Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zaklínač

    Ahoj,

    mám dotaz: Zaklínač 2 na konzole řešil rozhodnutí z jedničky jak? Šlo je aspoň nějak navolit, nebo aspoň trochu upravit? Jde mi o to, že jedničku jsem xkrát skoro dohrál, ale pak jsem si do dvojky stáhnul aspoň savy někoho jiného, kdo postupoval stejně na Nexusu, jenže vážně uvažuju o nové konzoli a tím pádem nechci vrážet peníze do herního PC, přičemž to moje by Zaklínače 3 neutáhlo naplno.

    Myslíte, že bude nějaká šance si svůj postup z PC promítnout do konzolové verze? Nebo třeba sehnat si savy z dvojky z konzole a importovat do trojky? Vím, že takové věci na konzolích asi moc nejedou, ale je to CD Projekt, tak mi nepřipadá nereálné, že by to mohli vyřešit.
    • Drakens
      Ahoj

      1)editovat nebo navolit - ne nešlo

      2)Z PC do konzolové určitě ne sežeň si savy

      3) není pravdou že jsou tam minimální vlivy..je to kravina jak zvon minimálně v tom jestli se ti tam některé důležité postavy oběví nebo ne (Třeba Sigfrid) kdysi jsem psal návod na to aby šla jednička i dvojka dohrát tak aby to dopadlo pro sever ( a nelidi dobře) ale už si nepamatuji moc kde je.
    • michelangelo

      Chystané sci-fi RPG Cyberpunk 2077 od CD Projektu půjde hrát z pohledu první i třetí osoby.

      Sam uz jsem to hledal a dokonce jsem to i linkoval tady na games v nejaky zaklinacsky diskuzi (taky resim prechod PC - prvni a druhy Zaklinac, PS4 - Zaklinac treti). Odkaz uz nevim, ale v rozhovoru tam tvurci zminovali, ze konzolova verze to nejak resit bude, tudiz si nejakym zpusobem svoje rozhodnuti budes moci prenest cross-platforme.

      I kdyz to pravdepodobne nebude mit moc vliv na hru samotnou, kdyz se trojka posouva daleko za ovlivnene deni v predchozich hrach. Osobne doufam minimalne v ilustrovane storyline animace (jako ve dvojce), ktere by ta rozhodnuti reflektovala a elegantne je navazala na trojku.

      Na druhou stranu jsem nezjistil, jak to bylo v pripade Xboxove dvojky. Jestli se do ni daly naimportovat PC savy z jednicky.
    • Keyz
      http://www.examiner.com/article/the-witcher-3-wild-hunt-ps4-and-xbox-one-save-import-feature-discussed

      Nějak to asi vyřeší. I když podle mně dopady budou minimální jako ve 2.
      -Btw jestli chceš konzoli pro zaklínače a nechceš dávat prachy do PC aby to utáhlo na plno, tak můžeš dát prachy do PC aby to utáhlo na úrovni konzole. To není drahé.
      Navíc aby hra jela na plno, tak to bude určitě dost náročné ale taky to bude jinak vypadat. To potvrdili i tvůrci.
      • Konzoli chci kvůli zcela jiným hrám, ale chci přejít komplet, tudíž už nechci do PC vrážet peníze, ale trilogii Zaklínače si chci užít i tak se vší parádou, proto ta schizofrenie. :)
  • Electronic Arts se pochlubili záběry z multiplayeru Battlefieldu 4 na Ultra detaily.

    to dělají zase sci-fi? Nebo čím to po sobě jako střílí? Mně to přijde jak Pulse Gun z Unreal Tournament *3*

    Nemají ty stopovky nějak moc přehnaný ? *2*
  • Viktor_H

    Chystané sci-fi RPG Cyberpunk 2077 od CD Projektu půjde hrát z pohledu první i třetí osoby.

    Yes!
  • Electronic Arts se pochlubili záběry z multiplayeru Battlefieldu 4 na Ultra detaily.

    Moc pěkný až na tu fuj kamufláž na zbraň.
    • Kdybych mohl, tak si dám fialovou.
  • God-of-War

    Ve čtvrtek bude představen multipalyer ke Grand Theft Auto V, který se bude jmenovat GTA Online.

    Těžko uvěřit, že to vychází příští měsíc! *14*
    • multiplayer
      • God-of-War
        Myslím celou hru..
  • rancor1223

    Nejlepší využití Oculus Rift co jsem viděl

    Kombinace Razer Hydra (na který se velmi rychle zapomnělo) a Oculus Rift. Geniální.
    Lepší by to mohlo být snad jen s Omni (http://kck.st/11UpnXa).

    http://youtu.be/1CaUoAVck6g
    http://youtu.be/iSoj9EU7pWs

    Teď jen doufám, že se jim podaří to nějak upravit pro lidi s brýlemi.
    • Jack1947
      3D v kine, tedy s brylemi se da na nej koukat taky ( i s druhymi co jsem zaslechl), ja to videl i bez (Avatar) a to ma celkem dost diptrii a v poho , takze to myslim pujde a v tom bych problem nevidel.
    • Vypada to skvele kdyz si clovek spoji ten pohyb s hrou ale pred holkama bych se takhle asi radsi nepredvadel :D
      • rancor1223
        Teď jsem shlídnul tuhle skvělou prezentaci http://youtu.be/2N8YRDLZ4bw a někde tam zmiňuje, že aby to bylo wife-friendly, tak to bude snadno rozložitelné, aby se to dalo uklidit/schovat *1*
        Je to ale celkem brutálně drahá sranda takhle dohromady. Omni za 500$, Oculus Rift (dev verze) 300$ a třeba ten Razer Hydra, nebo Kinect + nějaká Xbox zbraň, tak jsi na 1000$ (tzn 20k Kč) ani nemrkneš. To už je lepší mainstream PC.
        • Ja kdyz to videl tak jsem vedel ze to chci ale ta cena to nakonec to pro me zabila. Vyjit to do 600 dolaru s brejlema a postovnym (coz je zatim bohuzel scifi) tak to uz mam asi doma ale takhle... ale do Oculuse pujdu a treba casem bude cas a chut koupit i tohle.
          • rancor1223
            Přesně, Oculus je priorita, Omni bude muset počkat.
            Jsem zvědavej jak dlouho bude trvat, než udělají nějaký bundle třeba s tím Razer Hydra.
    • Keyz
      Tak díky pokroku lze hodně očních vad odstranit anebo brýle nahradit čočkami které máš v oku napořád. Anebo na dlouhou dobu. Lidé co mají dalekozrakost/krátkozrakost brýle již nemusí nosit a být na tom závislí.
      • rancor1223
        Jo čočky, bohužel s těmi se astigmatismus taky moc rád nemá. Sice existují, ale jsou strašlivě drahé. Odmítám platit za 3 měsíce čoček to samé co za nové brýle i s obroučkou.
    • ringmancz
      myslím že v některým podcastu se řešilo, jestli to funguje i na jedno oko. funguje

      http://kotaku.com/playing-occulus-rift-with-only-one-eye-1074765790
      • postolka
        Nerikali ze to nebude fungovat. Rikali, ze ten obraz nebude mozne vnimat trojrozmerne. A pise to aji v tom clanku:
        The objects didn’t quite pop out of the frame like they had before. After all, how could they?
      • Takže to fakt bude fungovat i když vidím jenom na jedno oko? Huráá, tahle věc se mi líbila už od začátku a byl sem konstatně nasranej, že si na tom nikdy nezahraju. Dík za spravení nálady i-když si to koupím třeba až za několik let.
        • Podle zdrojů zevnitř Nvidie by se Grand Theft Auto V mohlo objevit na PC už na podzim.

          Vypíchni si i druhý oko a budeš mít virtuální realitu zadarmo
        • Kdyz vidis jen na jedno oko tak vidis i v realu jen 2d takze s oculusem uvidis stejne jak ve skutecnosti
      • rancor1223
        To by bohužel s mým astigmatismem nepomohlo. Ale někde říkali, že je to prioritou. Zvlášť proto, že půl vývojovýho *1* týmu brýle nosí. Pro normální krátko/dalekozrakost by prý mohlo stačit nějaké manuální seřízení. Ale právě astigmatismus by vyžadoval SW úpravu obrazu. Takže stále mám naději.
        • GlaDOS
          Ve vývojářské verzi je několik druhů čoček, takže brýle mít nemusíš. Předpokládám, že to tak budou řešit i v klasické verzi. Možná si dokonce při objednávce zvolíš konkrétní typ čoček. Samozřejmě na jedno oko 3D efekt nefunguje. Dotyčná osoba pak svět uvidí, ale bez hloubky.
          • rancor1223
            Taky možnost, ale těch variant by bylo ohromné množství kdyby měli mít skla pro každého. Asi budu doufat, že se do finální verze stejně jako do dev kitu budou dát narvat brýle a koupím si nějaké malé co se rozumě vejdou.
            • GlaDOS
              Z reakcí co sleduji mám pocit, že si zatím každý s těmi dvěma druhy vystačil. Uvidíme, jak nakonec bude zákaznická verze vypadat.
  • Miserius

    Spartacus Legends

    Chtel bych doporucit mistnim PS3 hráčum (ono to uz bude asi na vsech plaftormach *4* ) F2P rubačku Spartacus Legends (na PS Store je to od středy) Je to ve stylu WoT, War Thunder... máte garáž/hangár/ludus a nakupujete otroky, vybavujete je a bojujete s nima... jednoduchej princip a je to chytlavy (uz 3 dny nehraju nic jinyho) a P2W je to az tak od 30 lvlu ke kterymu se stejne dostane jen blázen kteryho to chytne (trva to dlouho, mam nahrano tak 12 hodin a jsem lvl 13)... Navíc je pekny ze kdyz hrajete online zápas a navnadíte divaky vasim vystoupenim, muzete druhemu hraci popravit gladiatora a ten tak muze kupovat novyho a sbirat perky (pasivni schopnosti za popravu gladiatoru)... No...za zkousku nic nedate, doslova *3*
    • ginnus
      Díky, vypadá to pěkně, určitě vyzkoušim :)
    • God-of-War
      No nekecej:). Pristi tejden mi zacina dovca, takze to urcite stahnu a zaparim.
      • Miserius
        Jo, urcite zkus... Pokud mas na Uplay ucte nejaky body, urcite nakup ty Uplay rewardy co ti to nabizi v menu. Je to helma ktera je na urovni lvlu 20 ale muzes ji nosit hned a pak meč na stejnym levelu a sada 2 mečů pro typky co bojujou s 2 mečema :). Kazdej gladiator ma predem dano cim bojuje uz kdyz ho kupujes, je to rozdeleny na unarmed, 2 dýky, 2 meče, meč a štít, obouručák, kopí + štít, trojzubec, kladivo... Na prvni pohled me to prislo primitivni ale kdyz jsem se do toho dostal tak jsem pochopil ze je to docela komplexni- jak bojovej system tak styl jakym vylepsujes jednotlivy gladiatory a pak o ne muzes prijit...
        • Jack1947
          Na X360 , uz je to par mesicu a pro mne to ma nulovou hodnotu, kdyz tam neni zadna offline kampan ale jen muj nazor.
  • ucho

    První neamerický hráč League of Legends dostal eSport víza, která mu umožní v USA vydělávat peníze hraním.

    tak když už to bleskař upravil, zajímalo by mě na základě té bleskovky, kolik těch víz dotyčný vlastně dostal a o jaká eSport víza konkrétně šlo...
  • Malleth

    EverQuest Next vyjde primárně na PC, Playstation 4 verze zatím není v plánu.

    Doufám že to na PS4 co nejdřív udělaj. Vypadá to zatim dost nadějně. Navíc myslim že by se tam takový MMORPG opravdu vyjímalo
  • První neamerciký hráč League of Legends dostal eSport vía, která mu umožní v USA vydělávat peníze hraním.

    Wow to je super novinka, hlavna vec ze o financne najvacsom esport turnaji tu nepadla ani zmienka. Zurnalistika na jednotku. Go TISCALI!
    • rofl *1*
    • Myslíš tomhle?
      http://games.tiscali.cz/tema/svedsky-tym-alliance-vyhral-1-4-milionu-dolaru-v-turnaji-dota-2-63692
      • On mluví o LOL a ne o dote

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit