Ja to tak udelal a kdyz jsem to zkousel na klavesnici tak mi to prislo jeste takovy moc kluzky. Funguje to ale s volantem i kdyz si to zatim nerozumi s FF.
    • Jinak tohle techdemo taky rozhodne stoji za vyzkouseni - http://www.spintires.com/#!/demo
    • Hezké, ale pořád dost pružinovité... Na klávesnici OK, ale otáčení kamery je fakt opruz :D

      Mimochodem, youtube má svůj vlastní URL zkracovač. Tiscali má v diskuzích taky svůj vlastni skrip na zkrácení URL....
      • Prave to kraceni URL tady zlobilo a ja se bal aby ten odkaz fungoval. Pruzinovity to je trochu moc ale porad doufam ze to odladej. Mam pocit ze by ramu alespon u osobaku mohli dat vetsi
        tuhost. I tak je to ale uctyhodny co dokazal. Jeste aby tam pridali tohle by to chtelo - http://www.youtube.com/watch?v=gG2jpBGJQaU
        • rancor1223
          Taky by mohli přidat víc váhy těm autům, pořád se mi zdají dost lehká. Proto tak pruží a odskakují od všeho.
          Ale jinak super!
        • V doladění taky doufám, doufám moc, jenže se to od začátku skoro nezměnilo, tak nevím. Některé momenty (ohne se osa kola (nebo jak se tomu říká) a kolo začne lítat sem a tam jak blázen) jsou ... zajímavé *15* . Jak kdyby to bylo celé z plastu a ještě zmenšené.
          Na ten kola/hlína/voda model už jsem koukal dřív, ale to má jen omezené využití... já jsem spíš na tu silnici a "interakci" s ostatními vozidly :P
          • Neni to perfektni ale je to porad to nejlepsi co jsem videl. To tech demo samo o sobe vida na hodne zabavy. Jen jsem jeste neprisel na to jak tam dostat vic vozidel aby se dalo bourat do mekkyho :D
            • Ja mam plnou takze to zkusim az se vratim domu. Diky vsem :D
            • rancor1223
              Ctrl + T by se myslím měla přidávat AI, ale nevím jestli to funguje v trial verzi.
            • Dik! :D
            • Tak další vozidlo se tam dá přidat přes world editor (F11), are ještě nevím, jak mu dát hmotu :D
    • tak ty srážky jsou fakt boží :)
  • Naughty Dogs se bálo, že se zákazníkům The Last of Us nezalíbí.

    :) Podpořte marketingem a úspěch vám věrné ovečky zajistí u jakéhokoli interaktivního videa ... Ale Naughty byli soudní , to se jim musí nechat ,když s tím teď přišli na veřejnost .
    • Asi si hru nehrál jinak by si tohle nenapsal *3*
      • Nebo má prostě jiný názor než většina lidí.
        • Proto muze verne fandy nazvat ovcemi?
          • Ne, ale ty masy, co dva týdny před vydáním rozhlašovali, že jde o hru roku, desetiletí, všech dob atd., oslovuje správně.
            • Nic, vůbec, ale opravdu vůbec nic...
            • POuze vyjadrovali duveru ke svemu oblibenemu studiu, ktere zatim neudelalo vylozene spatnou hru... Co je tedy na tom spatne?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit